All Articles Audio Software
13 روش برای یادگیری نرم افزار موسیقی کمتر ترسناک
Rounik Sethi on Fri, October 31st 1 comments
It's Halloween today, and high time we banish the fear and focus on empowerment. Here's 13 quick tips on how to make learning music software less scary than it might be.

آیا شما خودتان را procrastinating که آن را به ساخت موسیقی می آید؟ آیا شما شروع می شود، اما چگونه مطمئن برای گرفتن تولید موسیقی؟ تحت الشعاع گزینه؟ آیا اشاره صرف DAW، سنتز یا ABLETON (درج هر گونه موسیقی نام نرم افزار) به نوبه خود پا خود را به ژله؟

ایستگاه های کاری صوتی دیجیتال تمایل به جانوران بسیار پیچیده است. بله، آنها در حال گرفتن راحت تر از همیشه قبل از به یاد بگیرند، اما برای کاربران جدید آنها هنوز هم می تواند کاملا تهدید آمیز باشد. با در نظر گرفتن، در اینجا برخی نکات ساده در مورد چگونگی ساخت کل فرایند کمتر ترسناک و دوستانه تر هستند.

1. بیش از حد بسیاری انتخاب

Ableton، زندگی CUBASE، منطق، عقل، ابزارهای نرم افزار، Bitwig، FL استودیو که برای شروع یادگیری؟ آن همه بیش از حد آسان برای دریافت غرق در تعداد مطلق از موسیقی های مختلف DAWs (ایستگاه صوتی دیجیتال) در دسترس است. آیا یک حق برای یادگیری وجود دارد؟ کدام یک بهترین است؟ خبر خوب این است برخی از آنها بیشتر به وظایف خاص یا ژانرهای مناسب است. Theyre تمام ابزار بسیار عالی برای کمک به شما خلاقیت خود را ترجمه را به یک واقعیت صوتی. شما نیاز به همه در یک بار یادگیری نیست. چنگ زدن به چند دموی، تماشای برخی از فیلم ها به شما کمک کند محدود کردن جستجوی خود را برای اولین DAW خود را.

Which DAW?

Ú©Ù‡ DAWØŸ

2. من نیاز به راه اندازی کامل اول

دنبال در از # 1 بالا مغالطه آن است که بدون موسیقی راه اندازی استودیو کامل غیر ممکن است آن را به موسیقی. شما می توانید در واقع شروع به ساخت موسیقی با راه اندازی بسیار ساده است. همانطور که شما اطلاعات نرم افزار موسیقی و مهارت های خود را آغاز خواهید بدانید که چه دنده سخت افزار و نرم افزار پلاگین برای بهبود راه اندازی خود را کمک خواهد کرد. رو به رشد خود را در استودیو ارگانیک در طول زمان یک راه بسیار کمتر ترسناک (و ارزان) برای شروع است.

Get the gear you need now and over time build up your studio with gear you want. (Photo of Liam Howe in his London studio, producer with credits such as Sneaker Pimps, Adele, Lana del Ray).

دریافت چرخ دنده نیاز در حال حاضر و در طول زمان ساخت تا استودیو خود را با دنده شما می خواهید. (عکس از لیام هاو در استودیوی خود در لندن، تولید با اعتبار مانند کفش کتانی پااندازها، آدل، لانا دل ری.)

3. جلوگیری از صحبت، شروع به انجام آن

آنها می گویند هر سفر با اولین قدم و خود همین کار را با یادگیری موسیقی را در کامپیوتر خود شروع می شود. آن را آسان تر در مورد آن صحبت می کنید، که به خودی خود چیز بدی نیازی به این کار می تواند در فرایند یادگیری کمک کند، اما اگر شما خودتان را در مورد آن صحبت و در واقع نشسته و با استفاده از نرم افزار، و سپس زمان آن را دوباره ارزیابی. گاهی اوقات صحبت کمتر و عمل بیشتر راه رو به جلو است.

4. یادگیری از جوانب وقتی و جایی که شما می خواهید در AskVideo

انرا آن را بزرگ خواهد بود اگر شما می توانید یک ویدیو یا یک دوره تمام آنلاین بر روی کامپیوتر و یا قرص و یا تلفن خود را در نرم افزار های موسیقی خود را انتخاب تماشا و یا حتی کشف تکنیک ها و مهارت های جوانب مثبت صنعت به شما نشان داده شده است؟ در حالی که یوتیوب می تواند مفید باشد، آن را غیر قابل اعتماد است و من اغلب به تماشای فیلم که در آن ندیده نویسنده می دانم آنچه که او / او است صحبت کردن در مورد، و یا حتی بدتر، می دهد

AskVideo.com (sister site of macproVideo.com) is the place to learn music production from pro trainers and artists.

AskVideo.com (سایت خواهر macproVideo.com) محلی را برای آموزش موسیقی از مربیان و هنرمندان طرفدار است.

سلام که در آن AskVideo.com برتری دارد. اگر می خواهید به یادگیری مبانی نرم افزار آهنگ های خود را، و یا به دنبال بیشتر در عمق دوره در تولید، میکس و مسترینگ از مربیان حرفه ای شما می توانید اعتماد، و سپس این محل می شود. Itll زمان یادگیری خود را کاهش هفته، اگر ماه نیست، و شما راهنمایی و ترفندها که youd احتمالا در غیر این صورت پیدا کرده اند از شما بدهد. به علاوه، با یک حساب کاربری رایگان شما می توانید 10٪ از کل کتابخانه دوره های رایگان تماشا کنید. هزینه اشتراک ماهانه فقط 25 $ (دسترسی به 1800 ساعت آموزش ویدئویی !!)

اطلاعات بیشتر در اینجا: www.askvideo.com

5. باید با الهام از موسیقی

این ممکن است به نظر می رسد آشکار است، اما گوش دادن به موسیقی است که باعث می شود که شما می خواهید به موسیقی کمک خواهد کرد که شما را به موسیقی! چه در مورد اینجا صحبت می کردند گوش دادن عمیق. استفاده از مانیتور و یا هدفون برای درک بهتر از تنظیم و تولید موسیقی های مورد علاقه خود را. بودن در یک فضای الهام می توانید ترس از ساخت موسیقی به روند ساخت را که آن را به یادگیری نرم افزار شما می آید.

6. خوانده شده در مورد هنرمندان و تهیه کنندگان

در اینجا در AskAudioMag.com ما از ویژگی های تعدادی از مصاحبه با تولید کنندگان، هنرمندان، طراحان صدا و دی جی با تجربه صنعت. به عنوان مثال، اگر شما در طراحی صدا علاقه مند، خواندن آنچه ریچارد Devine می استفاده می کند و چگونه او آموخته لغو احکام صادره ی خود می تواند مفید باشد. اتمام بخش مصاحبه ما در اینجا و صیقلی کردن وب را برای مصاحبه های با هنرمندان مورد علاقه خود را به درک سمت فن آوری از تنظیم و از دانش و تجربه خود بهره مند شوند.

Learn how artists and producers you respect make their music and learn their chops.

بیشتر بدانید هنرمندان و تولیدکنندگان چگونه شما را احترام خود را در موسیقی و یادگیری لغو احکام صادره ی خود.

7. فکر می کنم از DAW خود را به عنوان یک آلت موسیقی

اگر شما بازی یک آلت موسیقی مانند گیتار یا پیانو یا یک کیت درام، پس به احتمال زیاد آن به شما مقدار زیادی از زمان با صرف گفت ابزار یادگیری آن. آیا خود آموخته یا نه شما، شما را در درک زمان شما را به / به حال هنوز هم برای قرار دادن به یادگیری چگونه آن را بازی کند. DAW خود را که متفاوت است ندارد. فکر می کنم از آن به عنوان یک ابزار، یک دستگاه که زمانی که خوب بازی می توانید صداها را ایجاد و تجربه صوتی شما به دنبال.

احساس DAW خود را کمتر تهدید در حال حاضر؟ خوب!

شکاف زمان 8. گذشته به طور منظم

گاهی اوقات ما می توانیم کمی از معمول برای کمک به ایجاد چیزی است که ما را به وحشت می اندازد به یاد بگیرند، به نظر می رسد بیشتر کنترل استفاده کنید. بنابراین، به جلو و دو بار را کنار بگذارند 90 دقیقه در هفته برای یادگیری نرم افزار های موسیقی خود را. تقسیم آن زمان بین تماشای آموزش های ویدئویی در AskVideo، به عنوان مثال، و در واقع با استفاده از ایده های خود را در نرم افزار است.

9. این یک ماراتن است، نه یک با حداکثر سرعت دویدن

صبر کلید یادگیری هر چیزی است، و نرم افزار های موسیقی است هیچ تفاوتی ندارد. بعید است آن شما یک آهنگ را در اولین تلاش کنید. شما ممکن است یک مهندس حرفه ای تبدیل یک شبه نمی، اما اینا هیچ کدوم بخشی از زیبایی از فرایند یادگیری است. در آن برای مدت طولانی و اصلا عجله روند ساخت موسیقی. Itll تا زمانی که طول می کشد را.

10.

اگر احساس شما در مورد آنچه شما نیاز به یادگیری به موسیقی متوقف کرد آن ممکن است مفید باشد به بازگشت به اصول. موضوع ماموت مانند تولید موسیقی می تواند مانند یک کوه در زمان نگاه کنید. شکستن آن را به مراحل می توانید آن را نزدیک خیلی بیشتر. به عنوان مثال، با تمرکز بر یکی از ضبط صدا، MIDI، ویرایش صوتی و یا MIDI، تنظیم آهنگ های خود را، درک جوی انجمن و یا اثرات، یافتن راهی برای ترکیب، و یا تسلط می تواند راه را برای رفتن.

11. تمرین کامل می کند

نحوی همه قبل از این عبارت مشترک شنیده می شود. وقتی که شما به تماشای آموزش های ویدئویی خوب (AskVideo بالا را ببینید) و سپس آن مهم است به تحکیم دانش آموخته است. تمرین به اندازه کافی می تواند با استفاده از نرم افزار های موسیقی خود را احساس می کنم مثل یک فرمت از مغز شما ایجاد کند. احساس خوبی است. هنگامی که شما آموخته توابع و تکنیک های خاص، شما پس از آن این شانس را به تجربه و کشف راه های دیگر برای استفاده از نرم افزار خود را، اجازه می دهد شما را به موسیقی سریعتر و شاید حتی بهتر داشته باشد.

12. دنبال AskAudio مجله

در AskAudio مجله، ما باید تن (بله، به معنای واقعی کلمه تن) از آموزش، مقالات. و theyre روزانه به روز شود. نحوی طراحی شده AskAudioMag.com به یک منبع برای همه، چه شما پس از ویژگی های خاص در نرم افزار خود را، راهنمایی و ترفندها برای طراحی صدا، میکس، مستر و یا علاقه مند به پیدا کردن که synths و دنده توصیه می کنیم. بررسی را روزانه و ثبت نام در خبرنامه ما (بالای صفحه) به در تماس باشید.

There's hundreds of free tutorial articles here at AskAudioMag you can check out 24/7.

به صدها مقاله رایگان آموزش وجود دارد در اینجا در AskAudioMag شما می توانید از 24/7 است.

13. همکاری

با تمام فن آوری های موجود، تا به آسانی و نسبتا ارزان، می توان آن را آسان به خود را در اتاق خواب خود را قفل و یا مطالعه و تبدیل شدن به یک نوازنده زاهد گوشه نشین. تاپیک هیچ مشکلی با آن! با این حال، ایجاد موسیقی با انسان های دیگر، لازم است که در شخص و یا از راه دور می تواند کمک به موسیقی خود را در جهت شما ممکن است در غیر این صورت از بین رفته اند، و همچنین به شما و دوستان شما این شانس را به آموزش و یادگیری از یکدیگر. کار با دیگران می تواند یک فضای ترسناک را به هیجان انگیز تر، یک چالش تبدیل شود.

Got some tips you think we should've included? Add them to the comments below.

Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • OtterMutt
    Say you've decided to learn a synth, then take time to learn it and every single feature, if you get stumped then use every resource to find the answer before moving on. It is far better to know a few synths well than little bits of many. Learn the most popular and prevelant ones like Massive or Sylenth for example, these synths are simple in their layout and concept. They have been around long enough to develop a large and growing following so you won't find it hard to find help and inspiration. Once you've got synths covered you might wish to learn drum machines using the same philosophy. Even if you don't have the best or latest, start with the instruments and plugins that came with your DAW. If you're really struggling to understand a concept or composition method then Project Templates (a completed project for you to mess around with) are a great way to understand routing, composition and mixing etc. Be realistic, it will take time, lots of it.
    • 6 years ago
    • By: OtterMutt
    Reply
What's New In Logic Pro X 10.0
Logic Pro X
Dream It. Do It.
Do you want to learn What's New In Logic Pro X 10.0?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: