All Articles Final Cut
FCP صدای ضبط شده بر روی در حال ویرایش کوتاه طول می کشد
Ben Balser on Wed, February 1st 0 comments
When it comes to recording audio (in particular voice-overs) for your next video-based project, Final Cut Pro X has you covered. Certified FCP X Trainer, Ben Balser, shows just how easy it is.

به عنوان کسی که بسیاری از کار های صوتی ، سلام بر داشت X نرم افزار فاینال کات به یک پلت فرم بسیار عالی برای ضبط و ویرایش کنید در این مقاله من دارم برای نشان دادن شما را قدم به قدم گردش کار مناسب برای ضبط و ویرایش کار صوتی کوتاه (لکه های تلویزیون و رادیو ، ADR ، و مانند آن) در FCP X ، آسان است.


گام 1 -- ضبط و تنظیم کردن

در X FCP ایجاد رویداد جدید (گزینه - N) و یک پروژه جدید (فرماندهی - N). در هنگام ایجاد پروژه جدید آن را به استفاده از این رویداد به طور پیش فرض مناسب و تنظیمات صوتی و رندر به مجموعه : سفارشی ، استریو ، 48kHz و اپل ProRes 422.

با رویداد های جدید و پروژه هر دو باز به منوی پنجره بروید ، و ضبط صوتی را کلیک کنید. این باز می شود پنجره شناور ضبط صوتی است. تنظیم مقصد به رویداد انتخاب شما. هر ضبط ساخته خواهد شد را به این رویداد مشخص شده قرار می گیرد ، و همچنین به پروژه های باز خود را قرار داده است. مشخص دستگاه ورودی میکروفون خود را به آن مرتبط است. تلاوت کمی از اسکریپت خود را به منظور بررسی سطح. شما زندگی های صوتی خود را در منطقه قرمز متر می خواهید ، اما درست در زیر این. اگر دستگاه I / O های صوتی خود را معتاد با صدای بلند به اندازه کافی و یا خیلی بلند ، استفاده از کنترل به دست آوردن آن را داد و بیداد شوید. در نهایت ، مجموعه ای از تنظیمات مانیتور به عنوان مورد نظر.

setting up to record


مرحله 2 -- چندگانه ضبط طول می کشد

هنگام ضبط کوتاه مانند لکه های 30 دوم تلویزیون یا رادیو ، ADR و مانند آن طول می کشد ، ما می توانیم ضبط فرد چند طول می کشد. مطمئن باشید که playhead در آغاز از خط زمانی (کلید خانه) سپس با کلیک بر روی دکمه قرمز رنگ رکورد را در یک پنجره شناور ضبط صوتی برای شروع ضبط. هنگامی که به پایان رسید شما با شما را ، روی دکمه دوباره کلیک کنید و یا ضربه نوار فضا. playhead پرش به آغاز خط زمانی به طور خودکار. برای انجام بعدی خود را ، به سادگی دکمه ضبط را دوباره کلیک کنید و ضبط خواهد شد به طور مستقیم در زیر یکی از قبلی قرار می گیرد. تکرار به عنوان چند بار در صورت لزوم.

Record multiple takes


مرحله 3 -- در حال ویرایش چندگانه را

در صورت نیاز درخواست نویز اثر گیت (فرماندهی - 5) و تنظیم به عنوان مورد نیاز. ذخیره سازی این به عنوان یک پیش تعیین شده برای استفاده در آینده است. از منو تنظیم گاهشمار (سوئیچ آیکون سمت راست پایین) را انتخاب کنید آیکون تنظیم در سمت چپ تنها شکل موج را نشان می دهد. تنظیم ارتفاع کلیپ ، بنابراین شما به وضوح می توانید ببینید به خوبی شکل موج است. کشیدن نوار ابزار مرکز در صورت نیاز به ارائه جدول زمانی ارتفاع به اندازه کافی.

کلیک کنید هر یک را و لال آنها را (V) بنابراین شما می توانید هر یک به طور مستقل استماع . با استفاده از ابزار لغزش (T) و مرکز هر یک از کلیپ را به شکل موج به انتظارنشسته بودند تا با هم بکشید. استفاده از ابزار انتخاب محدوده (R) برای کشیدن را انتخاب کنید و محدوده هر یک از شما نمی خواهم که برای استفاده ، سپس خط حجم سیاه و سفید بر روی هر کلیپ به پایین کشیدن این بخش به سکوت. سپس با استفاده از بهترین بخش از هر در حجم طبیعی را ، لال سازمان ملل متحد (V) همه آنها را. انتخاب همه آنها را (کلیک فرمان) و ایجاد یک CLIP مرکب جدید (گزینه - G). شما در حال حاضر یکی از خبر است که حاوی بهترین بخش از هر یک را ، پس از آن مثل یک ضبط VO فوق العاده برای تلفن های موبایل.

Editing multiple takes


گام 4 -- نهایی ویرایش

پس از انجام می شود ، شما به یک CLIP مرکب تنها برای مقابله با. در این مرحله شما می توانید کانال EQ در بخش منطق (فرماندهی - 5) از اثرات صوتی اعمال می شود . این امر EQ به کار به عنوان یک کل ، به جای نیاز به EQ هر کلیپ به صورت جداگانه. شما می توانید همچنین keyframe های صوتی سطح CLIP مرکب تنها به آن را با عناصر ویدیو های دیگر اجازه می دهد شما برای کار کردن بسیار آسان تر کار می کنند.

Finalize the edit


نتیجه

با استفاده از ابزارهای ویرایش در FCP X ، ضبط صدا می تواند به صورت و ویرایش بسیار سریع و به راحتی و در زمان ثبت و. این ابزار انعطاف پذیر نیز گزینه هایی برای ویرایش کار خود را در برخی از راه های خلاقانه بسیار منحصر به فرد است ، به شما بدهد. آن را امتحان کنید و پیام رسانی فوری مطمئن شما خوشحال.


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Working With Audio
Final Cut Pro X 105
Dream It. Do It.
Do you want to learn Working With Audio?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: