All Articles Cubase
Cubase 6 : حلقه های افزایش سرعت در عامل شیار
Mo Volans on Thu, December 1st 0 comments
After all this time the MPC still holds its own. If you're out to get that MPC feel via software then Cubase 6 has something for you. Mo Volans gets looping in Groove Agent.

در مقالات گذشته ایم کاوش کاملا lookalikes چند MPC. تجهیزات مانند کنگ و Maschine قادر به نقشه نمونه قطعه قطعه بازدید های درام و پخش خود را از 16 پد ، اما DAWs چند ابزار شبیه به این به عنوان استاندارد شامل است.

Cubase 6 در هر صورت با ابزاری به نام شیار عامل می آید. این دستگاه واقعا عالی مجازی است و اگر شما صاحب یک Cubase وجود آن ممکن است به معنی که شما اصلا از هر گونه محصولات شخص ثالث برای گرفتن MPC مانند نتایج نیاز است.


بارگذاری نمونه ها را به عامل شیار

فقط در مورد هر گونه صدا و یا نمونه ای را می توان به شیار نمایندگی لنت لود شده است. نمونه ، بازدید درام ، حلقه ها و حتی خواننده را می توان مورد استفاده قرار گیرد و می توان آنها را لود به سادگی با استفاده از کشیدن و رها کردن سیستم Cubase است. نمونه ها را می توان کشیده و از فقط در مورد در هر جای برنامه کاهش یافته است.

A kit loaded into Groove Agent

کیت را به عامل شیار لود می شود.


عامل شیار نمونه از خلیج رسانه ها ، آهنگ های صوتی و حتی از روی دسکتاپ شما و یا پوشه ها در سیستم عامل خود را بپذیرید. هر چند آن را انجام واقعا به خوبی به عنوان یک شات ماشین طبل و یا نمونه ای واحد پخش ، من می خواهم به تمرکز بر روی توانایی خود را به نقشه و پخش حلقه چند.

ضرب و شتم ساده برنامه ریزی شده با استفاده از عامل شیار به عنوان یک ماژول درام :

[صوتی ID = "10372"]


بسیار شبیه MPC ، شیار عامل قادر است به نقشه هر یک بخشی از یک حلقه قطعه قطعه شده به پد فردی و بازی آنها را در شکل اصلی خود است. این یک ترفند عالی برای remixers و دی جی است اما به همان اندازه مفید برای هر کسی که عاشق کار کردن با شیارها و حلقه است.

نگران نباشید ، هر چند حلقه ، (به عنوان مثال یک حلقه است که به گذرا قطعه قطعه شده) به یک پد در عامل شیار کشیدن و حلقه به صورت خودکار خواهد شد در سراسر 16 پد میرسد. سپس هر تکه از حلقه می تواند به عقب در راه همان است که در نمونه شات تک درام خواهد بود ایفا کرده است.


تولید MIDI از عامل شیار

پس از برش حلقه خود را در سراسر پد عامل شیار میرسد فوق العاده است ، اما ایده آل ما می خواهیم قادر به پخش حلقه در شکل اصلی آن است. برای این کار ما نیاز به یک فایل MIDI که باعث هر بخش دقیقا در زمان مناسب است.

ایجاد یک فایل MIDI در عامل شیار است که واقعا ساده است. با چند حلقه شما لود حرکت به منطقه "تبادل" ، در قسمت پایین سمت چپ از رابط شیار عامل است. در حال حاضر مستطیل کوچک و گرفتن و کشیدن آن ، به یک آهنگ MIDI در دسترس. بخشی که این تولید خواهد شد قادر است از پخش قطعه قطعه خود را شیار در شکل اصلی خود است.

Midi is dragged from Groove Agent in one of Cubase’s MIDI tracks

MIDI از عامل شیار در یکی از آهنگ های MIDI Cubases کشیده شده است.


یک حلقه شیار بازی می کند از عامل شیار موجب شده توسط MIDI تولید :

[صوتی ID = "10428"]


البته ، نه تنها این حلقه MIDI پخش بخشی خود را در آن شکل خود را ویرایش ، اما شما همچنین می تواند داده ها را شیار خود را بازی می کند به عقب برای تبدیل استفاده کنید. هر چیزی از ساده مخفی شود به کامل تحول را می توان به دست آورد ، بنابراین زمان کمی برای دیدن آنچه که شما می توانید با حرکت دادن نقاط اطراف به دست کنند.


با استفاده از عوامل شیار موتور Synth داخلی

عامل شیار نه فقط یک دستگاه پخش ، اما ویژگی های یک موتور synth اساسی برای هر بخش است. این ابزار مناسب برای ایجاد کیت های ریز تنظیم سفارشی می باشد. هر ضربه می تواند فیلتر شده و تحت درمان با پاکت نامه ، این نیز می تواند به شما برای تبدیل صدای طبل ساده به synth مانند اثر اجازه می دهد.

The Groove Agent’s internal synth parameters in action

شیار نمایندگی پارامترهای synth داخلی در عمل.


برای استفاده از پارامترهای synth داخلی به سادگی یک دفترچه یادداشت و انتخاب منطقه مورد نظر را انتخاب کنید شما می خواهید را ویرایش و با استفاده از تب ها در زیر صفحه نمایش بزرگ منطقه است. این تنظیمات با کیت خود را ذخیره و نمایش داده خواهد شد هر بار که شما پد خاص برخورد شده است.


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Working With Audio
Cubase 6 105
Dream It. Do It.
Do you want to learn Working With Audio?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: