All Articles Final Cut
خودآموز X FCP : ابزارهای اصلاح رنگ جدید اولیه ، قسمت 2 : اشباع
David Smith on Thu, July 7th 0 comments
The separate Color application may be gone but FCP X has powerful control over color. In Part 2 of this mini- FCP X Color series, David Smith takes us through the built-in Color Saturation controls.

این تمرین زیر از ابزار قبلی رنگ جدید اولیه اصلاح در FCP X (قرار گرفتن در معرض) است .

در این تمرین ما خواهد شد به دنبال در کنترل های اشباع جدید در فاینال کات های حرفه X (که برای جلوگیری از هر گونه بحث تلفظ ده). مشابه به قرار گرفتن در معرض سطوح اشباع هستند بخشی از نهایی برشهای گردش رنگ هیئت مدیره. برای شروع با ما باز خواهد شد تا کنترل اشباع است.


مرحله 1 -- رابط کاربری

کلیپ مورد نظر را در جدول زمانی است که نیاز به موازنه و سپس باز کردن رنگ هیئت انتخاب هیئت مدیره نمایش رنگ مورد نظر را از منو توسعههای و یا با تایپ دستور - 6 انتخاب کنید.

هیئت رنگی باز می شود و نشان می دهد سه پارامتر ، رنگ ، در معرض این بیماری قرار گرفتن رخ می دهند و اشباع است. با کلیک بر روی زبانه اشباع در بالای صفحه به را انتخاب کنید که.

صفحه نمایش 4 دسته است که تصاویر خود را در سطح اشباع کنترل را نشان می. سیاه و سفید ، خاکستری و سفید دسته در داخل مقیاس نشان دهنده سایه ، اواسط تن و بخش هایی برجسته از سطح ، به ترتیب است.

کشویی برجسته مسئولیت رسیدگی به اشباع رنگ سبکتر باب روز که به عنوان آیکون کوچک RGB در بالای مقیاس نشان داده شده را افزایش می دهد. کشویی سایه مسئولیت رسیدگی به پایین در desaturate رنگ تیره تر باب روز ، دوباره به عنوان آیکون RGB در پایه مقیاس نشان داده شده تبدیل شود.

کشویی به سمت چپ در مقیاس بزرگتر یک کنترل کننده جهانی است و تنظیم سطح اشباع در سراسر طیف رنگ است. دستی زمانی که شما می خواهید به desaturate کل کلیپ.


نکته : ساخت تنظیم ریز با استفاده از این دسته ممکن است ثابت کند کمی روی حیله و تزویر ، به همین دلیل به جای سعی کنید با استفاده از اشاره گر خود را بالا و پایین فلش برای برداشتن قدم های کوچک و تدریجی ، فقط دسته صحیح را انتخاب کنید برای تنظیم قبل از اینکه شما شروع به یاد داشته باشید.


مرحله 2 -- استفاده از شماره به شما کمک کنند

چشم شما یک ابزار عالی است وقتی که رنگ تصحیح کلیپ ، اما خود را به راحتی فریب خورده ، بنابراین نمی تکیه بر آن به طور انحصاری است. ترفند واقعی برای کنترل سطح اشباع است برای درک و استفاده از شماره های صحیح است.

اول فعال حوزه اجازه. از بیننده تنظیم های نمایش را انتخاب کنید نمایش


این کار در حوزه های ویدئو سوئیچ که با دقت بیشتری اندازه گیری تنظیم رنگ خود را. در هنگامی که حوزه باز هستند ما نیاز به دامنه است که اندازه گیری سطح اشباع را انتخاب کنید. برای این کار ، از حوزه تنظیمات منو را انتخاب کنید تنظیماتسعی کنید حرکت اشباع جهانی مسئولیت رسیدگی به پایین تا زمانی که بار خوانده شده حدود -90 ٪ کنید. توجه کنید vectorscope تمام اطلاعات رنگ پایین کشد به سمت نقطه مرکز و تصویر خود را ، بطور قابل توجهی حالت مرده است.


می توانید با رفتن به افراطی کنید و کشیدن هر چهار دسته در بیش از 80 ٪ را متوجه شده و چه اتفاقی می افتد در vectorscope : ارزش اشباع شما در سراسر vectorscope مانند برخی از نوع سحابی های کهکشان منفجر! تصویر خود را نیز غیر قابل استفاده می شود ، من تصور کنید.


در واقع شما به دنبال جایی در میان است. تابع اصلی از vectorscope ، و نیز برای حفظ سطح اشباع در چک نیز به شما در ایجاد تعادل از یک شات خود را به دیگری کمک می کند ، به کمک صافی از

مرحله 3 -- بازی

در حال حاضر برای ایجاد برخی از تعادل بین برخی از عکس های خودتان را امتحان کنید. با استفاده از vectorscope به نظارت بر تغییرات. اگر آن همه اشتباه می رود ، اصلا نگران باشید. با کلیک بر روی فلش بازیابی منحنی در صفحه رنگ ، و دوباره امتحان کنید (مراقب باشید هر چند ، آن را به عنوان بازنشانی هر چهار ارزش در یک بار).


نکته : چهره های متعادل کننده است که معمولا هدف اولیه برای تنظیم اشباع است . سعی کنید با استفاده از دسته اواسط تن اگر قطعه فیلم خود را به پوست تن .


Want to learn more about Final Cut Pro X? These FCP X tutorials by Michael Wohl are essential viewing!


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Ozone 9 Mastering Toolbox
Ozone 9 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Ozone 9 Mastering Toolbox?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: