All Articles Dreamweaver
آموزش CSS در Dreamweaver قسمت خودآموز 1 : تعریف جدیدی از عناصر HTML
Geoff Blake on Tue, February 8th 0 comments
Learning how to work with CSS is absolutely critical to building contemporary websites. It's one of those things that we, as designers, have to hunker down and learn at some point. And even after you

آموزش چگونگی کار با CSS مطلقا حیاتی برای ساخت وب سایت های معاصر است. این یکی از آن چیزهایی که ما به عنوان طراحان ، را داشته باشند که به دولا شدن و یادگیری در برخی از نقطه است. و حتی پس از اصول استاد ، هنوز هم در اتاق به رشد و گسترش وجود دارد. شما می توانید در مورد خواص جدید و یا چگونه برای دستیابی به نتایج خاص را یاد بگیرند ، و شما می توانید روش ها برای حفظ CSS خود را به عنوان "لاغر کشف N معنی که ممکن است.

In this tutorial post, we'll be taking a look at the fundamentals of working with CSS in Dreamweaver. You'll learn about two primary rule types, how to create them, and how to begin applying them throughout your site.

درک چطور سبک کار

اول از همه ، من به شما بپرسید ، آیا شما در مورد سبک های در برخی از برنامه های دیگر خود را می دانید؟ این دیزاین دارای سبک ، تصویرگر تا به سبک... هک حتی مایکروسافت ورد سبک. سبک است که به سادگی مجموعه ای از گزینه های قالب بندی است. برای مثال ، ما ممکن است یک سبک به نام "تاکید" دارند و در داخل تاکید کرده ایم مجموعه ای فونت ، اندازه ، و یک رنگ. در این مرحله ، ما می توانید شروع به استفاده از تاکید در سراسر سند ما ، و البته ، که تا کنون از آن استفاده می کنیم ، خواهیم همان فونت ، اندازه ، و رنگ مورد استفاده قرار میگیرد. اگر ما به عقب برویم و ایجاد تغییر به سبک تاکید اصلی ، و سپس قالب بندی را فورا به روز رسانی هر جا که شده آن را در سند استفاده می شود.

این است که چگونه سبک های سنتی کار. با این حال ، CSS این ایده حتی بیشتر طول می کشد. یا به تمام صفحات در سراسر سایت شما -- به جای کار با سبک های درون یک صفحه با CSS شما می توانید مجموعه ای از قوانین به گروهی از صفحات خود را اعمال می شود. ویرایش یکی از قوانین خود را ، که تغییر به موج دار شدن در سراسر کل سایت شما را در اسرع شما می توانید انتخاب کنید "فایل

حالا برق!

چند دیگر سریع نکات قبل از ما در حرکت. اول ، عبارت "سبک" و عبارت "حکومت" هستند قابل معاوضه در Dreamweaver و در CSS استفاده می شود. گاهی اوقات Dreamweaver به اصطلاح "سبک" و بار دیگر آن را استفاده از "حکومت". بسیاری از کاربران جدید دریافت کنید توسط این فرض صحبت کردن در مورد دو چیز متفاوت Dreamweaver را اشتباه گرفته شود. نمی باشد! سبک ها و قوانین هم همین است.

دوم ، یک لیست از قوانین است که به عنوان یک شیوه نامه به آن اشاره شده است. شیوه نامه یا می تواند در درون یک صفحه خاص HTML (این یک CSS داخلی نامیده می شود) قرار دارد و یا ذخیره به عنوان یک فایل جداگانه به خارج از صفحات خود را (به نام یک CSS خارجی). بسیاری از کارهای جالب شما می توانید با شیوه نامه ها وجود دارد ، و ما در مورد آنها را در جزئیات بسیار بیشتری را در بحث Dreamweaver و CS5 101 : هسته Dreamweaver و CS5 .

حالا که ما درک می کنیم که چگونه سبک کار می کنند و یک حس از چه شیوه نامه همه چیز در مورد ، ما باید دو نوع اصلی از سبک های CSS می توانید کار با بحث : دوباره تعریف عناصر HTML ، و قوانین کلاس. هر کدام از آنها بسیار قوی است ، و کاربردهای خاص است. بیایید نگاهی به.

نگاهی به تعریف جدیدی از عناصر HTML

آدرس بیایید دوباره تعریف عناصر HTML برای اولین بار. این نوع از سبک مورد علاقه من است زیرا آنچه انجام می دهند ، HTML ساده و خسته کننده و کشیدن آن ، از سن سنگ به قرن 21st را با تنها چند خط کد است. و خوشبختانه برای ما ، Dreamweaver مناسب خواهد انجام خواهد داد همه بلند کردن اجسام سنگین ، بنابراین اگر ما نمی خواهید به ، ما مجبور هیچ کدی برای دیدن.

با دوباره تعریف عناصر HTML ، خواهیم گرفتن ساده ، عناصر HTML خسته کننده و قرار دادن آنها را تحت کنترل از CSS است. برای مثال ، ما می تواند جداول ، تصاویر ، سرفصل ، پاراگراف ها ، و تقریبا هر چیز دیگری که ممکن است بر روی صفحه شما ظاهر می شود را کنترل کنید. آنچه مهم است به خاطر داشته باشید این است که زمانی که یک عنصر HTML است که ما دوباره تعریف ، ما به کنترل همه وقوع آن عنصر است. برای مثال ، اگر یک قانون CSS را ایجاد می کنید که باز تعریف

, then all
elements on your page are now under the control of your CSS rule. If your redefined
rule resides in an external style sheet, then all tables across your entire site are now all controlled by a single CSS rule.

عالی به عنوان است که ، آن را نمی ممکن است آنچه شما می خواهید. اگر شما فقط می خواستم برای کنترل یک میز را ترک کنید و دیگر به عنوان بودند؟ است که که در آن قوانین کلاس را به بازی می آیند. ما شما را به کسانی که در فقط یک کمی. در حال حاضر ، اجازه دهید در سعی برای ایجاد سریع دوباره تعریف تگ HTML است.

در اینجا چگونه برای ایجاد یک تعریف جدیدی از تگ HTML :

مرحله 1

در پایین پانل سبک CSS ، روی آیکون قانون جدید CSS کلیک کنید.

مرحله 2

در قانون جدید CSS جعبه محاوره ای که ظاهر می شود ، انتخاب برچسب (باز تعریف عنصر HTML) از قطره نوع انتخاب منوی کشویی.

مرحله 3

در زمینه انتخاب نام ، نوع به نام عنصر HTML است که شما می خواهید به کنترل.

هنگامی که شما را در ابتدای نام یک عنصر نوع ، مطمئن باشید به ترک از قلاب. به عبارت دیگر ، اگر شما می خواهید برای کنترل "

," you'd simply type in "table."

به جای تایپ کردن در نام عنصر ، شما می توانید آن را از منو خارج پرواز در سمت راست از زمینه انتخاب نام را انتخاب کنید.

مرحله 4

از حکومت تعریف pulldown منو در پایین جعبه محاوره ای ، انتخاب کنید اگر دوست دارید قانون جدید خود را در یک CSS داخلی (فقط در این سند) و یا یک CSS خارجی (سبک جدید جدول فایل) ذخیره کنید. یا اگر شما در حال حاضر یک CSS خارجی متصل به صفحه خود پست کنید ، شما می توانید انتخاب کنید وجود دارد با انتخاب نام خود را به آن را ذخیره کنید.

روی OK کلیک کنید.

مرحله 5

In the CSS Rule Definition dialog box that appears, begin applying the CSS formatting that you'd like to use for your new rule.


For example, if you're redefining a table, you may want to apply a background color, a font, margin settings, and so on. As you're working, click Apply in the CSS Rule Definition dialog box to preview your page. Any elements on your page that you've redefined using CSS will update.

مرحله 6

هنگامی که شما انجام می شود ، OK را کلیک کنید.

وقتی که شما به پایان رسید ایجاد خود را که تعریف جدیدی از عنصر HTML ، تکرار همه عناصر HTML در صفحه شما در حال حاضر قالب بندی که شما در قانون CSS جعبه محاوره ای تعریف مجموعه ای ادامه می دهند. بدون نیاز به اعمال قالب بندی خود را به هر چیزی وجود دارد ، چرا که شما تعریف جدیدی از چیزی که در حال حاضر مورد استفاده قرار گرفته است. نه تنها این ، بلکه باید به شما به عقب برگردید و وارد کردن این عنصر HTML را بر روی صفحه شما در برخی از نقطه پایین جاده ، آن را نیز تحت کنترل CSS شما می شود. این یک راه بسیار قدرتمند و بسیار کارا به کار است.

اگر چه این فقط یک معرفی مختصر به همکاری با دوباره تعریف عناصر HTML ، امیدوارم شما می توانید ببینید که چرا آنها چنین بخش مهمی از جعبه ابزار یک طراح وب. آنها بسیار آسان برای کار با ، بیش از حد. فقط در اطراف کمی با آنها در Dreamweaver برای 10-20 دقیقه کمانچه و من مطمئن هستم که شما خواهید بود تا به سرعت با آنها.

در حال حاضر ، من مضطرب به ادامه نگاه ما در CSS در Dreamweaver و این بحث بر روی دو نوع حکومت اولیه ، بنابراین من عضویت در قسمت 2 که در آن خواهیم نگاهی که با قوانین کلاس کار کنند. شما وجود دارد!

نمی توانیم منتظر قسمت 2؟ شما لازم نیست! این آموزش Dreamweaver و در عین حال ، با بیشتر پیشرفته آموزش به زودی!

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

EDM Production Tips
Logic Pro X 402
Dream It. Do It.
Do you want to learn EDM Production Tips?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: