All Articles Final Cut
تسلط 3D متن در فاینال کات طرفدار X
Iain Anderson on Sun, July 26th 0 comments
3D titles are here in Final Cut Pro X (10.2) and Motion 5.2. But how can you get to grips with them? Iain Anderson reveals their inner workings in this excellent FCP X tutorial article.

به عنوان ویژگی های شاخص اخیر FCP X 10.2 به روز رسانی، عناوین 3D ارزش یک نگاه نزدیک تر می باشد. در این مقاله، به خوبی در همه nitty جزئیات ریگ دار از بعد سوم جدیدی از متن نگاه کنید.

Just turn it on!

فقط آن را روشن!

کنترل متن 3D

هنگامی که به هر عنوان به شما اضافه در FCP X جدید، شما می توانید آن را به بعد سوم با فشار دادن چک باکس کوچک آبی رنگ در کنار 3D متن اکسترود. کنترل مهم در اینجا شامل چه حد می خواهید متن را به خارج شود، و چه نوع مورب (از جمله هیچ) می کشیدی مایل به استفاده از. برخی از اشکال مورب در اینجا برای حرف توخالی اجازه می دهد، بنابراین شما اصلا نیازی به استفاده از فونتهای اختصاص یافته است.

Many, many bevel shapes.

بسیاری از، بسیاری از اشکال مورب.

آن همچنین امکان استفاده از نوار لغزنده وزن در اینجا، به نازک تر متن و یا ضخیم تر. با این حال، چیزی بیش از یک کمی تنظیم احتمالا به شما نشان دهد و دقیقا به همین دلیل طراحان فونت ترجیح می دهند برای ایجاد وزن چند خود. با کنار زدن وزن بیش از حد بالا یا پایین است به احتمال بسیار زیاد به علت بی نظمی، اما کوچک اشاره یک راه یا دیگری OK است اگر شما اصلا معادل واقعی به دست.

The lighting controls.

کنترل روشنایی.

ساخته شده در کنترل روشنایی به شما اجازه تغییر textand خود را تنها متن، نه ویدیو behindis روشن در حالی که از آن باقی مانده یک گام به دور از نور یک راه حل 3D واقعی، آن قطعا بسیار قدرتمند. (اگر می خواهید بیشتر، تاپیک همیشه حرکات 3D کامل راه حل های روشنایی به هر حال.)

Several lighting presets.

چند ایستگاه از پیش تنظیم روشنایی.

چند ایستگاه از پیش تنظیم در اینجا به شما اجازه انتخاب از نصب روشنایی های مختلف، و هر چند جنبش خود را نمی توان متحرک، چراغ می تواند تبدیل شود به بالا یا پایین با یک استاندارد، نوار لغزنده keyframeable. آن همچنین ممکن است به اجازه می دهد که متن به بازیگران سایه بر روی خود، که قدرت کمی بیشتر برای محاسبه اما نگاه واقع بینانه تر کنند.

محیط

فقط به عنوان به عنوان روشنایی مهم محیط زیست است، چرا که متن اغلب منعکس خواهد شد چه در اطراف آن، و یا صحیح تر، چه شما وانمود می باشد در اطراف آن. چند ایستگاه از پیش تنظیم می شود، استفاده می شود می تواند به عنوان یک شیب سفارشی، و کنترل زیر به شما اجازه چرخاندن و مقیاس این محیط اطراف کاذب به هیچ وجه شما را دوست دارم. شخصا من یک فن بزرگ از نصب روشنایی صریح اینجا هستید:: جعبه نور، میادین و چراغ، اما رنگارنگ برنده است اگر شما می خواهید یک نتیجه عجیب و غریب تر. گزینه درست پیش فرض به نظر می رسد خوب بر روی اکثر عناوین، هر چند.

Just a few of the Materials presets—and you can make your own too.

فقط تعداد کمی از مواد presetsand شما می توانید بیش از حد خود شما ایجاد کند.

مواد

بسیاری از انعطاف پذیری را برای شما چگونه می نور متن، و سپس. خوب، تاپیک انعطاف پذیری به مراتب بیشتر برای آنچه به متن ساخته شده است. منوی از پیش تعیین شده است که واقعا گسترده، ارائه چند نمونه در هر یک از چند دسته. اما حفاری کمی عمیق تر، و شما را پیدا و حتی بیشتر.

These are just the Concrete options—all the different categories offer extra options here.

اینها تنها بتن optionsall مقوله های مختلف ارائه گزینه های اضافی در اینجا.

در زیر ایستگاه از پیش تنظیم شما پیدا کردن یک منوی کشویی ماده ای است که عمدتا منطبق بر دسته از ایستگاه از پیش تنظیم. با این حال، در هر یک، شما ببینید حتی بیشتر از ایستگاه از پیش تنظیم ارائه می گردد. بتن خار، گرانیت صورتی و زونا های چوبی تنها تعداد کمی از گزینه های مخفی در اینجا. در حالی که شما نمی توانید تصاویر خود را برای استفاده از مواد (شما باید حرکت برای آن) شما می توانید موقعیت، مقیاس و چرخش از این ماده که شما انتخاب حتی بر تغییر مسیر کاشی تصویر در اطراف دو طرف را تغییر دهید.

Reflective paint on top of blue knitted fabric? Sure!

رنگ انعکاسی در بالای آبی پارچه کشباف؟ مطمئن!

مواد پیشرفته

یک ماده اضافی تا حدودی شفاف، مات یا رنگ براق، براق، پریشانی در قالب ترک، برجستگی و یا امواج: اگر بدین کافی نیست، شما می توانید لایه های اضافی در بالای هر یک ماده اضافه کنید. شما حتی می توانید از حروف را به یک منبع نور با یک لایه منتشر می کنند تبدیل شود.

انگار زیادی را در اینجا، بنابراین به یک تور از طریق کتابخانه مواد از پیش تعیین شده. چند ایستگاه از پیش تنظیم فراتر از مواد ساده، استفاده از لایه رنگ های اضافی و پریشانی. بررسی فقط به آنچه ترفندهای استفاده شده است، راه بسیار خوبی برای یادگیری آنچه شما می توانید انجام دهید این است. در نهایت، زمانی که شما ایجاد مواد مناسب با نام تجاری جدید، صرفه جویی از پیش تعیین شده جدید را با گزینه ذخیره مواد در بالای منوی پاپ آپ از پیش تعیین شده.

Tumbling rough brown text? Sure!

غلت متن قهوه ای خشن؟ مطمئن!

3D عنوان ایستگاه از پیش تنظیم

در حالی که کنترل بر مواد و روشنایی جامع هستند، همچنین چندین قالب عنوان جدید که امکان استفاده از متن 3D وجود دارد. دسته 3D شامل عمومی 3D، که به نظر می رسد به سادگی ندیده، اما به طور پیش فرض به زوم

How about text that fades in, with some manual rotation, and only the edges?

چگونه در مورد متنی که محو در، با برخی از چرخش دستی، و تنها از لبه؟

به غیر از پایه 3D، گزینه محو شدن 3D کند نگه داشتن آن ساده، در حالی که چرخش 3D، 3D مقیاس و جست و خیز 3D فشار پیچیدگی تا کم است. سفارشی 3D به نظر می رسد ساده است، اما دارای مجموعه در ابتدا با دلهره از لغزنده در کادر عنوان آن، اجازه می دهد بسیاری از انیمیشن ها به طور همزمان. اما آنچه در مورد عناوین موجود؟

Here’s the Rack Focus title converted to 3D, with plastic materials.

در اینجا به عنوان تمرکز رک تبدیل به 3D، با مواد پلاستیکی.

تبدیل 2D عناوین موجود

به عنوان شانس آن را داشته، همه عناوین موجود خود را در حال حاضر عناوین موثر 3D. چک باکس متن 3D را می توان برای هر عنوان موجود را فعال کنید، حتی به عنوان شخص ثالث یک بعد جدید به بازی با. نکته مهم، شما همچنین می توانید چرخش و یا حرکت یک عنوان 3D در سه بعد، با استفاده از رنگ قرمز، سبز و آبی محافل چرخش و یا فلش که حرکت نیز استفاده می کند. یکی از محدودیت: اگر شما می خواهید به تحریک و تشجیع 3D، شما مجبور به افشای آن دسته از خواص با حرکت.

Here’s a cloud symbol from the Character Palette, looking snowy and slightly rotated.

در اینجا نماد ابر از پالت شخصیت، به دنبال برفی و کمی چرخش.

علامت و آرم

در حالی که فقط متن را می توان اکسترود شده، شما می توانید تقریبا هر شی تک رنگ را به یک شخصیت در یک فونت تبدیل شود. فونت Dingbat یک محل عالی برای شروع، اما جستجو در وب سریع خواهد خدمات است که فایل SVG تبدیل به شخصیت های فونت را نشان دهد. اگر شما و مشتریان شما می دوار آرم و فلزی خود را دوست دارید، شما می توانید آن را همه در FCP X. انجام

Finally, something appropriate: Yosemite, in Yosemite, in Redwood.

در نهایت، چیزی مناسب: یوسمیت، در یوسمیت، در ردوود.

نتیجه

از ویژگی های متن 3D باز می شود تا جهان کاملا جدید از اکتشاف. در حالی که کل بسیاری از طراحی صاف بر روی وب و در رابط کاربری مدرن دیدن شدند، 3D است واقعا هرگز awayespecially در تلویزیون رفته است. Tastefully استفاده می شود، متن 3D (و علامت 3D که با دقت انتخاب فونت را قادر می سازد) می تواند در طیف گسترده ای از پروژه های موثر است. شما ممکن است در هر 3D عنوان استفاده نمی کند، اما یک ابزار قدرتمند خود را در آرسنال، و آن هرگز آسان تر برای یک ویرایشگر برای کار با متن 3D از آن است که در اینجا و در حال حاضر بوده است. لذت بردن از!

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

New Features Explored
Final Cut Pro X 10.2
Dream It. Do It.
Do you want to learn New Features Explored?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: