All Articles Audio Software
الکترو آکوستیک جم جلسه حداکثر MSP.
Andrew Turner on Wed, October 6th 0 comments
Tonight I am in the studio with local legend Mike Anderson, master storyteller, composer of children's music, and dulcimer player.  We will be recording directly to a Tascam CD-Recorder through a Ma .

امشب من در استودیو با مایک اندرسون ، افسانه های محلی ، قصه گو استاد ، آهنگساز موسیقی کودکان ، و نوازنده سنتور هستم.

کامپیوتر به عنوان ابزار هم مورد تحسین قرار گرفته و نفرت ، در زمان گذشته شده است دور در آزمایشگاه موسیقی در دانشگاه ها و کالج جمع ، صرفا در حال اجرا سیبلیوس برای دانش آموزان نظریه مشاغل. در یک محیط زمان واقعی ، ابزار های مجازی در حال حاضر قادر به تمدد اعصاب مفصل ها و صداها از ابزار واقعی ، مثل سنتور که مایک در حال پخش است امشب.

Mike Anderson performing at Thoresen Recital Hall in the Springer Center for Music at MacMurray College

هنوز هم به عنوان حلقه رشته ها با یک رنگ است که به خیانت آرایش برنج خود را ، کابل شبکه متصل به لپ تاپ loaner من به من یاد آوری می کند که رشته های مس ، پسر عموی دور مایل به پیوستن به حزب. کامپیوتر به عنوان ابزار تا به سن می آیند ، و اغلب نشسته در کنار گیتاریست ها در بالای صفحه کلید ایستاده است ، با یک کنترلر MIDI صحافی OL 'مک بوک در حال اجرا Mainstage ، توسط کیبورد که در کامپیوتر خود را به سرمایه گذاری مراقبت ، به امید اعدام بی عیب و نقص (ورود با آی پاد در دو در مورد کامپیوتر انجماد یا توفنده). ابزار دقیق به کنار ، زیبایی ترکیب در چشم بیننده بستگی ، در گوش مردم به هر زبان ، هر سنی است.

شکل 1 : تدوین از ضرب وشتم ملودیک ریاضی

بیشترین مینیمالیسم

حداکثر MSP را وارد کنید. ایجاد شده توسط دوچرخه سواری '74دهه پیش ، آغاز فروتن حداکثر به عنوان یک سینت سایزر و MIDI توپی مدیریت را به یک محیط کاملا برجسته قادر به تولید ترکیب و بافت صوتی غنی گل. هر دو یک سینت سایزر و ترتیب سنج ، ماکس متصل به جهان برنامه نویس کامپیوتر و آهنگساز است. درخواست تجدید نظر بصری آن و رویکرد مختصر را برای یک راه شگفت آور قدرتمند به شیر را به آتش شلنگ از فن آوری اطلاعات جهش یافته با چشم ذهن تخیل صوتی که یک هنرمند چکیده است.

شکل 2 : پر کردن شکاف (به طور خودکار)

مایک نقش چنگ فک ، او به ما می گوید آن است که یک ساز در سطح جهان ، دست از نسلی به نسل دیگر است. که از پدربزرگش یک مهاجر صرفه به او داده ، مایک جوان به قدر بنگ بیشتر برای جفتک انداختن خود را آموخته است. این واقعا حداکثر چه چیزی در مورد : حداقل منابع ، حداکثر تاثیر را. اگرچه چنگ دهان به ارزش حدود پنجاه و سنت بود ، آن را یک ابزار آموزشی بسیار ارزشمند شد. در واقع با جمجمه خود را طنین انداز ، و با استفاده از نفس خود را به زیر و بم دایره زنگی است. با حضور در همه جا از کامپیوتر ها ، ماکس بسیار مشابه است. استفاده کنید و ذهن شما را برای ایجاد این آهنگ.

در آلاباما ، آنها به چنگ دهان کمانچه قورباغه. زمانی که مایک 14 ساله بود ، پدربزرگش از او خواست تا بازی چنگ دهان در تشییع جنازه او. در گورستان آیووا ، با یک مایل 20 به ازای هر باد ساعته در وسط زمستان ، در دستور خواسته پدربزرگش (با وجود با استفاده از تا زمین های کشاورزی آیووا به عنوان خود جای ابدی استراحت) ، وزیر داد مایک با سر اشاره و مایک بازی او پدربزرگ. آهنگ های مورد علاقه "فلج نهر" ، آهنگ مورد شفا. فک هارپ ، یک ساز در سطح جهان ، دست گردد در کلید E برای این ، میراث پایدار با وجود رابط کاربری بسیار ناچیز و ساده انگارانه ساخته شده است. موسیقی این است چیزی که اهمیت دارد.

شکل 3 : HARP دهان را از طریق سنین در اختیار شما است. انتساب : wikipedia.org

تصور کنید که احتمالات

پسر عموی ماکس ، آزاد از هزینه ها ، داده ها خالص ، سهام این روح نوآوری و حتی با HTML 5 در مرورگر اجرا می شود. یکی از استفاده از حداکثر توانایی به گوشت ترکیب اسکلتی با تغییرات بر روی یک موضوع است که کمک طلب کردن از پدیده های ریاضی است. یکی از این احتمال است.

شکل 4 : نگه داشتن آن ساده است ، دانشجویان

با ماکس ، یک آرایش درام ساده به تدریج می تواند از طریق تغییرات نامتناهی در یک موضوع ، بر اساس یک روش نسبتا آسان تکرار. احتمال جداول است که شما می توانید به دنباله درام 16 - مرحله ای تغذیه می تواند شکوفه به تعداد به ظاهر بی نهایت از جایگشت است که اجازه می دهد تا برای همراهی در بخش ریتم بسیار صالح.

شکل 5 : نیمه تصادفی

ثانیه UNRECOGNIZABLE

من را تشویق می کنم شما را به دانلود نسخه دمو موجود در وب سایت دوچرخه سواری 74 حداکثر ، و نگاه به آموزش پردازش داده ها # 5 : لیست پردازی. شما ممکن است فورا تشخیص این صدا به عنوان کلاسیک الکترونیکی Autechre لا در قرن 21 خیلی زود ، یا شاید این صدا را به رسمیت نمی شناسد در همه ، نسبت به آن مطلع شده در یک باند مربوط به اینده شبیه به باند مغازه خواربار یا مشروب فروشی از جنگ ستارگان وجود دارد. هر رویکرد شما ممکن است به ساختن موسیقی را ، من امیدوارم که شما خواهید دید آنچه که شما می توانید برای کامپیوتر شما انجام است ، اما کامپیوتر شما می تواند برای شما انجام دهد. شما فقط ممکن است با موسیقی زیبا با هم!

هنگامی که شما باید آموزش باز کردن ، با کلیک بر روی لینک برای باز کردن پچ آموزش تعاملی ، و جعبه با برچسب "شروع می شود چک کنید." درام شروع به نواختن خروجی انتخاب بر روی کامپیوتر شما و یا سینت سایزر داخلی MIDI. کشیدن موس خود را بر روی نوار لغزنده چند برچسب "C" را به رسم یک خط ملودی. بر روی دکمه دارای برچسب "چرخش" ، "B معکوس" ، "قطعات مرتب کردن بر اساس C" و "ترانهادن C" برای تغییر آرایش خود را ، با استفاده از الگوریتم حداکثر احتمال کلیک کنید.

الهام دانلود - ABLE

مایک داستان گفت : او گفت : سرباز ها می توانید دستگاه را از در مورد هر چیزی را ، در طول خستگی (میان دوره ای ، درنده خویی و گذرا) از جنگ است. نور از موسیقی می تواند ، در واقع ، روشن روح ، چه که از دهان چنگ ، ​​سنتور جعبه سیگار برگ ، و یا کامپیوتر شما با استفاده از خواندن این پست. دفعه بعد ، ما را در ساخت مقیاس موسیقی با 7 اعداد و نماد ضرب ، که هزینه های بسیار کمتر از 50 سنت را به نگاه!

شما می تواند اشتهای خود را و عمل تیز کردن بوسیله مالش کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساخت موسیقی بر روی مک یا PC.

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Quick Start Guide
Studio One 5 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Quick Start Guide?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: