All Articles Audio Software
با استفاده از ویرایش لکنت iZotope برای تلفن های موبایل سرب
G.W. Childs IV on Fri, February 1st 0 comments
Learn how to St-st-sttt-utter your lead synths using iZotope's unsurprisingly popular plug-in, Stutter Edit. G. W. Childs takes you through from start to finish.

تلفیقی سرب می تواند یک آهنگ را به شیوه ای بسیار طولانی است. بیت همیشه خوش آمدید، باس است که همیشه لازم است، اما منجر به تمایل به ارائه یک قلاب ... و قلاب آن است که ما همیشه به یاد داشته باشید، درست است؟

بسیاری از synths سرب و basses سلام شده است که شنیدن به تازگی در حال تبدیل شدن به طور فزاینده پیچیده به دلیل ویرایش باهوش و همچنین یک مقدار عادلانه از پردازش است. اگر youve تا به حال خود را نشسته به عقب و خاراندن سر خود را زمانی که برخی از باس تلو تلو خوردن، یا تلفیقی سرب از طریق 5 افکت های مختلف در یک دنباله می رود در هنگام گوش دادن به برخی از آهنگ های جدیدتر درستی هاپ و DUBSTEP، شما تنها نیست. پیچیدگی واقعا ramping تا خارج وجود دارد ... اما، آن را به عنوان سخت نه به عنوان شما ممکن است فکر می کنم.

ویرایش لکنت را وارد کنید! ساده آن به برنامه، آسان برای استفاده و باعث می شود صدای همه چیز مدرن است. شگفت انگیز آن را در مخلوط اصلی، ضربه، و بیشتر. آن نیز بزرگترین خورد سلام در سراسر پس همه چیز در باره ی Warcraft III TFT & DOTA & World of warcraft آمده است. به طور جدی، شما می توانید ساعت های صرف glitching، gapping و فیلتر کردن آهنگ بعد از آهنگ. شما باید تمرکز خود را برای به دست آوردن هر چیزی انجام می شود! این ورزش در نظر گرفته شده است که در واقع به شما کمک کند را منجر می شود خود را به یاد ماندنی تر است، شبیه به سبک های ذکر شده در بالا، به شما اجازه می دهد تا به آن لذت ببرید ادامه ... و، نهایی تلفیقی سرب است.


مرحله 1 - خط سرب را تشکیل می دهند.

سلام، من نمی تونم انجام همه چیز را برای شما، درست است؟ سعی کنید در آینده با بخشی تلفیقی زیبا، سرب ساده با تلفیقی مورد علاقه خود را نرم کنید. در حالی که در آن شما به من آمد تا با گوش دادن. نیس، سوگند ملایمی؟

Lead part.


[صوتی شناسه = "13،194"]


اطلاع شما که من از انجام این کار در ABLETON زنده است، و به بسط و گسترش بیشتر، تیغ به من به عنوان تلفیقی انتخاب من است با استفاده از.


مرحله 2 - ویرایش لکنت اضافه

هنگامی که youve ثبت خط سرب است که شما واقعا دوست دارم، ویرایش لکنت به عنوان یک اثر در تلفیقی سرب خود را. بیمار همان را انجام دهید. و در حالی که من در آن، بیمار یک مسیر MIDI به جلسه ABLETON من با MIDI برای رفتن به آهنگ تیغ اضافه کنید. این، البته، آهنگ MIDI من است که به من اجازه می دهد تا کنترل ویرایش لکنت است.

MIDI To going to the Razor track.


مرحله 3 - جام جم آن لکنت با Resample

رول سرب در حال حاضر با ضرب و شتم مورد علاقه خود را، و لکنت تا محتوای قلب خود را. اما در حالی که شما با انجام این کار، اجازه دهید من به شما یک ترفند خوبی است که باعث می شود همه چیز سرگرم کننده برای بعد. تنظیم آهنگ صوتی اضافی است که تلفیقی های سرب (رفتن را از طریق ویرایش لکنت) به طوری که شما می توانید لکنتی خود را به عنوان یک فایل صوتی ضبط در حالی که نقش سرب است. شما اساسا به ضبط لکنتی و سرب به عنوان صوتی. برای این کار: تنظیم صدا از آهنگ جدید و صوتی به آهنگ تلفیقی شما را نرم. در مورد من، تیغ می مونه.

شما نیاز به ثبت بازوی آهنگ MIDI و Resample / صوتی شما آهنگ های خود را. دکمه کنترل را پایین نگه دارید در حالی که کلیک کردن بر روی هر رکورد را فشار دهید بازو را به این اتفاق می افتد.

Audio From is set to your soft synth track.

وقتی که شما آماده شود، شروع به ضبط در حالی که شما بی لکنت سرب خود را با ویرایش لکنت. اما، مطمئن شوید که شما نیز ضبط یک پاس که در آن سرب است که لکنت در تمام.

[صوتی شناسه = "13،193"]


توجه داشته باشید که من رفتم کمی دیوانه ... این خوب است!


مرحله 4 - حق انتخاب ...

در حال حاضر برای بخش های مورد علاقه من است. بد کلیپ صوتی resampled سرب هر دو خشک و کپی لکنت به نمایش تنظیم ABLETON زنده. بیمار همچنین باز کردن کلیپ ها به طوری که من می توانید شکل موج در خط مسیر را مشاهده کنید.

Resampled audio clip of dry and stuttered lead.


از اینجا به بعد، بیمار شروع به مصرف لکنتی خاص که من دوست دارم و رها کردن آنها را به تکرار پاک از ضبط سرب من ...

Selected parts of the stuttered lead recording.


من اصلا پرتاب در لکنتی ها تقریبا به عنوان بسیاری به عنوان من در واقع ضبط شده چون من می خواهم به حفظ ملودی از خط سرب، است که در نهایت آنچه که مردم به یاد داشته باشید. همچنین، با هر بخش من در قطره، من راه اندازی اتوماسیون پان برای هر لکنت زبان معرفی شده است. با این کار همه چیز را بسیار جالب تر است.

Adding pan automation.


در حال حاضر، گوش دادن! خود glitched خارج، اما آن را بسیار پویا، سیال و حفظ برخی از خنکی اضافه شده است. در بیش بپاشید، و یا کاهش به طعم.

[صوتی شناسه = "13،195"]


نتیجه

این یک راه خیلی به اضافه کردن برخی از ادویه جالب به ملودی خود، منجر، می تپد، هر آنچه که شما می آیند تا با محاسبه است. این را ندارد منجر به، این تنها راه من است. سعی کنید این تکنیک را بر روی مسائل خود را، چگونه کار می کند!

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Stutter Edit: Explored
iZotope Stutter Edit
Dream It. Do It.
Do you want to learn Stutter Edit: Explored?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: