All Articles Film Making
5 نکته برای تیراندازی موفق جلد موزیک ویدئو
Andy Bowen on Thu, February 26th 0 comments
So, you picked a song, practiced your chops and it’s time to shoot your cover video. Where to begin? Here are a few tips that’ll set you off on the right track.

DSLR ها هستند بهترین شرط بندی شما

DSLR؟ برای uninitiated، اینا هیچ کدوم مخفف فانتزی برای دوربین رفلکس تک لنز دیجیتال. و به لطف چند سال به ارزش پیشرفت های قابل توجهی در تکنولوژی، این بورس هنوز هم انداختن در قیمت می باشد. به علاوه، آنها ویدئویی حرفه ای درجه گرفتن، و اتصال میکروفون خارجی عمدتا نسیم. شانس هستند که می دانید کسی که با یکی که شما می توانید قرض، اما اگر نه، نیاز شما را به در نظر گرفتن دو چیز قبل از ساخت خریداری: نرخ فریم و رزولوشن. اگر نمی تونم شلیک 1080P 30 فریم در ثانیه، اصلا حل و فصل. هر چیزی کمتر خواهد شد فرصت خود را در پست محدود (هدف برای 1080P در 60 فریم در ثانیه برای یک کلیپ SLO-مو صاف). اگر می خواهید حفاری عمیق تر، در اینجا یک راهنمای بزرگ کمی به ویدئوگرافی DSLR.

استفاده از لنز چندگانه

اگر شما یک فضای کوچک در بودجه خود، کاملا در نظر اجاره (یا خرید) یک لنز اضافی برای DSLR خود را. هنگامی که فیلمبرداری این ویدئو، شما کاملا ساقه های متعدد را از زاویه همان. می خواهم اضافه شخصیت و حتی بیشتر؟ آیا آن همه دوباره، این بار نه تنها از منظر دیگر، اما با یک لنز متفاوت است. مراقب باشید، هر چند: اگر شما منابع فراوان، می توان آن را آسان به آن را بیش از حد. نگه دارید تم خود را در ذهن در هنگام انتخاب بین امثال، می گویند، یک فیش آی یا کلان تفاوت lensthe نخست می تواند باعث شکستن و یا پوشش خود را. اینجا یک لیست از بهترین انواع لنز DSLR برای ویدیو، و همچنین به عنوان یک خاص چند تا کانن و نیکون.

عکس شاتر

لباس، محل، یا نه پوشش خود را به نظر می رسد مانند یک پوشش: همه از این چیزها به همان اندازه مهم است. شاید شما برای استودیو اتاق خواب رفتن، تنها چشم انداز نگاه کنند. اگر چنین است، مطمئن شوید که به سرمایه گذاری در آرامش، احساس غیررسمی. اگر نه، داشته باشید که طرح تولید یک اولویت است. و به یاد داشته باشید: تولید نمونه نقص، بنابراین مطمئن شوید که شما برای رفتن شکست از دریافت-بروید.

اجتناب از استفاده مفرط عکس و عادات آماتور

من می توانم بند دیگر به توضیح ارسال، اما بیماری ایدز تجسمی بسیار بهتر انجام خواهد داد:

اصلا فیلم در یک اتاق ساده سفید.


اصلا فیلم در انبار رها و یا ساختمان را محکوم کرد. هزاره جدید آمده است و رفته است.


سعی نکن بیش از حد سخت

اجتناب از توپ رو از گردن تا حد امکان، به خصوص به عنوان یک مقدمه. صورت خود را مهم تر، بعد از همه است.


Video Editing

زمان صرف ویرایش ویدئو

حتی اگر شما به arent با ویرایش ویدیو آشنا، وقت به یاد بگیرند. مقدار زیادی از آموزش در دسترس وجود دارد آنلاین. و در همان احترام، است مقدار مناسبی از نرم افزار در دسترس وجود دارد، بدون توجه به آنچه در سیستم عامل شما با کار. بنابراین، اگر شما مطمئن نیستید که در آن برای شروع، نگاهی به ادوبی پریمایر عناصر. این همه ابزار اساسی شما برای تولید در سطح آماتور نیاز، و هزینه های تنها کسری از فاینال کات طرفدار و یا مشتاق رسانه آهنگساز. چه در مورد iMovie به؟ بیایید تماس بگیرید که آخرین چاره.

را یک سخنران قابل حمل همراه به ساقه

در نهایت، اگر شما از پیش ضبط مسیر خود را به آواز خواندن همراه با، فراموش نکنید یک سخنران قابل حمل جامد. و اینکه آیا شما تیراندازی پنج یا 100 های مختلف طول می کشد، سطح دسیبل صدای بلند و عمر باتری بزرگ هستند ویژگی های بزرگ داشته باشند. و مگر اینکه شما در تخلیه باتری تلفن خود را با بلوتوث برنامه ریزی، با شتاب یک کابل کمکی یا دو.

Learn the art of film making here:
http://www.macprovideo.com/filmcraft

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

The Cinematographer
Film Craft 105
Dream It. Do It.
Do you want to learn The Cinematographer?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: