All Articles DJ & Live Performance
نکات مخلوط هارمونیک برای دی جی ها
Sara Simms on Fri, November 22nd 1 comments
Creating a smooth transition between songs isn't just about beat matching. Sara Simms shows how to approach harmonic mixing (where two tracks are in related keys) to create a super smooth DJ mix.

آیا تا به حال به بازی DJ گوش بزرگ، و در ترس در مورد چگونگی تمام سوابق او (یا او) به نظر می رسید کاملا مناسب با هم بوده است؟ آیا می خواهید انتقال خود را بهتر در مخلوط خود را به صدا درآورده؟

برای ایجاد یک مجموعه ای بهتر و ترکیب بدون درز، شما نیاز به بهبود دانش خود را در مورد آنچه کلیدهای آهنگ های خود را در است، و از کلید های سازگار می باشد. هنگامی که شما این را یاد بگیرند، شما قادر خواهید بود برای استفاده از این اطلاعات را به نفع خود، و ترکیب سوابق خود را harmonically. مخلوط کردن هارمونیک راز بسیاری از مجموعه های DJ بالا است، و یک روش بسیار آسان برای یادگیری است.


نظریه سابقه و هدف

هر آهنگ در مجموعه خود دارد امضا کلیدی خود را دارد. هنگامی که شما می دانید که کلید از آهنگ های خود را، شما می توانید یک نمودار به نام سیستم کملوت برای کشف که آهنگ به خوبی با هم مخلوط خواهد شد استفاده کنید. سیستم کملوت در اطراف یک مفهوم تئوری موسیقی به نام دایره ی پنجگانه است. در حالی که این ایده آل اگر شما می دانید تئوری موسیقی، خبر خوب این است که شما به هیچ دانش قبلی به استفاده از سیستم کملوت نیاز ندارد. شما می توانید هر دو را انتخاب کنید به دنبال از هر دو سیستم عددی، و یا سیستم های کلیدی در نمودار.

camelot harmonic mixing


اگر شما یک مسیر که کلید '8 A 'است، برای پیدا کردن کلید سازگار با مسیر، به سادگی حرکت می کند یک گام به سمت راست یا چپ بر روی نمودار. آهنگ در 8A با یک آهنگ در 7A، و یا 9A مخلوط خواهد شد. شما همچنین می توانید دو آهنگ که به همان تعداد به اشتراک بگذارید مخلوط، اما نام های نامه های مختلف. (8A عنوان مثال با 8B مخلوط خواهد شد)


بهترین نرم افزار

ساده ترین راه برای پیدا کردن کلید از آهنگ های خود را به آنها را تجزیه و تحلیل در یک برنامه نرم افزاری در کلید نامیده می شود مخلوط. شما به سادگی کشیدن آهنگ های خود را به مخلوط در کلید، و نرم افزار آنها را تجزیه و تحلیل.

MIK


یک زن و شوهر تنظیمات که شما می خواهید به فرد در این برنامه وجود دارد. شما می توانید این را با باز کردن منوی "تنظیمات" و سپس انتخاب گزینه 'شخصی' دسترسی پیدا کنید. در ابتدا شما می خواهید را انتخاب کنید نماد کلید خود را، استفاده از هر دو کد کملوت (سیستم عددی) و یا آپارتمان و یا نوک.

personalize


بعدی را انتخاب کنید 'به روز رسانی برچسب ها' در سمت چپ را انتخاب کنید چگونه مختلط در کلید برچسب کلیدی نمایش داده شود. تنظیمات مورد علاقه شخصی من برای چه برای نوشتن 'می' ارسال فقط کلید 'و' از کجا آن را بنویسید '، من همیشه انتخاب "در جلوی نام آهنگ. من این کار را تا زمانی که آهنگ های من در iTunes یا تراکتور، من به راحتی می توانید از طریق لیست پخش رفته، و بلافاصله کلیدی این آهنگ را ببینید.

MIK One


این نیز ایده خوبی است برای انتخاب "به روز رسانی برچسب های سفارشی اولیه کلیدی، که خواهد کلیدی آهنگ در زمینه های کلیدی اختصاص داده شده به برچسب در محل، و" برچسب به روز رسانی تمپو. هنگامی که تنظیمات خود را سفارشی کرده اید، مخلوط را در کلید خواهد آهنگ های خود را تجزیه و تحلیل، سپس آن را تا به شما برای شروع به مخلوط کردن!

من هم دوست دارم برای رفتن به بخش "تغییر نام فایل '، و انتخاب به صورت خودکار تغییر نام فایل پس از پردازش. اولویت نامگذاری شما در اینجا انتخاب کنید یک انتخاب شخصی است، من ترجیح می دهم به انتخاب 'کلید اصلی نام فایل را به عنوان این را آسان می کند برای من برای دیدن از کلید های هر آهنگ به سرعت زمانی که آنها را به لیست پخش سازمان یافته است.

rename files


با استفاده از مخلوط در کلید با تراکتور

وقتی که من DJing با استفاده از تراکتور، مخلوط کردن هارمونیک از آن آسان است برای من برای انتخاب آهنگ می سازد. از آنجا که همه از آهنگ من دوباره نام با برچسب کلید اول نوشته شده است، من معمولا کلیک کنید خواهد شد ستون با عنوان 'عنوان' به سرعت سازماندهی تمام آهنگ در لیست پخش های کلید خود را. این باعث می شود آن را بسیار آسان برای من برای انتخاب آهنگ ها برای مجموعه من در پرواز.

Traktor snapshot


اگر من می خواهم برای بار کردن یک آهنگ از لیست پخش دیگر، من با کلیک بر روی همان 'عنوان' هدر برای سازماندهی لیست پخش به همان شیوه. این اجازه می دهد تا من به راحتی از طریق لیستی از آهنگ های حرکت، و به سرعت تصمیم گیری که در آن آهنگ را به بازی.


مخلوط هارمونیک در مجموعه شما

هنگامی که روش عمومی شما کردم به پایین، شما می توانید مخلوط کردن هارمونیکی برای بهبود مجموعه خود را بدون توجه به آنچه سبک شما بازی استفاده کنید. انتخاب آهنگ در کلید های سازگار به ترکیب مخلوط های طولانی، و یا ایجاد 'mashup ها با استفاده از acapella، و ضرب و شتم در زیر. شما همچنین می توانید مخلوط کردن هارمونیک به مخلوط دو یا چند حلقه با هم، (به عنوان مثال bassline، یک خط سرب و صوتی) و یا استفاده از مخلوط کردن هارمونیک با ریمیکس عرشه تراکتور استفاده کنید.

اگر شما نمونه های رها در مجموعه خود، و یا انجام کارهای روزمره controllerism، ​​شما می توانید مخلوط کردن هارمونیک به بهبود عملکرد خود استفاده کنید. ساخت یک برنامه با استفاده از ضرب و شتم به عنوان یک پایه که در یک کلید (9A به عنوان مثال) و پس از آن نمونه ها به لایه لبریز شده است که در کلید سازگار است را انتخاب کنید. شما هرگز یک روال با درگیری های کلیدی دوباره!


مخلوط انرژی

یک روش بسیار موثر اختلاط هارمونیک مخلوط کردن انرژی نامیده می شود، این روش این تصور که انرژی را در اتاق به طور مداوم رو به افزایش ایجاد می کند. مخلوط کردن انرژی هنر بازی آهنگ که یک یا چند semitones بالاتر از آهنگ قبلی است که بازی است.

harmonic mixing up


برای استفاده از این روش، آن است که یک ایده خوبی است که نگاهی به صفحه کلید پیانو است. اگر شما با یک آهنگ در 5A (C جزئی) آغاز خواهد شد، پیدا کردن کلید برای آهنگ بعدی شما به بازی های در حال حرکت به یک کلید (نیم پرده) و یا دو کلید (با لحن کل) را در صفحه کلید پیانو. آهنگ بعدی که شما بازی می تواند در هر دو مدت زمان ایجاد جزئی (12A) و یا D جزئی (7A) باشد. ترفند با این روش این است که با هم تداخل ملودی در آهنگ های خود نیست و اگر شما این کار، شما یک درگیری کلیدی داشته باشد. سعی کنید با هم مخلوط مقدمه زدنی / دیگران در طول آهنگ، و یا لایه تجزیه یک آهنگ بر مقدمه ریتمیک آهنگ بعدی است. اگر شما کاملا زمان این انتقال، به شما این تصور از افزایش در انرژی های موسیقی ایجاد کنید. شما می توانید این روش را به کار جمعیت تمام شب طولانی، و ایجاد یک محیط صوتی سرخوشی استفاده کنید.


مخلوط هارمونیک در خلاصه

مخلوط کردن هارمونیک یک تکنیک است که کمک خواهد کرد که برای بهبود قابل توجه مجموعه خود است. خبر خوب این است، تکنولوژی امروز می سازد ساده برای تجزیه و تحلیل آهنگ های خود را و به آسانی یاد بگیرند کلید از آهنگ های خود را. هنگامی که شما کلید از آهنگ های خود را، همه شما باید انجام دهید استفاده مناسب از سیستم کملوت را به بهترین تصمیم گیری در مورد که در آهنگ به خوبی با هم مخلوط خواهد شد. پس از مخلوط کردن چند مجموعه harmonically، من مطمئن هستم که شما در عشق با سادگی تمام آن را می گیرند، و بدون زحمت مجموعه با ترکیب صدایی جادویی ایجاد کنید.


Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • Camelot
    Excellent article! As the designer of the Camelot System (or Camelot Wheel), I heartily endorse Mixed In Key software. MARK DAVIS Camelot Sound (camelotsound.com)
    • 6 years ago
    • By: Camelot
    Reply
DJing With Traktor Pro
Native Instruments 214
Dream It. Do It.
Do you want to learn DJing With Traktor Pro?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: