All Articles Final Cut
ایجاد رنگ فصلی منحصر به فرد به نظر می رسد در X FCP
David Smith on Wed, August 17th 0 comments
Final Cut Pro X has color correction and color grading workflows built-in. No more round-tripping between separate applications. In this tutorial, David Smith turns Summer into Autumn in FCP X.

شما ممکن است آشنا با اصلاح رنگ اولیه و ثانویه و گردش کار نمره گذاری که شامل صادرات قطعه فیلم خود را به برنامه های کاربردی مانند رنگ استودیوی فاینال کات و یا رنگ نکته بینی پلاگین در با پس از اثر. اگر شما هستند ، پس از آن شما خواهد بود علاقه مند به دانستن است که شما معادل آن می تواند ایجاد یک نگاه مدرج به سمت راست در فاینال کات های حرفه X گاهشمار پروژه بدون نیاز به صادرات. اگر شما هر درجه بندی قبل از اقدام پس از آن هرگز شما را به لذت بردن از اول خود را در آن است. بیایید یک نگاهی به یک تکنیک برای تغییر فصل در یک شات در FCP X.


سعی کنید اول پیش تنظیم

شما می توانید البته با داشتن یک نگاهی به برخی از اثرات رنگ جدید که با FCP X. در جدول زمانی من می آیند من کلیپ را انتخاب کرده اید و به اعمال اثر رنگ بیش از.

Selected Clip.

کلیپ انتخاب شده در مرورگر رویداد است.


مرورگر اثر حاوی طیف نسبتا سنگین به نظر می رسد از پیش تعیین شده اثر رنگ است. فرم اثرات گروهها مرورگر را انتخاب کنید به نظر می رسد. بعضی از آنها به خصوص سبک خاصی طراحی شده مانند تلویزیون 50S. دیگران را بیش ظریف مانند کاریکاتور.

Effects Browser.

مرورگر اثر نشان دادن رده به نظر می رسد.


قبل از انتخاب اثر و استفاده از آن ، FCP X یک روش بسیار سودمند بررسی اثر کلیپ است. قرار دادن کفگیر بر سر ریز از پیش تعیین شده و دستکاری به عقب و جلو خواهد شد که اثر بدون در واقع به کار بردن آن پیش نمایش. این یکی از ویژگی های شدیدا مفید می باشد.

برای درخواست یک اثر از پیش تعیین شده به کلیپ یا کلیپ های ، به سادگی بر روی ریز عکس دوبار کلیک کنید.

نکته : من اغلب در بر داشت که با ترکیب دو یا چند ایستگاه از پیش تنظیم اثر می تواند برخی از اثرات تعجب آور را داشته باشند. نه همیشه آنهایی که خوب ، من شما را ، اعطا اما همیشه ارزش تجربه.


حذف حافظه ایستگاه از پیش تنظم شده

در این گردهمایی ، مثل بسیاری دیگر از ایستگاه از پیش تنظیم نخواهد آن را کاهش دهد ، بنابراین من نیاز به آنها را حذف کنید.

Inspector button &Window.

بازرس را فشار دهید


بر اساس رده اثر شما تمام ایستگاه از پیش تنظیم اثر شما فقط سعی کردند در درخواست را ببینید. انتخاب آنها و فشار حذف به آنها را حذف.

Effects selected in inspector.

اثرات در بازرس انتخاب شده است.


نکته : من در طول سال ها آموخته ، آن را در واقع کاملا هوشمند به آنها را غیر فعال به جای آن ، این راه شما می توانید آنها را به عقب سوئیچ در خواهد شد اگر ذهن خود را تغییر دهید و یا مایل به آزمایش بیشتر است. برای غیر فعال با کلیک بر روی کادر آبی رنگ در کنار این اثر () ؛ دوباره به فعال سازی مجدد را کلیک کنید.


مرحله 1 -- ایجاد نگاه عمومی (اولیه)

بنابراین با این کلیپ من با استفاده از من می خواهید به تغییر فصل از تابستان به پاییز (OK ، پاییز). برای شروع ، من می خواهم نگاه کلی رنگ کلیپ به نگاه کمی با شدت کمتر را با کنتراست کمی کمتر است.

Summer clip.

کلیپ تابستان.


در

Enhancements menu and color board.

منو توسعههای و مقوا رنگ.


برای بهتر ببینید که چه تغییراتی من ساخت کلیپ ، من مایل به استفاده از حوزه و به عنوان چشم من. چشم من به من نشان می دهد که آنچه می خواهم ببینم در حالی که حوزه به من نشان می دهد آنچه من در واقع به رنگ ، سطح و اشباع انجام است.

سوئیچ در حوزه در مرورگر رویداد با فشار دادن فرماندهی - 7.

Scopes panel.

پانل شماره.


در شماره پاپ آپ منو من موج را انتخاب کنید

اولین وظیفه من این است که به کاهش سطح نور در شات طوری که آن را سرد ، تابستان کمتر مانند احساس.

Exposure color board.

قرار گرفتن در معرض رنگ هیئت مدیره.


بر اساس تنظیمات نوردهی در هیئت مدیره رنگ من می تواند درخشندگی ضربه را تنظیم کند. برای تحت تاثیر نگاه کلی من تلاش برای رسیدن به ، من قصد دارم برای تنظیم Mids به -19. این شدت اکثریت ضربه اما بدون بیش از حد تحت تاثیر قرار سایه و یا نکات برجسته را کاهش دهد و من می خواهم آن بدون تغییر باقی میمانند. مانیتور چقدر از تغییر شما با استفاده از شکل موج.

شات در حال حاضر شبیه به این به نظر می رسد :

Mid point adjust & image affected.

اواسط نقطه تنظیم

مرحله 2 -- با استفاده از ماسک رنگ

تصویر هنوز هم بسیار سبز است ، به ویژه از شاخ و برگ است. برای اینکه به این شات نگاه بیشتر پاییزی من قصد دارم به نوبه خود از این شاخ و برگ سبز به رنگ نارنجی / قرمز.

من نیاز به تغییر رنگ من را جدا از تغییرات درخشندگی من قبلا به منظور ساخته شده است که من می توانم فقط رنگ سبز به جای کل تصویر را مورد هدف قرار. غلط گیر رنگ ثانویه به شما این امکان را می دهد که.

در را کلیک کنید بازرس

Add color correction button.

اضافه کردن دکمه تصحیح رنگ.


مصلح جدید به نظر می رسد در پنجره بازرس تحت اصلی و این نشان دهنده این واقعیت است که این اصلاح کننده رنگ ثانویه پس از اولیه استفاده شود ، بنابراین در حال حاضر تغییر شما تصویر آن را تحت تاثیر بیشتر است.

New color corrector and eyedropper.

اصلاح رنگ و قطره چکان.


با استفاده از ابزار قطره چکان ، من قصد دارم به رنگ سبز از درختان کلیک کنید به طوری که تنظیمات من در غلط گیر ، محدود به طیف رنگی که. برای افزایش و یا کاهش دامنه استفاده از نوار لغزنده در کنار کلید رنگ.

نکته : را فشار داده و نگه دارید Shift و با قطره چکان به اضافه کردن به محدوده به طور مستقیم از تصویر کلیک کنید.

در صفحه رنگ ، من می توانم این محدوده سبز رنگ به بیشتر از یک پرتقال را با استفاده از حالت رنگ تبدیل شود. این بار من قصد دارم به حرکت تنظیمات جهانی نسبت به رنگ های نارنجی / قرمز و اسلاید آن را برای افزایش تا تصویر بیشتر شبیه به نظر می رسد :

Orange hue applied.

نارنجی رنگ اعمال می شود.


تغییر در محدوده تنظیم به Vectorscope نظارت بر این رنگ از کلید های SHIFT دقیق تر است. رنگ عمومی باید به سمت سرخ [R] و زرد [YL] محدوده نوسان است. رنگ تنظیم بیش از حد شدید برای آنچه نیاز دارم ، من می توانم دوباره لباس این کار را با کاهش اشباع در هیئت رنگ تا زمانی که تصویر به نظر می رسد ، مثل این :

Orange desaturated.

نارنجی desaturated.


من در نظر گرفته شده برای تنظیم شاخ و برگ ، با این حال همانطور که می بینید من یک مقدار زیادی پرتقال تصویر از آن تبدیل شده است.


مرحله 3 -- اضافه کردن یک ماسک شکل

در بازرس ، در کنار به قطره چکان شکل ماسک ابزار نیز وجود دارد. اگر من بر روی آن کلیک کنید ماسک بیضی شکل به نظر می رسد بر روی تصویر من است.

shape mask button and oval..

دکمه ماسک شکل و بیضی شکل.


ماسک شکل کلیپ ها تصحیح رنگ ثانویه به به طوری که رنگ نارنجی من اضافه تنها در شکل مرز ماسک قابل مشاهده است. ماسک شکل را می توان با توجه به تغییر :

  1. The Centre point moves the shape mask around
  2. The Shape handle modifies the shape and size of the mask
  3. The Rotation handle rotates the mask
  4. The Feather handle adjusts how feathered the edges of the mask appear. 

من منتقل شده ماسک ام به طوری که آن را در اطراف شاخ و برگ تنها ، که نزدیک به آنچه که من برای این کلیپ می خواستم ماسک.

Mask done.

ماسک انجام می شود.


مرحله نهایی است را به بقیه مناطق سبز کمی بیشتر آبی ، کلیپ احساس سرد. برای رسیدن به این هدف لازم نیست برای اضافه کردن هر گونه اصلاحات بیشتر و یا کلید.

در به خاطر هیئت مدیره رنگ و به این خاطر است که من با اعمال ماسک شکل در حال حاضر دو دکمه مشخص شده در داخل و خارج وجود دارد.

Inside-Outside.

داخل در خارج.


دکمه در کنار کنترل پارامترها در داخل بیضی ، و خارج از کنترل آنها را از آن خارج است.

با خارج از فعال و با استفاده از حالت رنگ من می توانم اضافه کردن آبی ماهرانه با کشیدن تنظیمات جهانی به رنگ آبی و اضافه کردن کمی آبی تر. تنظیم مانیتور شکل موج به RGB رژه به شما می دهد یک راهنمای تصویری روشن برای چگونگی بلوز تنظیم در مقایسه با توپهای قرمز و سبز است.

Finished image..

به پایان رسیده تصویر..


و در آنجا ما آن را داشته باشد ، صحنه پاییز به جای یکی تابستان. داشتن توانایی رنگ درست را با جزئیات در جدول زمانی خود را ویرایش کنید و نه نسبت به صادرات به دیگر برنامه است که واقعا سرمایه عظیمی برای FCP X. من امیدوارم که شما آن را به عنوان مفید است که من.


اتمام اکتشاف در عمق مایکل Wohl از ویژگی های تصحیح رنگ در داخل فاینال کات طرفدار X اینجا.


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

EDM Production Tips
Logic Pro X 402
Dream It. Do It.
Do you want to learn EDM Production Tips?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: