All Articles Audio Software
5 گردش کار نکاتی برای سیبلیوس
Tobias Escher on Fri, October 8th 1 comments
Sibelius without doubt is one of the best applications for notating music out there (if you ask me it's the best), but its wealth of features come at a price. Actually I don't mean that it is hard to

سیبلیوس بدون شک یکی از بهترین برنامه های کاربردی ها برای notating موسیقی خارج وجود دارد (اگر از من می پرسید این بهترین است) است ، اما از ثروت خود را از ویژگی های در یک قیمت می آیند. در واقع من معنی نیست که برای استفاده ، در مقابل آن سخت است ، اما برخی از ویژگی های می توانند به راحتی نادیده گرفته شود. این است که چرا در این پست ، من می خواهم به شما پنج راهنمایی برای بهینه سازی گردش کار خود را نشان می دهد. شما در حال حاضر ممکن است برخی ، می دانم اما امیدوارم چیزهای جدید را برای شما در اینجا کمک خواهد کرد که برای سرعت بخشیدن به گردش کار و بهره وری خود را وجود خواهد داشت.

01 -- درج فواصل با صفحه کلید

قابلیت ورود سیبلیوس توجه داشته باشید در واقع قدرتمند هستند. توسعه دهندگان در تعدادی از ویژگی های دستی ، یکی از بهترین ساخته شده است ، به نظر من ، ورود آسان فوق العاده از فواصل را انتخاب کنید توجه داشته باشید شما می خواهید برای اضافه کردن فاصله و فشار کلید بر روی صفحه کلید خود را مربوط به فاصله . بگو : اگر شما می خواهید برای ورود به یک چهارم ، کلید "4". سیبلیوس یک چهارم بالاتر از توجه داشته باشید انتخاب شده اضافه کنید. اگر شما می خواهید چهارم زیر ، "شیفت 4" را فشار دهید. این کار با تمام فواصل و هم محافظ واقعی!

02 -- ریتم کپی کنید و بازی یادداشت های دوباره

حتی طولانی مدت زمان کاربران از برنامه -- این یکی از ویژگی های کمی از سیبلیوس است که کاملا متعجب ساخت بسیاری از مردم هنگامی که آن را برای اولین بار شاهد است. اگر یک دستگاه باید همان ریتم بازی به عنوان یک ابزار دیگر ، اما همراه با یادداشت های مختلف ، بدون نیاز به همه چیز دوباره ورودی وجود دارد. فقط کپی و چسباندن بخش با ریتم همان بخش شما می خواهید برای ایجاد را انتخاب کنید توجه داشته باشید اول و انتخاب کنید و یادداشت ها

سیبلیوس پس از آن حالت ورودی را به یاد داشته باشید سوئیچ ، اما ارزش توجه داشته باشید از قسمت در حال حاضر به عنوان یک مرجع استفاده می کند. صفحه کلید این گوشی در این حالت غیر فعال می شود ، بنابراین شما فقط می توانید یادداشت های جدید را وارد کنید در حالی که حفظ ریتم! اگرچه این ویژگی در منوی بالا در سطح سیبلیوس قرار گرفته است ، بسیار به ندرت از آن استفاده.

ویژگی فیلتر سیبلیوس استفاده از -- 03

بسیاری از چیزهایی که در درون نمره وجود دارد. یادداشت ها ، خطوط نوار ، مفصل ، دینامیک ، متن و خیلی ، خیلی بیشتر است. به دنبال چیز خاصی را با دست بسیار سخت است ، به خصوص در نمره های بزرگ که در آن شما هیچ راهی برای دیدن صفحات کامل است. خوشبختانه ، سیبلیوس همراه با راه راه قدرتمند پیدا کردن چیز خاصی است : به منوی Filter ، فیلتر اجازه می دهد تا به شما برای انتخاب عناصر بر اساس معیارهای از پیش تعریف شده است. هنگامی که به دنبال آن را برای اولین بار ، این منو فیلتر دلهره آور به نظر می رسد : این فقط آنقدر بزرگ است. اما پس از زمان کمی ، شما را پیدا خواهد کرد آن فانوس دریایی از امید در زمان ناامیدی. دو آیتم در منوی فیلتر که به خصوص مفید هستند وجود دارد : "اشیاء پنهان" اجازه می دهد تا تمام اشیاء پنهان را انتخاب کنید. چیز زیادی در مورد این دستور این است که با انتخاب اشیاء پنهان تبدیل شدن آنها به مرئی و رنگ در رنگ صدا آنها متعلق به. با این روش شما می توانید آنها را بسیار بهتر از فقط آنها را نمایش از طریق نمایش

با استفاده از آیتم فیلتر پیشرفته شما می توانید فیلترهای خود را ایجاد کنید. تقریبا تمام عناصر ممکن و توابع سیبلیوس در اختیار شما وجود دارد. صرف کمی زمان با این صفحه نمایش ، آن است که واقعا مفید :

"یادداشت در آکورد" انتخاب توجه داشته باشید خاص در وتر ، یعنی بالاترین و یا یک چهارم. سیبلیوس همچنین اجازه می دهد تا شما را به specifiy چه باید اتفاق می افتد زمانی که تنها یک توجه داشته باشید وجود دارد ، که شما می توانید در تصویر را از منوی Filter ، فیلتر را ببینید. بسیاری از مردم به عنوان گزینه برای حذف "و" کپی کردن "چیست اشتباه گرفته شود. تفاوت کوچک اما مهم است : برای کپی کردن "همچنین کپی شماره tuplet و براکت آنها ، همانطور که شما نیاز به حفظ این هنگام کپی کردن. اما هنگام پاک کردن یادداشت های خاصی از یک گذشت (یعنی توجه داشته باشید دوم وتر) شما نمی خواهید tuplet با آن را حذف کنید زیرا یادداشت های دیگر هنوز به آن نیاز دارند. این است که چرا در گزینه ها "برای حذف" ، تعداد tuplet و براکت انتخاب نشده است . شما همچنین می توانید دستورات متعددی را از این منو یکی پس از دیگری ، یعنی انتخاب همه اشیاء پنهان و پس از آن تنها کسانی که از صدا 2 استفاده کنید.

04 -- آیا صدای در پایان!

هنگامی که inputting معابر پیچیده ای که در آن شما نیاز به بیش از یک صدا ، آن را موجب صرفه جویی در وقت inputting همه چیز در یک صدا و اختصاص صدای به بعد به جای دائما در میان صداهای مختلف سوئیچینگ. این کار می کند به خصوص اگر شما یا از یک نسخه خطی نوشته شده است notating یا فقط آهنگسازی که در این صورت آن را نشانی از جریان خلاق مانع نیست. در اینجا یک مثال از یک نوار به پایان رسید با سه صدای. برای اینکه آن را آسان تر برای دیدن ، صدای منحصر به فرد رنگ :

در هنگامی که inputting این نوار ، تنها با یک صدا شروع و بازی همه چیز را به عنوان یک زه. برای یادداشت های طولانی تر ، تنها ورودی نمایید توجه داشته باشید مربوطه به صدای اول :

سپس توسط توجه داشته باشید اختصاص دهید یادداشت به صدا درست از طریق دکمه های روی صفحه کلید توجه داشته باشید. آیا نگران استراحت نیست. من گاهی اوقات آنها را برای خوانایی راحت تر پنهان کردن ، اما شما می توانید این کار را در پایان زمانی که همه مدت زمان قرار است :

در نهایت ، درست مدت زمانی در تمام صداها ، مثل من آن را در تصویر با G در ضرب و شتم (1) انجام می شود :

05 -- مفصل جرم و دینامیک با کپی و چسباندن

نوک واقعا سریع : در عوض همیشه با ایجاد یک متن جدید بیان و تایپ پویا مورد نظر ، شما فقط می توانید یک نمونه از پویا را انتخاب کنید و چسباندن آن به یک یادداشت جدید! زمان این راه نجات شما به سرعت می افزاید. این کار می کند حتی بهتر در هنگام کپی کردن مفصل های متعدد زیرا شما می توانید تعدادی از عناصر را که می خواهید به درخواست به یادداشت های مختلف و copy و paste همه چیز را در یک مرحله را انتخاب کنید.

من امیدوارم که این راهنمایی سریع شما را به سیبلیوس استاد -- بازخورد همیشه قدردانی و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیبلیوس از این آموزش کمک کند !

Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • Joreg
    Hey Tobias, Nice tips! ; ) Cheers, Jorge
    • 9 years ago
    • By: Joreg
    Reply
Overbridge 2
Elektron 108
Dream It. Do It.
Do you want to learn Overbridge 2?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: