All Articles Final Cut
طراحی عنوان در فاینال کات طرفدار X : قسمت 2
Richard Lainhart on Wed, August 31st 1 comments
Part 2...There's more to titling than meets the eye in Final Cut Pro X. In the 2nd of this two-part Hub tutorial, Richard Lainhart runs step-by-step through the process of creating titles in FCP X.

در این مقاله انتخاب کنید تا جایی که


مرحله 6 -- تغییر رنگ

حرکت در تاریخ ، اجازه دهید رنگ عنوان را تغییر دهید. اول ، ما می توانیم به پاک کردن متن پنجره بازرس کمی با پنهان کردن تنظیمات اولیه. برای این کار ، موقعیت اشاره گر خود را در نوار عنوان که در آن کلمه پایه نشسته ، و شما خواهید دید مخفی شود کلمه را نشان می دهد تا به رنگ آبی . کلیک کنید و تمام کسانی که تنظیمات اولیه سقوط خواهد کرد. همچنین ، توجه کمی به عقب - انحنا فلش بعدی به مخفی شود که این در هر یک از خواص (به عنوان مثال 'پایه' ، زیر) ؛ مراقب کلیک کردن بر روی که ، به دلیل آن خواهد همه ارزش ها در گروه اموال تنظیم مجدد ، و (! ) که undoable یا نه :

Changing the color


بعد ، باز صورت اموال پانل را از طریق کلیک کردن بر روی دکمه نمایش چهره :

Click the Face Show button


SWATCH رنگ را با کلیک بر روی جمع کننده رنگ استاندارد برای باز کردن ، و یا بر روی فلش رو به پایین بعد شده به SWATCH برای باز کردن پیوسته تن جمع کننده رنگ -- شما حتی می توانید هر دو باز در یک بار ، اگر دوست دارید :

Open the standard Color Picker


(تصویر بالا باید eyedropper را در جمع پیوسته تن ، نشان می دهد اما نرم افزار ضبط روی صفحه نمایش می توانید آن را را (ازلی) است. )

در هر صورت ، انتخاب رنگ فونت خود را در اینجا. یک چیز خوب به یاد داشته باشید این است که عنوان خواهد شد ، بلافاصله به روز رنگ آن را به عنوان شیر خامه گرفته در اطراف یا جمع کننده اطلاعات است. اگر چه اکثر عناوین ویدیو سیاه یا سفید هستند ، من قصد دارم برای استفاده از یک رنگ سبز روشن است که منعکس کننده رنگ پس زمینه به حدی :

Choose the font color


مرحله 7 -- اضافه کردن یک سایه

بعد ، اجازه دهید اضافه کردن یک سایه به متن عنوان به کمک آن ایستادگی کردن در برابر پس زمینه کمی بیشتر است. برای انجام این کار ، با کلیک بر روی جعبه خالی در کنار افت سایه نام اموال آن را قادر می سازد ، و سپس نمایش برای آشکار ساختن ارزش املاک را کلیک کنید. من می خواهم برای استفاده از سایه نرم تر خودم ، بنابراین من افزایش Blur رفته بیت و افزایش فاصله به عنوان خوبی برای ساختن یک سایه زیرکانه :

adding a drop shadow


و در اینجا عنوان ما تا کنون :

the title so far


خوب ، اجازه دهید حرکت بر روی عنوان موضع ما برای تنظیم و در نهایت ، کم رنگ شدن آن را در داخل و خارج.


گام 8 -- انباشتگی عنوان

بعد ما می خواهیم به حرکت به عنوان پایین پایین تر در قاب پس از آن بیش از حد مرغ مگس خوار مبهم است. یک زن و شوهر از راه های انجام این کار وجود دارد : اول ، ما می توانید دکمه ویدئو در بالای بازرس کلیک کنید تا آشکار کنترل تبدیل. هنگامی که وجود دارد ، ما فقط می تواند به صورت افقی بر روی ارزش اموال Y کشیدن عنوان حرکت به بالا یا پایین در قاب :

reposition the title


این ایده خوبی است زمانی که می خواهید انجام این کار برای فعال کردن عنوان نمایش / رویهم قرار دادن مناطق اقدام امن در پنجره نمایش :

Show title/action safe area


این اطمینان خواهد داد که عنوان خود را به طور کامل بر روی مانیتور های تلویزیونی قابل مشاهده است. در اینجا عنوان ما تا کنون :

the title so far


شما همچنین می توانید دستی عنوان در پنجره نمایش بکشید به موقعیت آن در آن راه ، اگر شما ترجیح می دهند. برای انجام این کار ، بر روی عنوان در بیننده راست کلیک کنید ، را انتخاب کنید و تغییر شکل از منوی پاپ آپ :

Choosing Transform as a way to move the title


شما در حال حاضر قادر به کشیدن عنوان در اطراف در بیننده با کلیک کردن بر روی خط کش در عنوان :

clicking on the crosshair in the Viewer


هنگامی که شما باید عنوان خود را قرار داده به رضایت شما ، با کلیک بر روی دکمه انجام شده در گوشه سمت راست بالای بیننده به مجموعه ای از تحول است .


مرحله 9 -- کم رنگ شدن عنوان و خروج

خوب ، ما در مرحله نهایی ، که ترین هستیم به دلیل آن را دست کم آشکار است : محو شدن عنوان در داخل و خارج است. برای این کار ، ما نیاز به تنظیم چهار keyframes کدورت : یکی در ابتدای عنوان با کدورت از 0 ٪ ، دیگر شاید 10 فریم بعد در 100 ٪ به محو شدن عنوان ، یکی دیگر از 100 ٪ 10 فریم قبل از پایان عنوان به نگه داشتن عنوان را از محو شدن زودرس و keyframe نهایی با یک مقدار 0 ٪ را در پایان.

این ماده ساده فقط در حال حرکت playhead نیست ، با کلیک کردن بر روی دکمه Keyframe برای کدورت در پانل اموال ترکیب ، تعیین ارزش ، حرکت ، اضافه کردن یکی دیگر از keyframe و تنظیم یک مقدار جدید ، همانطور که شما انتظار می رود. با وجود اینکه شما می توانید انجام دهید ، keyframes هر اثر را ندارد ، شما نیاز به فعال کردن ویدیو ویرایشگر انیمیشن برای عنوان چرا شما باید انجام دهید این است رمز و راز... اما شما انجام دهد ..

بنابراین ، با عنوان انتخاب شده در جدول زمانی ، انتخاب کنید کلیپ

Choose the Video Animation Editor


سردبیر در جدول زمانی در بالا کلیپ عنوان باز کردن ، شما ممکن است لازم باشد پنجره جدول زمانی به حرکت برای دیدن کل ویرایشگر.

در واقع چندین شاخص کدورت های مختلف ما می توانیم استفاده از عنوان به محو شدن در داخل و خارج وجود دارد ، خواهیم 'ترکیب' ، که در پایین پشته استفاده کنید :

Choose opacity from the compositing controls


بعد ، موقعیت playhead خود را در ابتدای کلیپ عنوان حرکت به پانل ترکیب ملک در بازرس ، و با کلیک بر روی اضافه کردن Keyframe یک دکمه در کنار به مقدار کدورت :

click the add a keyframe button next to opacity


کدورت نوار در ویرایشگر تحت خط playhead : شما آیکون keyframe کمی به شکل الماس در ترکیب را ببینید :

A keyframe diamond icon appears under the Playhead


در حال حاضر کدورت لغزنده ارزش پایین ٪ 0 بکشید ؛ عنوان ما را از بین می رود. حرکت playhead پیش رو به نقطه ای که در آن شما می خواهید محو به کامل ، کلیک بر روی دکمه اضافه کردن Keyframe دوباره ، و کشیدن نوار لغزنده Opacity : روی تا 100 ٪. شما keyframe دوم در ویرایشگر را ببینید :

Creating a second keyframe


اگر شما در Play بازگشت این بخش در جدول زمانی ، شما باید عنوان محو شدن در عنوان انتظار می رود.

بعد ، حرکت playhead خود را به چند فریم قبل از پایان کلیپ عنوان ، و اضافه کردن یکی دیگر از keyframe در آن نقطه. ترک کدورت در 100 ٪ ؛ این است تا مطمئن شویم که "چوب" در تاری 100 ٪ تا این نقطه است. (اگر ما به سادگی افزود : درصد دیگر 0 keyframe در پایان عنوان ، آن را به آرامی که بیش از تمام طول کلیپ از 100 ٪ اولین keyframe به منظور محو شدن). در نهایت ، حرکت playhead خود را به پایان عنوان ، اضافه کردن یکی keyframe تاریخ و زمان آخرین ، و Opacity آن را به 0 ٪. پخش چیز کامل ، و شما باید چیزی شبیه این (من این را در نیمه وضوح ارائه شده به صرفه جویی در فضا روی صفحه نمایش) را ببینید :

[ویدئو ID = "8392"]


و آن! به هر keyframe از خواص دیگر ، به دنبال این روش همان اساسی است. و این ممکن است به نظر می رسد بسیار پیچیده ، به ویژه از شما اغلب می توانید زمان محلی فقط استفاده از یکی از قالب های از پیش تعیین شده عنوان ، اما در حال حاضر حداقل می دانید که چگونه برای سفارشی کردن عنوان های خود و ایجاد دقیقا اثر شما می خواهید. و مانند همیشه ، آزمایش و از آن لذت ببرید در فاینال کات طرفدار X !

Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • On FCP 7 I used to use a dropper to select the colours of my titles from images and colours in the video footage... can I still do that in FCPX? If so, how?
    • 6 years ago
    • By:
    Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: