All Articles Final Cut
X خودآموز FCP : ابزارهای اصلاح رنگ جدید اولیه در FCP X قسمت 1 -- قرار گرفتن در معرض
David Smith on Mon, June 27th 0 comments
Color is dead. Long live the new color correction tools built right in to Final Cut Pro X! David Smith explores how good they really are for adjusting the exposure levels in your video footage.

در این تمرین ما می رویم به اکتشاف های جدید و بهبود یافته گردش کار اصلاح رنگ در نهایی X کات های حرفه ای ، به طور خاص تنظیم سطح قرار گرفتن در معرض از قطعه فیلم خود را.

اولین چیزی که به یاد داشته باشید این است که بر خلاف نسخه های قبلی نرم افزار برش نهایی که در آن همه اصلاحات فیلتر استوار بود ، در تصحیح رنگ X FCP تبدیل شده است بخشی از وظیفه اصلی جریان از رابط کاربر است.


مرحله 1

محل playhead خود را به بیش از یک کلیپ در جدول زمانی است که نیاز به اصلاح رنگ.


مرحله 2

از منوی بالا بردن را انتخاب کنید نمایش صفحه اول رنگ یا مطبوعاتی فرماندهی - 6.


رنگ جدید ابزار نگاه اصلاح و رنگ ، اشباع ، و قرار گرفتن در معرض توابع آن توجه کنید. رفته اند چرخ های رنگ های قدیمی تعادل ، این گردش کار بسیار متفاوت است ، اما هیچ کدام موثر کمتر است.


مرحله 3

از بالای پنجره تنظیم رنگ برای تنظیم محدوده کنتراست تصویر را انتخاب کنید تب قرار گرفتن در معرض. توجه 4 لغزنده. این کنترل قرار گرفتن در معرض از سایه ها ، اواسط زنگ و برجسته (لحن کشویی منعکس) از کلیپ.


مرحله 4

کشیدن لغزنده فردی بالا و پایین رفتن برای تنظیم سطح هر یک از طیف رنگها به طور مستقل. دکمه های بزرگتر در سمت چپ ابزار لغزنده جهانی است که هر 3 سطح در یک بار تنظیم شده است. برای کمک به تنظیم دقیق تر شما می توانید FCPX دوباره طراحی حوزه استفاده.


مرحله 5

را انتخاب کنید :


مرحله 6

از تنظیمات موسیقی پاپ را انتخاب کنید تا شکل موج. نمودار شکل موج ابزاری است که شما را در محیط قرار گرفتن در معرض شما کمک می باشد. توجه داشته باشید در نمودار سطح 0 ، این است که در تصویربرداری دیجیتال که در آن استراحت سیاه خالص. سطح 100 سطح حداکثر خود را درخشان ترین مناطق (سفید) پذیرفته شده برای پخش است.

(توجه داشته باشید : کلیک راست بر روی نمودار شکل موج به ارمغان می آورد تا گزینه های نمایش آن ، یک نمای بسیار مفید است (و جدید برای FCP) برای رنگ تصحیح روکش RGB است که در اینجا شما می توانید سطح برجسته ، سایه ها و Mids سبز سرخ مشاهده و. کانال های آبی با هم در یک دیدگاه composited)


مرحله 7

استفاده از سایه کنترل حرکت رد (خط) پایین تر از گراف به طوری که آنها را لمس خط 0 ٪ از گراف ، این تضمین می کند که تاریکترین نقاط کلیپ خود را سیاه و سفید هستند و نه فقط تیره است.


مرحله 8


استفاده از کنترل از نکات برجسته را به حرکت بالا ترین آثار به طوری که آنها را لمس خط 100 ٪ برای اطمینان از سبک ترین نقاط سفید و مهم تر از overexposed نیست. برای اینکه تنظیمات جریمه استفاده از مکان نما به بالا و پایین کلید کنترل انتخاب شده است.

(نکته : شما ممکن است در نظر با هدف نزدیک به 90 ٪ به عنوان این که اجازه می دهد هر گونه لکه های روشن مانند لکه های انعکاس که بعدا ممکن است به نظر برسد در ضربه به درون 100 ٪ باقی می ماند).


گام 9

ادامه برای تنظیم سطوح از چند کلیپ های مختلف را امتحان کنید اطمینان حاصل شود سطح اولا از لحاظ فنی یعنی بین 0 ٪ و 100 ٪ درست است. سپس اگر شما می توانید آنها را هر یک از قرار گرفتن در معرض دیگران به مسابقه به طوری که آنها برش با هم بیشتر هموار را ببینید.

بر خلاف نسخه های قبلی FCP FCP X نشان می دهد مازاد تابع Luma حاوی نیست که نگهبانان در برابر عبور 100 ٪ ، با این حال ایمن یک فیلتر به نام پخش است که تضمین کند سطح سفید شما 100 ٪ تجاوز نمی کند وجود دارد


مرحله 10

برای پیدا کردن پخش امن فیلتر را کلیک کنید برای اولین بار در اثر دکمه در بالای جدول زمانی. در جستجوی نوع رشته را پخش امن و فیلتر پنجره اثر در این ویدئو نمایش داده خواهد شد. کلیپ را انتخاب کنید و سپس دوبار بر روی فیلتر پخش امن درخواست کلیک کنید.

شما در حال حاضر آماده برای پیشبرد به خرید و فروش با تنظیمات رنگ و اشباع هستند که در درس بیشتر به زودی به توپی MPV تحت پوشش است.


اطلاعات بیشتر در مورد نهایی X کات های حرفه ای را از نویسنده اپل دروس (و یکی از طراح FCP اصلی) ، مایکل Wohl است.

لطفا دیدگاهتان را بنویسید : زیر وارد نمایید و اجازه دهید ما را می دانم آنچه شما درباره این مقاله فکر می کنم

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

EDM Production Tips
Logic Pro X 402
Dream It. Do It.
Do you want to learn EDM Production Tips?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: