All Articles Audio Software
Reverbs در مقابل پیچیدگی الگوریتمی : Lowdown
Mo Volans on Fri, March 11th 0 comments
It's highly likely that everyone reading this uses reverb in their mixes and it's also almost certain that you all have a studio quality reverb processor bundled with your favorite DAW software. Altho

این احتمال به شدت وجود دارد که هر کس خواندن این با استفاده از Reverb استفاده در مخلوط خود را و آن را نیز تقریبا قطعی است که از همه شما یک استودیوی پردازنده ی Reverb کیفیت همراه با نرم افزار مرغی شبیه کلاغ های مورد علاقه خود را.

اگر چه بسیاری از افراد در حال حاضر reverbs خود را که برابر واحد طرفدار ترین سخت افزار ، هنوز هم ممکن است وجود داشته باشد برخی از سردرگمی بیش از تفاوت بین نحوه ی Reverb پردازش. بیایید نگاهی که در آن در حال حاضر...

Reverb استفاده الگوریتم چیست؟

بنابراین... شکستن این پایین ، دو راه اصلی از ایجاد ی Reverb در عرصه دیجیتال وجود دارد : مبتنی بر پیچیدگی پردازش و پردازش الگوریتم. هر دو از این راههای بسیار هوشمندانه از کامپیوتر خود را برای متقاعد کردن گوش خود را با صوتی که که به شما در حال پخش است در یک اتاق خاص و یا فضای است.

تا اول را یک نگاه سریع در چه Reverb استفاده الگوریتمی است. این احتمالا رایج ترین شکل از Reverb استفاده شما به احتمال زیاد در پیدا کردن پلاگین در شکل و ساده ترین برای شرکت های نرم افزاری برای توزیع است. دلیل این است که این نوع از پلاگین در هر نمونه بر اساس مواد شامل و نصب بنابراین می تواند بسیار جمع و جور.

نامه را برخی از نرم افزار یک نرم افزار واقعا فوق العاده reverbs الگوریتمی مبتنی بر شده.

Reverb استفاده الگوریتم با استفاده از خرد عدد خالص اسب بخار DSP و شما آن را حدس زده... الگوریتم برای تولید صدای آن است. این به این معنی این reverbs هستند کاملا مصنوعی در طبیعت ، اما اجازه ندهید که این احمق شما ، صدای آنها را می توان بسیار واقع بینانه است.

Reverb استفاده الگوریتمی در عمل

بسیاری از DAWs قابلیت Reverb استفاده واقعا عالی الگوریتم پلاگین و شاید بهترین مثال از یکی از این دلیل 'S' RV7000 پیشرفته ی Reverb. این واحد تقلید افسانه ای نامه سخت افزار واحد Reverb استفاده می باشد.

RV7000 قادر به بازتولید طیف گسترده ای از reverbs از تکه های کوتاه محیط به چشمه ها ، بشقاب ها و سالن های بزرگ است. این همه در اینجا و به صداقت آن را برای تلفن های موبایل. سخت افزار برای تلفن های موبایل که این خوب قابل توجهی بیش از کل بسته دلیل هزینه.

عالی دلیل RV7000 ی Reverb

به شما یک ایده از چه reverbs RV7000 و الگوریتم به طور کلی قادر به از من شامل چند کلیپ صوتی مرطوب و خشک زیر به من بدهید.

حلقه خشک درام درمان نشده :

[صوتی ID = "2058"]

حلقه همان درمان شده توسط RV7000 :

[صوتی ID = "2059"]

حلقه ی Reverb چیست؟

reverbs پیچیدگی بسیار تکیه نمی DSP قدرت برای تولید تلفن های موبایل خود را ، آنها در واقع با استفاده از ضبط از فضاهای خاص برای ایجاد جلوه های خود. این است که با ضبط یک سیگنال تست ، معمولا در فضای مورد نظر کلیک کنید (و یا یک تفنگ شات) به دست آورد. ضبط به دست آمده نامیده می شود ، پاسخ ضربه. این 'IR' فایل است و سپس استفاده می شود به درخواست از ویژگی های این فضا به هر صدای در مخلوط شما. این اساسا بدان معنی است که هر فضایی که وجود دارد را می توان به از 100 درصد اثر Reverb استفاده واقع گرایانه است که می تواند در ترکیب استفاده می شود تبدیل شده است.

استفاده از حلقه ی Reverb است البته که رئالیسم ، اما در اغلب موارد آن را نیز با استفاده از DSP کمتر از همتایان الگوریتمی است. در سمت تلنگر کتابخانه های مورد نیاز به درایو این اثرات اغلب بزرگ ، این به معنای استفاده از فضای بیشتری دیسک و همچنین بارگذاری زمان را طولانی تر است.

من پیشنهاد تلاش هر دو طعم را قبل از شما تصمیم می گیرید که یکی برای شما. اگر شما هر چیزی مثل من به شما لذت بردن از با استفاده از هر دو از این نوع پردازنده

طراح فضایی منطق پردازنده ی Reverb پیچیدگی چشمگیر است.

Reverb استفاده پیچیدگی انجام چیزی که از آن

سال پیش reverbs پیچیدگی بیش از حد بسیاری از بسیار نادر بودند اما آنها در حال حاضر تبدیل شدن به مقام دوم و در همه جا شما می توانید آنها را پیدا. آنها حتی با DAWs به عنوان استاندارد. همراه منطق نرم افزار ، Cubase و ابزارهای نرم افزار همه در عمل در سال های اخیر و برخی از reverbs پیچیدگی های شگفت انگیز در حال حاضر در اکثر برنامه ها در دسترس است.

Cubase 6 تکریم Reverb استفاده پیچیدگی.

در اینجا چند کلیپ صوتی خشک و مرطوب که توسط تکریم پلاگین در Cubase 6 درمان...

یکی دیگر از خشک حلقه درام درمان نشده :

[صوتی ID = "2062"]

حلقه همان تحت درمان با احترام :

[صوتی ID = "2063"]

کدام نوع از Reverb استفاده را ترجیح می دهید با استفاده از و چرا؟ اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم!

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

EDM Production Tips
Logic Pro X 402
Dream It. Do It.
Do you want to learn EDM Production Tips?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: