All Articles Final Cut
فاینال کات طرفدار X راهنمای عمومی سخت افزار
Ben Balser on Tue, July 30th 2 comments
For video creatives there's nothing worse than relying on a sluggish computer before making great ideas a reality. Ben Balser advises on the hardware to assure quick and stable performance for FCP X.

هنگامی که در حال اجرا از هر نرم افزار ویرایش فایل های ویدئویی خواهد بود مشخصات سخت افزاری خاص است که باید به منظور اطمینان از صاف، سریع، عملکرد سیستم پایدار ملاقات وجود دارد. در این مقاله من خواهد شد بیش از نیازهای سخت افزاری پایه بروید و بهترین شیوه برای فاینال کات های حرفه X. ما را در هر جزئی از کامپیوتر اپل مکینتاش که بر عملکرد FCPS نگاه کنید، و به توضیح اساسی نقش خود را، چگونه کار می کند، و آنچه را که حداقل دنیای واقعی باید باشد. این نمی تواند تنها با خرید اولیه و تصمیم گیری ارتقاء کمک کند، بلکه با عیب یابی مسائل مربوط به عملکرد.


واحد پردازش مرکزی

اغلب به عنوان CPU آن اشاره شد، این مغز مرکزی مک شما است. این ارتقا نیست، اما همه مکینتاش در بازار برآوردن حداقل الزامات FCPS در حال حاضر. OS X 10.6 و فراتر از آن، در حال اجرا بر روی پردازنده اینتل مک، 64 بیتی است که اجازه می دهد تا برای برنامه های کاربردی برای دسترسی به پردازنده های چندگانه در یک بار است. بنابراین، هسته پردازنده بیشتر خواهید قدرت بیشتری داشته باشد. FCP استفاده از این طول می کشد. هسته مثل یک پردازنده مستقل، که با این نسخهها کار در اتحاد با سایر هسته. در گذشته، ما تا به حال به تعادل سرعت CPU، اندازه گیری شده در گیگا هرتز (گیگاهرتز)، و تعداد هسته های پردازنده، برای پیدا کردن مک مناسب برای دیدار با بودجه ما. همانطور که از نوشتن این مقاله، بسیاری از مدل ها یا تنظیمات دو هسته ای یا چهار هسته ای، ساخت یک انتخاب بر اساس قیمت را بسیار آسان تر است. بودجه خود را به راحتی تعیین خواهد کرد که چگونه بسیاری از هسته و در چه سرعت پیکربندی CPU شما خواهد بود. تعادل مهم برای مکینتاش امروز و FCP بین CPU و GPU به عنوان ما بعد خواهید دید. پردازنده های سریع تر با سریعتر بوت زمان محلی، راه اندازی نرم افزار سریع تر، سریع تر بارگذاری و دسترسی به پایگاه داده پروژه رویداد و به RAM، سریع تر عملکرد با ثبات تر کمک خواهد کرد که هنگام انجام کارهایی مانند پیرایش مخفی شود، تنظیم صدا، و غیره

Pic 1


کارت های گرافیک

به سادگی به عنوان GPU (واحد پردازش گرافیکی) نامیده میشود، این در واقع نقش مهم تر در نصب مک برای ویرایش FCP. FCP X در حال حاضر باعث می شود استفاده از GPU می باشد. در هنگام انتخاب یک مک، هدف شخصا شناسایی در بالا به پایان GPU، و نگران نباشید در مورد CPU. هر CPU چهار هسته ای خواهد بود مطلوب، بدون در نظر گرفتن سرعت (هر چند اگر شما می توانید هر دو استطاعت، برای آن برود). بنابراین صرف پول بیش از پردازنده GPU، اگر شما در بودجه تنگ است را انتخاب کنید. همه مکینتاش در حال حاضر تعیین کرده اند GPU ها ساخته شده وارد جوانب مک مسن تر اسلات PCIe شما می توانید به قدرتمند تر است، GPU ها سریع تر ارتقا دهید. در حال حاضر حتی مک جدید نرم افزار آنها را در هیچ گزینه های ارتقاء ساخته شده است. این باعث می شود انتخاب یک مک با قدرتمند ترین ضرورت GPU جلو. بازنواخت


حافظه دسترسی تصادفی

RAM یکی از دو جزء ما می توانیم در بسیاری از مکینتاش رومیزی در حال حاضر ارتقاء است. رم در لپ تاپ ها ساخته شده است و نمی تونم به روز رسانی شود، در نتیجه youd می خواهید برای دریافت حداکثر مقدار از RAM حق ممکن کردن خفاش. اپل که FCP X نیاز به 2GB RAM (4GB توصیه می شود) حداقل. این است که 2GB RAM در مک، است که 2GB RAM موجود برای FCP X به استفاده نیست، در حالی که سیستم عامل و برنامه های کاربردی دیگر در حال اجرا هستند. در دنیای واقعی، حداقل مک باید نصب، 8GB RAM 16GB اگر نه برای FCP X استفاده است. پیام جدیدتر پیام مکینتاش سریعتر RAM (بله، RAM در سرعت توان داده های مختلف می آید). RAM سریع تر به معنی FCP X عملکرد بهتر. رم مهم است به خاطر آن است که در آن پایگاه داده برای رویدادها و پروژه های FCP X ذخیره می شود به کار با آنها را به سرعت و به هموار. این پایگاه داده ها طول می کشد تا یک بیت از اتاق هنگامی که شما را به پروژه های بزرگ. هنگامی که سیستم اجرا می شود از حافظه فیزیکی، از آن شروع می شود با استفاده از حافظه مجازی است، که تاریخ نوشتن به و از دیسک های سخت، که سرعت سیستم پایین. بنابراین نه کارت حافظه فقط سریع تر است، اما RAM بیشتری در واقع می تواند پایگاه داده، فراداده، و استفاده از ابزارهای رابط اجرای سریع تر و هموار است. این ممکن است واردات، پخش و صادرات در همه معلول نیست.

اگر شما با استفاده از فعالیت های مانیتور و یا برخی از نرم افزار شخص ثالث برای نظارت بر استفاده از RAM، شما احتمالا معتاد تمام RAM خود را مورد استفاده قرار گیرد. سیستم عامل همیشه در تلاش برای حفظ برخی از RAM فیزیکی رایگان و برخی از ذخیره سازی به رم مجازی برای این هدف حرکت می کند. معمولا آن را تابع سیستم عامل داده که دریافت به رم مجازی برای اولین بار نقل مکان کرد است. این تکنیک هنوز هم می تواند کارایی کلی سیستم اثر بگذارد.

بیشتر مکینتاش رومیزی برای ارتقاء RAM اجازه می دهد (به جز برای مدل مانیتور 21.5 اینچ) است. شما می توانید مقداری پول اغلب با خرید یک مک با حداقل مقدار خود را از RAM را نجات دهد، و سپس خرید رم ظرفیت بزرگتر از یک شخص ثالث و نصب آن خودتان. این است که در واقع بسیار آسان برای نصب است. مطمئن باشید که برای خرید به خوبی شناخته شده است، فروشنده معتبر، به عنوان منابع وجود دارد که شما را کمتر از کارت های حافظه قابل اعتماد به فروش برسد.

Pic 2


هارد درایو

این است یکی از کاربران نهایی جزء بیشترین کنترل بر. این نیز کمترین جزئی از هر سیستم کامپیوتری است. در تنگنا بزرگ بودن، شما می خواهید برای غلبه بر که از پیکربندی درایو به همان سرعتی که شما می توانید استطاعت. سیستم عامل و برنامه های کاربردی نیاز به پهنای باند داده ها به اندازه کافی به اجرا هموار. فقط اتصال به اینترنت خود را در خانه می خواهم. این فقط می تواند به آپلود و دانلود داده ها در سرعت محدود. درایو به همان شیوه. ویرایش فایل های ویدئویی با استفاده از فیلم های متعدد و جریانهای صوتی در زمان واقعی زندگی می کنند، و می تواند یک پهنای باند درایوهای به سرعت غذا خوردن تا. بنابراین، ما را ترک سیستم عامل و برنامه های کاربردی بر روی هارد داخلی سیستم، و محل تمام رویدادها، پروژه ها، و رسانه ها در یک درایو ثانویه. این درایو ثانویه برابر بیشتر از یک درایو خارجی است. درایوهای داخلی ثانویه معمولا در مک طرفدار بزرگتر خواهد شد و SATA می باشد. این واقعا خوب برای ویرایش فایل های ویدئویی است. اما زمانی که ما به لپ تاپ ها و دسکتاپ مکینتاش جدیدتر حرکت می کند، ما نیاز به رفتن با دیسک های خارجی، تا بیمار این مورد بحث. اول اجازه دهید به ما در انواع مختلف از دیسک های خود را نگاه کنید.

سه نوع در دسترس وجود دارد: دیسک چرخان، حالت جامد، دورگه. ریسندگی دیسک و یا درایوهای HDD صفحه گرامافون است که چرخش مثل دی وی دی. آنها در 5400 دور در دقیقه و 7200 دور در دقیقه سرعت می آیند. برای ویرایش ویدئو، 7200 دور در دقیقه است که تقریبا اجباری است. آن را بسیار سریعتر قادر به خواندن و نوشتن داده ها به و از دیسک در حال چرخش است. و بر خلاف اتومبیل، بزرگتر درایو سریع تر از آن خواهد شد خواندن / نوشتن داده ها. است که چون دیسک های بزرگتر می توانند دیسک چرخان در داخل. یک هارد دیسک است که به سادگی یک صفحه گرامافون در حال چرخش است، اما 2 یا بیشتر نیست. پلاتر های بیشتر، هر کدام با داشتن خود خواندن / نوشتن سر خود را، سریع تر از آن می تواند داده ها دسترسی داشته باشید.

اشکال این است که در حال چرخش دیسک سقوط درایو است و می میرند بیشتر از درایوهای حالت جامد، با توجه به مکانیک هارد. آنها همچنین کمترین نوع درایو است.

درایوهای حالت جامد، یا SSD ها بسیار سریع تر در خواندن و نوشتن داده ها. از آنجا که هیچ حرکت اجزائی ندارند وجود دارد، SSD توفنده است از لحاظ نظری تر از یک HDD نادر است. سرعت سریع تر به معنای آنها بهتر برای ویرایش فایل های ویدئویی می باشد. اشکال این است که ظرفیت ذخیره سازی از آنها را ندارد، و بسیار گران تر از هاردهایی.

در نهایت ما باید دیسک های هیبرید، و یا به عنوان اپل مارک است نسخه خود را از این درایو فیوژن. این یک محفظه است که یک SSD و یک درایو هارد در آن است. سیستم عامل و فایل های پر استفاده ترین در سمت SSD برای سرعت هستند. فایل های مورد استفاده کمتر در سمت HDD بزرگتر، ظرفیت ذخیره سازی بیشتر مقرون به صرفه است. این انتخاب بسیار خوبی برای درایو سیستم داخلی در مک.

Pic 3


اتصالات درایو

ما گزینه های مختلفی از نحوه اتصال هارد دوم ما، که همه رویدادها و پروژه های ما نگه دارید، به مک ما. کمترین و کاملا غیر قابل قبول برای ویرایش فایل های ویدئویی USB 2.0 است. USB 3.0 جدیدتر به اندازه کافی سریع و بسیار خوبی برای ویرایش فایل های ویدئویی است. مطمئن باشید که مک خود را می کند در واقع پورت USB 3.0 بر روی آن، و یا نام تجاری جدید خود را درایو USB 3.0 را به پورت 2.0 سرعت افت خواهد کرد، شکست دادن هدف.

خارجی SATA (eSATA به) یک گزینه فوق العاده زمانی که با نرده حمله (پایین را ببینید) استفاده می شود است. قرعه کشی این است که تنها طرفدار مک با اسلات PCIe، با یک کارت PCI پورت eSATA می تواند به شما این مزیت را. آداپتورهای های فایروایر که اجازه می دهد پورت eSATA برای اتصال به یک پورت FW800 وجود دارد، اما شما قربانی و نمی توانید eSATA به سرعت کامل واقعا می تواند در ارائه.

FireWire 800 و یک جزء اصلی ایستادن های ثابت و طولانی مدت از ویرایش ویدئو خارجی، درایوهای ثانویه بوده است. به نظر من، آنها را تنها به سختی به اندازه کافی سریع برای ویرایش با کیفیت بالا، و برای ترکیب سنگین و ویرایش multicam، پیچیده بیش از حد آهسته. با توجه به انتخاب، با USB 3.0 طولانی قبل از استفاده از FW800. اما اگر شما اصلا یک انتخاب داشته باشند، FW800 راه رفتن، به جای USB 2.0 غیر قابل قبول است.

صاعقه آینده است، دوست دارم یا نه. این سریع ترین اتصال خارجی است، و نسخه جدید 2.0 خواهد بود و حتی سریع تر از نسخه 1.0 امروزه پورت. صاعقه با درایوهای SSD شگفت انگیز برای ویرایش فایل های ویدئویی می باشد. صاعقه با HDD RAID واقعا خوب است. اگر شما می توانید آن برآیند، و یک RAID بر روی یک پورت تاندربولت مطلقا راه برای ویرایش ویدئو با FCP X. تنها اشکال این قیمت است، اما به عنوان دستگاه های بیشتری تولید شده و خریداری شده، قیمت شده اند به طور پیوسته فرو می ریزند.

Pic 4


نتیجه

اگر شما از پول، بالای خط مک با بیشترین تعداد هسته های پردازنده، سرعت CPU، GPU قدرتمند ترین، حداکثر RAM، و سریعترین درایوهای SSD تاندربولت خواهد بود ایده آل است. اما بسیاری از ویراستاران مستقل نمیدهم که این نوع از پول نقد فقط تخمگذار در اطراف. بنابراین توازن میان آنچه که شما می توانید استطاعت، دانستن که اجزای اثر FCP X تجربه خود را، و چگونه آنها تاثیر FCP X، می تواند به شما کمک کند راحت تر انتخاب مک جدید. این اطلاعات همچنین می تواند کمک به شما تصمیم می گیرید چه چیزی را ارتقا دهید، و یا حتی کمک به عیب یابی مسائل مربوط به عملکرد زمانی که شما آنها را اجرا کنید.


Related Videos
Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • Husojae
  Looking forward to your assessment of the new MacPro when it's available and navigating all the possible storage combos to choose from. In the meantime to spruce up a MacPro Early 2008 (used for Logic & FCPX) would an SSD extend the useful life of it that much? I have the same video card as you and 22GBs of RAM, so Logic X is totally fine, but FCPX seems to be a different story.
  • 6 years ago
  • By: Husojae
  Reply
 • BenB
  I'm quite happy with my Mac Pro set up. I also have a 15" retinal MacBook Pro, which doesn't run FCP X that much faster than my Mac Pro, and it has an SSD card. I state that based on editing native REDCODE RAW files. My MP out performs my rMBP for playback and such, but that is because my MP has a much more powerful GPU, which is the heart of FCP X performance. But given the same GPU on both machines, the rMBP would be a better performer. Problem with SSD, is they are expensive, very small, and don't forget the extra hardware required to make them fit inside a Mac Pro. Since the 2013 Mac Pros (The Tube) is supposed to be out "late the year", I'd wait. I was going to upgrade my Mac Pro's GPU, but it generates way too much heat as it is. And why spend that money now, when I'm buying a new one in a few months?
  • 6 years ago
  • By: BenB
  Reply
Managing Media
Final Cut Pro X 204
Dream It. Do It.
Do you want to learn Managing Media?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: