All Articles Final Cut
رسیدن به این فیلم نگاه : ترانسفورماتور 3 رنگ نمره گذاری در X FCP
David Smith on Wed, September 28th 0 comments
Getting that big-screen Hollywood film look, like in Transformers 3, is very possible in Final Cut Pro X. David Smith delves into FCP X's Vectorscope and Waveform Editor to great effect.

در این آموزش من انتخاب ترانسفورماتور 3


، با این حال ، حقیقت این است که درجه رنگ به تصویر کشیده در ترانسفورماتور 3 در نمایشنامه برای تلفن های موبایل بسیار معمول است ، و نیز به طور فزاینده در مجموعه تلویزیونی محبوب است. من می تواند هر تعداد از نمونه ها را به تقلید را انتخاب کرده اند ، فیلم Iron Man 2 ، جانی انگلیسی (و نه بخش تبت) ، هری پاتر (انتخاب کنید)... این فهرست ادامه دارد. و در حالی که هر یک از فیلم کمی متفاوت را در نگاه آن است که روش درجه بندی اساسی وجود دارد استفاده می شود در سراسر همه آنها را. سایه کمی خرد کرده و به سمت ای آبی سیر در طیف رنگها را تحت فشار قرار دادند در حالی که mids به سمت نارنجی تحت فشار قرار دادند.

دلیل

Vectorscope

Vectorscope.


Vectorscope چرخه ی رنگ را نشان می دهد ،

Graded tone

تن مدرج.

و همچنین برای ایجاد کنتراست دلپذیر اطراف تن پوست ، استفاده از رنگ سبز سرد تا به یک اثر آرام بخش ، و یا پس روانشناسی رنگ می رود. افزایش زنگ های قرمز از چهره دادن آنها تاکید بیش از پیش زمینه ها ، و غیره

بنابراین ، چگونه می تواند رنگ هیئت را به شما استفاده از این نوع از درجه در FCPX به قطعه فیلم خود را تقلید؟ اجازه دهید در را شروع کنید.


مرحله 1 -- آماده CLIP تا کلاس

کلیپ از جدول زمانی پروژه و با کلیک بر روی نوار ابزار بر روی آیکون "توسعههای" را انتخاب کنید و گزینه "نمایش هیات رنگ' ، و یا مطبوعاتی فرماندهی - 6.

Show Color Board


هیئت رنگی در بازرس باز ، نمایش اصلاح رنگ FCP X برای کلیپ انتخاب شده است.

The color modifier


مرحله 2 -- نمایش شماره های صحیح

اصلاح رنگ هنوز هم به عنوان یک چرخ رنگ طراحی شده است که می تواند به ما کمک کردند یک درجه رنگ ساده. با این حال ، آن را فاقد هر یک از اطلاعات دقیق ما باید برای جلوگیری از هر گونه موزنی تصویر ، که در نتیجه اعوجاج رنگ است.

در گوشه بالا سمت چپ بیننده ، با کلیک بر روی صفحه نمایش کشویی انتخاب کنید و "نمایش ویدئو شماره' .

Show video scopes


دامنه است که به نظر می رسد در داخل بیننده خواهد شد Vectorscope. این دامنه صحیح به استفاده از بخش اول درجه رنگ ما است.


گام 3 -- اصلاح سایه

تغییردهنده رنگ تا چهار گزینه هایی برای تغییر رنگ :

  1. A Global Setting for the whole image 
  2. A Shadows for the Darker tones 
  3. Midtiones for mid-range tones and, 
  4. Highlights for brighter areas

Color Modifier options


با استفاده از سایه ها برای اولین بار رسیدگی ، رنگ از تصاویر من به سوی که رنگ ای آبی سیر که ما در مورد بحث در حال حاضر فشار. در اینجا من به یک موقعیت از 201 درجه تنظیم و آن را در ارزش به 43 ٪ افزایش یافته است. نکته : همیشه تغییر دهید اولین سایه به آنها می تواند تاثیر بر روی Midtones و برجسته نیز. اصلاح سایه آخرین می تواند تاثیری بر کار در حال حاضر بر روی Midtones و برجسته انجام می شود داشته باشد.

Modify the shadows first


تغییر در vectorscope :


گام 4 -- اصلاح Midtones

Midtones به راحتی نگه بسیاری از ارزش های مربوطه به اهنگ صدا همراه با skinmost از آن زمان به هر حال. در نتیجه ما همیشه مورد نیاز برای ایجاد نمرات ثانویه با استفاده از ماسک رنگ برای تغییر tomes پوست ، مگر آن را ثابت می کند لازم است.

Midtones hold most of the skin tones


این بار من فشار Midtones دسته را به یک موقعیت 35 درجه و تا سطح 48 ٪. دوباره vectorscope نشان می دهد که خط سیری گسترش یافته تا خط پوست تن در 11 ساعت.

اگر من یک نگاه را در مقابل من ، با این حال ، سطوح کاملا درست نباشد... که شما توافق می کنید؟


مرحله 5 -- راه اندازی برای سطوح

Vectorscope کار خود را انجام داده است ، اما اکنون زمان آن را برای مانیتور موج مبادله.

Vectorscope job done!

از تنظیمات شماره منوی کشویی ، انتخاب شکل موج است. با این کار شکل موج اندازه گیری روشنایی باز شود. فرض که این فیلم شما با استفاده از رنگ اصلاح شده درست قبل از اینکه شما شروع به درجه بندی (به عنوان آن را همیشه باید) ، این شکل موج مورد نیاز نمی باشد. در عوض ، استفاده از همان تنظیمات منو به

RGB Parade


رژه RGB نمایش سطوح درخشندگی هر کانال رنگ به صورت جداگانه ، ساخت آن آسان که در آن مناطق مشکل به هنگام درجه بندی دروغ است.


گام 6 -- اصلاح سطوح تیره تر


Red and Blue tones are over exposed


برای این تصویر آن را آسان از شکل موج را ببینید که تن قرمز و آبی کمی overexposed و زنگ آبی و سبز حاوی هیچ اطلاعاتی سیاه نیز ، و در نتیجه کنتراست کم ، تصویر کمی بلیچ.

را در هیئت رنگی را انتخاب کنید ، قرار گرفتن در معرض. در اینجا 4 دستگیره های یکسان برای جهانی ، سایه ها ، Midtones و ارزش بخش هایی برجسته از.

Choose Exposure from the Color Board


برای شروع ، به یاد داشته باشید تا با سایه شروع. به منظور دریافت رژه آبی 0 (سیاه و سفید) نقطه بر روی مانیتور شکل موج بوسه من را کشیده سایه به -10 ٪ هندل

Starting with the shadows


همانطور که می بینید آن را افزایش می دهد چه میزان تاریکی سایه در عکس را دریافت کنید ، هر چند آنها هنوز هم رنگ ای آبی سیر است.


گام 7 -- اصلاح سطح فندک

بدون محدودیت واقعی تا چه حد شما باید (مچاله شده) سطوح سیاه و سفید دیگر از چگونه به نظر می رسد پایین تر وجود دارد. سفیدپوستان از سوی دیگر به مراتب بیشتر محدود است.

Take care of the whites


همانطور که شما می توانید از این شکل موج های سفید رنگی بر روی سطح هر 3 رنگ را ببینید ، اما در خصوص قرمز و آبی ، بالاتر از خط 100. این نیست که مطابق به استاندارد پخش و رد می شود. با توجه به آنچه رسانه های شما با استفاده از و چگونه این ویدئو نمایش داده می شود ، سفید می تواند تا 120 (اشاره به عنوان "فوق العاده سفید") تحت فشار قرار دادند. در اینجا ما به 100 معمولی چسبد.

White can be pushed up to 120...


با استفاده از نکات برجسته هندل من برجسته برداشته به -13 ٪ که در آن نه قرمز ، سبز یا آبی موج کراس 100.

نکته : فکر می کنم در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد اگر یک تغییر ناگهانی قرار گرفتن در معرض مانند فلاش دوربین یا بازتاب گیری همه چیز را روشن تر وجود دارد. همیشه سطح خود را پایین بیاورد شاید نزدیک به 90 برای این افزایش ناگهانی اجازه می دهد.

ما تقریبا به دست نگاه ما ، فقط یک منطقه به اصلاح وجود دارد.


گام 8 -- سایه های اشباع

ترانسفورماتور 3 دارای یک بلیچ کمی بیرون نگاه کنید در مقایسه با مثلا ، مرد آهن 2 است که به شدت اشباع شده است. برای رسیدن به این بخش از نگاه ما نیاز به باز کردن اشباع در هیات رنگ :

Getting the bleached out look


درست مثل رنگ و مواجهه ما با 4 همان دستگیره برای کنترل اشباع چه در سطح جهانی ، یا در سایه ، Midtones و یا نکات برجسته ارائه شده است. من نیز روشن حوزه به Vectorscope برای این بخش است.

برای ایجاد لحن ای آبی سیر حتی سردتر برای سایه ام دسته سایه به -45 ٪ کاهش یافته است. این تصویر را می دهد احساس خاکستری فولاد بیشتر ، افزایش فلزات سنگین ، احساس می شوم از این فیلم است.

Cooling the teal


گام 9 -- اشباع پوست

برای اضافه کردن کمی بیشتر "پا زدن" به صورت دسته Midtone به 51 ٪ افزایش یافته است. همانطور که قبلا هم اشاره کرد ، تن پوست به راحتی در محدوده Midtone نشستن بیشتر از زمان.

Saturating the skintone


مرحله 10 -- سفید کننده

فیلم

Bleaching effect


این تصویر نهایی مدرج است که در مقایسه با اصل شده است :

before and after comparison


مرحله 11 -- پس انداز به عنوان از پیش تعیین شده

هنگامی که شما باید نگاه خود را شما نمی خواهید باید در هر مرحله برای تکمیل دوباره برای کلیپ بعدی ، و سپس بعد و به همین ترتیب. در عوض ، ایجاد رنگ از پیش تعیین شده در X FCP و درخواست آن را به کلیپ های دیگر با

با کلیک بر روی منوی کشویی (دنده آیکون) در پایین صفحه اول رنگ حافظه ایستگاه از پیش تنظم شده را انتخاب کنید و ذخیره پیش تنظیم ...

Save as Preset


نام آن را 'ترانسفورماتور 3' و OK را فشار دهید.

Naming the preset


مرحله 12 -- اعمال از پیش تعیین شده به کلیپ های دیگر

با کلیک بر روی یکی دیگر از کلیپ در جدول زمانی ، و باز کردن در صفحه رنگ ، حافظه ایستگاه از پیش تنظم شده منوی کشویی :

Open the Presets drop-down menu


را انتخاب کنید 'ترانسفورماتور 3' پیش تعیین شده برای اعمال.

Choose the preset to apply it to the selected clip


در هر عکس باید بر اساس شایستگی خود را درجه بندی می شود بنابراین آماده برای تغییر تنظیمات کمی بعد از اینکه شما درخواست از پیش تعیین شده است.

یک چیز را به خاطر داشته باشید زمانی که شما درجه بندی رنگ : شما در درجه بندی نگاه از کل فیلم نه فقط صحنه ، بنابراین انعطاف پذیر در رویکرد خود باشد ، سعی نکنید و همه چیز را مطابقت دقیقا ، همانطور که شما هرگز ممکن است دستیابی به آن. فقط تا زمانی که در نگاه کلی کار می کند.


اطلاعات بیشتر در مورد تکنیک های تصحیح رنگ در فاینال کات X نرم افزار با مایکل Wohl .

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Elektron 109 - Cycles Explored
Elektron 109
Dream It. Do It.
Do you want to learn Elektron 109 - Cycles Explored?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: