All Articles Audio Software
T - قفسه را نقد کنید : تسلط برای توده ها
Victor Mason on Wed, March 30th 2 comments
Mastering is the post production phase where a completed mixed down track or CD album is treated through processes performed by a "Mastering Engineer". The Mastering Engineer readies the mix for wide

Mastering is the post production phase where a completed mixed down track or CD album is treated through processes performed by a "Mastering Engineer". The Mastering Engineer readies the mix for wide scale reproduction and or broadcast. In this Review we'll look at how to use the T-Racks Stand Alone Plug-ins to master your music without any mastering experience.

کمتر بیشتر است!

تسلط کمی از هنر را امری دشوار می است از آن به طور معمول بدون هنرمند یا در حال حاضر مهندس اختلاط در زمان تولید پست انجام می شود. تسلط نیز یک مرحله از چرخه تولید که در آن واژه "کمتر بیشتر است" استاندارد طلا است. 401 منطق : جعبه ابزار تسلط بر منطق ، توسط Steve Horelick برای درک از نزدیک و دقیق از آنچه که "تسلط" واقعا به معنی.

از نظر یک شخص عادی است ، تسلط کار نهایی خود را ، پس از مخلوط به پایان رسید لهستانی نهایی را به اتمام است. شما ممکن است از خود بپرسید در این نقطه ، چرا من فقط می گویند "به پایان رسید مخلوط" به اتمام است و در حکم همان "لهستانی نهایی"؟ ترکیب نهایی تکمیل که "لهستانی" پس به صحبت نیست؟ خوب ، من دوست من زمان طولانی و همکارش استیو Ouimette که همان سوال را پرسید . من برخی از پاسخ تعجب آور است. اولین پاسخ این بود که "مهندس تسلط باعث می شود مخلوط احساس حق". در واقع او گفت : "یک نوع از سحر و جادو را به مخلوط که در آن شما می توانید B / مخلوط با و بدون درمان تسلط و احساس تفاوت و آن را بشنود آنها بهره مند است."

اگر شما قادر به ارسال کار خود را به مهندس تسلط نیست؟ استیو به من گفت ، او تسلط خود را اغلب. برای انجام وظیفه استیو با استفاده از T - IK چند رسانه ای قفسه های کت و شلوار تسلط است. با توجه به Ouimette ، به یک ابزار شگفت انگیز "است که او در ترکیب فقط در مورد هر با استفاده از" T'RackS است ".

قرار دادن کالا به آزمون

من تصمیم گرفتم T - قفسه برای قرار دادن به آزمون خود را در یک راه کوچک و ببینید که چگونه با استفاده از تنها

در مورد من ، من کاملا خوب و به خوبی مخلوط آهنگ طبل استفاده می شود. برای دیدن در صورتی که منطق که کمتر بیشتر است صادق است ، تصمیم گرفتم از انتخاب از پیش تعیین شده است که T - قفسه شما پیشنهاد انتخاب کنید. ایستگاه از پیش تنظیم هستند یک راه عالی به سادگی با متصل کردن و اجازه دادن به "سحر و جادو" انجام شود. از قضا ، از پیش تعیین شده من استفاده می شود 1db 670 سحر و جادو بود. 670 T - قفسه است که جام مقدس کمپرسور پرنعمت درج شده است.

جام مقدس کمپرسورهای مسترینگ؟

اصلی فیرچایلد 670 تا به حال از 20 نفر از لوله های خلاء ، 11 ترانسفورماتورها و دو چوک. 16 از لوله های خلاء بود در مدار صوتی است. بقیه برای تامین قدرت مورد استفاده قرار گرفت. از 11 ترانسفورماتور ، 4 فشار / جلو و ترانسفورماتور در هر کانال وجود دارد. هیچ چیزی کمتر از با شکوه برای همه دلایل خوب ما دوست دارم لوله و ترانسفورماتور. این دستگاه تعریف مدارات harmonically غنی لادن بود.

فهرست IK چند رسانه ای 670 پلاگین -- معتبر تقلید؟

نسخه T - رک یک نقطه از روی ماکت از کمپرسور 670 Fairchild را راهاندازی مینمایند که مدل استریو است. وقتی که من می گویند "نقطه" ، من نه تنها در اطراف یک عبارت پرتاب آرامی. چند رسانه ای IK توسعه روند شناخته شده به عنوان DSM (مدل سازی دینامیکی اشباع) و در حال حاضر آنها آن را در صدر با SCC جدید خود را (صوتی کلونینگ کاراکتر). این الگوریتم های ریاضی است که به حساب آورد و به معنای واقعی کلمه "کلون" تمام متغیرهای پیچیده موجود در لوله پرنعمت سخت افزار آنالوگ و الکترونیک حالت جامد است. 670 کمپرسور لوله تا بر اساس آن صدای بسیار منحصر به فرد و بهره مند از طریق برخی از تکنولوژی طراحی هوشمندانه چند رسانه ای IK ، پلاگین و سخت افزار دنیای واقعی sonically غیر قابل تشخیص هستند.

در علاوه بر این به 670 کمپرسور خلاء لوله ، من محدود Brickwall افزود : فقط به چیز مطمئن شوید که در داخل مرزهای ماند. من انتخاب 4db در 1db از پیش تعیین شده در سال محدود Brickwall. محدود خواهد شد افزایش اگر نه عاقلانه شایان ذکر است ، محدود Brickwall ایجاد کرده است صدای خود که آن را به جدول به ارمغان می آورد. که من پیدا کردم به آن افزوده crispness به صدای نهایی و بدون اعوجاج در تمام که شد طراوت وجود دارد. محدود بسیار سریع بود و معرفی نمی پمپاژ. من به جزئیات بیشتر در مورد Brickwall در یک بررسی به جلو آمدن است.

این تنها دو پلاگین مورد استفاده برای درمان مخلوط آهنگ طبل به پایین بود.

کلیپ های صوتی منجر به نتایج من را نشان می دهند. من طرفدار 9.1.3 به منطق استفاده می شود در حالی که نگه داشتن آهنگ های پایین مخلوط در سه نوار جداگانه. یک دست و پا زدن بود. دوم دایره زنگی بود و سوم ، کلاه و نمادهای سقوط بود. سطح در این سه نوار کانال برای یک تعادل خوب تنظیم شده بود و در مجموع کاهش می یابد به عنوان آنها به باس کارشناسی ارشد در اطراف 0db تا 1 ،.

صوتی آهنگ # 1 : این درام خشک (بدون T - قفسه) :

[صوتی ID = "2290"]

صوتی آهنگ # 2 : این آهنگ همین کار را با پلاگین T - قفسه در :

[صوتی ID = "2291"]

مزیت اصلی در اینجا این است که T - قفسه مسیر درمان می شود ارائه می دهد پانچ بیشتر در سراسر می کند و این امکان برای شنیدن جزئیات کوچکتر ، به خصوص کمند در حالی که تحت فشار و پا زدن و در مورد ترکیبی کامل عیار ، شما نمی سست خواهد شد تعریف. مقایسه این دو ، شما می توانید گوش دادن و شنیدن بدام انداختن و کلاه که چگونه به راحتی می توانید حتی در تنهایی مخلوط بدون هیچ گونه گیتار یا بیس از دست داده. این یک مثال کلاسیک از فشرده سازی فوق العاده با محدود خوب در عمل و بدون فشرده سازی سخت است. این استاندارد درست است این است : کمتر بیشتر است و تنها با 1db فشرده سازی ، لوله های خلاء 670 نوع کمپرسور ، واقعا به ارمغان می آورد زندگی به آهنگ است.

واقعا جالب در مورد T - قفسه پلاگین آنها می توانند به صورت جداگانه مورد استفاده قرار می شود که فوق العاده است اگر شما به دنبال به خم تا شما بازی را بدون شکستن بانک است. محصولات قابل مقایسه از 670 نوع کمپرسور خواهد بود باج پادشاهان نسبت به نرم افزار های چند رسانه ای IK. این کار برای من از آنجا که این روزها ، هر کس را دوست دارد بیشتر برای کمتر!

نتیجه

در حالی که از Fairchild اصلی 670 برای تسلط وینیل دیسک طراحی شده است ، استفاده از T - قفسه های گفتگوی لوله کمپرسور 670 علاوه بر مفید داخل هر نوازنده دیجیتال میکس و مسترینگ جعبه ابزار است. گذشته از ایستگاه از پیش تنظیم کارخانه شامل ، کاربر تا به توانایی برای تنظیم برخی از کنترل های منحصر به فرد مانند AGC (به دست آوردن کنترل خودکار) که قرار است به حکومت چگونه دو کانال فشرده هستند.

یکی از جایزه نهایی با IK چند رسانه ای 670 پلاگین در : 0،0 پاند وزن دارد ، در حالی که اصل 65 پاند بود ، و قطعا با ویژگی یا کیفیت نور نیست!

اطلاعات بیشتر در مورد تسلط در منطق زیر :

Related Videos
Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • Hamish H
  Hi Victor Thanks dude! Its so great to hear you talk about 'harmonically rich laden circuitry'. I knew you really knew your stuff when it came to the inner workings of amps and hardware etc so thanks for sharing your detailed knowledge! Cheers Hamish
  • 8 years ago
  • By: Hamish H
  Reply
 • Rohogay
  You're much to kind.
  • 8 years ago
  • By: Rohogay
  Reply
Studio Series - Recording Vocals
Pro Tools 502
Dream It. Do It.
Do you want to learn Studio Series - Recording Vocals?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: