All Articles DJ & Live Performance
مکیدن لپ تاپ DJ
DJ Wolfie on Thu, October 28th 0 comments
One of my friends is deep in the Paul Oakenfold camp. They put me on the list for his show, and off I went to see the new spectacle. Paul's new LCD DJ booth was quite incredible. Its a beautiful LED w

یکی از دوستان من در عمق اردوگاه پل Oakenfold است. آنها به من در این لیست را برای نشان دادن خود را قرار دهید ، و خاموش من رفتم برای دیدن منظره جدید. DJ غرفه ، پل جدید LCD ، کاملا باور نکردنی است. دیوار زیبا LED ، با یک بخش اضافی از LED و پوشش جلو غرفه خود را DJ. اثر این است که مرتب کردن بر اساس پل به نظر می رسد در وسط هر جوراجور اثر چرخش در حال حاضر است.

اما در وبلاگ امروز ، من می خواهم به صحبت در مورد باز کردن DJ. برای مجموعه ای از صحنه ، DJ بازکن در حال چرخش در دو CDJ 1000 بود. بیایید به این پسر "بازکن DJ".

من فکر کردم که خنده دار بود. این مکالمه بین اردوگاه های دی جی می رود که چیزی شبیه به این وجود دارد. "رایانه های تقلب.... اگر بیت شما نمی توانید در نظر گرفتن انجام DJ... به نظر می رسد مثل شما تا چک کردن ایمیل خود

اما در واقع ، اگر شما یک آهنگ پاپ از لپ تاپ قطره ، شما بهتر است آن را دنبال با ترکیب بدون درز ، یک قطار خراب نیست. من در نوع دیگری از گفتگو در موضوع از لپ تاپ است ، انتظار : کاهش از CDJ اعتقاد دارند. من به وضوح به دیگر اردوگاه - CDJ سقوط آخرین تکنولوژی دهه. اجازه دهید من دور از این گفتگو از آغاز.

بازگشت در سال 2004 زمانی که من هنوز هم بر روی وینیل بود (Paynies قرمز زیر شیروانی قرار دادن احزاب)

سپس شاهد پخش CD گاه به گاه را نشان می دهد در غرفه. معمولا آن را یک پیشگام کتک CDJ 100 یا 200 بود. سپس ناگهان آن دو واقعا خوب CDJ 1000 در هر دو طرف از غرفه. و سپس حدود 8 ماه پس از آن ، من نشان داد تا و turntables راندند به خارج شدند و در CDJ حق داشتند در آینده به میکسر. من در آن لحظه متوجه شدم که روز وینیل شماره. وینیل بود به معنای واقعی کلمه از غرفه DJ راندند. این همان هفته شروع به چرخش سی دی بود. متوجه شدم که در آن بود ، و تصمیم گرفت که من چه می خواهم با خواستههای خود وفق دهند و یا سمت چپ در پشت. دسته از DJ است در آن زمان بودند مانند "مکیدن سی دی! آنها احساس نمی حق این واقعی اختلاط نیست..." BLAH BLAH BLAH.

ریز Tinsley پورتر در برخی از CDJ در سال 2006 در Lamour روشن و شفاف آزمایشگاه انجام دهید

اولین بار بازی Coachella را سه سال پیش بود. من تا به حال بعد از ظهر هم اسلات. مناسب و معقول ، اما قطعا در صحنه من headlining. من تا به حال جمعیت خوب و من آن را لرزاند آبرومندانه. مردم در کف رقص وجود دارد ، آنها به جداشدن. این سرگرم کننده شد. اما بعد از آن... من از 6:00 تا نیمه شب ، هر عمل بزرگ که در زمان مرحله پس از من راه اندازی یک لپ تاپ و یک کنترلر MIDI تماشا می کنند. هر یک از آنها به وضوح با استفاده از Ableton زنده بود. و اجازه دهید به شما بگویم ، صداهایی که از کسانی که لپ تاپ های زیبا ، اصیل ، و بسیار به شدت لایه بندی شده بودند. هر یک از کسانی که دی جی به طور کامل آن را slayed ، و هر یک از آنها بازی Ableton زندگی می کنند. این بود که آنها تا به حال طبقه رقص خوب رفتن نیست. این که نوع کف رقص که در آن مردم شروع به از دست دادن ذهن خود را به موسیقی بود.

آن شب ، من DJ Ableton شد. هنگامی که من شنیده ام که چقدر منحصر به فرد صدای خود ، یک بار متوجه شدم که آنها در خواندن جمعیت به جای تطبیق ضرب و شتم متمرکز شده بودند ، پس از من تو را دیدم که آنها تا به حال شش کانال های پخش موسیقی در جریان یکپارچه را به مخلوط ، متوجه شدم نوشتن بر روی دیوار بود. و هنگامی که من به تماشای جمعیت به طور کامل آجیل در آن سطح مخلوط شدن ، متوجه شدم من چاقو را از طریق پخش سی دی به جای استفاده از Ableton زنده به جنگ با تفنگ یا تپانچه به ارمغان آورد. به سادگی وجود ندارد ، اما من می تواند سطح عمق و خلاقیت می تواند به ترکیبی با Ableton در دو CDJ قرار داده تقلید است.

ببینید ، اگر شما چرخش سی دی ، شما قصد خرید آهنگ خاموش Beatport ، و بازی آنها. شما ممکن است آن را با یک آهنگ دیگر ترکیب ، برای یک دقیقه یا سه در حالی که لایه بندی. اما این منم. من شنیدن 4 دی جی ها در یک ردیف قطره چند آهنگ مشابه ، و همه آنها صدا می مانند که آنها در حال کشیدن ترانه از همان جعبه. تقصیر آن خود را نه محدودیت های رسانه است. با Ableton ، شما خرید یک مسیر خاموش Beatport ،

اضافه کردن به مخلوط هر گونه بافت ها ، soundbytes ها ، جلوه های ویژه ، و هر چیز دیگری که می خواهید برای قرار دادن به عنوان کانال های بسیاری به عنوان دوست دارید در آوردن را احساس کنید ، و شما شروع به درک قدرت Ableton. هر صدایی که می شنوم ، من با Wiretap در مک من با شتاب و پرتاب را به مخلوط. اگر شما می خواهید به یک DJ درجه در این جهان ، در 3 سال آینده تمام خواهد شد جوانب مثبت بازی در Ableton زندگی می کنند. بله یک منحنی یادگیری برای Ableton وجود دارد. بله کتابچه های راهنمای برنامه توسط آلمانی ها نوشته شده بود ، و تا آنجا که حس فیلم دیوید لینچ. و بله ، من به شما قول پشت سمت چپ به عنوان یک DJ اگر شما در حال حاضر اتخاذ نمی.

برو در حال حاضر با آغاز شده Ableton زنده خودآموز MPV است . هنگامی که شما نشان داده چگونه به استفاده از این برنامه ، شما وفق اوایل ، و جلوتر از جمعیت!

جدید پل Oakenfold DJ غرفه

Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: