All Articles Final Cut
چکیده نگاه اول : کمپرسور 4 : هر رشته اصلی ای ارتقاء؟
Richard Lainhart on Sat, June 25th 3 comments
The third of our First-Look Reviews for the Final Cut Pro X suite takes a look at the most uncelebrated of apps: Compressor 4. Has this essential tool for video editors been given a mighty make-over?

در تاریخ 21 ژوئن 2011 ، اپل فاینال کات های حرفه X ، کامل ارجمند برنامه های ویدئویی خود را ویرایش حرفه ای دوباره نوشتن . همراه با آن نسخه های جدیدی از حرکت و کمپرسور آمد . کمپرسور ، در حال حاضر در نسخه 4 ، از مدت ها ابزاری حرفه ای از انتخاب برای فشرده سازی نرم افزار های ویدئویی بوده است ، به ویژه برای DVD و وب سایت تالیف ، و در نظر گرفته شده است به طور کلی بهترین بستر های نرم افزاری در دسترس برای فشرده سازی H.264 شده است. در این بررسی ، ما قصد داریم نگاهی به نسخه جدیدی از کمپرسور و ببینید چه ، اگر هر چیزی ، تغییر کرده است.


برداشت اول

بر خلاف فاینال کات های حرفه ای (FCP) و حرکت ، که اساسا دوباره طراحی رابط ، کمپرسور 4 همانند نسخه 3.5 به نظر می رسد. تفاوت تنها فوری است که هنگامی که شما برای اولین بار راه اندازی این برنامه ، این پنجره می بینید :


این به شما اجازه می دهد تا یکی از قالب های فشرده سازی جدید اپل که در ایستگاه از پیش تنظیم برای ویدئو و فشرده سازی صوتی به انواع فرمت های استاندارد و دستگاه های سخت افزاری را انتخاب کنید. برای بسیاری از کاربران ، از انتخاب یکی از این قالب ها خواهد شد همه آنها نیاز به انجام. بسیاری از این قالب ها همچنین شامل آنچه به عنوان اقدامات اینچنینی را پس از پردازش شناخته شده است. اینها اقدامات خودکار که پس از شما تصویری است که فشرده ، به طور خودکار آپلود کلیپ های فشرده خود را به حساب خود را در یوتیوب ، و یا سوزاندن یک دیسک Blu - Ray از فایل های MPEG خود را به نام چند مثال است. برخی از این اقدامات اینچنینی را پس از پردازش نیز در کمپرسور 3.5 بودند ، به طوری که هیچ چیز تازه ای در اینجا وجود دارد ، اگر چه بیشتر از آنها در دسترس از قبل از دیدن دو عکس زیر را برای اقدامات اینچنینی را در نسخه 3.5 و 4 ، به دست آمد در دسترس وجود دارد.


تنها تفاوت های مرئی بین 3.5 و 4 مانیتور دسته ای که نسخه 3.5 در حال حاضر "مانیتور تقسیم" نامیده می شود :


اما مانیتور تقسیم کار می کند همان مانیتور بچ قدیمی است ، بنابراین نام تنها تفاوت واقعی است.


نا امیدی

بنابراین هیچ دلیل برای نسخه 3.5 کاربران را برای ارتقاء به نسخه 4 وجود دارد؟ خوب ، اگر شما قصد کار با X FCP و حرکت 5 ، شما کمپرسور 4 ، باید به عنوان "ارسال به کمپرسور" را فرمان در X FCP تنها با نسخه 4 کار می کنند. اما دیگر از آن ، من می ترسم که پاسخ منفی باشد.

اول از همه ، بر خلاف FCP X و حرکت 5 ، کمپرسور 4 هنوز هم برنامه های 32 - bit. شما می توانید این کار را با در حال اجرا کمپرسور 4 بررسی کنید ، سپس مانیتور فعالیت راه اندازی (در برنامه های کاربردی


و بر خلاف برخی از برنامه ها ، مانند سافاری ، که شما اجازه می دهد ، به منظور سازگاری با پلاگین های شخص ثالث ، انتخاب کنید که آیا این برنامه در حالت های 64 - bit یا 32 - بیت اجرا (دریافت اطلاعات در برنامه در یاب برای دیدن این سوئیچ) :


کمپرسور 4 هیچ جعبه چک از جمله :


چرا این مهم است؟ اول ، 64 بیت واژهنامه ، می توانید حافظه بیش از واژهنامه های 32 - bit ، آدرس هر چند که برای اکثر کاربران این مهم است ، همانطور که اکثر کاربران به هیچ وجه نزدیک RAM به اندازه کافی به تفاوت. از همه مهمتر (و بدون رفتن به بسیاری از جزئیات فنی) ، برنامه های های 64 - bit عموما سریعتر از برنامه های 32 - بیت ، به عنوان کلمه به اندازه بزرگتر ، با سخت افزار مناسب ، اجازه می دهد تا برای اجرای کد سریع تر است. و با فشرده سازی تصاویر ویدئویی ، سریع تر است همیشه بهتر است.

در واقع ، در حالی که ما در مورد این موضوع هستید ، اجازه دهید نگاهی به یک معیار سریع. من فشرده 8 - دقیقه ، 720 × 1280 کلیپ ویدیوئی در هر نسخه به H.264 در بهترین تنظیمات آن ، با استفاده از همان مشخصات که ما برای ما macProVideo.com آموزش آنلاین ویدیو استفاده کنید. در اینجا نتایج :

 • Compressor 3.5 job: 8:52
 • Compressor 4.0 job: 8:52

درست است : آنها دقیقا همان! کمپرسور 4 ، حداقل در تست کوتاه من است ، در حداقل بیش از کمپرسور 3.5 بهینه سازی نشده است. و این بزرگترین ناامیدی alllike من گفتم ، در جهان از فشرده سازی تصاویر ویدئویی ، سریع تر همیشه بهتر است.


تاملات پایانی

اگر شما با استفاده از FCP X و حرکت 5 ، پس گرفتن کمپرسور 4 (یا X) بدون brainerit هنوز هم در میان بهترین ابزار برای فشرده سازی تصاویر ویدئویی در OS X ، به خصوص برای H.264. و چرا شما باید از کمپرسور 4 تا از X FCP یا حرکت 5 فشرده سازی استفاده ، شما یک انتخاب نیست به هر حال. شیرین کننده ها در اینجا این است که قیمت از پذیرش بیش از معقول کمپرسور به قیمت 50 دلار است.

اما اگر شما در حال حاضر با کمپرسور 3.5 کار و انجام برنامه ریزی برای ارتقاء به X FCP ، و یا حداقل برنامه ای برای ادامه برای انجام بسیاری از کار حرفه ای خود را در استودیو فاینال کات ، واقعا وجود دارد بدون هیچ دلیل قانع کننده برای ارتقاء به کمپرسور 4. و این واقعا خیلی badit به نظر می رسد اپل از دست رفته فرصت بسیار خوبی برای ارتقاء از تمام ابزار های ویدئویی خود را در سراسر هیئت مدیره است.

استفاده از این آموزشهای ویدیویی برای یادگیری همه چیز شما نیاز دارید در مورد فاینال کات های حرفه X و حرکت 5 (به زودی )!

Related Videos
Comments (3)

You must be logged in to comment.

 • Furuviu
  "compressor... is generally considered the best available platform for H.264 compression." By whom? Have you tried Squeeze or Episode? Even Adobe's encoder makes better h.264. I am bitterly disappointed with the latest Compressor. Compressor is neither a jack-of-all-trades (wmv? , webm? , flash?) or a focussed master. It's QuickTime 7 with mpeg2. Shocking show, Apple.
  • 9 years ago
  • By: Furuviu
  Reply
 • rlainhart
  Drumhum: I have tried Squeeze and Episode, in fact, and because Compressor does what I've heard is five-pass VBR encoding, I've always felt that Compressor's H.264 was the smoothest. That's my opinion, of course, but I'm not the only one I know of. As for the rest of your comments, I can't disagree...
  • 9 years ago
  • By: rlainhart
  Reply
 • Compressor 4 DOES support 64-bit processing, for supported codecs. Only the app itself is still 32-bit.
  • 9 years ago
  • By:
  Reply
Reason 11 Explained and Explored
Reason 11 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Reason 11 Explained and Explored?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: