All Articles Audio Software
نویسندگی
G.W. Childs IV on Sun, February 13th 1 comments
It's almost that most 'loving' time of the year, and as musicians, we are uniquely poised to make the most of Valentine's day! Why? Because nothing woos the heart of a man, woman, or small animal like

تقریبا که اکثر 'دوست داشتنی' زمان از سال است ، و به عنوان نوازندگان ، ما منحصر به فرد آماده برای ساختن بیشتر از روز ولنتاین!

In this tutorial, I'd like to help you do some conceiving of your own and give you a quick, and easy method for writing either a truly heartfelt love song in record time, or a truly convincing love song that might keep you warm at night.

پرسش هایی برای اشعار

بنابراین ، قبل از هر چیزی می تواند ساخته شود ، ما نیاز به یک پایه و اساس ، درست است؟ خوب ، پایه و اساس یک آهنگ عشق است در بیشتر قسمت ها ساخته شده بر اشعار ، بنابراین قبل از رفتن به همه hoopla فنی ، اجازه دهید بپرسید چند سوال که ممکن است سرعت بخشیدن به روند.

سوالات :

 1. How does she/he/it make you feel when you are together?
 2. What do you think of most often when you are together?
 3. Do you fantasize about any special moments? Don't be crass...
 4. Do you have any special memories between the two of you that you can sum up in a few verses?
 5. What would happen to you if the relationship ended?

جواب هر یک از این سوالات در حال حاضر. حتی اگر شما ، و نه لزوما صادقانه با این پاسخ ، پاسخ با هر ذره پایین! به عنوان پاسخ شما ، مطمئن شوید که شما را در جملات کامل پاسخ. این مهم است که چرا شما بیانیه افتتاحیه در اشعار خود به را حس می کند نیاز است. این سوال تا چیز سرعت ، چرا که آنها اساسا کمک به شما را به سرعت و به راحتی تولید چه ، کجا ، و hows که یک آهنگ عشق نیاز است. من آن را در حال حاضر انجام دهید ، و شما می توانید پاسخ های من را ببینید.

 • How does she make me feel when we're together?

وی را می سازد مانند نان پخت در فر را احساس کنید ، در مورد کره را پرتاب در آن.

 • What do you think of the most when you are together?

هنگامی که ما هستیم با هم من چقدر لذت ما باید فکر می کنم. مثل هر روز است یک روز در ساحل.

 • Do you fantasize about any special moments?

من اغلب در مورد زمان که ما در آنجا ماند تا صحبت کردن در مورد جهان خیال بافی کردن ، و او مرا در گونه بوسید .

 • What would happen to you if the relationship ended?

اگر ما شکست من دور می خواهم حرکت به هند و گریه برای یک سال .

پاسخ را ترانه

خوب ، از تمام این پاسخها ، من به برخی از مواد رسیده برای شعر من است. من پرسش های 1 ، 2 و 3 برای اشعار زیرا آنها اساسا دولت وضع موجود استفاده کنید ، احساسات من ، و غیره پرسش و 4 نسبت به بقیه از پاسخ من اوجی تر است ، و ایالات ترس ، و احتمالا نتیجه نهایی. همچنین ، این بدبخت ترین پاسخ همه آنها را ، و شما باید به یک بدبختی کمی در آهنگ عشق ، درست است؟

در حال حاضر ، من به همه جواب من و نوشتن آنها را توسط خودشان.

Verse 1
She makes me feel like bread baking in the oven, about to have butter thrown on it.
When we're together I think of how much fun we have. Like every day is a day at the beach.

Verse 2
I often fantasize about the time that we stayed up talking about the world, and she kissed me on the cheek.

Chorus
If we broke up I'd move away to India and cry for a year,
And cry for a year

صلیب مرجع هر یک از آنچه در این شعر را با هر کشور ، پاپ ، یا R گفت :

بیایید من را به برخی از موسیقی

با استفاده از هسته آهنگ مراقبت های گرفته شده از ، ما در حال حاضر می تواند بر روی موسیقی شروع می شود. اما صبر کنید ، ما هیچ موسیقی ندارد! که که این ورزش به فشار پاکت خودانگیختگی خود را!

در هر مرغی شبیه کلاغ خاص ، برو جلو و ایجاد آهنگ های صوتی برای خواننده خود را. بعد ، به خودتان راه اندازی با حلقه درام. منطق نرم افزار دارای مجموعهای از حلقه های سهام را انتخاب کنید ، و همچنین Garageband . در واقع ، تقریبا هر مرغی شبیه کلاغ است به نوعی از ژنراتور حلقه درام است. به اطراف نگاه کنید و ببینید چه چیزی شما را پیدا. خودم ، من قصد دارم طرفدار منطق را انتخاب کنید!

من قصد دارم به سرعت از 100 BPM را انتخاب کنید. دلیل انتخاب این سرعت است به دلیل 100 BPM گرایش به سرعت به طور منظم برای بیشتر آهنگ های احساساتی است. پیشنهاد من به تجربه ، همانطور که شما ممکن است دریابید که اشعار شما ممکن است خود را به tempos سریعتر به من قرض بدهید ، و غیره علاوه بر این ، من شما Ultrabeat برای دستگاه ریتم من را انتخاب کنید ، همان گونه که بسیاری از بسیاری از ضربان طبل های مختلف. برای این تمرین خاص ، من کیت بیت های شکسته استفاده کنید ، آنگاه من اولین الگوی خارج از Ultrabeat بکشید ، به ترتیب سنج منطق اصلی .

هنگامی که من ایجاد کرده اید اقدامات چند حلقه صدای کوس یا طبل ، من فقط می خواهید شروع به آواز خواندن اشعار با ضرب طبل در حالی که ضبط. شما میتوانید به راحتی آن را چندین بار انجام دهید تا زمانی که شما چیزی که دوست دارید... اما در مورد آن فکر می کنم بیش از حد ، درست است؟


Obviously, there will be some pitch issues because you don't have any music accompanying your vocals, but don't worry about that, these are scratch vocals, you can always do other vocals later once you've got your music in. This is a skeleton remember! But in the meantime, yes, I'll be using Logic's lovely little Pitch Correction device. Thank you very much!

در اینجا آنچه که آن را مانند تلفن های موبایل تا کنون :

[صوتی ID = "1388"]

در حال حاضر ، که من آن را یک زن و شوهر از طول می کشد که در حال کار برای من از آیات ، و گروه کر ، من یکی دیگر از آهنگ ساز و ایجاد استفاده از ES - M برای synth باس من. با استفاده از باس ، آن را فقط به یک موضوع از زیر همراه ، و ایجاد چیزی است که کار با جریان خواننده است.

با خط باس در اینجا این آهنگ را تا کنون :

[صوتی ID = "1390"]

از این به بعد اینجا در خارج ، این فصل را به سلیقه. برو جلو اضافه کنید و پد ، برخی از FX اینجا و آنجا ، شاید حتی برخی از پیانو و سازهای مختلف پرکننده به به زندگی ترانه ها و ابعاد. نکته اصلی این است که از راه هر چند ، پایه و اساس از این آهنگ و اشعار است. پس از این عناصر در بازی در حال حاضر از فانک نشسته وجود دارد کار بر روی یکی حلقه بارها و بارها برای ساعت ، که دام مشترک برای بسیاری از افراد می شود. نه به ذکر است ، آهنگ عشق با دقت نوشته شده شده ممکن است باعث شود که ولنتاین کمی ویژه تر از حد معمول... درست است؟ لذت ببرید!

Comments (1)

You must be logged in to comment.

 • Hrmonik
  I know this is subjective but I like your process (thoughts, questions, answers, everything leading to the lyrics of the song). Is there a full tutorial MPV on songwriting coming up ?
  • 8 years ago
  • By: Hrmonik
  Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: