All Articles Final Cut
خودآموز X FCP : با استفاده از تنظیمات لایه ها را به استماع اثر
Iain Anderson on Thu, December 8th 0 comments
Below the simple interface of FCP X lies a variety of secret, power-user features. Iain Anderson reveals one such feature that'll speed up every editor's workflow.

یکی از قوی ترین ویژگی های پنهان در فاینال کات های حرفه X ساخته شده است ممکن است با حرکت ، و گردش کار غیر معمول است. با استفاده از متن generatorwithout textyou ، می تواند اثرات به آیتم های متعدد در یک بار اعمال می شود. اضافه کردن امتحانات ابتدائی را به مخلوط ، و به طور ناگهانی شما می توانید ظاهر از ویرایش های تان را تنها با ضربه زدن به کلید را تغییر دهید. عجیب؟ بیایید بروید.


گام 1 -- ایجاد یک عنوان در حال حرکت

این بخش آسان است ، اما شما حرکت 5 نیاز دارید. تاپیک هرگز خرید بهتری برای 50 دلار است ، بنابراین اگر شما نمی آن ، سر به فروشگاه App مک و گرفتن یک کپی. در حال حاضر ، ایجاد یک سند جدید ، و پس از آن انتخاب عنوان فاینال کات از انتخاب الگو. در حالی که حیاتی نیست ، احتمالا ایده خوبی است به مجموعه استاندارد های ویدئویی خود را معمول در گوشه بالا سمت راست.

Create title


مرحله 2 -- ویرایش عنوان

ما فقط می خواهم این عنصر پس زمینه و نمی متن نیاز دارید ، بنابراین اجازه می دهد تا از آن خلاص : باز کردن پنجره خط زمانی (فرماندهی - 7) و یا پنجره لایه ها (فرماندهی - 4). با کلیک بر روی

Remove the element


مرحله 3 -- عنوان

را انتخاب کنید فایل

save the title


مرحله 4 -- اعمال اثر در X FCP

باز (یا بازگشایی) فاینال کات های حرفه X. باز کردن یک پروژه از انتخاب شما ، به عنوان پیچیده ای که می خواهید. باز کردن زبانه عنوان را از طریق کلیک کردن بر روی آیکون T به سمت راست از نوار ابزار. تنظیم عنوان لایه شما ایجاد کرده و کشیدن آن ، به بخش فوق از پروژه شما. شما باید هیچ تغییری در این ویدئو بعد از اینکه شما این کار را ببینید.

Title tab


گام 5 -- تغییر نگاه

باز کردن زبانه اثر ، چهار آیکون به سمت چپ برگه عنوان. مقدار زیادی از اثرات ویدئویی و صوتی در اینجا وجود دارد ، اما به خوبی تمرکز بر روی ویدئو : را انتخاب کنید به نظر می رسد از فهرستی از اثرات آن بر سمت چپ. رویای تعیین محل ، و کشیدن آن بر روی لایه جدید کلیپ تنظیم . مثل سحر و جادو ، همه چیز را زیر آن اثر تحت تاثیر قرار می گیرند.

Dream effect


این یک ابزار قدرتمند است. نه تنها می تواند کلیپ تک شما تاثیر می گذارد ، شما می توانید یک مرکب از چندین کلیپ را تحت تاثیر قرار دهد : تصویر در تصویر ، یک کلیپ با عنوان به طور منظم بالای آن ، و یا دو یا کلیپ های بیشتری را با گذار بین آنها. شما حتی می تواند کل پروژه خود را ، فقط با پیرایش لبه های لایه adjustment است که برای پوشش دادن همه چیز تاثیر می گذارد. ترفند در واقع بسیار شسته و رفته.


مرحله 6 -- تکراری به عنوان استماع

بیایید که این را به سطح بعدی : انتخاب لایه تنظیم ، راست کلیک کنید ، را انتخاب کنید و تکثیر به عنوان استماع. حالا شما باید یک کپی از لایه adjustment است که شما می توانید تغییر دهید همانطور که می بینید متناسب ، و پس از آن مبادله بین دو نسخه.

Duplicate as audition


امتحانات ابتدائی مفهوم قدرتمندی است که به شما اجازه می دهد تا سوئیچ بین کلیپ های مختلف و یا نسخه های مختلف از کلیپ زندگی می کنند را بر روی جدول زمانی است. آن بسیار انعطاف پذیرتر و ساده تر برای مدیریت از تلاش برای فعال یا غیر فعال کردن تهیه چندین کپی از Adjustment Layer به ما. یکی از عوامل آگاه باشند : طول هر یک از کلیپ در استماع است ذخیره می شود. اگر شما یکی از کلیپ شاهزاده بوی بهشتی دیگر ، دیگران هم از طول یکسان باقی بماند. به همین دلیل ، بهترین خود را به مدت از حق کلیپ قبل از تکثیر انتخاب به عنوان استماع.


گام 7 -- تغییر تنظیمات در تکراری جدید

بازرس را باز اگر باز نمی شود در حال حاضر ، و ویدئویی را انتخاب کنید. انتخاب رویای و حذف را فشار دهید ، شما نمی اثرات متعدد کاربردی در یک بار ، حداقل هنوز می خواهید. مشاهده اثر جلال در اثر تب و کشیدن آن به لایه تنظیم خود را یک بار دیگر . از آنجا که weve به یک نسخه جدید از Adjustment Layer به تغییر ، ما معتاد باعث یک اثر دو تا.

Glory effect


گام 8 -- سوئیچ بین کلیپ شاهزاده بوی بهشتی

نگاهی به در انتهای سمت چپ از لایه در کلیپ تنظیم جدول زمانی. شما باید کانون توجه را به نشان می دهد که که این کلیپ بخشی از استماع مراجعه کنید. با کلیک بر روی کانون توجه ، و خواهید دید یک رابط امکان می دهد که شما انتخاب می کنید هر کدام از این دو کلیپ که در حال حاضر بخشی از استماع. در حالی که شما در اینجا ، دکمه تکراری را فشار دهید ، و سپس با استفاده از بازرس اثر جلال را حذف کنید. در حال حاضر ، پیدا کردن اثر حافظه (همچنین به نظر می رسد) و کشیدن آن را به کلیپ در جدول زمانی. شما در حال حاضر سه نظر می رسد را انتخاب کنید.

Audition


گام 9 -- پیکربندی کلید

کلیدهای میانبر وجود دارد که اجازه دهید شما بین کلیپ شاهزاده بوی بهشتی می چرخه ، اما متاسفانه آنها با شیرها از پیش تعریف شده کلید های میانبر برای سوئیچ بین فضاهای برخورد. بیایید تعریف برخی از امکانات جدید : را انتخاب کنید نرم افزار فاینال کات

Commands


بر روی گزینه و کنترل در بالای پنجره کلیک کنید. شما هم اکنون می توانید از کلید های که با استفاده از کنترل و گزینه را در oncevery چند را ببینید. انتخاب کنید بعد از پایین پنجره بر روی کلید فلش راست بکشید . اگر youve کلید قبل از سفارشی هرگز ، شما خواسته خواهد شد برای ایجاد یک مجموعه دستور جدید (OK را فشار دهید). در حال حاضر ، کشیدن انتخاب های قبلی بر روی کلید فلش سمت چپ. مطبوعات ذخیره کنید ، سپس بستن.

Editing the commands


مرحله 10 -- سوئیچ به نظر می رسد با کلید

تنظیم استماع لایه در جدول زمانی انتخاب کنید. مطبوعات کنترل و انتخاب چپ فلش و کنترل گزینه راست فلش برای سوئیچ بین لایه های تنظیم های مختلف به نظر می رسد متفاوت است. بسیار سریعتر و تعاملی تر از قبل ، این نوع از قدرت که در می آید بسیار مفید را با یک مشتری معلق در هوا بیش از شانه خود است.


گام 11 -- کاوش گزینه های دیگر

بنابراین ، چه چیز دیگری می توانید از سوئیچ به نظر می رسد شما انجام دهد؟ اول : نه فقط به نظر می رسد ، اما هیچ شما می توانید از زبانه اثر اعمال است. پخش امن؟ تیز کردن؟ سیاه و سفید و یا قهوه ای؟ در مورد فراخوان عکس و یا یکی از عوارض به روش یا سبک خاصی دراوردن دیگر چگونه است؟ اگر منم کمی بیش از حد سنگین دست ، شما همچنین می توانید ویژگی های تصحیح رنگ در بازرس برای تنظیم رنگ دستی استفاده کنید.

Across the entire sequence


با استفاده از این روش ، شما معتاد به هر کلیپ را دوباره تصحیح در صورتی که مدیر تغییر ذهن خود را در نگاه کلی برای ویرایش. درجه هر کلیپ به طور معمول ، را به یکدیگر مطابقت آنها را ، پس از آن یک لایه تنظیم در بالا قرار داده و نیشگون گرفتن و کشیدن همه چیز با هم. کولر؟ گرمتر بشود؟ آسان. و زمانی که مدیر تغییر ذهن خود را؟ تکراری و اضافه کردن به استماع ، نیشگون گرفتن و کشیدن نسخه جدید ، و سپس به آنها یک لحظه نشان می دهد قبل و بعد مقایسه. بهترین شانس.


Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: