All Articles DJ & Live Performance
3 کلاهبرداری وقتی سازماندهی کلیپ ها برای هر Ableton زنده DJ
DJ Wolfie on Wed, May 25th 0 comments
When Djing with Ableton, it's easy to let all your clips get disorganized. It's great that you can have hundreds of songs, hundreds of beats, stacks of melodies, and movie quotes all on one screen.

هنگامی که Djing با Ableton ، آن را آسان به اجازه تمام کلیپ های خود را دریافت کنید آشفته است . این عالی است که شما می توانید صدها آهنگ ، صدها نفر از ضربه ها ، پشته ها ملودی ها ، و به نقل از فیلم در یکی صفحه نمایش است. مشکل این است که ، اگر شما می توانید کلیپ در کومه علف خشک ضرب المثلی را پیدا کند ، آن چیز همان نداشتن کلیپ.

در سمت تلنگر ، شما می تواند تبدیل به یک فرفره با تنها چند آهنگ شما را برای پر کردن شکاف زمان خود را در مورد استفاده از برنامه. همین اواخر ، نام نویسنده سرمقاله روزنامه بزرگ نورد از طریق شهر. من در این لایحه را با او به پایان رسید ، درست بعد از بازی او.


سرمقاله روزنامه

"تراش دی جی" یک کمی اشتباه بود. عرشه 30 دقیقه او در زمان های اولیه ، و شروع به نواختن.

من که قرار بود در ساعت 1 بامداد ، اما من می دانم که او در اوایل آغاز شده ، در اطراف 1230 بالا برود و در او را بررسی کنید.

"شما پس از من هستید؟ تشکر خوبی! من 10 دقیقه چپ!" او به جدول زمانی خود را در نظر ترتیب اشاره می کند. یک کلیپ زرد رنگ بزرگ ، پس از آن مطلق است ، خالی کل.

خوب پس! بله ، شما در واقع فقط 10 دقیقه چپ.

من شروع به راه اندازی. مدیر او می آید. : : "شما نمی می توانید بازی نشده است!! یک عامل بزرگ از آمدن به اینجا 1 صبح تا گرفتن" دی جی تراش "!"

من به او گفت : "شما می دانید ، که بزرگ است ، اما مگر اینکه شما می خواهید عامل برای راه رفتن در سکوت بی دست و پا ، من بهتر است راه اندازی."

او به سرمقاله روزنامه صحبت کردیم ، و مطمئن شوید به اندازه کافی ، من djing یکی بود که عامل راه رفته در درب.

من معمولا 130 ضربان نوع از دی جی. تعداد زیادی از مجموعه ساعت اوج رها من. این نویسنده سرمقاله روزنامه -- نوازنده عالی -- مجموعه خود را در 70 ضربان به پایان رسید ، در توجه داشته باشید ملودیک و downtempo. او یک طبقه کامل رقص نیز هست. او تولید موسیقی عالی است.

خوشبختانه من آهنگ های سازماندهی شده توسط BPM و سبک ، و من تا به حال آهنگ های که در آن صدا ، تطبیق و مخلوط را در خوبی است. اگر من او را پژمرده و فقط شروع به banging حدود 130 آهنگ ضربان ، آن را طبقه رقص شوکه شده و به احتمال زیاد بیش از پاکسازی اتاق.


دو ارزش دروس


  • Lesson 1: Dj's need to come equipped with extra music. Since the headliner wasn't prepared to play even 20 more minutes, he missed an opportunity to have an agent see him at a gig.
  • Lesson 2: Have your music organized so that you can quickly find any type of genre and BPM. 


سه کلاهبرداری Ableton به برگزاری کلیپ های خود را

  • Trick 1: Use empty clips with a distinct color and arrows to bracket collections of genres. در این مثال ، می بینید من از یک بخش به نام "آهسته vvvv در 115". این است که در آن حدود 4 یا 5 آهنگ که کار را برای مخلوط کردن در از tempos آهسته به من صدا بیشتر شادمان.

کلیپ سفید در بالا و پایین زیر گروه می رود. به این ترتیب ، چه من بالا رفتن به آن را از زیر ، و یا به آن بخش از بالا ، من می دانم آنچه من شاهد است.


  • Trick 2: Put the BPM of your clip in the clip name. 


"اما ضربان کلیپ در جعبه نمونه نشان داده شده است زمانی که کلیپ هایلایت شده است .... "

بله ، در آن است. اما زمانی که می خواهید را به عرشه ، و بعضی از آدم به طور ناگهانی از خانه فن آوری در 126 ضربان در می رود و تصمیم می گیرد به افت مسیر گام دوبله بدون هیچ دلیل در همه به عنوان آهنگ آخرین او ، شما می خواهید به سرعت قادر به پایین رفته و خوانده شده نام و کلیپ BPM حق وجود دارد.

در این مثال ، من آهنگ statti که 130 ضربان ، آهنگ ویدا منم 128 ضربان ، و ریمیکس Krafty Kuts که 127 ضربان است.


  • Trick three: Use Genre codes in the clip name.

نگاهی به تصویر مشابه از ترفند 2 ، شما می توانید ببینید که من آن را دو حرف با حروف بزرگ در پایان هر یک از نام کلیپ. این کد ژانر هستند.


EB به معنی "معافیت الکترو" می باشد. TH به معنای "کاخ TECH". EH معنی می دهد ، شما آن را حدس زده ، "خانه الکترو". شما مجبور نیستید برای استفاده از اختصارات من. اختراع را آن گونه که مایلید تغییر دهید با توجه به گروه بندی های موسیقی خود را. آنها را کوتاه هر چند نگه دارید -- آنها را خوب انجام نیست اگر که آنها هم تا زمانی شما می توانید آنها را در داخل مشاهده ستون را نمی خواند.

برخی از شما ممکن است تعجب ، چه با 8A ، 3A و combos تعداد نامه 6A؟

Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: