All Articles Audio Software
با استفاده از نرم افزار موسیقی فیلم در گردش کار منطق خود را
Mo Volans on Thu, June 23rd 0 comments
If you were wise enough to opt for the larger ‘Studio’ bundle when you purchased Logic you will probably already know that the package includes several applications. One of these extra apps is...

اگر شما به اندازه کافی عاقل بودند که برای بسته نرم افزاری استودیو بزرگتر انتخاب کردن زمانی که شما خریداری منطق شما احتمالا در حال حاضر که این بسته شامل برنامه های مختلفی است. یکی از این برنامه های اضافی نرم افزار موسیقی فیلم است .

موسیقی فیلم نرم افزار است که در درجه اول یک ابزار چند آهنگ صوتی برای همگام سازی را در صدا به تصویر است ، اما آن را نیز می تواند به عنوان مستقل کامل ، ویرایشگر صوتی استریو استفاده می شود. بنابراین اجازه می دهد تا نگاهی که ما چگونه راه اندازی و استفاده از نرم افزار در این نقش است.


مرحله 1 -- اولیه راه اندازی

اولین چیزی که شما نیاز به انجام پیکربندی موسیقی فیلم به عنوان یک ویرایشگر صوتی استریو سنتی انجام است. بر باز کردن برنامه برای اطلاع شما اولین بار است که محل کار اصلی این است تا از چندین پانل کوچکتر ساخته شده است. این چند آهنگ به طور پیش فرض معمولی جلسه است.

The default multi-track session that Soundtrack Pro loads

جلسه چند آهنگ به طور پیش فرض است که موسیقی فیلم نرم افزار بارهای


در جلسه چند آهنگ ما این پانل اهداف بسیار خاص است و می تواند در دستی حتی هنگامی که ما در حال ویرایش یک صدای استریو ساده است. گفت که به منظور ویرایش و به ما کلی بهترین صدا ، بهترین آن را برای استفاده از رسم راه اندازی اینجا.

برای کارها را به شکل به سادگی یک پروژه جدید و ایجاد را انتخاب کنید گزینه فایل های صوتی در هنگام انجام این کار است. این به طور خودکار یک پروژه مناسب برای ویرایش یک فایل صوتی و به شما در ایجاد یک دید کلی واقعا بزرگ از داده های صوتی خود را به من بدهید.

Loading a new ‘Audio File’ editing project

بارگذاری پروژه در حال ویرایش فایل های صوتی جدید


The new more spacious project

جادار تر پروژه جدید


البته شما می توانید آیکون در نوار ابزار را در سمت راست بالای رابط STPs استفاده به دوباره معرفی هر یک از پانل که شما مایل به استفاده از. من اغلب دوست دارند داشته پانل سمت چپ و راست فعال. با استفاده از آنها در چند گام های بعدی تبدیل خواهد شد روشن است.

The side panels should come in useful

پانل های جانبی باید در مفید


مرحله 2 -- باز کردن بعضی از صوتی

گرفتن فایل های کمک خود را به موسیقی فیلم واقعا یک روند شفاف و واقع بینانه شما یک زن و شوهر از گزینه ها در اینجا. شما می توانید فایل استاندارد استفاده از

The basic way of importing audio

راه اساسی واردات صوتی


یک راه حل ظریف تر است به استفاده از مرورگر فایل اختصاص داده شده منم در قسمت تحتانی سمت راست واقع شده است. در این زمینه شما می توانید تمام بخش ها را از هارد دیسک شما و نمایش به راحتی کردهاید فایل های صوتی. هنگامی که هر فایل را می توان با استفاده از حمل و نقل / حجم کنترل مینی شاهزاده بوی بهشتی.

The browser offers a much more elegant way of importing your audio

مرورگر ارائه می دهد یک راه بسیار ظریف واردات صوتی خود را


شما حتی می توانید برای جستجوی فایل های خاص با استفاده از زبانه جستجو و اضافه کردن فایل های مورد علاقه را برای استفاده های بعدی در منطقه مورد علاقه. هنگامی که شما یک فایل را برای ویرایش را هدف قرار ساده روی آن دوبار کلیک و itll در منطقه خود را در منطقه شکل موج صفحه نمایش اصلی باز.

The loop is now in place ready for editing

حلقه در حال حاضر در محل آماده برای ویرایش


گام 3 -- انجام برخی از پایه مخفی شود

با صدا با ما لود ویرایش را می توانید شروع. برای نشان دادن اصول اولیه در بیمار انجام فرآیندهای چند ساده است. در آموزش های بعدی به خوبی بر روی تکنیک های پیشرفته تر با استفاده از شخص ثالث پلاگین و غیره تمرکز

من تصمیم گرفتم برای معکوس کردن کل فایل و اعمال هر دو محو شدن و محو شدن از. همه توابع پردازش را می توان از طریق منوی روند قابل دسترسی است. شرح زیبا توضیح خود و ارزش خود را در تجربه با گزینه های مختلف در اینجا برای گرفتن یاطاقان ¬ های خود را.

فایل درمان نشده است که مورد استفاده قرار گرفت :

[صوتی ID = "6988"]


Amongst the processing options is the reverse feature used here

از میان گزینه های پردازش ویژگی معکوس استفاده می شود


... و صوتی معکوس شده است :

[صوتی ID = "6987"]


هنگامی که شما باید در اعمال هر گونه فرآیندهای فایل های خود را شما قادر خواهید بود به گوش در نتیجه بلافاصله اما بر خلاف بسیاری از موسیقی فیلم سایر ویرایشگرهای صوتی با استفاده از لایه مبتنی بر مخفی شود. در پانل پایین سمت چپ شما می توانید ببینید و مخفی شود که انجام شده است و این می تواند ticked و unpicked به تغییر نتایج را به شیوه ای کاملا غیر مخرب.

یک چیز به یاد داشته باشید این است که هنگامی که شما به فایل خود را به صادرات این اقدامات نیاز به مسطح شود. این فرایند با استفاده از قطره های کوچک پایین منو در منطقه لایه ها به دست آورد. شما به راحتی می توانید کار خود را به یک فایل تثبیت تبدیل کنید.

 The processing is flattened

پردازش مسطح شده است.


پردازش در حال حاضر به سیستم های صوتی و ما استفاده شود :

[صوتی ID = "6987"]


گام 4 -- ذخیره و صادرات و نتایج

با فایل خود را پردازش و پهن شما هم اکنون می توانید کار خود را برای استفاده در یک برنامه دیگر ذخیره کنید. با استفاده از استاندارد را به عنوان ذخیره.. تابع در منوی فایل شما خواهد شد با انتخاب چند ارائه شده است.

The export and save options

صادرات و گزینه صرفه جویی در


شما هم می توانید کار خود را به عنوان پروژه فایل های صوتی می شود دوباره در موسیقی متن و یا به عنوان یک فایل صوتی باز را نجات دهد. البته شما باید گزینه های قالب چند و شما می توانید عمق بیتی و نرخ نمونه در اینجا مجموعه ای است. اگر فایل شما نیاز به عمق کمی پایین تر نقل مکان کرد نیز وجود دارد گزینه لرزشی در اینجا.

Specific audio export options are also available

گزینه های ویژه صادرات صوتی نیز در دسترس هستند


این باید به شما اصول اولیه را اگر شما تازه به نرم افزار موسیقی فیلم است و اگر شما یک کاربر با تجربه تر بیمار می شود به هدف قرار دادن افراد و تکنیک های پیشرفته تر در آموزش بعد.

شما همچنین می توانید از بررسی مقالات دیگر مربوط به موسیقی متن فیلم نرم افزار :

چگونه به : حذف نویز پس زمینه در متن نرم افزار

گرد tripping صوتی بین فاینال کات های حرفه و موسیقی متن فیلم طرفدار

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Studio Series - Recording Vocals
Pro Tools 502
Dream It. Do It.
Do you want to learn Studio Series - Recording Vocals?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: