All Articles Final Cut
کمپرسور 4.1، قسمت 1: تنظیمات سفارشی
Ben Balser on Sat, March 29th 0 comments
In the first of this three-part series on Apple's Compressor, Ben Balser explores how Compressor 4.1's custom settings work and how you can make them work for you!

با رابط کاربری جدید معرفی شده در کمپرسور 4.1 با استفاده از ایستگاه از پیش تنظیم تنظیمات و ایجاد ایستگاه از پیش تنظیم سفارشی بسیار ساده تر است. به جای اصطلاحات کهن، هرج و مرج پنجره و برگه طرح بندی، ما در حال حاضر یکی بزرگ، پنجره نرم افزار تنها با پانل منظمی سازماندهی شده و ساده شده. این چیزی است که با استفاده از یک کامپیوتر همه چیز در مورد، درست است؟ را کار پیچیده ما ساده تر و آسان تر برای مقابله با. بنابراین در این مقاله، ما در برخورد با تنظیم ایستگاه از پیش تنظیم و ایجاد خود ایستگاه از پیش تنظیم تنظیمات خود را سفارشی کنید.

گرایش

برای شروع، من می خواهم تا مطمئن شوید که شما جهت گیری خود را به کمپرسور 4.1 پنجره داشته باشد. در مرکز، نیمه بالایی پیش بازی که در آن شما می توانید رسانه های خود پیش نمایش است. نیمه پایینی منطقه دسته ای است، که در آن شما لیست فایل های رسانه ای منحصر به فرد می خواهید برای تبدیل کد، همراه با تنظیمات شما را به آن اعمال می شود. برای اهداف این مقاله، ترک آن را به دکمه کنونی در بالای صفحه تنظیم شده است.

در سمت چپ تنظیمات است

Figure 1

تنظیمات ساخته شده در

در بخش تنظیمات در سمت چپ، اولین گروه از تنظیمات با عنوان BUILT-IN. این آنهایی که اپل ساخته شده و شامل با کمپرسور هستند، و بسیار سودمند داشته باشند. خواهید ببینید که اولین مجموعه از آنها به آیکون های آبی با فلش منحنی. این ایستگاه از پیش تنظیم مقصد می باشد. از پیش تعیین شده به مقصد از پیش تعیین شده تنظیم است که دارای اکشن های شغلی مرتبط با آن است. عملیات های شغلی اقدامات خاصی است که می تواند اختصاص به محل با فایل منجر خود را پس از تبدیل کد به پایان رسید است. I پوشش جزئیات بیشتر در مورد مقصد و عملیات کار در یک مقاله دیگر. گروه دوم از ایستگاه از پیش تنظیم در گروه ساخته شده است در آیکون های خاکستری دو لغزنده کنترل. این گروه، دوباره که من در جزئیات بیشتری را در یک مقاله دیگر را تحت پوشش می باشد. گروه عبارت است از یک ظرف نگه داشتن یک یا چند ایستگاه از پیش تنظیم تنظیمات. به عنوان مثال، اگر شما در فرمت های گروه صوتی کنید و با کلیک کردن بر روی مثلث افشای به سمت چپ آن، 7 ایستگاه از پیش تنظیم انواع مختلفی از فرمت های فایل های صوتی وجود دارد.

Figure 2

AIFF را انتخاب کرده و در بازرس نگاه کنید. وجود دارد دو بخش وجود دارد: عمومی که به ما می دهد برخی از ابرداده و چند کنترل، و بخش صوتی که در آن ما می تواند بسیاری از تنظیمات واقعی برای ایجاد یک فایل کدک AIFF نیشگون گرفتن و کشیدن. بسیاری از این کنترل ها از کار افتاده است تا زمانی که شما آن اعمال می شود به یک فایل واقعی. از جمله اضافه کردن فیلتر های صوتی.

Figure 3

ایجاد سفارشی از پیش تنظیم شده

گروه بندی دوم از ایستگاه از پیش تنظیم در بخش تنظیمات با عنوان CUSTOM. در ابتدا این بخش را خالی خواهد بود تا زمانی که شما شروع به ایجاد و جمع آوری ایستگاه از پیش تنظیم سفارشی خود را. بسیاری از ایستگاه از پیش تنظیم ساخته شده در بزرگ هستند، اما آنها اصلا پوشش هر نیاز. وقتی که یک وضعیت تبدیل کد شما و بیش از بیش روبرو می شوند، ایجاد یک پیش تعیین تنظیمات سفارشی وجود دارد می تواند زمان زیادی را ذخیره کنید. درست مثل در این گروه ساخته شده است، شما می توانید مقصد سفارشی و گروه ایجاد کنید. I کسانی که در یکی دیگر از مقاله را پوشش میدهد. در حال حاضر ما در ایجاد یک پیش تعیین شده تنظیم سفارشی ساده است.

در پایین و سمت چپ پنجره کمپرسور کلیک بر روی آیکون علامت مثبت را انتخاب کنید و تنظیم های جدید. در پنجره شما یک محیط عمومی به عنوان نقطه شروع را انتخاب کنید. در اینجا، من همون انتخاب فرمت فیلم QuickTime. آن نامی است که حس می کند را، را پر کنید و در فیلد توضیحات در جزئیات. هنگامی که شما با کلیک بر روی OK شما پس از آن که از پیش تعیین شده ساکن در گروه بندی سفارشی از پنجره تنظیمات. در حال حاضر آماده است تا آن را به نیشگون گرفتن و کشیدن بودند. این جایی است که همه چیز گیج کننده است در نسخه های میراث از کمپرسور کردم اما بسیار آسان در حال حاضر.

Figure 4

افزایش سرعت تنظیمات

با از پیش تعیین شده جدید ما انتخاب شده، ما در حال حاضر به بازرس حرکت را مشخص تنظیمات پیش فرض من برای آن. بخش عمومی ابرداده عمومی درباره از پیش تعیین شده خود را به شما می دهد. برخی از کنترلهای عمومی موجود مانند نام، توضیحات، پیش فرض محل سکونت، نوع و Retiming می باشد. با فرمت در مثال من در اینجا به صدا و تصویر تعیین می کنند، من هر دو فیلم و یک بخش صوتی I می تواند به کار شوید.

Figure 5

بدیهی است، بخش ویدئو است که تمام تنظیمات ویدئو من در بسیار دستور داده، آسان گذاشته به عنوان خوانده شده شیوه ای. من 1280 x 720 اندازه قاب در 24 فریم در ثانیه و جهت میدان پیشرو مشخص. با کلیک کردن بر روی دکمه تغییر برای تنظیمات نرم افزار QuickTime، من از پنجره تنظیمات نرم افزار QuickTime بسیار آشنا. برداشت بد را نادیده گرفت

Figure 6

در بخش صوتی، من کانال چیدمان من برای مونو و سرعت نمونه برداری به 32 کیلو هرتز. با کلیک بر روی دکمه تغییر برای تنظیمات نرم افزار QuickTime، من پس از آن می توانید صدا من به ACC در، دوباره، پنجره تنظیمات نرم افزار QuickTime آشنا را تغییر دهید. در نهایت، من به اضافه اثر صوتی دکمه منو کلیک کنید و اضافه کردن یک قله محدود، تنظیم گین من به 6.0. من فقط بی خطر بودن در مورد من یک فایل منبع که در آن صدا خیلی بالا قله و می تواند باعث قطع.

Figure 7

استفاده از ایستگاه از پیش تنظیم سفارشی

به محض این که من پیکربندی تنظیمات سفارشی از پیش تعیین شده من به عنوان من فقط، بدون نیاز به آنها را ذخیره کنید وجود دارد. وقتی که من انتخاب از پیش تعیین شده در پنجره تنظیمات و تغییر پارامتر در بازرس، آن است که. این پارامتر بعد از آن استفاده می کند که تنظیمات به طور پیش فرض، دوره. هیچ چیز آسان تر است. به این ترتیب، اگر من چیزی در طول زمان کار نمی کند، من می توانم از پیش تعیین شده من در پرواز در این روش نیشگون گرفتن و کشیدن.

وقتی که من یک کلیپ رسانه ها در پنجره دسته ای، من می توانید با کشیدن و رها کردن از پیش تعیین شده سفارشی من به آن. هنگامی که اعمال می شود، من پس از آن می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن هر یک از تنظیمات بیشتر است. وقتی که من از پیش تعیین شده در سمت دسته ای انتخاب شده، هر گونه تغییرات من آن را تنها به آن نسخه از آن را در سمت دسته ای صورت گرفته است. هیچ چیز در اصلی من، پشت در پنجره تنظیمات، به اجرا است، از آن باقی می ماند دست نخورده.

Figure 8

نتیجه

همانطور که می بینید، طرح های جدید از کمپرسور 4.1 باعث ایجاد و با استفاده از تنظیمات سفارشی ایستگاه از پیش تنظیم بسیار ساده تر و سریع تر از قبل. نه به ذکر است که ما می توانیم این در فاینال کات های حرفه X با ایجاد یک تنظیم کمپرسور جدید در پنجره مقصد اولویت (فاینال کات های حرفه منوی دسترسی،

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Advanced Compressor
Compressor 3.5 201
Dream It. Do It.
Do you want to learn Advanced Compressor?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: