All Articles Final Cut
ایجاد FCP X انتقال: ها
Ben Balser on Tue, July 22nd 0 comments
Ever wondered how to have video appear in an animated vertical line transition? Ben Balser has, and shows you how in this expertly written tutorial for FCP X and Motion users.

یکی از اثرات محبوب تر این روزها ماسک سراشیبی یا نمای بام متحرک است. در واقع، آن یک سری به ظاهر تصادفی از خطوط عمودی با ضخامت های مختلف است، شناور به سمت چپ و راست، نشان دادن یک ویدئو در داخل از آنها، با یک ویدئو های مختلف از طریق نشان دادن آنها. دشوار است به تولید مثل در یک فرم اولیه. بد به شما نشان دهد که چگونه برای ایجاد آن به عنوان یک گذار، و من برخی از راهنمایی های شما را برای ایجاد آن به عنوان یک اثر و یا ژنراتور. در اینجا یک پیش نمایش است تا شما را در درک آنچه که محصولات نهایی خواهد شد.

[شناسه ویدیو = "27910"]

پروژه راه اندازی

راه اندازی حرکت، از مرورگر پروژه، من یک قالب انتقال برش نهایی برای شروع انتخاب کنید. من به طور معمول مایل به ایجاد این با 1080p30 اندازه فریم و نرخ، و با مدت زمان 10 ثانیه صورت گرفت. من شخصا فکر می کنند که ایجاد انتقال قدرت در حرکت آهسته، به طوری که من به وضوح می توانید ببینید چه اتفاق می افتد. آنها در مقیاس خواهد شد (سرعت یا کاهش سرعت) که شما به آن اعمال می شود، بسته به مدت زمان. همچنین، این انتقال که اغلب نیز به عنوان یک اثر استفاده می شود، نتیجه را به کامل 5 یا بیشتر از ثانیه در فاینال کات های حرفه X. طول

سپس بیمار طولانی انتقال لایه و لایه انتقال B هر دو به مدت کامل در این پروژه است. سپس فرمان منفی برای زوم کردن از بوم کمی استفاده کنید.

Pic 1

شکل اولیه

از ابزار شکل در نوار ابزار، بد دریافت ابزار خط. از بالای بالا از قاب من ویدیو، مرکز در مورد مرده، بد را کلیک کنید و کلید Shift را نگه دارید برای رسم یک خط مستقیم عمودی پایین تا زیر قاب های ویدئویی. اجازه بدهید کردن ماوس قبل از اجازه کردن از کلید Shift را. در بازرس، F4، بد خطوط عرض 100. سپس بیمار تغییر نام لایه از خط به سراشیبی یا نمای بام (ترجیح شخصی). در بوم، شیفت-Z به آن جا به پنجره.

Pic 2

در حال حاضر، این خواهد به بازی بعد می آیند، اما در حالی که در اینجا بودند، بد راست کلیک کنید نام پارامتر زیر، و انتشار آنها: قلم مو تاری، عرض، شروع درپوش (مجموعه ای به میدان)، پایان درپوش (مجموعه ای به میدان)، اولین نقطه ای افست، آخرین نقطه افست. لایه پروژه را انتخاب کنید، در بخش پروژه از بازرس، آنها را تغییر نام دهید، به همان ترتیبی: سراشیبی یا نمای بام تاری، سراشیبی یا نمای بام عرض، سراشیبی یا نمای بام بالا شکل، تخته سنگ پایین شکل، تخته سنگ بالا افست، پایین تخته سنگ افست. من این کار را برای حفظ چیزهای قابل تشخیص تر زمانی که سردبیر این استفاده های بعدی.

Pic 3

تیغه امیتر

با لایه سراشیبی یا نمای بام انتخاب، بد استفاده میانبر E به آن یک ذره امیتر را. در امیتر بازرس، بیمار به خط، نقطه آغاز مجموعه ای شکل به -1200، پایان نقطه تا 1200، انتشار زاویه تا 90، انتشار محدوده تا 0، نرخ تولد تا 2، و زندگی 2. بد keyframe را نیز مجموعه ای برای نرخ تولد و زندگی.

Pic 4

حالا برای اضافه کردن keyframe را. با playhead من در 5 ثانیه، بد Keyframe بر نرخ تولد 5 تا 10 بسته به سلیقه شخصی، و زندگی keyframed به 5 و سپس در 8:15 بد Keyframe بر نرخ تولد تا 30، و Scale Keyframe بر، به سمت پایین بازرس، در 100٪.

در آخرین قاب از جدول زمانی، Keyframe بر بد نرخ تولد تا 50، و مقیاس تا 800٪. سلام مقیاس بزرگ است، اما من می خواهم به امن است. به این ترتیب کل قاب را پر کنید تا با تیغه. برای تست آن، بازی جدول زمانی تا مطمئن شوید که آن را با تمام جامد سفید بوم به پایان میرسه. اگر بوم است جامد سفید نیست، و نشان دادن فضا در سمت چپ و یا سمت راست را انتخاب کنید لایه امیتر، و کشیدن یک یا هر یک از دکمه های سمت آبی به لبه بوم. و اگر شما مانند الگوی در ابتدا اصلا، کلیک بر روی دکمه ایجاد بذر تصادفی، در پایین از امیتر بازرس (F4).

با استفاده از

بد لایه انتقال B را انتخاب کنید و با استفاده از فرمان] آن را به حرکت در بالا انتقال یک لایه. کلیک راست کنید و لایه انتقال B، و اضافه کردن ماسک تصویر را انتخاب کنید. در بازرس، شما خواص ماسک تصویر را ببینید. کشیدن و لایه امیتر قطره را به تصویر منبع ماسک است. در حال حاضر، امیتر ذرات عمل به عنوان یک ماسک برای لایه انتقال B است که کلیپ های دریافتی از انتقال. بازی جدول زمانی، و در صورت تمایل به نیشگون گرفتن و کشیدن پارامتر به عنوان شما می خواهید.

Pic 5

کد اضافه کردن یک پارامتر جالب برای انتشار در این نقطه است. لایه امیتر را انتخاب کرده، راست کلیک کنید پارامتر انتشار زاویه، و به اضافه کردن به ریگ، به ایجاد ریگ های جدید، برای اضافه کردن به جدید پاپ آپ. سپس لایه پاپ آپ جدید را انتخاب کنید. با عکس فوری 1 مجموعه ای در پاپ آپ منو، کلیک کنید تغییر نام و تغییر نام آن راست. تغییر پاپ آپ منو به عکس فوری 2، تغییر پارامتر Emitter.Emission.Angle به 280 درجه و برای ویرایش حالت شروع را کلیک کنید. در پنجره ای که باز می شود، بیمار را کلیک کنید توقف حالت ریگ ویرایش. سپس بیمار را کلیک کنید تغییر نام و به این آیتم منو به سمت چپ. تصویر 3 انتخاب در پاپ آپ منو، و علامت منفی را کلیک کنید در سمت راست آن را به سادگی آن را حذف کنید. من فقط باید دو انتخاب در اینجا. در حال حاضر این ویرایشگر با استفاده از این می توانید انتخاب کنید که جهت اسلاید شناور کردن در، سمت چپ یا راست. دو برابر چک آخرین فریم از جدول زمانی تا مطمئن شوید که هر جهت پر کردن صفحه نمایش کاملا.

Pic 6

در امیتر بازرس، تنها پارامتر واقعی است که در واقع عملی برای گذار خواهد بود خواهد بود که بذر به صورت تصادفی دکمه تولید. این مجموعه که در آن تیغه در نهایت ظاهر می شود و ناپدید شدن و مانند. در نهایت، در منوی فایل، ذخیره را انتخاب کنید، و یا استفاده از دستور-S. به گذار جدید یک نام، مانند اتفاقی سراشیبی یا نمای بام گذار. یک دسته، که برای من Bens گمرک است را انتخاب کنید. در نهایت، از من و 3 نسخه های مختلف، بد نیز ایجاد و همه آنها را در قالب تصادفی تیغه. این انتقال جدید در حال حاضر نشان خواهد داد تا در فاینال کات های حرفه X ها مرورگر گذار، در رده آن را به شما اختصاص داده، همراه با نمایش در مرورگر تم، بدیهی است، در رده تیغه تصادفی وجود دارد. ویراستاران باید به یاد داشته باشید، پس از آن زمانی که آنها با استفاده از انتقال واقعا درگیر مانند این، و انتقال 5 ثانیه و یا حتی دیگر واقعا می تواند نور تولید تا را. این می شود به همان اندازه از اثر آن را به عنوان یک انتقال محسوس است.

Pic 7

عنوان اثر

اگر من می خواستم، من می توانم این اثر به درخواست برای یک کلیپ فردی، و یا حتی برای هر یک از دو کلیپ از ابتدا، زمانی که سه نفر از آنها در بالای هر یک دیگر انباشته می شود. با این انتقال، باز، استفاده از دستور-N برای ایجاد یک پروژه جدید، و یک قالب برش اثر نهایی، شبیه به ما چگونه این انتقال را انجام داد. سپس، با استفاده از دستور-`(تیلدا، بالا سمت چپ صفحه کلید خود را) به تبدیل به پروژه انتقال موجود، لایه امیتر را انتخاب کنید، و از فرماندهی-C آن را کپی کنید. فرمان` برگشت به پروژه اثر جدید ما، و فرمان V به گذشته. کلیک راست کنید و لایه منبع اثر، انتخاب اضافه کردن ماسک تصویر، و به کار بردن لایه امیتر به آن، درست مثل ما قبل از انجام. و من ممکن است بخواهید برای امیتر نیز منتشر نرخ تولد، زندگی، و پارامترهای سرعت، علاوه بر چاپ و نشر و تغییر نام از پارامترهای یکسان به عنوان من در گذار بود. به یاد داشته باشید که پارامترهای منتشر نمی کپی کنید و بین پروژه های حرکت وارد کنید. پس از آن فقط به عنوان ذخیره قبل با یک نام، دسته بندی و موضوع تیغه تصادفی، و من انجام می شود!

Pic 8

برای اینکه این ژنراتور، ایجاد یک پروژه فاینال کات ژنراتور و ایجاد دو منطقه قطره با استفاده از شیفت فرمان-D، دو بار. سپس کپی کنید و امیتر از یکی از دو پروژه قبلی به این یکی. تنها یک ماسک تصویر برای بالا ترین قطره منطقه، ایجاد و اعمال لایه امیتر به عنوان منبع آن است. من یک کلیپ از ابرها در قطره منطقه پایین تر قرار می گیرد، بنابراین شما می توانید به اثر بهتر را ببینید. بد پاک کردن این قبل از ذخیره.

Pic 9

نتیجه

این اثر محبوب در واقع می تواند بسیار آسان به راه اندازی. امیتر است در مورد به عنوان اساسی به عنوان یک ارسال کننده می تواند باشد. درک که شما می توانید ماسک تصویر متحرک از قطره چکانهای ساخت، Replicators، اشکال متحرک، کلیپ های صفحه نمایش سبز کوک، و بیشتر ایجاد، باز می شود تا تمام جهان وحشی از امکانات ترکیب. همه شما باید انجام دهید این است از بند باز کردن قدرت تخیل و ابتکار و خلاقیت خود را. فراموش نکنید، در داخل از فاینال کات های حرفه X، با قرار دادن لایه های مختلف keyframed، متن شناور در بالای این اثر می تواند قدرتمند است. آنها را به کدورت های مختلف، همچنین اثر ویدیو در داخل متن استفاده کنید، با استفاده از کلیپ مشابه شما باید به عنوان کلیپ های پس زمینه در این اثر اسلاید تصادفی، می تواند بسیار قابل ملاحظه است. اما مطمئن تیره تر پس زمینه با کاهش کدورت، به طوری که متن و خارج از غرفه است. برو وحشی!

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Crafting Final Cut FX Templates
Motion 5 201
Dream It. Do It.
Do you want to learn Crafting Final Cut FX Templates?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: