All Articles DJ & Live Performance
گرفتن به مقابله با تراکتور Kontrol D2 و ساقه
Sara Simms on Tue, September 29th 0 comments
It's time to get to grips with the new DJ remix format from Native Instruments: Stems. Using a Kontrol D2 and the new 4-tracks-in-one audio file format, Sara Simms shows it works in the real world.
NI Stems on Traktor Kontrol D2

NI ساقه در تراکتور Kontrol D2

انتشار D2 بومی ابزار همزمان با انتشار یک فرمت امیدوار DJ جدید: ساقه. آنچه واقعا باعث D2 ایستادگی کردن آن اجازه می دهد دی جی به مخلوط چهار عنصر منحصر به فرد از یک مسیر با هم در ساقه فرمت. این می دهد دی جی این فرصت را به ریمیکس آهنگ های در پرواز، شبیه به نرم افزار مانند Ableton، زندگی هنوز در راه است که هم طبیعی و بصری برای DJ مدرن است.

ساقه ها در یک فایل جدید باز فرمت که ساخته شده به بازی می شود هر دو دی جی و تولید. تولید در حال حاضر با مدت آشنا خواهد بود، ساقه،

NI Stems artwork

ساقه با استفاده از فرمت ظرف .mp4 و برای ذخیره چهار فرد ساقه از یک مسیر در یک فایل واحد. فرمت فایل تنها به طور مشابه به یک فایل MP3 موفق و می تواند با نرم افزار تجزیه و تحلیل مانند کلید مخلوط می شوند. بازی ساقه فایل های MP4، نرم افزار و سخت افزار سازگار مورد نیاز است. در حال حاضر تراکتور Kontrol D2، S8 و سخت افزار F1 کنترل طراحی شده برای ارائه دست در کنترل تراکتور

در اینجا یک راهنمای در مورد چگونگی استفاده ناشی با تراکتور و KONTROL D2 جدید است.

Set Up

شروع کردن با گرفتن خود را راه اندازی با یک ساقه بسته و کنترل DJ سازگار است. ساقه را می توان در BEATPORT، Traxsource، ترتیبی، جونو، whatpeopleplay و Wasabeat خریداری شده است. شما می توانید این بسته رایگان از ساقه را از این لینک اینجا دانلود کنید:

http://www.native-instruments.com/fileadmin/ni_media/downloads/stems/150803_Stems_NGHT_DRPS.zip

مطمئن شوید که شما یک کنترل کننده دی جی سازگار برای مخلوط کردن ساقه؛ دی جی می تواند تراکتور Kontrol D2، تراکتور Kontrol S8 یا تراکتور Kontrol F1 استفاده کنید. در این آموزش، ما D2 استفاده کنید.

NI Stems Traktor Kontrol S8 topview, JP157.

شما نیاز به نصب آخرین نسخه از تراکتور (در حال حاضر 2.9) به منظور استفاده از ساقه. باز کردن مرکز خدمات (نرم افزار / ابزار بومی / مرکز خدمات) و آخرین به روز رسانی دانلود کنید. اگر شما در حال اجرا از نسخه قدیمی سیستم عامل Mac OS X، شما ممکن است نیاز به به روز رسانی به سیستم عامل Mac OS X 10.9 یا 10.10.

Analyze Your Stems 

من به شدت توصیه تجزیه و تحلیل با استفاده از مخلوط ساقه خود را در اولین کلید، قبل از اضافه کردن آنها به تراکتور خود را، iTunes و یا BEATPORT نرم افزار کتابخانه. ساقه پس از آن نیاز به تجزیه و تحلیل در تراکتور قبل از آنها می توان بازی. برای تجزیه و تحلیل فایل های بنیادی، راست کلیک کنید و یا کنترل کلیک کنید فایل (در Mac) کلیک کنید و سپس تجزیه و تحلیل.

Play Time

روشن کردن دک به عرشه های بنیادی با راست کلیک کردن (کنترل کلیک کردن بر روی مک) در نامه دک و انتخاب عرشه بنیادی.

استفاده از چرخ مرور در D2 برای قرار مکانی که در آن ساقه خود را در کتابخانه خود را ذخیره و بارگذاری فایل های بنیادی با کلیک بر روی مرور رمزگذار. با ساقه خود را با استفاده از چهار faders حجم برای منزوی کردن بخش های مختلف از فایل های بنیادی آشنا. زمانی که هر چهار faders حجم هستند، کل آهنگ های صوتی شنیدن خواهد بود.

غیرفعال کردن تمام faders حجم به جز یکی از اولین. به طور کلی درام یا سازهای کوبه ای خواهد بود که برای اولین بار از کانال های بنیادی. در حال حاضر به نوبه خود تا فیدر جلد دوم و به نوبه خود از بقیه است. باس است که معمولا به کانال های بنیادی دوم اختصاص داده است. این کار را با کانال های دوره سه و چهار؛ شما به احتمال زیاد شنیدن ملودی در کانال سه و خواننده در کانال چهار. سعی کنید ایجاد یک مخلوط صوتی به حداقل رسوندند تا faders حجم یک و چهار. آزمایش و پیدا کردن ترکیبی است که کار می کند و ترکیب عناصر مختلف از مسیر در داخل و خارج در طول مخلوط.

Using Filters and Effects

نگاهی کنترل خلاق خود را از ساقه یک قدم بیشتر با مخلوط کردن با استفاده از فیلترها تراکتور. فیلترها برای تصفیه آب می تواند استفاده شود به صورت جداگانه به هر یک از فایل سرچشمه می گیرد. به نوبه خود از فیلتر در، به سادگی بر روی 'را فشار دهید به طور مستقیم بالا کانال دوره را انتخاب کنید. برای اعمال یک فیلتر پایین گذر، به نوبه خود دکمه بالا فیدر حجم به سمت چپ. تعامل با یک فیلتر بالا گذر، به نوبه خود دکمه های دوار به سمت راست. درصد که فیلتر اعمال می شود بر روی صفحه نمایش D2 قابل مشاهده است. به نوبه خود از فیلتر کردن دکمه را دوباره لمس کنید.

یکی از ویژگی های قدرتمند از ساقه است که اثرات تراکتور را می توان به صورت جداگانه به هر یک از چهار بخش هایی از ساقه اعمال می شود. برای تغییر به FX ارسال های کنترل، چاپ روی فلش سفید به سمت چپ از هر طرف از صفحه نمایش D2 است. به نوبه خود در FX با انتخاب حرف عرشه مربوطه در گوشه سمت راست بالا. از آنجا که ما با استفاده از عرشه A، به نوبه خود در FX در دک با فشار دادن حرف A.

اثرات را می توان با فشار دادن FX را انتخاب کنید در D2، و سپس انتخاب FX انتخاب شده است. راه اندازی یک زنجیره روانگردان صدایی FX با ترکیب FX با هم. (برای ایده های بیشتر در مورد چگونگی راه اندازی یک زنجیره FX در تراکتور، چک کردن من

من فکر می کنم شما پیدا کردن آن بسیار آسان به مورد استفاده برای مخلوط کردن با ساقه جدید! آنها بسیاری از سرگرم کننده را به بازی با و اضافه کردن یک بعد جدید به مجموعه می باشد. D2 یک کنترل بصری برای ساقه و ترکیب این فرمت فایل های جدید را به مجموعه گام جسورانه به جلو برای دی جی است. اگر شما همیشه به توانایی فورا به ایجاد و ترکیب acapellas، قطعات کلام و زدنی از آهنگ های می خواستم، ساقه ممکن است رویای یک DJ به حقیقت می پیوندند.

Next Steps:  How to Remix in Traktor (Video Course)
Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

DJing With Traktor Pro
Native Instruments 214
Dream It. Do It.
Do you want to learn DJing With Traktor Pro?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: