All Articles Final Cut
طراحی عنوان در فاینال کات طرفدار X : قسمت 1
Richard Lainhart on Mon, August 29th 0 comments
There's more to titling than meets the eye in Final Cut Pro X. In this two-part Hub tutorial, Richard Lainhart takes you step-by-step through the process of creating titles in FCP X.

این که آیا شما با استفاده از نرم افزار فاینال کات برای سال ، و یا فقط آن را برداشت تا برای اولین بار ، فاینال کات های حرفه X (X FCP) نرم افزار همه جدید است و به عنوان مثل ، برخی از چیزهایی که در مورد آن کاملا واضح نیست . یکی از کسانی که در عنوان گذاری شده است : علاوه بر این از لایه های متن به ویدیو خود را. در این مقاله ، ما به شما چگونه می توانید با جدید FCP X ابزار عنوان گذاری آغاز شده نشان می دهد و عنوان سفارشی خود را ایجاد نمایید. اجازه دهید در را شروع کنید.


مرحله 1 -- ایجاد یک پروژه جدید و اضافه کردن قطعه فیلم شما

برای شروع ، یا رویداد تازه (ایجاد فایل

[ویدئو ID = "8382"]


مرحله 2 -- اضافه کردن کلیپ به جدول زمانی

کلیپ های وارداتی خود را در کنترل کلیک کنید و از منوی پاپ آپ در جدول زمانی را انتخاب کنید باز کلیپ را به حرکت به جدول زمانی :

Move the clip to the Timeline


مرحله 3 -- اضافه کردن عنوان

در مرحله بعد ، بر روی عنوان مرورگر دکمه در نوار ابزار (واقع در زیر بیننده را به سمت راست) :

Show/Hide Titles Browser


همانطور که می بینید ، کاملا در قالب چند عنوان در حال حاضر در دسترس X FCP وجود دارد ، و من شما را تشویق به سعی کنید همه آنها را ببینید که چگونه کار می کنند. (که حتی اگر دستکاری غیر فعال شد ، شما هنوز هم می تواند شیر خامه گرفته بیش از الگوهای عنوان آنها را در بیننده پیش نمایش توجه داشته باشید). اما در حال حاضر ، از آنجا که ما قصد داریم به ایجاد طرح عنوان خود ، مطمئن شوید که همه عناوین در لیست در سمت چپ مرورگر عنوان انتخاب و عنوان سفارشی در سمت راست را انتخاب کنید. شما ساده سفید عنوان استاتیک در پنجره نمایش را ببینید :

Select Custom title


بعد ، موقعیت Playhead خود را در نقطه که در آن شما می خواهید به عنوان برای شروع ، و با دوبار کلیک کنید قالب سفارشی به آن اضافه کنید تا جدول زمانی خود را. البته ، شما می توانید انباشتگی عنوان را با کشیدن نوار کلیپ آن ، یا سر و یا دم خود را با کشیدن آنها ، و با هر کلیپ تر و تمیز.


گام 4 -- تغییر متن

بنابراین اجازه دهید می گویند ما می خواهیم برای تغییر همه چیز را در مورد این عنوان : فونت ، رنگ ، اندازه ، و موقعیت. ما می خواهم آن را محو شدن در داخل و خارج نیز هست. در اینجا بخشی غیر واضح است : در برش نهایی نرم افزار 7 ، شما می خواهم عنوان را انتخاب کنید و با کلیک بر روی زبانه های مختلف در بوم برای تغییر کسانی که خواص و استفاده از ابزار Pen ایجاد محو . در X FCP ، شما این کار را از طریق بازرس ، که به طور پیش فرض باز است. بنابراین ، با عنوان انتخاب شده در جدول زمانی ، انتخاب کنید پنجره

The Inspector


هنگامی که شما انجام دهید ، بازرس عنوان به بیننده با زبانه متن انتخاب شده باز خواهد شد :

The Title Inspector


همانطور که می بینید ، این است که در آن متن عنوان خود را وارد کنید ، و تنظیم فونت ، اندازه ، همترازی ، Tracking (پیگردی) و به همین ترتیب. اولین چیزی که ما می خواهیم به انجام تغییر متن به چیزی مفید است ، بنابراین خواهیم کلمه "عنوان" را در فیلد متنی (که باید انتخاب شود) و نوع در چیزی مناسب تر را انتخاب کنید ، در مورد من "زن روبی throated مرغ مگس خوار ". درست مثل با FCP 7 ، شما باید برای اضافه کردن سخت می گرداند که در آن شما می خواهید پرش به خط بعد. همانطور که شما نوع ، عنوان در به روز رسانی سیستم نمایش :

Adding text in the Text field


مرحله 5 -- تغییر فونت

بعد ما می خواهیم برای تغییر جنبه های مختلف در مورد تایپ فیس به خودی خود ، از جمله رنگ آن. در حال حاضر ، شما بزرگ پاپ آپ منو بالای فیلد متنی در حال حاضر به نام طبیعی را اطلاع می دهد. با کلیک بر روی آن ، و شما زن و شوهر از گزینه های ذخیره ، و یک لیست کامل از سبک فونت های سفارشی را ببینید ، که اکثر آنها بسیار شنیع است. شما در یکی را انتخاب کنید اگر دوست دارید ، البته ، اما من به شما اخطار می دهند : اگر شما انجام دهید ، شما خواهید فعلی خود را "عادی" تنظیمات را از دست بدهد ، و شما قادر نخواهد بود به آنها پشت کنید بدون بازنشانی تمام خواص به صورت جداگانه. درست است ، "عادی" است در منو در واقع نیست ، و نه می توانید یک انتخاب به سبک واگرد. تنها راه برای بازگشت به حالت «عادی» و یا سبک به طور پیش فرض بدون بازنشانی همه چیز است ، به حذف عنوان و بیش از شروع. شما می توانید ، اگر دوست دارید (و شما احتمالا باید) ، صرفه جویی در این سبک به طور پیش فرض به عنوان سبک خود سفارشی خود را با انتخاب "ذخیره تمام ویژگی های استیل اصلی' از پاپ آپ و ارائه آن در برخی از نام مناسب. من مال من "نورم" نامیده می شود. سپس شما می توانید احساس رایگان را امتحان کنید تمام سبک های حواس پرت در منو و هنوز هم به عقب بر گردیم به تنظیمات اولیه است.

بعد ما می خواهیم برای تغییر فونت ، که ما فقط انتخاب یکی از فونت منوی پاپ آپ. تک لمسی خوب در اینجا این است که به نام فونت در نوع نوشتار واقعی خود را نشان داده و عنوان به طور خودکار به روز رسانی شما را از طریق لیست فونت خامه آن گرفته است. هر چه دوست دارید ، البته. من استفاده از مورد علاقه من برای عنوان گذاری ویدیو ، هزاران پررنگ طرفدار. فقط کشویی اندازه اندازه فونت را به مجموعه ای بکشید.

در زیر ، شما می توانید که تراز دلخواه (مرکز ، چپ موجه باشد ، و غیره) تغییر ، فاصله بین خطوط ، پیگیری (فاصله یکسان بین همه نامه ها) ، در شروع مطالعه (موقعیت خط که در آن شخصیت ها می نشینند) ، و اگر شما بین دو کاراکتر در فیلد متنی ، Kerning (فاصله حرف فردی) بین کسانی که شخصیت های را کلیک کنید.

توجه داشته باشید که برخی از این خواص keyframeable : اگر اشاره گر خود را به شما را در این منطقه که در آن مالکیت و کنترل در آن قرار دارد و موقعیت ، همه یک پیکان رو به پایین کوچک ، صفحه نمایش و اغلب نیز نمایش داده خواهد شد آیکون keyframe (به شکل الماس با یک علامت بعلاوه داخل آن) :

Text properties are keyframeable


هر گونه اموال با ارزش تعداد متغیری keyframeable است که ، ارزش آن را می توان در طول زمان به طور خودکار تغییر می باشد. ما که حق در اینجا ، اما ما به زودی. که منو کمی PULL - DOWN در پایان از رشته های اموال (مثلث پایین اشاره) اجازه دهید هر یک از اموال تنظیم مجدد شما به طور پیش فرض آن توجه داشته باشید ، و همچنین مدیریت هر keyframes شما ممکن است :

You can reset each property to its default


سازمان دیده بان برای قسمت 2 با عنوان طراحی در نرم افزار X. ، فاینال کات


Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: