All Articles Audio Software
7 پلاگین VST رایگان برای Cubase یا هر میزبان VST -
Rounik Sethi on Fri, April 2nd | 0 comments
Cubase 5 from Steinberg comes bundled with some great instrument and effect plugins. From Loop Mashers to reverb units, filters, compressors... But, I'm a firm believer that you can never have too m

Cubase 5 از استاینبرگ می آید که همراه با برخی از ابزار بزرگ و پلاگین ها اثر است. از Mashers حلقه به واحدهای ی Reverb ، فیلتر ، کمپرسور... اما ، من معتقد شرکت که شما می توانید گزینه های بیش از حد بسیاری از هرگز ، و در این مورد ، پلاگین ها! تصور غلط رایج این است که پلاگین های خوب کیف پول خود را را خالی کردن. با این حال ، بعضی از سنگهای پنهان به صورت رایگان در دسترس وجود دارد. وارد شده در اینجا یک لیست از 7 بهترین من پیدا کرده اند. در صورت امکان من سعی کردم که شامل آنهایی که در دسترس هستند در قالب واحد صوتی بیش از حد تا همه شما کاربران منطق را می توان به این حفاری بیش از حد. لذت ببرید!


# 1 -- تراکم : راف رایدر

PC & Mac (VST & AU)

آسیب صوتی در رایدر آزاد راف آنچه که آنها را "مدرن کمپرسور با کمی" پرنعمت ایجاد "نیش سبک و صدای منحصر به فرد گرم است." من تمایل به توافق برسند. به نظر می رسد اما شهودی و ساده برای استفاده است. آثار بزرگ بر روی همه مواد مانند ضبط درامز ، باس ، آواز و گیتار.

http://www.audiodamage.com/downloads/product.php؟pid=ADF002


# 2 -- فاصله سنج لحن خوب : FreeG

PC & Mac (VST & AU)

هنگامی که شما می خواهید واقعا خوب لحن سطح بر روی یک کانال و یا تنظیم تنظیمات فاز و تابه و یا نظارت بر قبل و بعد از سطوح ، میزبان بسیاری از آمد تا کوتاه. در هر صورت که یا آنها نیاز به بیش از یک پلاگین و یا منطقه ای برای دستیابی به این نتایج است. FreeG به نجات می آید با ارائه تنظیمات گسترده و قابل تنظیم برای اندازه گیری است. یکی از ویژگی های خاص من عاشق دکمه فاز فلیپ است. پانل تنظیمات به شما این امکان را می دهد که شما پان قانون ، قانون اندازه گیری و مقیاس های زیبا برای پیکربندی به شما کنترل بیشتری بر جریان سیگنال ارائه دهد!

http://www.sonalksis.com/index.php؟section_id=99


# 3 -- محدود کننده : W1 محدود (BBA)

PC (VST only) - Mac, AU version available without GUI

بنابراین ، شما به دنبال به استاد آهنگ خود را؟ شما نیاز به یک محدود کننده مناسب و معقول را به بلندی صدا؟ خوب ، این افزونه ممکن است نگاه ساده ، اما چرخش در میزبان VST انتخاب را به آن بدهید. این روش در اصل طراحی شده بود و ایجاد شده توسط جورج Yohung است و یکی از من بروید به محدود.

http://www.betabugsaudio.com/plugs.php


# 4 -- تاخیر : درستی انجام شد

PC (VST only)

بسیاری از تاخیر پلاگین اثر بر اساس در دسترس وجود دارد. از تاخیر چند ضربه بزنید ، به پینگ pongs به تاخیر استریو به تاخیر سبک نوار آنالوگ... این فهرست می تواند بر روی بروید. انتخاب من برای به اشتراک گذاشتن قطعی هم از klanglabs به آن کمی متفاوت است به پلاگین ها اثر دیگر خارج وجود دارد. این یکی باعث MIDI و ایجاد تاخیر تصادفی! آنها همچنین پیشنهاد Deelay ، OverDubber و P - Deelay است که برای طیف گسترده ای از نیازهای تاخیر / اکو تهیه است.

http://spyro.mediashift.net/klanglabs/


# 5 -- EQ : NyquistEq

PC (VST only)

هوشمند Electronix کتابخانه متنوع و مفید از پلاگین ها اثر آزاد است. این یکی به عنوان "یک اکولایزر paragraphic که از تاب برداشتن صدای زیر که اکولایزر دیجیتال رنج می برند نمی توصیف کرد. همچنین آن کلیک هرگز ، و آن دسته باس عمیق به خوبی است." سعی کنید این و گوش دادن با دقت به چگونه این پلاگین EQ شکل در مقایسه با صدای خود را به EQ های موجود شما. شما ممکن است غافلگیر شود.

http://www.smartelectronix.com/


# 6 -- تصویربرداری / مکانی : ابزار استریو

PC & Mac (VST & AU)

من استفاده می شود به صرف ساعت بازی را به یک صفحه نمایش نسخه نهایی ویندوز دامنه زمانی که جوان و بازی با استریو کنترل برای تغییر بازخورد بصری... (OK راز من است در حال حاضر!)

ابزار استریو از شار : : پلاگین بصری دقیق به هر دو مانیتور ارائه می دهد و به دقت کنترل مرحله استریو. شامل متر اوج ، همبستگی فاز متر (و سوئیچ ها) و صفحه نمایش تصویری با شکوه اشاره؟

http://www.fluxhome.com/products/Freewares/stereotool


# 7 -- Vocoder : تل Vocoder

PC & Mac (VST & AU)

تال Vocoder شده توسط Togu خط صوتی Vocoder که ما را برمی گرداند به دهه 80 است. این ویژگی 11 باند است ، آسان به تنظیم کنترل هارمونیک است و یک گروه کر استریو. این شامل "آنالوگ مدل اجزاء در ترکیب با الگوریتم های دیجیتال مانند SFFT (کوتاه مدت تبدیل فوریه سریع)" ، یک پلاگین عالی برای اضافه کردن صدا به طور فزاینده ای سبکهای قدیمی و محبوب vocoded به آهنگ های خود را.

http://kunz.corrupt.ch/؟Products:VST_TAL-Vocoder

علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد Cubase در مک و یا کامپیوتر ؟ اینجا را کلیک کنید !

Comments (0)

You must be logged in to comment. Login Now

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: