All Articles Final Cut
برش با سرعت بیشتری در X FCP
Iain Anderson on Tue, January 10th 2 comments
Join Iain Anderson as he shares some of the most essential (and quickest) cutting techniques and tips for Final Cut Pro X editors.

یکی از لذت پیروزی و برش در فاینال کات طرفدار X است که چگونه سریع و سرگرم کننده می توان آن را است. در این مقاله ، من شما را نشان می دهد بسیاری از کلید های میانبر ، راهنمایی ها و تکنیک های که به شما این امکان را می دهد که شما به سرعت فکری را کاهش دهد. آن نه فقط در مورد کلید های میانبر (منم هر چند بخش عمده ای از آن است). جزء کلیدی این است که دانستن راه است که در آن شما می توانید برش که برخی از آنها جدید به FCP X. بیایید شروع کنید.


آماده قطعه فیلم

دانستن آنچه youve کردم به کار با اولین گام در تولید ویرایش های خوب است ، و گرفتن دسته بر روی آن به سرعت حیاتی است. اگر شما با استفاده از میانبرهای صفحه کلید ، این زمان بسیار خوبی برای شروع است. اول از همه ، پس از آن : L را فشار دهید به بازی جلو ، J بازی عقب ، و K را به تامل. دکمه ی L یا J بیش از یک بار برای اضافه کردن به سرعت در این مسیر ، به طوری JJJ نقش رو به جلو در سرعت های سه گانه است. ضروری است.

در حال حاضر ، اجازه می دهد تا بخش زیادی از این ویدئو با کلید را انتخاب کنید. بازی کلیپ با استفاده از JKL ، و هنگامی که شما به یک نقطه شروع مناسب ، مطبوعات ، بدون pausing پخش. اجازه دهید بازی های ویدئویی ، و هنگامی که شما را به یک نقطه مناسب اتمام دریافت کنید ، O را فشار دهید ، بدون pausing پخش.

با توجه به گردش کار شما ترجیح می دهید ، شما ممکن است مانند یک گروه از کلیپ های انتخاب شده جمع آوری و تصمیم می گیرید آنهایی که به استفاده از بعد ، و یا به سادگی آنها را پرتاب بر روی جدول زمانی. هر دو روش به خوبی پشتیبانی کنید.

اگر شما ترجیح می دهند برای جمع آوری کلیپ های قبل از اضافه کردن آنها به جدول زمانی ، F را فشار دهید به عنوان مورد دلخواه علامت گذاری به عنوان.

Clips with ranges marked as favorites with a green line

کلیپ های با محدوده مشخص شده به عنوان مورد علاقه را با یک خط سبز


هنگامی که youve علامت گذاری تمام کلیپ های خود را ، شما می توانید انتخاب کنید برای فقط مشاهده مورد علاقه را از منوی کشویی در بالای این رویداد.

Only Favorites being shown

مورد علاقه های شما فقط در حال نشان داده شده است


متناوبا ، اگر شما ترجیح می دهند فقط به اضافه کردن کلیپ های خود را مستقیما به یک جدول زمانی ، مطبوعات E کلیپ رو به آخرش اضافه پایان داستان جریان اصلی.

یک کلیپ انجام می شود. در حال حاضر ، فقط فلش رو به پایین به جست و خیز بر روی کلیپ بعدی ، مطبوعات و تکرار.


آزادسازی توده رئال بر جدول زمانی

اینجا یک استراتژی کاملا متفاوت است ، اگر شما مراقبت فقط کمی کمتر در مورد ویرایش و یا اگر یک کار ساده آن است. بیایید می گویند شما به ضرب گلوله کشته کلیپ های خود را بیشتر در جهت درست است و تنها کاری که باید را به آن کوتاه تر ، همه چیز را انتخاب کنید و روگرفت آن همه با هم در جدول زمانی ، به منظور.

در حال حاضر ، شما باید کلیپ های خود را در یک توالی و ترتیب در جدول زمانی تقریبا درست داشته باشد. شما میتوانید به راحتی آنها را کمی تنظیم مجدد اگر شما نیاز به.


به سرعت حرکت در اطراف جدول زمانی

برخی از ترفندهای همان قدیمی اینجا کار می کنند. استفاده از بالا و پایین کلید های arrow به پرش از کلیپ کلیپ ، و یا نیمه روده بزرگ "؛" و آپوستروف "،" اگر شما ترجیح می دهید Shift و سمت چپ / راست کلیدهای جهت دار در حال حاضر ده فریم حرکت می کند و نه از یک ثانیه است ، بنابراین آن کمی کندتر از آن استفاده می شود ، اما هنوز راه سریع برای دریافت یک مرور کلی است.

شما در هر محل که باشید ، تغییر فشار -- / برای بازی در سراسر موقعیت فعلی playhead را روشن کنید و بر روی حلقه با دستور - L اگر شما می خواهید به آن را ببینید و بیش از بیش . خیلی سریع؟ خیلی آهسته؟ را انتخاب کنید نرم افزار فاینال کات


Nudging کلیپ

ابزار nudging از FCP 7 slimmed پایین : تنها کاما "،" و دوره "." هنوز هم کار می کنند. (اگر قرار بود با استفاده از [و] آن را هم به حرکت در تاریخ.) که می شود گفت ، آنها هنوز بسیار کاربردی است . اگر شما انتخاب کنید ، برای مثال ، کلیپ متصل شده ، شما می توانید که کلیپ رو به عقب قاب تنها با کاما از هم حرکت می کند ، یک فریم جلو با مدت ، و یا توسط ده فریم در هر دو جهت اگر شما کلید Shift را پایین نگه دارید در همان زمان. در مورد استفاده از این کلیدها را به موج دار شدن چگونه است؟ مطمئنا. با کلیک بر روی ویرایش ، در هر دو طرف (موج دار شدن) و یا در مرکز (رول) و سپس با ارنج زدن به دور است.


انتخاب یک یا هر دو به پایان می رسد یک کلیپ

چگونه می توانم شما را بر روی صفحه کلید باقی بماند در هنگام استفاده از کلید های میانبر nudging؟ استفاده از [یا] برای انتخاب نزدیکترین در اشاره به ترتیب (به موج دار شدن) ، و \ را انتخاب کنید هر دو نقطه (به رول) با کلید nudging. (اگر شما فقط می خواهم به انتخاب کلیپ شما بر این ، دکمه C را بزنید ، و یا X به عنوان یک محدوده را انتخاب کنید .)

Ripple the outgoing clip

ریپل کلیپ خروجی

Ripple the incoming clip

ریپل کلیپ های دریافتی

Roll both clips

رول هر دو کلیپ


پیرایش در پرواز

چیزی اینجا جدید : در حالی که پروژه بازی می کند ، شما می توانید دکمه گزینه -] به قدم زدن کلیپ در حال حاضر اشاره به موقعیت فعلی playhead. شما همچنین می توانید فشار دهید گزینه [به قدم زدن در نقطه به playhead. این کار برای سریع پیرایش در واقع تر می کند ، اما توجه داشته باشید که آن را تنها می توانید کلیپ های کوتاه. اگر شما استفاده از این کلید های زیادی است ، تعریف جدیدی از کلید های میانبر را به چیزی ساده تر که معنی. شماره در امتداد بالای صفحه کلید (1 ، 2 ، 3... 0 ، F - کلید) را کاملا باز است. شاید 1 و 2؟

Before the trim

قبل از تر و تمیز

After the trim (Option-])

پس از تر و تمیز (گزینه -])


شما می توانید انعطاف پذیری کمی بیشتر به سادگی با فشردن I و O در داخل و خارج نقاط روی جدول زمانی علامت ، همانطور که شما بازی را پیدا کنید . هنگامی که youve مشخص شده اند هر دو به پایان می رسد ، را فشار دهید گزینه \ به تر و تمیز به انتخاب. این کار بر روی یک کلیپ واحد ، و یا در بیش از یک است.

اگر شما به دنبال یک حرکت سنتی تر ویرایش انتخاب نقطه به ابزار playhead ، و پس از آن سعی کنید کلید Shift - X را برای دوستان قدیمی خود ، گسترش را ویرایش کنید. یک میانبر تغییر ، شما هم اکنون می تواند فرماندهی - B کلیپ های فعلی در playhead تقسیم استفاده کنید. این استفاده به ویرایش (شاهد - V) نامیده می شود و کلید جدید را حس می کند بیشتر است.


پرش به timecodes خاص

هنوز خرید و فروش با timecode؟ مطبوعات کنترل - P ، پس از آن نوع timecode ، و سپس بازگشت را فشار دهید. اگر شما باید برای انجام این کار بیش از یک بار یا دو بار در روز ، شما ممکن است بخواهید دوباره تعریف این یکی ، بیش از حد. از علامت = در صفحه شماره است که به راحتی قرار گرفته است ، اگر هیچ چیز دیگری.


فشار کلیپ های بالا یا پایین

فرمان گزینه بالا یا پایین هل کلیپ از داستان فعلی خود را تا یکی در بالا و یا پایین تر (نام واقعی فرمان آسانسور از داستان اولیه یا بازنویسی به داستان اولیه) . دستی اگر شما نیاز به کلید کلیپ و چیزی زیر آن ، و یا حقه بازی موقعیت کلیپ های تحمیل شده.

Clip Lifted from Primary Storyline

CLIP برداشته شده از داستان اولیه


کلید های متفرقه

N تبدیل خوراکی روشن یا خاموش ، و ضروری است در حالی که کشیدن راه خود را تنها برای تنظیم خوراکی در وسط یک عملیات کشیدن.

استفاده از کنترل ، منهای

شیفت - Z

Color correction keys

کلیدهای تصحیح رنگی


در نهایت ، تاپیک انتخاب از توابع دستی که از در دسترس arent از جعبه است. را انتخاب کنید نرم افزار فاینال کات

به یاد داشته باشید ، خودتان را وادار به استفاده از کلید های میانبر ، ساده ترین راه برای به یاد داشته باشید آنها را است. موفق باشید!


Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • Hisham
  Thanks Ian for the overview. Indeed there are some new shortcuts to learn and get used to and hopefully as time progresses I get my head around memorising all this. Cheers.
  • 7 years ago
  • By: Hisham
  Reply
 • Fabyrya
  Excellent tutorial- just enough info on each command and enough to get me up and running. Thanks a lot!
  • 7 years ago
  • By: Fabyrya
  Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: