All Articles Audio Software
جاوا اسکریپت MP3 ملاقات : راه های جدیدی برای پخش و بازار موسیقی آنلاین
Andrew Turner on Sun, March 6th 0 comments
Musicians have documented their compositions on sheet music for possibly thousands of years. In the age that we live in, I feel that the format best suited to modern sheet music is JavaScript. Honestl

Musicians have documented their compositions on sheet music for possibly thousands of years. In the age that we live in, I feel that the format best suited to modern sheet music is JavaScript. Honestly, since Myspace was introduced, musicians have enlisted social media in order to project their material for the world to see and hear. Learning JavaScript is another way to stay competitive and current on the internet.  Although learning JavaScript may not seem like any fun at all, I have to tell you that it really makes it possible for an artist to truly harness the true potential of all the software tools that he or she has probably spent a ton of time and money on.

آینده روشن

تصور کنید اگر آن را برای شما به دور زدن روند آپلود MP3 خود و ارسال لینک در وبلاگ خود ، وبلاگ خود را در سراسر وبلاگ های بی شمار دیگر در توییتر ، و حتی ثبت نام برای خدمات توزیع آیتونز.

مرورگرهای مدرن مانند فایرفاکس 4 می تواند در واقع تولید صدا از جاوا اسکریپت است. آنلاین نوازنده گیتار tablature که من آن را در مورد خواندن هم وجود دارد.

من که به شما پیشنهاد شده است که به منظور به اقامت آنلاین رقابتی به عنوان یک نوازنده ، آن است هر دو فرصت در هل دادن پاکت از بیان زیبایی شناختی و همچنین راه سودمند به منظور بهبود در دسترس بودن موسیقی شما را به زمانی که شما استفاده از وب به عنوان یک پلت فرم برای پخش آهنگ های خود را برای توده ها. این وب فقط برای جانشین واقعا همهجانبه و تعاملی به رادیو و تلویزیون در انتظار است.

حداکثر

شکل 1 : یک کمی پچ حداکثر حاوی یک شیء جاوا اسکریپت. این آهنگساز در داخل!

شکل 1 تصویری از پچ ماکس که حاوی یک شیء جاوا اسکریپت را نشان می دهد.

The numbers, arranged in pairs of 3, show the pitch, velocity, and duration of the notes. Instead of generating text or layout, this program generates sound. When you think about it, that is nothing new at all. A computer program making a sound has been around since before I was born. It's just that the program can live on the internet now, thanks to all the fascinating new technologies such as html 5, css3, and JavaScript.
The instructions in the JavaScript file make 4 notes of controllable duration, pitch, and volume. Max matches these notes with other notes to make a chord. The JavaScript file defines this trivial example of how music can be made with your ideas, committed to text on screen.

راه های جدید به سنگ

چگونه بسیاری از احساس کشیدن نشده در اطراف حلقه کوچک صوتی در پنجره آرایش وجود دارد؟ دست ها بالا!! بیایید آن روبرو هستند ، بیشتر غیر نوازندگان واقعا نمی فراخوانی این راه "تاب". گمان می کنم به تایپ کردن کد واقعا نمی تاب ، یا ، اما آیا تا کنون بررسی جانی گرینوود حداکثر / MSP لکنت پچ تکنوازی گیتار را در یوتیوب؟؟ در حال حاضر ، است که "تاب" من می گویم.

اخیرا ، یک مثال بهتر ممکن است یک مجموعه Plastikman ، که در آن موسیقی تکنو خود را تولید تصاویری و روشنایی ، در حالی که پیام کوتاه تلفن های خارج وجود دارد در مخاطبان با لیست مجموعه ، و ارائه یک صفحه نمایش لمسی تعاملی را بر روی تلفن هوشمند خود را با بازی برای آنها را به تصاویری روی صفحه و روشنایی کنسرت ، حتی گسترش آن وقایع را به اینترنت است که کاربران می توانند از طریق نرم افزار آی فون شرکت. این خیلی rockin!

به این ترتیب ، هر دو ترکیب و عملکرد از آهنگ های خود را بر روی اینترنت یک شکلی از هنر جدید است که به آسانی به دست آمده و پخش می شود.

صوتی واقعی دیجیتال است که باعث MP3 می تواند درست در کنار این کد جاوا اسکریپت زندگی می کنند نیز هست ، و خواهد بود در مورد بازی کاربر خواهد شد به نام. ارزش واقعی داشتن آهنگ های خود را کد گذاری این روش این است که قادر به رسیدن به خدماتی که مطابقت با انتظارات مصرف کنندگان از آن خواهد شد. به عنوان مثال ، من یکی از علاقه مندان به موسیقی البته ، و من دائما برای آلبوم های جدید و جالب به دنبال خرید و پیش نمایش است. من انتظار دارم باید قادر به شنیدن موسیقی بدون سر و صدا بسیار ، و از هر دستگاه است. من قطعا انتظار دارند که قادر به پخش موسیقی های من هر زمان که من دوست دارم ، و نه به نگرانی در مورد از دست دادن دسترسی به آن به نحوی.

شبکه اجتماعی

با جاوا اسکریپت ، شما به راحتی می توانید ترکیب خود را در Ableton زنده از طریق حداکثر برای زندگی کند ، یا در واقع هر نوع مرورگر وب را در آینده ای نه چندان دور در اختیار دارد. بنابراین ، زمانی که من آهنگ ، من می توانم آن را فشار به یک سایت ، و کشیدن آن به پایین از هر کامپیوتر دیگر و یا دستگاه و کار بر روی موسیقی. این مفهوم تکامل را با آهنگ آن را به عنوان پیشرفت وجود دارد ، و همه قطعات وجود دارد برای دیدن و به روش های مختلف استفاده کنید ، هنگامی که "نت" و "پیانو پخش" را در نوک انگشتان من است.

من فکر می کنم اگر مردم متوجه است که در صورتی که خرید یک آلبوم یا علاقه مند هستند در یک هنرمند خاص ، آنها بیشتر احتمال دارد به سرمایه گذاری وقت خود را در به اشتراک گذاری علاقه خود را با دیگران در مورد هنرمند. اگر آن را آسان برای ترویج یک هنرمند که با کلیک کردن بر روی یک دکمه بر روی یک صفحه وب و یا "دوست" آن را در فیس بوک ، و سپس آن را می سازد یک ابزار تبلیغاتی عالی برای هنرمند و همچنین باعث می شود آن را برای طرفداران سرگرم کننده برای به اشتراک گذاشتن علاقه خود را با جامعه است. به عنوان یک فن یک سبک یا هنرمند خاصی هیجان کمی است ، و من معتقدم که مردم هویت خود را با باندهای مورد علاقه خود را به لینک. در دهه نود ، اگر شما تا به حال یک گروه از تی شرت ، خوب بود که مثل شما کاملا در باند و مسائل بودند ، شما حتی ممکن است پشت صحنه دریافت کنید!

ابزار مانند processing.js قادر به تولید صدا در مرورگر هستند ، و آن را نیز باز می شود دری به رها ویدئویی و گرافیک یکپارچه به راحتی با ترکیب خود را دارد. من در حال نواختن یکی از آهنگ های قدیمی من در هفته PS3 تاریخ و زمان آخرین من ، با تجسم روشن ، و راه آن ذکر شده نام هنرمند ، نام آهنگ ، سال ، برچسب و غیره ، به نوعی مانند "ام تی وی را از ناحیه پشت در روز نگاه اما اگر شما می توانید از این "MTV" همیشه در دسترس و بر روی تقاضا بر روی دستگاه تلفن همراه خود ، که حکومت!

همانطور که معلوم است ، آن را در همه سخت نیست به جاوا اسکریپت و حداکثر برای زنده.

جاوا اسکریپت دروازه متصل است که طراحی صفحات وب و ایجاد موسیقی است. امشب ، من به دنبال در "کنترل" APP برای اپل است که با استفاده از یک صفحه وب به عنوان ابزار. این درایوهای حداکثر برای سازهای زنده در Ableton زنده از کنترل ها بر روی صفحه نمایش است که است که می گویند ، بر روی صفحه وب است.

من کد زیر را برای برنامه مثال من است که به سادگی بازی می کند 4 آکورد لیست. شما می توانید ببینید که چگونه تغییر آکورد و تغییر برخی از اتوماسیون را برای همراهی مجازی یک ابزار عالی را. من تصور کنید که قرار دادن این کد آنلاین و ساخت آن را به دیگر نوازندگان در دسترس خواهد بود واقعا rockin! شما می توانید (به معنای واقعی کلمه) من مخزن از کد تا کنون در اینجا .

با تشکر از

مثال کد :

This code makes the following Max patch, in Figure 1, when you go to File, open from clipboard (after you highlight the code and copy it).
----------begin_max5_patcher----------
1079.3oc4Y0raaiCD9r8SgfNmMfyv+D2a6KPeAJJVnDqlpTaofHErY2h9tuV
yPaK2ZaQBQzCpGhQFRJ4uuONbFNi+15U4Oz9dUWd1el8wrUq915UqngFFXk2
dU9tx2ebaYGsr7cUcckOUkeGOWe068z3aaae4Cs8UYpLPHDGlu4sc0Maq5oG
F8C941l9t5+qZXL.uWbZssu0eXwfeTdn9+8kJFl44YexO0Kk8O9k5lm96Wqd
rmm0H2+5xjCuzLma3Sn3dwwmndCA11Gd9OTl7QvoobG89y+qWqK2lOLw2Wud
3i6BTX1i9Gpd8h7Fhg2303ccSe9cY4OT17zsk.gcf2ngnuVPFhKKBncoJBHw
dmYZMPBKTMPaTjFnBPCvEpFnbDucx.z.Yh0fp+Y+q8mBT1rOH4d5bQsQFi1H
twNuRSgAAJRfFtIsU+Rn8txuVMP84y6q5S74sskjWA+O27nARAFPIIMbRiqJ
P5k5YCIcdPZrSe3.JVphfltq.DRTRboFkTVXYQ.CPDjKUQ.jrH.AHBpEStBo
oXfoJPOctBT+aXtBoxw0T3lNWAtTKp.E3HQXhbEKVQ.ojDfNfpJfkZtBPykU
qCHgIrTKspPyZP.kU.hESpBPwWXzFPYEteCyT.HKIt.ppv7KQedtK6Pi4t+4
t4qRtq1Tt6l3uaFWkq.A7W.Cs277TXBG8n4aqa9w1aRe+CietZ1091qOdfMG
5OX1IDropqutorutsYzhfyVyWp2ropY7gnc0adocePEOFx9zE2ZCERCeaESf
HYjPRVntWuWzkTDMEez9bKaA6NWLrPK0N0YSC6Tz.ijFV5LGnTiowYVLMzVY
BogYJZHijFZKsabCZvMzR4bCKzIRBMzSPCL1cCFw.iXkxdAqB5RTJCPDdvJA
DQMEQhc+PJH3wPW5LGsR.XkSAVUjfEFqyRDSEX+Au3q3pqiCsdOXfu8jRVv2
nZrEh7Q18Qizdq4xDLTl.gyDeHEO1sfZDS7VHvkLvGuIq4xDHTlfgyDeLd+8
ZOxD4EXh0kLlnCgIQdV3fOigaliVczJEnEBAsQ4AQpoTv0SXEGslIZG988BS
aiwKALiQagIYnUE.ZQSjQE43fH2EGuCw4VRt2WRM48SVykIxPYRDdI9zOgvj
BQxXBFJShvCxm0G4duqQBzma4YhRfIiIgbgdTG6E1HeFku8XV6QqTfVHDzFg
GjWMOfVmLUnc3mGJLsMFuDoaDZUBWxPaHU1IhyQ.slQ0Q4NUTUBv5TtAPj07
gbMDdrBlhTBVbJvFasDB4n6jfxSVyErgDOvEmKKBTfMI26Gn3j0LAaHQCbwE
L.rpwX0nSIVCQWivI.35vNfUkKUXEBI8VjY279nH2NKzwsy5bKMWtCuEPVyk
HPfDIFODNx.BbaeYBblg0vUHvWwxlfh3EARiHbd3fwSyB1G6mYwdiuu9+ALx
Y8.O
-----------end_max5_patcher-----------

کد جاوا اسکریپت :

این کد جاوا اسکریپت ، می تواند آن را به هر ویرایشگر متن مانند Notepad چسبانده ، و ذخیره به عنوان loopNote.js (یا هر آنچه شما می خواهم به آن تماس بگیرید).

//sets a task that plays 4 chords and lets Max for Live tell Ableton what to play
inlets = 3;
outlets = 9;

function repeater_function()
{

velocity = 100;
pitch = 60;
duration = 80;
outlet (1, velocity);
outlet (0, pitch);
outlet (2, duration);

}

function repeater_function2()
{

velocity = 104;
pitch = 64;
duration = 80;
outlet (4, velocity);
outlet (3, pitch);
outlet (5, duration);

}

function repeater_function3()
{

velocity = 107;
pitch = 67;
duration = 80;
outlet (7, velocity);
outlet (6, pitch);
outlet (8, duration);

}
function loopNote(repeatInput, spacing)
{

T = جدید کار (repeater_function) ؛

t.interval = spacing;
t.repeat(repeatInput);

T = جدید کار (repeater_function2) ؛

t.interval = spacing;
t.repeat(repeatInput);

T = جدید کار (repeater_function3) ؛

t.interval = spacing;
t.repeat(repeatInput);

}

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Ozone 9 Mastering Toolbox
Ozone 9 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Ozone 9 Mastering Toolbox?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: