All Articles Audio Software
دست در چکیده : سیستم ARC (اصلاح اتاق صوتی) توسط چند رسانه ای IK
Victor Mason on Thu, November 25th 1 comments
Advanced Room Correction, or ARC by IK Multimedia is a software plugin that acts as a correction treatment without really having to "Treat The Room". It's a solution for those of us who are NOT in the

تصحیح اتاق های پیشرفته ، و یا ARC توسط IK چند رسانه ای پلاگین نرم افزاری است که عمل به عنوان درمان اصلاح بدون واقعا نیاز به "درمان اتاق" است . این یک راه حل برای کسانی از ما که در ضبط و یا گوش دادن محیط ایده آل نیست. بیشتر استودیوهای پروژه شامل یک میز ، یک کامپیوتر ، یک مجموعه ای از سخنرانان و شاید چند قطعه از دنده جایی در نزدیکی. اتاق می تواند یک اتاق خواب ، اتاق نشیمن ، و اگر شما واقعا برای فضای تنگ ، گنجه! امیدوارم دومی اما با کامپیوترهای امروزی می توان آن را انجام داده است. محیط زیست ضبط خود است که همیشه بزرگترین مشکل است. در واقع ، آن را می توان به طور کامل با کمک تقویت کننده های مجازی و سازهای مجازی حذف شده است. منطق 9 تنها یک نمونه از کل یک آرایه از ابزار بزرگ مجازی و در حال حاضر ، پدال گیتار و آمپر می باشد. نزدیک تا میکروفن می تواند بسیاری را برای برخورد با مسائل اتاق انجام دهد و این یک کمک بزرگ در کنار ضبط. اما آنچه در مورد گوش دادن بخشی از این معادله؟

After a long time assembling your tracks its time to produce the mix. If you're using a project studio or even a larger version in an untreated space, it can be less then ideal for the actual listening part of this process. I would describe my listening area as something between a disaster and a complete mess. So, thinking of treatment using baffles, dampening devices and the likes to create a flat listening environment is just not practical and would be quite a job not to mention, very expensive.

بنابراین ، آنچه شما قرار است در کمتر از محیط زیست لیست "ایده آل" انجام دهید؟ جایگزین شده است. مانیتور خوبی در بازار وجود دارد ، این می تواند از کوچک به بزرگ و از ارزان تا خیلی گران محدوده. در هر صورت ، می توان آن را یک کمی طاقت فرسا است و هر اتاق متفاوت است. سخنران شده است که تقویت کننده های صوتی ساخته شده درست در شده اما که همیشه به معنی هزینه بیشتر و وزن است. در مورد اتاق؟ آیا فضای شما مشغول به کار در نقطه ای مناسب برای مانیتور خود را است؟ اگر چنین است ، شما قصد انتخاب یک مجموعه است که متناسب با "فضا" فراهم می کند و

در پایان ، مجموعه ای از مانیتور مناسب و معقول ، یک راه خوب برای اجازه می دهد برای برخی از آسایش و گوش دادن است که انعطاف پذیر تر و لذت بخش تر است. اتاق ، یا در مورد من ، از وقوع فاجعه ، تنها با تمام انواع سطوح بازتابنده و اشیاء که رفتن به تغییر صدای نهایی من متلاطم است. این یک مشکل است. برخی از ناظران پایان بالا برای تصحیح های صوتی ساخته شده ، اما در زمانی که شما دریافت کنید که با این روند کار می کرد اجازه می دهد ، شما محدود به گوش دادن "نقطه شیرین" است که به جایی که شما نشسته است. اگر سیستم شما در حال تلاش برای استفاده در برخی از راه وجود ندارد و یا اتاق فقط به بسیاری از نفوذ ، شما به دنبال یک مشکل واقعی است. مانیتور خوب با اصلاح در حال رفتن به خوب هستند ، می باشند قیمت و تکنولوژی استفاده از آنها را در کیفیت متفاوت باشد. بنابراین ، شاید شما بعضی از مانیتور خوب است و شما با استفاده از یک آمپر برق جداگانه به آنها رانندگی است. این یک راه حل مقرون به صرفه است که نیاز به کمی کمک به چیز مرتب شده اند ، بنابراین شما شنیدن ترکیب خود را در راه آن قرار است به صوت. در این حالت ، شما باید اتاق را از مخلوط و گوش خود را در نقطه یا نقاط مسطح صدایی پس از آن نشان دهنده نتیجه نهایی خود را.

ARC IK چند رسانه ای (تصحیح اتاق پیشرفته) را وارد کنید. سیستم ARC ساده برای استفاده از پلاگین در نرم افزار است که می تواند در بخش خروجی از خروجی اصلی مرغی شبیه کلاغ در پایان قرار داده است. این به این معنی تمام صدا را از طریق نرم افزار ARC اصلاح عبور و سپس به آمپر قدرت و بلندگو است. در نتیجه ، یک محیط مسطح گوش دادن بدون در نظر گرفتن اتاق ، گاراژ ، آشپزخانه و یا گنجه. من فکر می کنم گنجه است که احتمالا به کار. کتهای بسیاری و از جمله.

بنابراین ، چگونه کار می کند و به همین دلیل است یک جایگزین مناسب برای اتاق درمان است.

من این فرایند را انجام داده اند چند بار و پس از آن در تعدادی از راه های سعی و با تعدادی از روش ، من می توانم یک چیز را مطمئن می گویند ، اندازه گیری نمونه های بیشتر ، بهتر نتیجه نهایی. این نرم افزار ARC اجازه می دهد تا برای تا 32 اندازه گیری شده است. حداقل از 14 اندازه گیری های مورد نیاز برای دریافت این نرم افزار کار فقط برای استودیوی پروژه وجود دارد. چند در استودیوهای بزرگتر اندازه. اندازه گیری های بیشتری انتخابی هستند و من توصیه با استفاده از همه آنها.

پروژه استودیو

استودیو یک صندلی

استودیو دو صندلی

استودیو نیمکت کارفرما -- چه سرد است!

تئاتر گوش دادن محیط زیست

در هر یک از این یو پی اس مجموعه ، شما به معنای واقعی کلمه می تواند راه اندازی آزمایش خود را به طوری که میکروفون خود را در الگوی خاص راه اندازی نقل مکان کرد. 1-16 استودیو برای یک صندلی است که آنچه که من در نهایت زخم انجام برای خودم نشان داده شده است ، اما من با استفاده از 32 اندازه گیری است. الگوی برخی از منطق به آن. این نرم افزار در واقع جمع آوری این اندازه گیری ها در خوشه ها و فرآیندهای نتایج به طوری که برای بهینه سازی موقعیت 1 و به همین ترتیب. هر موقعیت است که به دور از موقعیت # 1 تمدید است بیشتر از "نقطه شیرین". اما اگر شما با استفاده از الگوها برای بیش از یک صندلی ، شما قصد دریافت یک نقطه گسترده ای شیرین.

توصیه من این است که به 32 کامل اندازه گیری در هر سناریو می باشد. نتایج به دست آمده بسیار بهتر و تصفیه شده با پاسخ تملق گفتن همه جا. همچنین اندازه نقطه شیرین را افزایش می دهد به یک منطقه وسیع تری که آن را بزرگ می سازد اگر کسی قطره و می خواهد به گوش. شما می توانید انتخاب فعلی شما را بر روی کنترل پنل ARC خود را ترک منوی کشویی ، یا آن را تغییر دهید. قطره ARC پایین منو به نظر می رسد ، مثل این.

در سمت چپ ، منوی کشویی انتخاب برای اندازه گیری های مختلف خود را ، در سمت راست شما می توانید برخی از گزینه های های جایگزین صوتی را ببینید.

در طی فرایند اندازه گیری ، شما باید به جای میکروفون در موقعیت توصیه می شود. این چیزی من آموخته اند به تقسیم کردن با یک نوار اندازه گیری است. اگر قصد دارید برای انجام این کار فقط یک بار و به عنوان بهترین آنجا که می توانید آن را دریافت کنید ، بهتر است به روش ها که ممکن است. من با استفاده از ابعاد صندلی را به عنوان مرجع من شروع می شود. از آنجا که تا به عمق و عرض ، شما می توانید اندازه گیری های نصب خود را که همه در اطراف صندلی به خودی خود انجام می شود را در نظر بگیرند. در حال حاضر با استفاده از آن به عنوان یک مقیاس ، ایجاد یک الگو به عنوان به همان اندازه که شما منطقی می تواند تقسیم است. از آنجا که چند رسانه ای IK الگوی مورد نیاز را برای حداقل ، که برای استودیوی پروژه ، آن را 14 اندازه گیری را نشان می دهد. یک صندلی استودیو 16 و غیره. من استفاده می شود همه 32. این بدان معناست که شما نیاز به گسترش منطقه اندازه گیری خود را نه تنها در یک الگوی منطقی اما با توجه به فضای خود را ، به تقسیم آن به عنوان بهترین شما می توانید. من سعی می کنم برای نگه داشتن چیزهای در یک الگوی X. اگر من می توانم در یک اندازه گیری در جلو سمت راست ، من بعد به عقب سمت چپ من و به همین ترتیب. شما را اجرا خواهد کرد از الگوها در صورتی که فضا کوچک است ، اما شما همیشه می توانید به سادگی حرکت میکروفون از جلو به عقب در یک خط مستقیم را اگر شما انجام داده اند تمام مناطق اطراف گوش خود را نقطه. هدف این است که 32 اندازه گیری. این در دراز مدت خواهد پرداخت کردن.

اگر شما می خواهید ، شما می توانید تنها در اندازه گیری حداقل و اجازه دهید که به عنوان یک اندازه گیری نهایی پردازش ، یک نام مانند تست 1.0 را به آن بدهید. سپس بازگشت و انجام اندازه گیری های مشابه ، اما این زمان برای کامل 32. با که آزمون متر 1.1 تماس بگیرید. در حال حاضر آنها را در نقطه گوش دادن خود را بررسی کنید. شما به بصری باید یک تغییر در پاسخ خود را ببینید. پاسخ حاصل خواهد شد با تعداد زیادی از نمونه های تست تملق گفتن.

در حال حاضر چگونه این همه را برای شما تکان کاربر؟

در پایان ، آن را باید اتاق خود را از منطقه گوش دادن حذف شده است. این نرم افزار تصحیح بسیار هوشمندانه و موثر است. صرف نظر از اتاق شما ، شما باید یک بهبود عمده را پیدا کنید. در حال حاضر چند رسانه ای IK نشان می دهد شما سعی می کنید و درمان اتاق خود را در پیشرفت با آنچه شما می توانید ، درمان به همان اندازه که شما می توانید به استطاعت به عنوان این ناگزیر کمک خواهد کرد که نتایج : از زمانی که نرم افزار به اجرا در طی فرایند اندازه گیری قرار داده است.

شما می توانید یک آزمایش برای دیدن در صورتی که اصلاح خود را آن گونه که باید کار انجام دهد. مرغی شبیه کلاغ خود را تنظیم و پنجره ARC خود را باز کردن. هنگامی که سیستم می باشد و در حال اجرا ، غیرفعال دکمه خاموش. بر روی تلفن های سر خود را قرار دهید. گوش دادن خوب است. در حال حاضر ، در حال حاضر شما در حال آماده به سوئیچ سیستم ARC خود را بر روی تلفن های سر خود را خاموش و گوش دادن به صدا از مانیتور. آنها باید دقیقا یکسان و یا نزدیک به عنوان سیستم ممکن است با توجه به نظارت و محیط زیست است.

در مورد من ، من انجام داده اند این است و آن همان است. وقتی که من برای اولین بار آن را امتحان. که من پیدا کردم من از راننده فاز سخنران در یکی از مانیتور من. این کاملا آشکار بود و پس از مرتب سازی که از صدا در یک راه بزرگ بهبود یافته بود. آزمون با استفاده از هدفون ، سپس بر روی سیستم ARC در ادم کند و تنبل خود را به عنوان پلاگ شما سوئیچینگ واقعا کار می کند ، اثبات کند. من استفاده از این سیستم برای برخی از زمان داشته اند و آن را تا واقعا اتاق حذف مرا از اختلاط بر روی مانیتور من کمک کرد. به عنوان حفاظت ، من آن را هر دو روش را بررسی کنید ، با و بدون هدفون انجام داده اند اما من این بار بسیاری از من در نهایت راضی هستم من آن را به عنوان تماس گرفته شده که من می توانم آن را دریافت. بله ، من وسواسی اجباری ، با توجه به آن مرد پشت پرده پرداخت نه.......

به طور معمول اگر شما اندازه گیری متد که شما می توانید ، آن را یک فرآیند اندازه گیری زمان است. اگر شما وسواسی اجباری ، شما ممکن است آن را چند بار انجام دهید تا زمانی که می بینید flattest خط شما می توانید دریافت کنید.

این سیستم همچنین برخی از گزینه های گوش دادن اختیاری ارائه می دهد. بسته به نوع مواد برنامه و اتاق ، شما ممکن است برای رول فرکانس بالا خاموش ، فرکانس بالا و با محدوده میانی و رول کردن و یا انتخاب دیگری است که کمک می کند تا شما همراه با نظارت خود را برای زمان خود آنها را با استفاده از انتخاب کردن.

یکی از آخرین اظهار در مورد سیستم ARC : شما هنوز هم ممکن است صوتی اصلاح نشده اگر شما از طریق مرغی شبیه کلاغ در حال اجرا نیست. یک راه حل برای این است که برای پیدا کردن برنامه های میزبان است که "پلاگین ها اثر" میزبان. از آنجا که ARC پلاگین مانند دیگر پلاگین ها FX درمان آن خواهد شد. همانطور که معلوم است ، آیتونز ، در زمان نوشتن ، میزبانی پلاگین را پشتیبانی نمی کند. میزبان پخش کننده های صوتی است که برای $ 20 USD. نوترینو ارائه می دهد یک بازیکن با همه نوع ساخته شده است در ویژگی های بسیار سرد. این پوسته از انواع است و تمام کتابخانه iTunes شما برای مواد صوتی استفاده کنید. این شهر همچنین دارای چند از دیگر ویژگی های جالب در Reverb استفاده و یکی از ویژگی های به آهسته شدن ساخته شده است ، مفید برای یادگیری موسیقی و غیره

بنابراین در حال حاضر که شما با دانش ARC مسلح ، شما می توانید آن مقرون به صرفه JBL 4311s و خرید هنوز آنها را به صدا را به خوبی به عنوان سخنرانان مدرن اصلاح. من را دیده اند ، نتایج واقعا عالی با تمام انواع از سخنرانان با استفاده از سیستم ARC. مطمئن ضربان هزینه درمان اتاق جدی و اگر شما مثل اکثر افراد ، درمان اتاق در وسط خانه خود ، و یا گاراژ یا شاید یک دفتر دو منظوره / استودیو هستید ممکن است سبک خود را متناسب نیست... اما سیستم ARC سیخ دار کردن هر یک از آن موقعیت و هنوز شما را با کیفیت حرفه ای صوتی شما نیاز دارید را بدون نیاز به پوشیدن هدفون!

علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد تکنیک های ضبط استودیو و ؟ این آموزش !

Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • Togugei
    Hi Victor, Thank you for the detailed review of the ARC system - it was first-rate. I'm going to be setting this up myself in the coming days. Just a couple of questions if I may? 1) I have a typical project studio setup. I'd like to take 32 measurements as you recommend. Would it be possible to show a diagram of where you took your extra measurements? I know you mentioned an X pattern - its just that I'm hopeless at this sort of thing. 2) Are there any major pitfalls to look out for? I'll be using ARC in conjunction with my Apogee Duet. Can feedback be an issue at all? Thanks again. Great review.
    • 8 years ago
    • By: Togugei
    Reply
Studio Series - Recording Vocals
Pro Tools 502
Dream It. Do It.
Do you want to learn Studio Series - Recording Vocals?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: