All Articles Final Cut
کمپرسور: H.264 پروفایل
Ben Balser on Sat, September 6th 3 comments
Would you like to get the best results when encoding your video to H.264? Ben Balser shares his personal Apple Compressor workflow to make that a reality.

H.264 است که تقریبا یک استاندارد برای رمزگذاری use.Yet وب یکی از این فایل ها می تواند گیج کننده. در این مقاله بد راه رفتن را از طریق تنظیمات در کمپرسور و شما دستور شخصی من برای گرفتن بهترین نتایج با اندازه فایل نسبتا کوچک می دهد. اما مهم تر، لمس بیمار در برخی از تر

H.264 چیست

H.264 است که احتمالا رایج ترین ویدیو نوع را پشتیبانی می کند شما در اینترنت پیدا امروز، به خصوص با توجه به محبوبیت از HTML5. H.264 یک کدک تنها نیست، آن را به خانواده ای از استانداردها است، که با هم معمولا به رسمیت شناخته شده و قابل خواندن توسط طیف گسترده ای از سخت افزار و نرم افزار است. این ساخته شده است تا بسیاری از متغیرهای پیچیده است. اما برای این مقاله، می دانیم که H.264 تنها موجب صرفه جویی در داده ها از هر فریم ویدئو را برای چیزهایی که در آن قاب که متفاوت از تمام فریم های ویدیو دیگر در آن می باشد فریم گروه از تصویر. پس چگونه آن را در تمام داده های از دست رفته بین بسیاری از فریم را پر کنید؟ با پروفیل و حالت آنتروپی.

Pic 1

پروفایل چیست

استاندارد H.264 پروفایل تعریف می کند. 21 مجموعه به خوبی مشخص شده از قابلیت های. این قابلیت به روش های مختلف برای انواع خاص یا کلاس های از برنامه های تعریف شده است. این بهینه سازی تنظیمات فشرده سازی و رفع فشار برای پاسخگویی به نیاز برای چیزهای خاص، مانند ویدئو کنفرانس، و یا پخش اینترنت، انتقال شبکه های محلی، بلو ری رسانه های نوری، و یا فرمت های از قبیل مشبک و یا، نسبت نمونه رنگی مختلف مترقی، و در و در.

گزینه های نمایش در کمپرسور

کمپرسور ما ارائه می دهد انتخاب 3 پروفیل های معمول استفاده می شود برای H.264. این تا حدودی آسان به تمایز بین، اگر نیازی به توضیح من بیش از حد فنی.

نمایش در شروع مطالعه را هدف قرار ویدئو کنفرانس و استفاده از تلفن همراه، که در آن شرایط داده فوق العاده بسیار فشرده باید با بسیاری از بسته های داده را از دست داده، که باید برای اصلاح شود به سرعت، با استفاده از منابع چند ارسال می شود. این تنها پشتیبانی از حالت آنتروپی CALVC، بعد توضیح داد.

نمایش بخش اصلی برای استاندارد انتقال تلویزیون از طریق خطوط آنالوگ ساخته شده است. با کیفیت بالا H.264 را پشتیبانی می کند طرح های همراه در مورد 2004 بود، از مشخصات اصلی سربار انتقال پایین تر است.

نمایش بالا برای بلو ری و پخش تلویزیونی با کیفیت بالا ارائه شده است. این یک فرمت دیجیتال، بیش از کابل آنالوگ منتقل نمی باشد، اما بیش از سیستم های کابل دیجیتال است.

Bens دستور العمل:

من با استفاده از خط مبدأ برای چیزهایی با جنبش کمی (سر صحبت کردن). I بالا استفاده از زمانی که من نیاز به بهترین کیفیت I می توانید، به خطر انداختن اندازه فایل، و دانلود / زمان بافر در حین پخش.

Pic 2

حالت آنتروپی چیست

حالت آنتروپی سخت است برای تعریف به راحتی، اما بد آن ضربه به من بدهید. اولین بیت از داده ها است که به یک قطعه رمزگذار / رمزگشای سخت افزار / نرم افزار فرایند به سیگنال های کد گذاری آنتروپی می باشد. بنابراین، H.264 کد گذاری آنتروپی می باشد. در واقع، آن را برای بخش هایی از فشرده سازی H.264 است که در بخش های از دست رفته از داده ها در هر فریم ویدئو تکیه می کنند، به معنای واقعی کلمه حدس زدن بعد چه اتفاقی خواهد افتاد جبران. از سه حالت آنتروپی، دو در دسترس ما در کمپرسور وجود دارد. سوم، VLC، که معمولا برای اهداف ما استفاده نمی شود.

Pic 3

حالت آنتروپی در کمپرسور

CABAC مخفف برنامه نویسی حساب دودویی حساس نسبت به محیط. در این روش از یک الگوریتم بسیار پیچیده تر برای حفظ کیفیت تصویر، در نتیجه قدرت بیشتری برای پردازش و رمزگشایی از CAVLC طول می کشد. این تنها / پشتیبانی می کند چند پاس حمایت.

CAVLC مخفف زمینه تطبیقی ​​برنامه نویسی با طول متغیر. این با استفاده از یک الگوریتم بسیار کمتر پیچیده تر از CABAC. با این حال، آن را مدرن تر و کارآمد تر نسبت به قبل از آن CABAC طراحی آنتروپی است. این تنها پشتیبانی از رمزگذاری چند پاس.

Bens دستور العمل توجه:

من همیشه استفاده CAVLC، از آنجایی که من دوست دارم که آن را کارآمد تر و در سراسر هیئت مدیره از CABAC سازگار است. مگر در مواردی که من سر صحبت کردن، و سپس CABAC تک پاس سریع تر به صادرات است.

Pic 4

بحث و نتیجه گیری

پروفیل و آنتروپی حالت های اشتباه بسیاری از سردبیران. درک بسیار اساسی از آنها در بیشتر مواقع کفایت خواهد کرد. کد همیشه یک عمل تعادل بین سرعت و کیفیت تصویر. بنابراین به سرعت، با یک نمایش در شروع مطالعه با استفاده از رمزگذاری تک پاس بروید. برای کیفیت، با مشخصات بالا و CAVLC حالت آنتروپی بروید، با استفاده از کدگذاری چند پاس. این واقعا جوش پایین به چیزی به عنوان ساده به عنوان یک دستور غذا. البته، که در آن شرایط بیشتر در تصمیم گیری پشتیبانی می کند پیشرفته و پیچیده باید وجود دارد، اما بد ترک است که تا پایان بالا حرفه ای را دارا میباشد.

Related Videos
Comments (3)

You must be logged in to comment.

 • Big Daddy
  Ben, I'm rendering out of FCPX to Apple Compressor and when I usually have a CABAC option, in this particular project I don't. Why would that be?
  • 6 years ago
  • By: Big Daddy
  Reply
 • BenB
  What preset did you apply to start with? If you start with Built-In > Video Sharing Services > HD 720p (or pretty much any of them), you'll have plenty of choices. Inspector > Video Quicktime Settings, should be set to H.264 (multi or single pass), you should have both entropy modes available. I'm testing, no issue here. You can email me directly (benb at balser dot com) with a screen shot, I can answer your question in more detail.
  • 6 years ago
  • By: BenB
  Reply
 • AMF2502
  When I record voiceover on FCP version 6.01 running on iMac i7, the result is either fast motion or slow motion. Do you know why. Never seen this before. Thanks.
  • 6 years ago
  • By: AMF2502
  Reply
Transcoding Explored
Compressor
Dream It. Do It.
Do you want to learn Transcoding Explored?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: