All Articles Audio Software
طراحی باس کثیف در Trilian
Hollin Jones on Mon, December 5th 1 comments
Whatever bass sound you're looking to create, Trilian by Spectrasonics obliges! Hollin Jones gets mucky showing how to create a dirty bass sounds using this incredible instrument.

Trilian ساز باس فوق العاده قدرتمند است که با استفاده از هر دو نمونه برداری و سنتز فن آوری برای تولید برخی از پایان پایین توانا است. در حالی که از ایستگاه از پیش تنظیم عالی هستند ، شما می توانید صدای خود را توسط افزایش سرعت ابزار تنظیمات بسیاری. Trilian در اطراف مفهوم استفاده از بالا به هشت قسمت لایه لایه با هم است. هر بخش نیز دارای دو لایه فردی ، A و B است که می تواند مجموعه را به استفاده از نمونه یا شکل موج های مختلف است. شروع با بارگذاری یک پچ خالی. برای این کار برو به منوی سودمند را انتخاب کنید و مقداردهی اولیه پچ یا مقداردهی اولیه چند.


مرحله 1

برو به Trilians بخش ویرایش و با کلیک بر روی لایه A. سپس در پنجره منبع صدا ، با کلیک بر روی آیکون پوشه مرورگر منبع صدا گرفته شده است.

Sound Source Browser

مرورگر منبع صدا.


مرحله 2

از جعبه در بخش سمت چپ بالا ، انتخاب گیتارباسترکیبگر به دیدن منابع شکل موج synth. حرکت از طریق لیست و صفحه کلید MIDI خود را به استماع اصوات تا زمانی که شما پیدا کردن یکی که دوست دارید به بازی. در اینجا من را انتخاب کرده اند ARP 2600 مثلث به عنوان تولید bassy خوبی است ، اما کمی سر و صدا buzzy که ما می توانیم کار در مراحل بعدی است.

Choosing a synth waveform.


مرحله 3

بستن مرورگر شما و بازگشت به پنجره ویرایش گرفته شده است. اقامت در این مرکز ، بر روی دکمه Mult کلیک کنید و سپس گزینه در تنظیمات Harmonia. این می تواند اضافه تا دو صدای دیگر به صدا و کنترل سطح و تابه شما ، هر چند با باس شما احتمالا shoud نگه داشتن تابه مرکز به تنگ نگه داشتن صدا. منو به سمت راست خواهد شد زمین از صدای های اضافی را تنظیم : 12 semitones برای یک و 0 برای دیگری را انتخاب کنید. انتخاب -12 می دهد یک صدای منم کمی بیش از حد کم ، و انتخاب عدد فرد مثل 4 یا 9 به معرفی هارمونیکها که اصلا کار تا به خوبی در اینجا ، گرچه آنها ممکن است برای صداهای دیگر.

The Harmonia.


مرحله 4

با کلیک بر روی لایه B و دوباره رفتن به مرورگر منبع صدا. این زمان ، یکی دیگر از شکل موج ، شاید TR - PRO یک اکتاو را انتخاب کنید. بازگشت به پنجره ویرایش و در بخش مخلوط به شما سمت چپ را ببینید که شما می توانید ترکیب ، تابه و حتی سوئیچ دو لایه

Adding Harmonia to layer B

اضافه کردن Harmonia به لایه ب.


مرحله 5

با کلیک بر روی قسمت FX و در زبانه مشترک شما می تواند اثرات اضافه کردن که هر دو

Adding the effects.

اضافه کردن اثرات.


مرحله 6

شما می توانید همچنان به نیشگون گرفتن و کشیدن صدا با استفاده از فیلتر و پاکت نامه ، و شاید از arpeggiator است که می تواند در زیر زبانه ARP یافت. سوئیچ بر روی آن را فعال و از پیش تعیین شده را انتخاب کنید ، و یا بازی کردن با کنترل طول و چرخش به تغییر احساس از پخش. سعی کنید در حال بارگذاری بالا و افزایش سرعت از پیش تعیین شده را برای خودتان!

Playing with the built-in Arp

بازی کردن با ساخته شده است در Arpeggiator.


شما می توانید صدای باس قوی همراه با ضرب و شتم من در باتری 3 برنامه ریزی شده و پس از آن نابود شده با اعوجاج Cubases پلاگین در زیر می شنوید :

[صوتی ID = "9987"]


بدانید Trilian با این آموزش ویدیویی از macProVideo.com .

اطلاعات بیشتر در مورد Trilian از وب سایت Spectrasonics .

Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • GaryHiebner
    Great article Hollin. I love Dirty Bass. Trillian is an insane plugin.
    • 8 years ago
    • By: GaryHiebner
    Reply
Core Trilian
Trilian 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Core Trilian?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: