All Articles Cubase
شش نکته برای قفل قدرت VST ابزار در CUBASE
Hollin Jones on Tue, December 2nd 0 comments
Cubase is a DAW power users dream machine. In this article, Hollin Jones shares six quick tips to help make you make the most out of the powerful VST plug-ins in Cubase.

1. استفاده از رک

1. use the rack

دندانه دار کردن VST ابزار در حال حاضر بسیار قوی تر از هر نسخه های قبلی از CUBASE و اجازه می دهد تا شما را به یک دسته کامل از کنترل است که قبلا مورد نیاز چند کلیک برای دسترسی به دسترسی داشته باشید. برای هر دستگاه، در انتخاب ورودی دکمه کلیک کنید برای دیدن طیف وسیعی از کنترل سریع است که شما می توانید بدون نیاز به باز کردن رابط ابزار استفاده کنید. بارگزاری هر از پیش تعیین شده با استفاده از زمینه دکمه بار و یا نام و مبادله ابزار برای یک متفاوت با کلیک بر روی قسمت نام ابزار به فاش لیست ابزار کارشناسی ارشد.

2. فعال خروجی های متعدد

2. Activate Multiple Outputs

برخی از ابزار VST قادر به خروجی بیش از دو کانال به مخلوط کن و این یک راه عالی برای مسیر است انعطاف پذیری بیشتر، شاید پردازش صداهای مختلف از درون یک سند واحد با استفاده از اثرات جداگانه و یا سیم کشی آنها را به مخلوط یا گروه آنها را به صورت جداگانه برای کنترل بهتر . هنگامی که دکمه فعال خروجی نشان داده شده است روشن به جای خاکستری این معنی است که شما می توانید بر روی آن کلیک کنید و تغییر دهید در خروجی های متعدد، خواهد شد که در پروژه خود و در مخلوط کن ایجاد شده است. KONTAKT یک نمونه از پلاگین در است که چند نسخه از خارج است.

3. مدیریت شمع خود را

3. Manage your Plugs

اگر شما به منوی دستگاه به پس از آن را انتخاب کنید پلاگین در اطلاعات شما می توانید یک پنجره که لیست همه نصب شده و سازگار با پلاگین، هر دو اثر و ابزار را باز کنید. در اینجا شما می توانید هر خاص پلاگین در غیر فعال کردن اگر دوست دارید، اگر آن را شاید مشکل ساز بودن و شما در انتظار بروز رسانی سازگاری منتشر خواهد شد. این صرفه جویی کنید از داشتن آن را حذف، از CUBASE فقط آن را در هنگام راه اندازی نادیده تا زمانی که شما دوباره فعال آن در برخی از نقطه.

4. امکان استفاده از کلید های میانبر

4. Take Advantage of Shortcuts

نوار ابزار در بالای هر پنجره VSTi شامل برخی از کلید های میانبر مهم است که شما باید در مورد می دانیم. اگر شما بر روی فلش کلیک کنید در گوشه سمت راست بالای پنجره شما می توانید یک منوی متنی که به شما امکان در میان چیزهای دیگر فعال خروجی، به طور پیش فرض از پیش تعیین شده تنظیم و همچنین ایستگاه از پیش تنظیم بارگذاری دسترسی، کپی تنظیمات ابزار و ضامن میان و تنظیمات B. بنابراین اگر شما یک زن و شوهر از تغییرات در صدا، شما می توانید آنها را در A و B اسلات ذخیره و تلنگر بین آنها در حین پخش برای دیدن چه کار می کند بهترین.

5. به طور خودکار با سرعت

5. Automate with Speed

کلید های میانبر در پنجره VST ابزار واقعا مفید و این را می توان از طریق و با استفاده از دکمه صفحات بر روی هر پانل ابزار چرخهی. اگر شما راست کلیک بر روی هر یک از این صفحة شما همچنین می توانید مستقیما به خط اتوماسیون پرش برای آن پارامتر، صرفه جویی در شما زمان زیادی را در محل آن را در داخل پروژه می باشد.

6. کنترل تخصیص میانبر

6. Quick Assign Controls

برای برخی از Steinbergs خود ابزار VST شما قادر به راست کلیک بر روی کنترل خود را به فاش کردن منوی متنی که شما را قادر به انجام وظایف مفید است. این خدمات عبارتند از اضافه کردن پارامتر به یک اسلات کنترل سریع خاص، یادگیری از MIDI CC ورودی و تعیین اقدامات چرخ وزارت دفاع. ابزار های شخص ثالث اصلا همیشه حمایت از این کلید های میانبر هر چند شما می توانید اقدامات مشابه تشکیل شده با استفاده از روش های جایگزین در داخل CUBASE برای هر VSTi.

بیشتر بدانید راهنمایی های بیشتر CUBASE با این فیلم ها در AskVide اینجا .

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Mixing Toolbox
Cubase 7.5 301
Dream It. Do It.
Do you want to learn Mixing Toolbox?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: