All Articles Final Cut
چکیده نگاه اول : فاینال کات های حرفه X : ویژگی های رابط بالا
Rounik Sethi on Tue, June 21st 5 comments
The much anticipated Final Cut Pro X has finally hit the shelves App Store. With the promise of major speed enhancements, a completely redesigned interface, a new approach to editing and a price to...

مقدار پیش بینی شده فاینال کات های حرفه X در نهایت ضربه قفسه فروشگاه app . با وعده از پیشرفت های عمده سرعت ، رابط کاربری به طور کامل دوباره طراحی شده ، یک رویکرد جدید به ویرایش و قیمت را به لبخند کیف پول خود را ، این هیچ بروز رسانی عادی و یا ارتقاء می باشد. فاینال کات از نسخه 7 در یک غول کبیسه که نماد چه عظیم خروج از منم هر چیزی که قبل از آن می آیند تا 10 رفته است.

سوالات X FCP بزرگ در حال حاضر آماده است تا پاسخ داده شود. سیب رادیکال پارادایم جدید برای ویرایش ویدئو رفتن به درخواست تجدید نظر را به مبتدیان و حرفه ای به طور یکسان است؟ آیا آن را در استروئید های iMovie است ؟ آیا آن معیار است که تمام برنامه های ویدیویی دیگر تلاش خواهد کرد به تقلید؟ برداشت من تا کنون؟ فاینال کات های حرفه X است به طور بالقوه شگفت انگیز است.

ببینید ، اپل تنها قادر به تولید بی نظیر اعتیاد به مواد مخدره و وزوز در اطراف یک محصول جدید اما همچنین از ایجاد محصولات که واقعا تسخیر تخیل کاربران نیست. و theyve موفق شد یک بار دیگر!

در این بررسی برای اولین بار از فاینال کات طرفدار X و نگاهی به برخی از ویژگی های کلیدی در رابط است که به احتمال زیاد برای تغییر راه های ویدیویی و شاید حتی راه را ویرایش کنید ما ساخت داستان های بصری ، بیش از حد.

... و اقامت به تنظیم توپی macProVideo.com ! Weve کردم تعداد زیادی از بررسی های X FCP ، راهنمایی و آموزش در آینده راه خود را به عنوان به عنوان آتی FCP X آموزش های ویدئویی توسط فاینال کات مربی فوق العاده ، نویسنده و کارشناس مشهور جهان ، مایکل Wohl


نصب

فاینال کات های حرفه X است تنها از طریق فروشگاه App مکینتاش در دسترس است. سلام درست است. دیسک های بیشتر برای نصب از. اتصال به فروشگاه App در پلنگ برفی مک و خرید نرم افزار X ، فاینال کات ، بدون درد است و بسته به سرعت اتصال به اینترنت و فاصله خود را به نزدیک ترین فروشگاه خرده فروشی اپل خود را ، بسیار سریعتر نسبت به سفر رفت و برگشت به آن را انتخاب کنید تا در شخص.

پس از دانلود تاپیک چیزی بیشتر به انجام است. این واقعا couldnt شده اند ساده تر است.


واردات قطعه فیلم و کلیپ

پس از راه اندازی فاینال کات طرفدار X شما با anow infamoussleek iMovie به سبک رابط (که بعدا بیشتر) استقبال می شود و در سمت چپ بالا ، با توجه به سه آسان به دسترسی به آیکون ها برای وارد کردن کلیپ ها فیلم از دیسک ، از یک دوربین و یا از iMovie به پروژه می باشد. سمت پروژه در پایین به شما این امکان را می دهد به شما برای ایجاد پروژه های جدید. اگر youve همیشه سر خود را در اطراف رویدادها و پروژه های در های iMovie و سپس شما به فاینال کات X نرم افزار مانند یک اردک به آب.

به طور خلاصه ، هر قطعه فیلم شما واردات باید در حوادث قرار داده شده (که می تواند سازمان یافته ، به نام ، تقسیم ، و دستی هم ادغام شدند). این پوشه رویداد پس از آن در دسترس به هر پروژه در فاینال کات های حرفه X. بدون نیاز به دوباره واردات قطعه فیلم از یک پروژه به دیگری است.

پروژه ها می تواند ایجاد و روشن بین با سهولت با انتخاب به نمایش / عدم نمایش پروژه کتابخانه (فرماندهی 0 (صفر)). هنگامی که شما را ترک و راه اندازی فاینال کات های حرفه X ، شما دسترسی به تمام حوادث و پروژه های کار بر روی youve شده است. شما همچنین اصلا حتی آنها را ذخیره ی آن ها به صورت این کار انجام شود به طور خودکار!

در صورت واردات قطعه فیلم را به فاینال کات های حرفه X شما با سازماندهی ، transcoding و گزینه های تجزیه و تحلیل ارائه شده است. فاینال کات ، به عنوان مثال ، هم اکنون می توانید به طور خودکار کلیپ های خود را برای تثبیت رنگ تعادل ، تشخیص چهره و حتی مشکلات صوتی در طول روند واردات را تجزیه و تحلیل کند. گزینه شما می خواهید و سپس را انتخاب کنید واردات اسکن شود را انتخاب کنید.


رابط کاربری

تاپیک بدون مخفی که شبیه رابط FCP X است که از iMovie به 11 است. یکی از ویژگی های از iMovie به من لذت می برد توانایی (ضامن) مخفی کردن زمینه رابط کاربری و تغییر اندازه این مناطق ، بیش از حد است. در نگاه اول فاینال کات 7 کاربران کهنه کار ممکن است سر خود را در تعجب که در آن پنجره بازدیدکننده دوم به ناپدید خراش. (نسخه 10) با نیاز به یک صفحه نمایش دو پنجره (بوم و بیننده) توزیع شده است. در عوض ، بیننده را به کلیپ های خود را به عنوان تنها پنجره عمل می کند نقل قول مورد نیاز است. این قطعا برای استفاده کارآمد تر از املاک و روی صفحه نمایش واقعی می سازد و قطعا به فهم آسان تر برای کاربران جدید برابر است.


سطل آبرومند شده است توسط مرورگر رویداد ، جایگزین می شوند. IM هنوز هم از این وضعیتی وخیم است ، اما گزینه های مرتب سازی در دسترس از بالای پانل مرورگر و از طریق دکمه دنده در پایین مرورگر اجازه می دهد برای برخی از گروه بندی ارزشمند دیسک ، تاریخ ، مدت و معیارهای دیگر. این احساس سریعتر و بصری تر با مرورگر رویداد کار بیش از سطل های قدیمی.

یکی دیگر از ویژگی های مفید توانایی برای نشان دادن کلیپ در لیست به عنوان مخالف به اسلایدهای بشکل نوار فیلم به نمایش در مرورگر رویداد است. دستکاری و انتخاب کلیپ ها مشابه است به iMovie ، اما نمی اجازه دهید این نرم افزار X تجربه منجر به کاستن از برش نهایی خود را. سهولت که در آن شما قادر به سرعت انتخاب منطقه از کلیپ (یعنی تنظیم و از نقاط) و سپس قرار دادن آن کلیپ را به جدول زمانی برای گردش سریعتر می سازد ، به نظر من.


هدر آهنگ از جدول زمانی جدید غایب است. اما شما باید دسترسی به آهنگ های مختلف به سادگی با کشیدن کلیپ جدید از مرورگر رویداد در بالای یک کلیپ در جدول زمانی است. FCP X به طور خودکار ایجاد یک خط مسیر را به جای که کلیپ. هنگامی که youve کلیپ های اضافه شده به جدول زمانی فرایند آن لذت بخش تر و تمیز در واقع ، تغییر اندازه و ریز لحن کلیپ.

به طور کلی فاینال کات های حرفه رابط X احساس تمیز ، مدرن و کاملا پاسخگو است.


ویرایش

یکی از بزرگترین ترس در میان ویراستاران فیلم طرفدار این بود که آیا دستورات کلیدی خواهد بود چیزی از گذشته و رابط کل نیاز به ماوس یا پد مسیر محور می شود. البته منم که این مورد نیست! با این حال ، بعضی از توابع ، احساس طبیعی تر با استفاده از ماوس است. به عنوان مثال ، موج دار شدن مخفی شود ، رول مخفی شود ، لغزش مخفی شود ، و غیره است ، اما با استفاده از ترکیبی از دستورات کلید ماوس و انتخاب مطمئنا می تواند به افزایش سرعت گردش کار سردبیران. میانبرهای صفحه کلید در اینجا وجود دارد و می توان آنها را از طریق نرم افزار فاینال کات سفارشی


اگر شما پیدا صوتی به صورت خودکار و دستکاری ویدئو منحرف ، شما به سادگی می توانید آنها را خاموش با استفاده از دکمه های مربوطه در بالا و سمت راست منطقه گاهشمار. علاوه بر جامع کنترل زوم مستقل برای مرورگر رویداد و جدول زمانی وجود دارد. علاوه بر این ، با کلیک کردن بر روی سوئیچ لغزنده زوم ، نشان می دهد پانل پاپ آپ که در آن شما می توانید ارتفاع کلیپ و ظاهر کلیپ ، تنظیم می کند. در واقع ، شما می توانید صوتی و / یا عناصر ویدئو کلیپ ها از نمایش داده شدن تاکید. بسیار مفید است.

یکی از ویژگی های مهم تبلیغ جدید جدول زمانی مغناطیسی است. در تمام صداقت آن را در زمان من در حالی که کمی برای این که به استفاده می شود و آن را در ابتدا احساس نگرانکننده که کلیپ به طور خودکار در حال حرکت بودند از راه را به جای یکی دیگر از کلیپ در حال نقل مکان کرد و یا کمرنگ است. قطعا یکی از ویژگی های آن است که احتمالا خواهد شد راه استاندارد برای ویرایش ویدیو در آینده و در حال حاضر می توانید ببینید که چگونه ضروری رفتن خود را برای به گردش کار در حال ویرایش من.


ابزار های متعدد را از منوی ابزار در نرم افزار X. ، فاینال کات ، موجود است اگر شما سعی می کنید در حال حرکت کلیپ به یک منطقه کاملا خالی از جدول زمانی با ابزار را انتخاب کنید شما هیچ شادی وجود دارد. با این حال ، انتخاب ابزار و موقعیت (P) ، در یک کلیپ با موفقیت منتقل شده منجر شود. ابزار کمتری از منو در دسترس نسبت به برش نهایی نرم افزار 7 وجود دارد. با این حال ، این یک نشانه که فاینال کات های حرفه X فاقد ویژگی های ، به جای که اپل به پیاده سازی راه هایی برای استفاده از دستورات کلیدی و / یا موس را به انجام عملکردهای مشابه به طور مستقیم در خط زمانی نمی باشد. ابزار بنابراین خاصی برای این کارها به سادگی کار برکنار شده باشد.


به بسیار از نوار ابزار راست را فشار دهید بازرس. انتخاب کلیپ و کلیک کردن بر روی دکمه بازرس نمایش ویدئو ، صدا و افکت های دیگر که مربوط به آن کلیپ است. هنگامی که انجام برخی از ساده مخفی شود شما متوجه رنگ بازی و تبدیل دیگر و اثرات صوتی در دسترس وجود دارد. شما قادر به کلیک بر روی دکمه آبی در کنار شده به یک اثر آن را دور زدن و یا دوبار کلیک کنید نوار خود را به فاش کردن پارامترهای بیشتری که شما می توانید تنظیم.


تاملات پایانی

اپل تا به وضوح تصور طولانی و سخت در مورد چگونه به بهبود رابط کاربری بنابراین نه به پایمال کردن کاربر ، در حالی که هنوز هم دادن دسترسی آسان به همه دستورات و توابع ضروری است. بنابراین نمی شود فریب خورده است ، قطعا وجود دارد بسیار بیشتری نسبت به X فاینال کات طرفدار با چشم. در حالی که پنجره ترجیحات است حداقل در مقایسه با انواع تنظیمات موجود در فاینال کات طرفدار 7 ، یک نگاه کامل برخی از منوها و نگاهی به تصحیح رنگ و ویژگی های صوتی را فراهم می کند یک اشاره صرف در قدرت زیر FCP XS براق بیرونی. این یک پلت فرم است که اپل را با تکیه بر و به عنوان نسل بعدی در نرم افزار ویرایش ویدئو استفاده کنید است. این ممکن است زمان کمی قبل از FCP X به طور کامل بالغ نیاز و این مهم به خاطر داشته باشید این یک نسخه تکامل یافته از FCP 7 نیست. این آغاز انقلاب ویرایش ویدئو اپل است.

به گوش باشید برای بررسی بیشتر در مورد جنبه های مختلف از X فاینال کات طرفدار در مورد هاب و ، البته ، آینده FCP X آموزش های ویدئویی توسط فاینال کات مربی فوق العاده ، نویسنده و کارشناس مشهور جهان ، مایکل Wohl در تاریخ چهارشنبه

UPDATE : خواندن این مقاله برای کسب اطلاعات بیشتر در فیلم X آموزش FCP !


Related Videos
Comments (5)

You must be logged in to comment.

 • Rounik Admin
  One additional note: People have been asking how to get the additional content for FCP X and Motion 5. Simple: Run Software Update from the Apple Menu. Be prepared for another long time waiting for the download to complete ;-)
  • 8 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • Rounik Admin
  Note: People have been asking how to get the additional content for FCP X and Motion 5. Simple: Run Software Update from the Apple Menu or select the option available from the Motion and Final Cut application menus. Enjoy!
  • 8 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • JFBmusic
  Thanks for the overview of FCP X, nice work! Here's an article you might be interested in, an official Apple how-to guide to installing it "correctly": http://support.apple.com/kb/HT4722
  • 8 years ago
  • By: JFBmusic
  Reply
 • Rounik Admin
  Thanks JF! This is great link - and very important for anyone installing FCP X, Motion 5 or Compressor 4 onto a system where Final Cut Studio 3 is already installed! A Must Read!
  • 8 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • Rounik Admin
  Some people have contacted me about "missing Pro features"... I have 3 things to say about that: 1. Please leave comments here so we can all share opinions and feedback. 2. Some features are being added by Apple in the near future, like multicam editing for example. FCP X is a brand new platform. It might take a little time before some of the more "pro" features are fully implemented. 3. Other "Pro" features may be omitted entirely. I believe, for better or worse, Apple are looking ahead to a video editing future that is quite different to our present experience of who and what video editing is all about...
  • 8 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
Synthi V Explored
Arturia V 105
Dream It. Do It.
Do you want to learn Synthi V Explored?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: