All Articles Final Cut
FCP X 10.1 به روز رسانی: راهنمای کتابخانه ها، قسمت 1
Ben Balser on Fri, December 20th 0 comments
One of the major new features in Final Cut Pro X 10.1 are the new libraries. For media management this is a game changer. Ben Balser takes a deeper look in the first of this 2-part tutorial.

یک عنصر جدید در مدیریت رسانه ای است که تعویض بازی با 10.1 وجود دارد، و این کتابخانه ها می باشد. کسانی که در حال حاضر با استفاده از FCP X 10.0.9 و یا قبل از آن باید مشاوره ارتقا ما در این مقاله قبل از ارتقاء به عنوان خوانده شده. همچنین، از آنجایی FCP X 10.1 نیاز شما را در حال اجرا هستند OS X 10.9 ماوریکس، قبل از ارتقاء سیستم عامل، کنترل کنید تمام نرم افزار شخص ثالث و سخت افزار به حال داشته اند و تمام به روز رسانی های لازم نصب شده است. در اینجا در قسمت 1 ما را در ارتقاء نگاه کنید و فقط به آنچه یک کتابخانه است. بعد در قسمت 2 که ما کشف می کند که چگونه کتابخانه ها اثر ویرایش و مدیریت رسانه.

Figure 1


کتابخانه تعریف شده

کتابخانه ظروف گروه بندی رویدادها و پروژه ها می باشد. دیگر وجود دارد رویداد و پروژه کتابخانه جداگانه، همه آنها در یک مکان در حال حاضر، سمت کتابخانه. درایو شامل کتابخانه ها، کتابخانه شامل رویدادها، رویدادهای شامل پروژه ها و رسانه ها، که ساده است. شما ممکن است با کتابخانه ها از آخرین به روز رسانی های iMovie آشنا.

Figure 2


کتابخانه ها بسته های نرم افزاری، یک نوع ظرف بر روی هارد دیسک شما، شبیه به آرشیو دوربین FCP. آنها را می توان در پنجره کتابخانه باز و بسته (دیده می شود و یا نهان). شما می توانید آن را کنترل، و چگونه کتابخانه های بسیاری از شما با کار، در یک جلسه در حال ویرایش. این است که از طریق فرمان باز کردن و بستن در منوی فایل انجام می شود.

Figure 3


ارتقا مشاوره!

قبل از به روز رسانی از نسخه های قبلی از FCP X، لطفا به طور کامل به عنوان خوانده شده این بخش است. آگاه باشید که چندین تغییرات شدید برگزار خواهد شد. و این به روز رسانی رویداد / پروژه به کتابخانه ها اتفاق می افتد به صورت فردی هارد دیسک.

- پروژه ها و برنامه ها بر روی دیسک خواهد شد به یک کتابخانه واحد تثبیت.

- پروژه های موجود را می توان در داخل از یک رویداد جدید به نام پروژه ها به روز رسانی قرار می گیرد.

- اگر شما از پروژه ها در داخل پوشه به حال، مجموعه کلمه کلیدی برای کسانی که مجموعه پوشه پروژه ایجاد شده است.

- رسانه ها مربوط به یک رویداد در یک درایو دیگر خواهد شد که درایو را به یک پوشه به نام فاینال کات رسانه های خارجی کپی شده، در خارج از ظرف کتابخانه، و.

- هر گونه کلیپ های مرکب یا Multiclips در یک درایو، که توسط یک پروژه در یک درایو دیگر استفاده می شود، خواهد شد که درایو کپی شده، با محتوای منبع خود را، به طوری که کتابخانه جدید خود موجود در آن یک درایو است.

خبر خوب این است که فایل های رسانه ای که هرگز در سطل زباله به طور خودکار منتقل و یا حذف شده است. فاینال کات مودبانه می پرسد اگر شما می خواهید رویداد و پروژه پوشه های قدیمی نگهداری می شود، و یا به سطل زباله منتقل شد. اگر شما FCP را به آنها را نگه دارید، آن را می سازد یک پوشه و نسخه اصل را در آن. اگر شما اجازه می دهد آن را به حرکت رویدادها و پروژه های خود را به سطل زباله، سطل زباله خالی نیست، بنابراین شما هنوز هم آخرین فرصت دارند در بازیابی.

Figure 4


توصیه می شود به روز رسانی کتابخانه فرآیند

اول، ایجاد یک کپی از نرم افزار FCP X 10.9 به یک درایو مجزا و جدا از آن. احساس رایگان برای تهیه پشتیبان تمام کار خود را، بیش از حد.

هنگامی که نسخه 10.1 از فروشگاه App نصب شده است، در طول راه اندازی و برای اولین بار شما ممکن است با برخی از گزینه های ارائه شده، در صورتی که لغو انتخاب کنید. برو پس از راه اندازی به منوی فایل، را انتخاب کنید به روز رسانی پروژه ها و برنامه ها، در پنجره بروز رسانی تعیین محل را انتخاب کنید. هدایت به یک درایو با رویداد و پروژه پوشه ها بر روی آن، به روز رسانی را کلیک کنید. FCP X 10.1 و سپس از طریق تجزیه و تحلیل و فرایند به روز رسانی خواهد شد. صبور باشید، آرام ماندن، شما را در این نقطه بی خطر هستند.

Figure 5


پس از آن به پایان رسید، در آن نقطه در زمان، شما یک انتخاب بسیار مهم است تا مطمئن، ذخیره و یا سطل زباله، توقف و فکر می کنم!

Figure 6


این پنجره نهایی به روز رسانی به شما اجازه می دهد که رویداد ها و پروژه پوشه فعلی خود را ذخیره کنید (به شدت توصیه می شود). آنها خواهد شد را به یک پوشه جدید با عنوان [نام درایو] قدیمی نهایی پروژه برش و رویدادهای نقل مکان کرد. یا شما می توانید آنها را به سطل زباله (فقط برای شجاع) حرکت می کند. آنها خواهد شد را به OS X سطل زباله منتقل شد، اما سطل زباله خواهد تخلیه نمی شود.

Figure 7


حرف آخر را در ارتقاء به 10.1 کتابخانه: بر اساس ارتقاء شخصی من از سه سیستم X FCP به 10.1، پروژه ها خالی ممکن است به طور کامل حذف شده، هر چند از لحاظ فنی آنها باید نیست. بنابراین اگر شما هر گونه که می خواهید ذخیره کنید، رها کردن یک یا دو کلیپ در آنها را قبل از به روز رسانی به امن است.


انعطاف پذیری کتابخانه در مختصر

  1. کتابخانه یک جهان جدا شده است، آن را با کتابخانه های دیگر و یا بایگانی دوربین ارتباط برقرار کند.
  2. شما می توانید بیش از یک کتابخانه بر روی هر دیسک سخت مناسب و با فرمت داشته باشد.
  3. کتابخانه ها را می توان به واقع در هر نقطه خواسته قلبی خود بر روی دیسک های محلی.
  4. کتابخانه ها می توانند در حجم SAN وجود داشته باشد.
  5. کتابخانه ها می توان باز و بسته از طریق منوی فایل.
  6. شما می تواند حرکت کند
  7. پروژه ها در داخل از رویدادهای ذخیره می شود.
  8. تمام رویداد ها، پروژه ها و مدیریت رسانه ها (رسانه های کپی شده را به یک پوشه رویداد) در داخل از پدر و مادر ظرف کتابخانهها آنها ذخیره می شود.

علاوه بر این، در داخل رویدادهای خود را، شما می توانید یک جستجوی هوشمند با مجموعه ای به پروژه برای ایجاد یک مجموعه هوشمند است که آنها را منزوی خواهد نوع ایجاد کنید. پروژه های زیر گروه پس از آن بیشتر با اضافه کردن متن خاص، کلمات کلیدی، و با استفاده از پوشه رویداد به آنها را سازماندهی کنند.

Figure 8

پشتیبان گیری کتابخانه

در تنظیمات پنجره (فرماندهی کاما)، در بخش عمومی، تنظیمات اولین پشتیبان گیری کتابخانه ذخیره است، بررسی این جعبه برای فعال کردن کتابخانه سیستم پشتیبان گیری خودکار. تنظیمات بعدی محل پشتیبان گیری کتابخانه است. شما می توانید تعیین محل در هر نقطه بر روی هر درایو برای ذخیره سازی پایگاه داده پشتیبان گیری کتابخانه شما. FCP را در یک پوشه با عنوان فاینال کات پشتیبان گیری نرم افزار ایجاد کنید. در داخل پوشه برای هر کتابخانه و شامل تمام نسخه های پشتیبان را از آن کتابخانه را می سازد. مکان پیش فرض در پوشه فیلم های خود را است. رویداد ها و پروژه پایگاه داده ها در داخل از نسخه پشتیبان تهیه کتابخانهها آنها گنجانده شده است. از منوی فایل، در کتابخانه باز کردن زیر منو، گزینه ای را برای از پشتیبان گیری کتابخانهها باز است. این ایجاد کتابخانه های جدید، بنابراین در حال حاضر شما را دست نخورده باقی می ماند. بسیار امن، بسیار آسان است.

Figure 9


نتیجه

کتابخانه ها می تواند ابزار خوبی برای کمک به مدیریت رسانه ها در FCP X 10.1 و بعد از آن. آنها این کار ارائه یک الگوی شما باید سر خود را در اطراف بسته بندی و برنامه ریزی برای قبل از ارتقا. آنها به آسانی قابل درک و قدرت بسیار بسیار زیاد بیشتر و انعطاف پذیری در مدیریت مقادیر زیادی از رسانه ها در کار روزانه خود به ما هستند.

چگونه به شما استفاده از کتابخانه ها و رویدادها در حال حاضر؟ آیا شما یک کتابخانه برای هر تولید و رویداد برای هر صحنه؟ آیا شما یک کتابخانه برای هر مشتری و رویداد برای تولید هر مشتری؟ نگران نباشید، یک کتابخانه در هر هارد دیسک و ایجاد رویدادهای عنوان که شما انجام شده است؟ من دارم میرم یک موضوع در آغاز X انجمن FCP macProVideo به تبادل نظر در مورد انواع روش های ما می توانیم الگوی کتابخانه جدید در X. FCP من امیدوارم که شما به ما و صدای سنج ایجاد کردن در عضویت در استفاده از!

بله، ما چیزی جدید و هیجان انگیز در مورد فکر می کنم در حال حاضر، و آن را کمک خواهد کرد ما را موثر تر کار می کنند در پایان.

دفعات مشاهده اینجا macProVideo.com فاینال کات های حرفه X صفحه دوره های ویدئو .


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Core Training: Clips: Import and Organize
Final Cut Pro X 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Core Training: Clips: Import and Organize?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: