All Articles Audio Software
چگونه به : Arpeggiator در Trilian
Rounik Sethi on Mon, April 12th 0 comments
Put away your Upright basses, your fretless 5 strings and your Electronic-synth hardware Bass modules... Trilian is here! With over 34GB of some of the most delicious low end sounds ever created, T

کنار گذاشتن basses ایستاده خود ، fretless شما را در 5 رشته و الکترونیکی - synth سخت افزار ماژول های باس... Trilian است! با بیش از 34GB برخی از خوشمزه ترین پایان کم برای تلفن های موبایل تا کنون ایجاد شده ، Trilian نمونه بردار برو به باس است. صبر کنید... آیا من فقط آن را نمونه؟ خوب ، که نمی تواند انجام آن را در همه عدالت نیست. این ابزار بسیار زیاد ، نمونه بردار ، synth ، برنامه نویسان یک رویا و یک دوست نوازندگان است. در نوک امروز ما قصد داریم به کاوش چگونگی استفاده از Arpeggiator ساخته شده است در Trilian.


مرحله 1 -- الگوهای زیبا

من با استفاده از منطق به عنوان میزبان من ، اما این کار در هر یک از DAWs عمده ای در مک و یا کامپیوتر است. من الگوی ساده 4 توجه داشته باشید در پیانو رول منطق ایجاد کرده اید. الگوی در یک مسیر در منطق با استفاده از Trilian به عنوان ابزار می باشد. Trilian می کند یادداشت ها توسط خود تولید نمی کند ، بنابراین ما نیاز داریم یا ایجاد یک الگو و یا ماشه یادداشت های MIDI را در زمان واقعی برای Arpeggiator Trilian به کار.


مرحله 2 -- شروع از ابتدا

بار هر پچ از انتخاب شما را به Trilian و با کلیک بر روی زبانه ARP بخش Arpeggiator را مشاهده کنید. در Omnisphere ، ما نیاز داریم که در Arpeggiator Trilian به آن را فعال نوبه خود. با کلیک بر روی دکمه قدرت در سمت چپ Arpeggiator . در حال حاضر در فلش پیش تنظیم را در سمت راست بالای Arpeggiator کلیک کنید و انتخاب از پیش تعیین شده 00.Blank.


گام 3 -- چگونه گام؟

پخش پروژه (یا ماشه یادداشت) در ادم کند و تنبل خود را. شما باید توجه کنید Arpeggiator چیزی در تولید نیست. ما نیاز به مجموعه ای از تعدادی از مراحل در الگو و ورودی برخی از مراحل است.

کشیدن خط زرد رنگ در پایین Arpeggiator تعداد گام های شما می خواهید برای ایجاد را مشخص کنید. انتخاب من الگوی من به 16 گام.

بعد ، تصمیم می گیرید در هر مرحله چه مدت طول خواهد. زیر منوی ساعت مدت زمان مورد نظر برای هر مرحله را انتخاب کنید. انتخاب من در هر گام به توجه داشته باشید 16. این به این معنی الگوی من خواهد بود یکی از اندازه گیری در طول است.


مرحله 4 -- مرحله بالا

ایجاد یک الگوی با inputting مراحل را به ترتیب سنج گام Arpeggiators.

اگر شما بر روی دکمه خاکستری تیره از یک مرحله کلیک کنید ، شما یک گام با سرعت از 127 ایجاد کنید. برای تنظیم سرعت گام ، کشیدن نوار زرد رنگ پایین / بالا.

متناوبا ، شما یک گام به کلیک کردن به طور مستقیم در منطقه سرعت گام (که در آن نوار زرد رنگ نمایش داده خواهد شد).

بعد ، ما می توانیم مدت زمان برای همه وقایع گام با کشیدن دستگیره طول تنظیم. مدت زمان از تمام مراحل کوتاه خواهد شد درآمده است.

برای تنظیم طول از گام های فردی ، به سادگی پایین نگهداشتن کلید Shift و کشیدن نوار زرد رنگ بالای یک مرحله به صورت افقی به سمت چپ یا راست .


گام 5 -- تسریع مبارک

گزینه های در چند تریگر Trilian می تواند به شما کمک کند مشخص دقیقا چگونه الگوی Arpeggiated باعث شده است. همچنین می تواند شما را به آن همگام سازی 'آهنگ' موقعیت مرغی شبیه کلاغ میزبان شما را فعال کنید.

از ماشه آزمایش منو با سه گزینه است . در اینجا آنچه انجام می دهند.

توجه : Arpeggiator از مرحله شروع توجه داشته باشید جدید باعث راه اندازی مجدد. این کار به خوبی می تواند در هنگام استفاده از طولانی پایدار برانگیزاننده ها توجه داشته باشید.

پیوسته : در این حالت ، زمانی که یادداشت ها بطور بریده بریده باعث Arpeggiator از مرحله ابتدای راه اندازی کنید. اگر یادداشت های پیوسته بازی هستند و سپس Arpeggiator خود ادامه خواهد داد بازی را از طریق هر مرحله.

درجه آهنگ : این حالت روابط Arpeggiator Trilian به موقعیت آهنگ از میزبان است . این به این معنی ، اولین گام در Arpeggiator به بدبینی در پروژه و یا آهنگ خود را تراز وسط قرار دارد.

مقدار زیادی وجود دارد ویژگی های پیشرفته تر در Arpeggiator Trilian حالت ، نوسان ، اکتاو ، ARP

تصاویری از این آموزش را از جاناتان پرل هسته Trilian : آموزش Trilian 101 گرفته شد .

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

More Michael Wohl Final Cut Pro Tips
Final Cut Pro X 303
Dream It. Do It.
Do you want to learn More Michael Wohl Final Cut Pro Tips?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: