All Articles Cubase
ضربه بودن با نویز سفید در Cubase
Chris McCoy on Tue, October 19th 0 comments
REVerence, in Cubase, is a convolution reverb unit used to create realistic spacial effects. Chris McCoy shows how to create custom impulse responses by making some white noise.

هیچ کس نمی تواند انکار Cubase موسیقی قدرتمند و قادر به ساخت ابزار است . این مجموعه امکانات گسترده و

جستجوی سریع interweb خوب قدیمی را نشان می دهد صدها نفر از پاسخهای ایمپالس کیفیت متفاوت ، همه رایگان برای دانلود. همچنین ممکن است به ضبط پاسخ ضربه خود را برای استفاده در احترام با استفاده از تپانچه استارتر ، بالون ظاهر ، و یا یک انفجار کوتاه نویز سفید. ضبط این صداها بیش از حد دشوار نیست ، می تواند برخی از نتایج خلاق ، عملکرد و یک تن از سرگرم کننده است. اما چه اگر شما فقط می خواهید ی Reverb ، سریع ، آسان می کند ، و بسیار قابل تنظیم شاید بدون رفتن در خارج از Cubase؟

صدای سفید

پاسخ من نویز سفید و اتوماسیون Cubase است. نویز سفید یک سیگنال حاوی فرکانس های صفحه به همان اندازه در سراسر باند شنوایی انسان قابل شنیدن است. پاسخ ضربه بزرگ است ، زیرا حاوی اطلاعات فرکانس به اندازه کافی برای تولید نتایج بسیار قابل استفاده بدون بیش از حد اصلاح دایره زنگی صدای اصلی است.

برای ایجاد نویز سفید به سرعت در Cubase شروع با باز کردن یک پروژه خالی و ایجاد مسیر ابزار برای synth مونولوگ. غیرفعال کردن هر دو نوسان ساز یک و دو و به نوبه خود نوسان ساز سر و صدا را به حداکثر. باز کردن برش فیلتر کردن تمام راه را و مجموعه پاکت MOD و AMP را به پایین ترین تنظیمات عمق. هر توجه داشته باشید MIDI بازی باید به شما یک جریان پیوسته از سر و صدا بسیار قابل استفاده و سفید می دهد. ثبت و یا برنامه توجه داشته باشید برای حداقل چهار اقدامات و صادرات از این آهنگ های صوتی به فایل صوتی جدید. واردات فایل را به مسیر خالی صوتی.

دم ی Reverb

در حال حاضر سرگرم کننده شروع می شود ، ما به معنای واقعی کلمه طراحی دم Reverb استفاده خود ما خواهد شد. اولین گام این است که در سطح برخی از اتوماسیون قرعه کشی. با استفاده از ابزار خط برای آهنگ های صوتی سر و صدا خود را سفید در سطح اتوماسیون ، رسم یک خط شروع در 0db attenuating را به بی نهایت منفی. هر طول خوب است اما من که اندازه گیری و نیم می دهد برخی از صداهای خوب.

گام بعدی خواهد بود به طور خودکار به برخی از تغییرات EQ است. تفکر در اینجا این است که در یک فضای واقعی ، فرکانس های بالاتر دریافت جذب سریع تر از فرکانسهای پایین. بنابراین در طول زندگی از دم ی Reverb ، ما انتظار داریم که برای شنیدن فرکانس های کمتر و کمتر بالا. برای رسیدن به این اثر ، فعال EQ 4. تنظیم نوع آن را به خود بالا 1 ، مجموعه ای به دست آوردن آن به -24 دسی بل ، و مجموعه Q به 0. در حال حاضر رفت و برگشت را از 20khz خودکار تمام راه را با رسم یک خط در خط اتوماسیون EQ برای EQ 4 تحت آهنگ های صوتی به 20hz. آهنگ های صوتی خود را برای استفاده به عنوان ضربه در تکریم صادرات.

واردات این نویز سفید تغییر به احترام شما بسیار قابل استفاده است ، تا حدودی حقیقت - Fi را صدا محیط را به من بدهید. شما ممکن است نیاز به پوسته پوسته شدن زمان برای تنظیم سرعت از آهنگ و طول Reverb استفاده شما می خواهید خود را به جا. همچنین اکولایزر در تکریم صدا بیشتر به شما می دهد طراحی امکانات.

تاملات پایانی

در اینجا به عنوان مثال حلقه درام با Reverb استفاده ، آن را خاموش خشک شروع می شود :

[ID صوتی = "777"]

البته شما لازم نیست با فلات سلام ساده و اتوماسیون سطح با نویز سفید شما را متوقف کند. شماره در چند قله در mids کم با EQ پارامتری می توانید یک تقریب خوب از حالتهای اتاق های ناخواسته را به من بدهید. خودکار اوج کوچک در افزایش چند میلی ثانیه پس از شروع نویز سفید می تواند این تصور را از یک شی (مثل یک دیوار) انعکاس صدا را به من بدهید. حتی ممکن است synth فیلتر های سبک مانند فیلتر دو به استفاده از رفت و برگشت خوب و تند و زننده در سراسر دم خود را به طور خودکار برای برخی از اثرات Reverb استفاده بسیار غیر طبیعی است ، اما سرد.

بریدن مبارک!

برای بررسی بیشتر نکات Cubase و ترفندها آموزش Cubase TNT !

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

EDM Production Tips
Logic Pro X 402
Dream It. Do It.
Do you want to learn EDM Production Tips?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: