All Articles Audio Software
10 بالا DAW نرم افزار کنترل
Andy Bowen on Tue, April 14th 1 comments
Mobile devices, for most of us, haven't replaced our desktop/laptop DAWs, but they can still be useful tools to help us control them. Andy Bowen highlights 10 of his favorite DAW controller apps.

CUBASE IC نرم افزار

Cubase iC Pro

CUBASE IC نرم افزار

Steinbergs CUBASE IC نرم افزار به معنای واقعی کلمه قرار می دهد که قدرت کامل از CUBASE در کف دست خود را. این برنامه بسته یک قاتل خرج کردن به زوم بررسی اجمالی پروژه، بخش حمل و نقل، و consolenot اختلاط بسیار سبک وزن و به ذکر چند صفحه ارزش از دستورات کلیدی تنظیم و ماکروها، که به IC نرم افزار پا تا بزرگ بیش از کنترل جهانی است. در بالای همه که، برنامه با استفاده از زبان طراحی مشابه همتای دسکتاپ خود را، به طوری که یادگیری فهم و outs از رابط نسیم ساخته شده است. اوه، و اگر باند خود را با استفاده از اتاق کنترل برای تمرین، شما نیز خوشحال می دانم IC نرم افزار به عنوان یک میکسر شخصی تا چهار مخلوط های مختلف در خدمت باشد.

ویژگی های بالا

 • پشتیبانی از دستورات کلیدی CUBASE Ùˆ ماکرو
 • منحنی یادگیری فوق العاده حداقل است
 • به عنوان یک میکسر شخصی تا چهار مخلوط اتاق کنترل مستقل (فکر Ù…ÛŒ کنم AviomØŒ اما در CUBASE)

قیمت: 17 $

نقد و بررسی: http://www.askaudiomag.com/articles/review-cubase-ic-pro

دانلود: https://itunes.apple.com/us/app/cubase-ic-pro/id573140262؟mt=8


از راه دور منطق

Logic Remote.

از راه دور منطق.

از راه دور منطق یک ابزار همراه قدرتمند برای سیب ایستگاه های کاری انتخاب شده است: منطق نرم افزار X. بین برنامه نمایش ها مختلف (نمایش پلاگین، مشخصات میکسر، و غیره)، شما قادر به کنترل بیشتر هر جنبه ای از دسکتاپ clienteven بازی ابزار کنترل هوشمند خواهد بود و تنظیم پارامترهای پلاگین شخص ثالث. خودآموز کنترل هستند و، در مد درست اپل، منعکس کننده طرح همان منطق X. نرم افزار اگر شما یک کاربر منطق، این کنترل کننده که شما به دنبال است. و حدس بزنید چه؟ رایگان است.

ویژگی های بالا:

 • این نسخهها کار میکند طریق بلوتوث برای زمان تاخیر Ú©Ù…
 • رابط باور نکردنی Ùˆ طراحی
 • آیا Ù…ÛŒ پارامترهای پلاگین شخص ثالث تنظیم

قیمت: رایگان

آموزش: http://www.askaudiomag.com/articles/making-the-most-out-of-logic-remote-with-logic-pro-101

دانلود: https://itunes.apple.com/us/app/logic-remote/id638394624؟mt=8

Conductr

Conductr

Conductr

هنگامی که آن را به انجام با Ableton، زندگی می آید، Conductr طول می کشد کیک. رابط کاربری آن ساده، ارگونومیک است، و پاسخ فوق العاده خوبی به چند لمسی. صحبت از رابط، آن را بر اساس شبکه و 2x2 که به طور همزمان اجرا می شود تا چهار ماژول کنترل های مختلف (حالت کلیپ، حالت ژست، حالت استاد، حالت میکسر، یا یک ماژول کاربر قابل تنظیم). که نه تنها باعث می شود طرح بی نهایت قابل تنظیم، آن را نیز انجام بداهه کلاچ خیلی، خیلی آسانتر می کند. از کد برای طراحی، Conductr کنترل عملکرد سنگ جامد است. و بهترین از همه، خود را آزاد!

ویژگی های بالا:

 • ABLETON ایستگاه از پیش تنظیم طرح بندی زنده
 • پاک، رابط حداقلی
 • اتصال اینترنت با USB برای اتصال سنگ جامد

قیمت:


Liine میمون لمور

Liine Lemur

Liine میمون لمور

Liine میمون لمور به خوبی کار می کند به عنوان یک کنترل از راه دور ادم کند و تنبل است، اما در هسته ی اصلی آن، برنامه حرفه ای درجه MIDI و OSC کنترل است. این می تواند تقریبا هر چیزی را انجام دهید. واقعا. بین انواع آن از اشیاء پیش FAB، شما می توانید رابط سفارشی نهایی ساخت. و اگر آن به arent اندازه کافی برای برآوردن گردش کار خود را، شما می توانید اسکریپت ابزار خود را با استفاده شی بوم خود. این نیازی عنوان ساده به عنوان رقبای، اما هیچ برنامه دیگر ارائه می دهد مانند خلاقیت بی حد و حصر. به علاوه، به نظر می رسد بیش از حد بزرگ.

قیمت:

بهترین ویژگی ها:

 • ابزار باور نکردنی برای مرحله توالی
 • اسکریپت ویدجت سفارشی خود را
 • پشتیبانی MIDI سخت افزار

قابل لمس 3

TouchAble 3

قابل لمس 3

در گذشته، قابل لمس یک تکه دمدمی نرم افزار، مانع مشکلات شبکه شیک بود. نه دیگر. قابل لمس 3 آسان به راه اندازی است، دارای یک طرح بزرگ، و ویژگی های یکپارچه ترین ABLETON تجربه زنده شما می توانید دریافت کنید. در واقع، آن بیش از یک کنترل. toolespecially کامل خلاق خود را هنگامی که آن را به MIDI می آید. با این حال، اگر شما می خواهید تنظیم کامل بیش از دستگاه های زنده (اپراتور، آنالوگ، کر، سرعت)، نیاز به شلاق از 22 دلار اضافی برای دستگاه زنده الگو بسته شما.

ویژگی های بالا:

 • قابلیت MIDI بالا صفحه
 • آیا کنترل قسمت مساوی Ùˆ ابزار خلاق
 • این نسخهها کار میکند طریق اتصال USB

قیمت:

LK-زنده کنترل

LK-Live Controller

LK-زنده کنترل

به یاد داشته باشید LIVKONTROL؟ آن به عنوان LK-زنده کنترل، کنترل MIDI عمومی با زندگی ABLETON در ذهن طراحی شده نونما شده است. بین چهار ماژول رابط (MATRIX، MIDI PADS، MIDI CONTROLLER، و PAD X / Y) آن، شما قادر به راه اندازی کلیپ، باعث سخت افزار خارجی، دستی بازی با مدولاسیون، و بیشتر باشد. می خواهم با استفاده از برنامه به طور مستقیم مجموعه زنده و کنترل یک ماشین ضرب و شتم از طریق USB؟ بدون پروب. هر دو اتصالات سیمی و بی سیم خود را به طور همزمان می تواند اجرا شود، اضافه کردن مجموعه ای کاملا جدید از موارد استفاده ممکن است به مجموعه آن است.

ویژگی های بالا:

 • طراحی درجه یک
 • Ù…ÛŒ توانید از طریق MIDI سیمی کنترل دنده سخت افزار
 • آسان XYZ کنترل پارامتر برای اجرای زنده

قیمت:

نقد و بررسی:

دانلود:

TouchOSC

TouchOSC

TouchOSC

اگر شما برای یک عمومی، حال بارگذاری قابل تنظیم کنترل MIDI thatll با تقریبا هر چیزی کار به دنبال، TouchOSC optionthink بزرگ Liine میمون لمور، اما ارزان تر است. پس از نصب، شما پنج طرح بندی غیر قابل ویرایش است که، خود به خود، هیچ چیز دریافت کنید. که شما برگ برای همه تعیین MIDI! و اگر شما می خواهید برای ایجاد رابط خود، Hexler خود را دارد برنامه TouchOSC سردبیر آن منم خیلی ساده استفاده کنید.

ویژگی های بالا:

 • پشتیبانی از MIDI بی سیم Ùˆ سیمی
 • ایستگاه از پیش تنظیم دانلود برای ABLETON Ùˆ منطق
 • پروتکل های باز کنترل صدا
Price: $4.99

از راه دور DAW

DAW Remote

از راه دور DAW

چرخ اسکراب، بازی، اضافه کردن نشانگر، پانچ در، پانچ خارج، و غیره اگر همه شما به دنبال یک راه به صورت بی سیم رکورد را فشار دهید در حالی که شما در است: از راه دور DAW کنترل یک دیدگاه برای آی فون خود را که ویژگی های تمام کنترل ضروری حمل و نقل است غرفه های صوتی، این برنامه برای شما. این نیازی ارزان ترین گزینه در خارج وجود دارد (به خصوص با توجه به قابلیت های آن)، اما آن را یکی از ساده تر به راه upespecially اگر شما در مک کار است.

ویژگی های بالا:

 • ساده، لخت استخوان رابط حمل Ùˆ نقل
 • حمایت جهانی

قیمت:

دانلود:

کنترل DAW

Daw Control

کنترل ادم کند و تنبل


کنترل ادم کند و تنبل یک برنامه کنترل جهانی با بهینه سازی برای منطق نرم افزار و Ableton، زندگی است. همه دسته منحصر به فرد در مورد این برنامه این است که آن را تنها دو دیدگاه، که هر دو نگاه دقیقا مانند یک کنسول. یکی دیدگاه های حمل و نقل را به یک چرخ اسکراب است، و از سوی دیگر همان چیزی است که شناسه مشخصات میکسر تماس بگیرید. DAW کنترل طراحی مبتنی بر سخت افزار باعث می شود آن را برای کسانی که به arent زرنگ و دانا تکنولوژی را به عنوان سمبل اپل در استودیو خود آسان است.

ویژگی های بالا:

 • ساخته شده در پشتیبانی از AbletonØŒ زندگی منطق نرم افزار، CUBASE / Nuendo Ùˆ Ùˆ FL استودیو
 • طراحی مبتنی بر سخت افزار
 • پشتیبانی از پروتکل کنترل Ù…Ú©ÛŒ

قیمت:

دانلود:


lpTouch

lpTouch

lpTouch

LpTouch به خوبی طراحی شده است، بدین کنترل ساده بهینه سازی شده برای منطق نرم افزار است. اما به لطف پشتیبانی OSC آن، itll با اکثر هر DAW کار کردن وجود دارد. بله، برنامه انجام فقط خوب است. اینجا چیزی، هر چند: اگر شما یک منطق طرفدار کاربر، شما بهتر است با استفاده از کنترل از راه دور سیب منطق. چرا؟ رایگان است.

ویژگی های بالا:

 • حمایت جهانی
 • طراحی رابط سبک
 • OSC-صفحه

قیمت:

Download: https://itunes.apple.com/us/app/lptouch-for-logic-pro/id506116016?mt=8

Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

 • Student447131
  How does this not include MIDI designer Pro 2? It’s the single best controller. Hands down. A controller needs buttons, knobs, faders, and x/y pads. It let’s you quickly make these in a variety of simple shapes. Then each one has settings varying from simple to extremely complex. Simple example, assigning a midi note or message. If I made a button, I could have it turn on a vst, change vst, turn the signal on/off in my daw (like a legit killswitch for a guitar). Anything you can imagine. It can make all of the ones above. But you don’t need all the above functionality most of the time. Also it’s latency free over WiFi.
  • 2 years ago
  • By: Student447131
  Reply
Logic Remote
Logic Pro X 106
Dream It. Do It.
Do you want to learn Logic Remote?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: