All Articles Final Cut
فاینال کات طرفدار X عملکرد آزمایش 2: بیدرنگ سرعت
Iain Anderson on Sat, April 19th 0 comments
If you have the need for more speed in FCP X in real time, read this second part of insightful tests by Iain Anderson comparing major Mac models across a number of FCP X tasks.

در ما تست سرعت جامع کنندگان از FCP X عملکرد ، ما در چگونه به سرعت مدرن مکینتاش می تواند، صادرات رندر و فشرده سازی انواع فایل های مختلف نگاه کرد. تعداد کسانی که قطعا مهم است، که شما می توانید آنها را به پروژه ویدئویی بزرگتر نسبتا به آسانی برون یابی. اما آنچه در مورد عملکرد زمان واقعی؟ آیا می توانم مک خود را نگه دارید تا با شما؟ سلام چه قرار بود به اینجا نگاه کنید.

چه نیاز به سرعت؟

برای بهترین نتایج، مک خود را نیاز دارد تا بتواند به شما در رزولوشن کامل از فرمت انتخاب خود را با هر اثر، محصولات کشاورزی و اصلاحات رنگ آمیزی، شما می خواهید به درخواست، در زمان واقعی نشان می دهد. اگر شما مایل به سازش، شما می توانید با فایل های پروکسی کار می کنند به راحتی و پس از آن تقریبا هر مک را ادامه دهید.

If your Mac isn’t fast enough for your needs, flick this on import.

اگر مک شما به اندازه کافی سریع نیست برای نیازهای شما، تلنگر این در واردات.

برای کار با فایل های پروکسی، فقط تکان دادن یک کلید برای تولید فایل های پروکسی در واردات و سوئیچ دیگر (در زیر سوئیچ کیفیت / عملکرد) در پخش.

در اینجا هر چند، تعقیب گردش کار بدون مصالحه.

چیزی که ما مورد آزمایش قرار

در انواع مکینتاش، ما این اثرات به منظور لایه تنظیم نشسته بالاتر از 4K و ویدیو 1080p اضافه شده:

  • هیئت مدیره رنگ از پیش تعیین شده تابستان خورشید
  • اثر Gaussian Blur بروید، در پیش فرض
  • اثر کنتراست کریسپ
  • یک محصول از 20Ùª از تصویر را خاموش گرفته شد Ùˆ سمت Ú†Ù¾
  • مقیاس 2 چرخش Ùˆ 110Ùª اضافه شد

در پایان روز، اینا هیچ کدوم کاملا چند اثرات و تحولات. برخی از گردش کار به طور معمول بیش از که اضافه کردن. بسیاری از کمتر را اضافه کنید. تقریب خشن آن است.

Everything applied at once.

همه چیز در یک بار استفاده شود.

آنچه ما سعی در انجام است برای بازی های ویدئویی و ببینید که اگر آن را به لکنت افتاده بود. تنظیم شما می توانید فعال به اجازه فاینال کات های حرفه X شما هشدار می دهند اگر قاب ها کاهش یافته است، و معمولا که youd آنها را ترک کردن وجود دارد. عطف آنها را در اجازه می دهد تا ما را ببینید که در آن نقاط درد می باشد.

ما مکینتاش همان است که در مجموعه های قبلی از آزمون استفاده می شود:

مک نرم افزار 2013 (با نام تجاری جدید مدل سیلندر 6،1 از اواخر 2013): 3 گیگاهرتز 6 هسته ای، D700s دوگانه، پگاسوس (Pegasus) P2 16 TB رعد در RAID 5 برای ذخیره سازی، 32 GB RAM

نیکل 27 (بالای همه در آنهایی که در حال حاضر، مدل 14،2 از اواخر سال 2013): 3.5 گیگاهرتز چهار هسته i7، GTX780 w/4GB، 2 * پشتیبان گیری شرکت Seagate به علاوه هارد در RAID 0 برای ذخیره سازی، 24 GB RAM

مک بوک طرفدار 15 (تلفن همراه مک بالا، مدل 11،3 از ابتدای سال 2013): 2.6 گیگاهرتز چهار هسته i7، GTX750M، پگاسوس (Pegasus) P2 رعد 16 TB در RAID 5 برای ذخیره سازی، 16 GB RAM

مک بوک طرفدار 13 (مک ارزان تر تلفن همراه، مدل 10،2 از ابتدای سال 2013): 2.5 گیگاهرتز پردازنده Core i5 دوگانه، اینتل HD گرافیک 4000، 2 * پشتیبان گیری شرکت Seagate به علاوه هارد در RAID 0 برای ذخیره سازی

مک نرم افزار 2008 (مدل 3،1 بزرگتر از 2008): 2 * 3.2 گیگاهرتز چهار هسته پردازنده های Xeon اینتل، ATI کارت گرافیک Radeon HD 5870 درونی ثانویه 1 TB SATA برای ذخیره سازی، 16 GB RAM

ما همه چیز را در تنظیمات بهترین کیفیت آغاز شده، و اگر فریم کاهش یافته است، ما آن را رد کرد تا بهترین عملکرد است که در اصل از نیمی وضوح. خوب خود را برای ویرایش در بیشتر مواقع، قطعا به اندازه کافی خوب برای دیدن اگر یک اثر مناسب و یا رنگ است درست است، اما آن خواهد بود نرم و اگر شما به دنبال نزدیک. بدون سازش، درست است؟

Start on Best Quality and turn it down if needed—also note the Proxy switch is here if you need it.

شروع در بهترین کیفیت را روشن کنید و آن را در صورت neededalso توجه داشته باشید که سوئیچ پروکسی است که در اینجا اگر شما به آن نیاز دارید.

نتایج

مک بوک طرفدار 15 و جدید مک طرفدار هیچ فریم در همه در مجموعه تست ما را رها نمی کند، نه در 1080p، و نه در 4K. علاوه بر استفاده از عملکرد مک پرو، این است که تقریبا به طور قطع با توجه به جدید خود را، سریع، رعد 2 RAIDbut نتیجه چشمگیر خود را با این وجود.

جدید iMac و قدیمی تر طرفدار مک هیچ مسائل را با رزولوشن 1080p در کیفیت بهتر بود. با این حال، هر دو موفق به افت فریم کاملا به سرعت در 4K در کیفیت بهتر است. ضربه زدن به پشت به عملکرد بهتر، نیکل می تواند آن را بدون مشکل مدیریت، در حالی که قدیمی تر طرفدار مک نمیتونستم این کار را در تمام. ذخیره سازی آهسته تر بر روی مانیتور بود به احتمال زیاد به یک موضوع، چرا که GPU iMacs و CPU هر دو سریعتر از جوانب مثبت مک بوک.

با این حال، فقیر مک بوک طرفدار 13 با 1080p در کیفیت بهتر تلاش، حتی قادر به مدیریت تاری نیست، هر چند از آن می تواند همه چیز را با یک بار تحت فشار قرار دادند به حالت عملکرد بهتر کنار بیایند.

شناسایی تنگناها

عملکرد GPU و CPU خواهد شد بدیهی است بخشی از بازی بزرگ است، اما سرعت ذخیره سازی است همیشه یک فاکتور مهم است. این امر به ویژه اگر شما هل دادن مک خود را نسبتا سخت است، و بدتر ساخته شده خود را هنگامی که شما با خرید و فروش filesyoure جداگانه بیشتر احتمال دارد برای دیدن یک قطره قاب وقتی که یک کلیپ جدید در جدول زمانی خود را شروع می شود. به یاد داشته باشید که حتی اگر درایو خود را باید به اندازه کافی سریع برای خواندن کلیپ تک با مشکلی، در یک پروژه است آن رو که قادر به خواندن کلیپ در حال حاضر و پس از آن به سرعت دسترسی به کلیپ بعدی بیش از حد.

فراموش نکنید که همه چیز سخت تر می شود زمانی که شما با خرید و فروش multicam، و یا با فرمت های سنگین مثل RED. فیلم H.264 بومی نباید بیش از حد بد است، به عنوان کار رمز گشایی اضافی تا حدودی با کاهش نیاز به سرعت داده ها جبران شود.

نتیجه گیری

همانطور که youd انتظار می رود، شما نیاز به یک سیستم با کارت گرافیک واقعی به کار در اندازه کامل. تعجب آور آن که چگونه قادر طرفدار مک بوک می تواند زمانی که با یک RAID مناسب و معقول زوج، اما تعجب آور است که طرفدار مک می تواند 4K در زمان واقعی و بدون هیچ مشکلی اداره کند. نیکل با محلول درایو ارزان تر می 4K اداره کند، اما تنها justand سلام واقعا جای تعجب نیست. اگر شما مقابله با 4K، به راست برای بالای دنده خط.

برای بهترین نتایج، خرید هر مک مدرن با GPU اختصاص داده شده، ذخیره سازی مناسب و معقول، و blindingly سریع عملکرد زمان واقعی خواهید با رسانه های با وضوح کامل. برای نتایج بهتر در 4K، گرفتن یک RAID سرعت بیش از حد.

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Color Grading
Final Cut Pro X 205
Dream It. Do It.
Do you want to learn Color Grading?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: