All Articles Final Cut
بررسی FCP X 10.0.3 به روز رسانی
Ben Balser on Wed, February 1st 7 comments
When Final Cut Pro X was released in 2011, many video editors were upset by certain missing 'pro' features. Ben Balser explores the latest 10.0.3 update for FCP X to find out how 'Pro' it really is.

روز سه شنبه ، ژانویه 31 اپل منتشر شد بروز رسانی سوم خود را برای فاینال کات های حرفه X ، شماره 10.0.3. این بروز رسانی به ما به ارمغان می آورد ویژگی های جدید از جمله ویرایش Multicam ، خروجی پخش ، پشتیبانی از فایل لایه گرافیک ، و بیشتر. در این مقاله من به رفتن به نگاه نزدیک تر اولین دست را در این است. IM آزمایش ویژگی های جدید بر روی 2008 8 هسته هسته مک های حرفه ای ، 16GB RAM ، ATI Radeon HD 4870 را ، AJA Kona LHi ، فلاندر علمی ، LM - 2451W با P2 - HD DVCPRO و فایل های ویدئویی H.264 DSLR. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی استفاده از ویژگی های جدید در واقع ، اقامت برای به روز رسانی به زودی منتشر خواهد شد تنظیم محدوده ما از FCP X خودآموز فیلم .


Multicam در حال ویرایش

FCP 5 multicam شگفت انگیز به بازار آوردند با چلپ چلوپ بزرگ است. این تکرار جدیدی از ویرایش multicam چیزی کمتر از شگفت انگیز است. شما می توانید ترکیب و مطابقت کدک ها ، نرخ فریم ، اندازه فریم و حتی استفاده از عکس و کلیپ های صوتی تنها. Multiclips را می توان توسط timecode ، تاریخ ایجاد / بار (فکر می کنم از جمع آوری عکسهای گذشت زمان) ، نشانگرها ، و البته به طور خودکار با همگام آهنگ های صوتی همگام سازی شده است. زوایای در تنظیمات مجموعه ای را می توان به استفاده از پروکسی و یا ایجاد رسانه های بهینه سازی در صورت لزوم ، اما شما را به آن قفل شده است. زوایای می تواند بسیار به راحتی دوباره به طور خودکار و دستی پس از این واقعیت ، بخواهند صفحاتی دوباره مرتب فیلتر ، کمرنگ ، خود را به سادگی دمیدن ذهن. تیم توسعه FCP واقعا ضربه این یکی از پارک توپ.

multicam 1


من با استفاده از ساقه multicamera از نسخه ی نمایشی ثبت اختراع در خارج از منزل ، با کامیون و موتور قایق در حال اجرا است ، بنابراین صدای یک گزینه نیست. من به سادگی ایجاد یک مارکر بر روی هر کلیپ به آنها را به همگام ، که آسان است. یکی از این کلیپ بود کمی خاموش ، اما من فقط می تواند از آن چنگ زدن و کشیدن آن را به محل. با تایپ کردن در نشانه به علاوه ، با تعداد فریم ، من قادر به آن تنظیم بسیار دقیق بود. راز این است که سه محل را برای کار با کلیپ Multicam. یک نمایشگر زاویه ما می توانیم پخش کلیپ به منظور بررسی همگام و پیش نمایش آن وجود دارد. ما می توانید کلیپ را به جدول زمانی خود را برای تنظیم باز کردن ، فیلتر کردن ، keyframing انیمیشن ، و غیره در نهایت ما می توانیم به یک پروژه یا مرکب CLIP جدول زمانی برای انجام برش واقعی بین زاویه CLIP Multicam قطره. اضافه کردن ، حذف ، reaming ، دوباره همگامسازی ، keyframing ، اثرات همه به زوایای داخل جدول زمانی Multiclips خود اعمال باورنکردنی آسان و سریع است. باز هم ، فقط دمیده آن ذهن من چگونه سریع و آسان است. من می توانم در پرواز در طول پخش ، و یا در حالی که با استفاده از کفگیر ویرایش ، برش بسیار سریع ، انعطاف پذیر.

یک چیزی که به خاطر داشته باشید این است که شما همیشه با همان CLIP Multicam به محض ایجاد یک خود کار است. شما همیشه و تنظیم برش پدر و مادر ، و همه موارد youve کاهش یافته به جدول زمانی دیگر منعکس کننده که. بنابراین توصیه می شود برای تکراری کلیپ Multicam در مرورگر برای اولین بار. این نوع از نسخه است که واقعا آسان است ، بسیار سریع ، و من پیدا کردم آن را به صورت بسیار مفید است. من می توانم از چندین نسخه را برای موکل من در زمان بسیار کمی برای این فایل نقد می نویسید : انجام دهد.

مربوط به افزایش است در پنجره جستجوی هوشمند است. ما هم اکنون می توانید جستجو توسط نوع CLIP ، که باعث ایجاد یک جستجوی هوشمند است که شامل تمام کلیپ های مرکب ، Multicam کلیپ ، کلیپ استماع ، و لایه بندی شده از کلیپ های گرافیک ساده انجام دهد. از آنجا که ما نیز می تواند همگام کلیپ به کلیپ Multicam بر اساس تاریخ ایجاد و زمان ، در این منو اصلاح در حال حاضر گزینه ای است که اجازه می دهد تا ما را به تغییر تاریخ ایجاد و زمان دستی ، که بسیار خوب داشته باشند. ما همچنین می توانیم یک نام دوربین را به کلیپ در واردات از پنجره دوربین ، یا در پنجره سمت بازرس اطلاعات ویندوز ، اختصاص دهید و از آنجایی که این یکی دیگر از گزینه سنکرون ابرداده. این چیز کمی است که باعث تفاوت زیادی.


خروجی پخش

در زمان نوشتن ، AJA و Blackmagic هر دو دارای درایورهای. IM مطمئن شوید که محصول Matrox و دیگران خواهد شد آزاد از درایور های خود را دستگاه های I / O به زودی. من نصب نسخه بتا از AJA Kona LHi درایور کارت های PCIe و هم اکنون دارای خروجی به مانیتور پخش من پخش شده است. خوش آمدید قسمت به سرانجام درست پخش HD - SDI خروجی! این ویژگی با توجه به اپل هنوز در مرحله بتا و rightfully تا.

این قابلیت متکی بر بنیاد جدید که FCP X و شیر در اجرا ، که QuickTime نیست است. بنابراین فروشندگان حزب 3 نه تنها به روز رسانی درایور های قدیمی QT ، اما نیاز به نوشتن درایور با نام تجاری جدید را از زمین در فن آوری با نام تجاری جدید ، فقط به عنوان اپل با FCP X. اما در حال حاضر که در اینجا آن ، من پیدا کردن آن بسیار پایدار است . برخی از پوشیدگی در مشاهده گر من وجود دارد ، آن را به عنوان نظر می رسد مثل FCP X دادن خارجی پخش اولویت مانیتور من است. این راه را برای رفتن اگر شما مجبور به مقابله با پوشیدگی در حال حاضر است. این پوشیدگی است بصری تنها موثر نمی های صوتی در تمام.

Broadcast Output


لایه پشتیبانی از فایل های گرافیکی

به عبارت ساده ، فایل های لایه های گرافیکی مانند PSDs در حال حاضر به طور کامل پشتیبانی می کند. درست مثل در v.7 آنها را به عنوان CLIP کمپوند A واردات ، با هر لایه در خط خود را دارد ، پایین ترین لایه ای که در داستان اصلی قرار داده ، بقیه در حال متصل کلیپ تا در بالای آن چیده شده است. آنها می توانند هر یک می شود به طور مستقل از یکدیگر ، کپی دستکاری شده ، چسبانده ، و غیره

Layered graphic file support


کلید زنی بهبود یافته

کشیدن کلید های رنگی قوی تر است در حال حاضر تنها به دلیل تمام کنترل های پیشرفته است که تنها در دسترس در داخل حرکت 5 اثر Keyer بود در حال حاضر تمام داخل در دسترس FCP X. ما هم اکنون می توانید با دقت بیشتر کار بر روی دقت رنگی ، تنظیمات مات ، سرکوب نشت ، و پارامترهای بسته بندی کردن نور است. keyer نشانی از یک کار فوق العاده ای زمانی که اولین بار اعمال می شود و آن را تجزیه و تحلیل کلیپ بلافاصله ، اما برای شاخه های مشکل ما می تواند واقعا به عمق برخی از کنترل های پیشرفته آن را پاک کردن. و keyframable همه ، بیش از حد. افزایش بسیار خوش آمدید برای مطمئن.

keying


رسانه Relinking

ما در حال حاضر دارای قابلیت و توانایی به relink کلیپ های فردی تقریبا مثل ما در v.7 اما بسیار آسان تر است. برجسته کردن یک رویداد ، یا فقط یک یا بیشتر کلیپ های داخل رویداد در مرورگر فایل

Media relinking


XML 1.1 و FCP 7 پروژه

با بروز رسانی 1.1 از FCPXML آب و برق قدیمی اردک خودکار معتاد به کار دیگر ، اما ما یک دلار 9،99 نرم افزاری به نام 7toX که 6 FCP / 7 فایل XML به FCPXML 1.1 فایل صادر شده که پس از آن را می توان به FCP X. وارد ترجمه با توجه به شرکت سازنده فیلیپ Hodgetts این بود که تنها دست یافتنی در هر حس واقع گرایانه هنگام FCPXML 1.1 بود. و آن را در واقع بیش از یک معامله خوب از خود را v.6 / 7 پروژه جزئیات به ارمغان می آورد. این راه حل بسیار خوش آمد و بسیار کم قیمت برای کسانی که whove تردید حرکت به FCP X با توجه به نیاز برای ادامه کار با پروژه های نسخه قدیمی تر است. به زودی یک محصول دیگر به نام XtoPro فایل های AAF از FCPXML 1.1 صادرات برای آوردن کار خود را به ProTools برای رشته های مهندسی صوتی ایجاد کنید.

دیگر به روز رسانی جزئی به ذکر است که قاب تطابق در حال حاضر نشان می دهد که بخش کلیپ های مورد استفاده در جدول زمانی انتخاب شده به عنوان یک محدوده در مرورگر است. تمام رویداد ها و پروژه ها حمایت کردن هر 15 دقیقه در حال حاضر ، در علاوه بر ساخته شده در خودرو را نجات. پوشه پشتیبان در رویداد ها و پوشه ها پروژه است. پرتاب بار سریعتر ، متوقف کردن میپرد پخش به playhead ، تاریخ ، انتظار : کاهش واردات تاریخ ایجاد ابرداده است که می تواند تغییر و دیگر جزئی کوچک از چیزهایی است که تفاوت های بزرگ در دراز مدت.

نتیجه

پس از این بروز رسانی در 24 ساعت گذشته تست در حال حاضر ، سلام فوق العاده ثبات ، قدرت ، سرعت ، و ویژگی های طرفدار weve انتظار صبورانه و من بسیار خوشحال camper. در X تمام FCP تا به یک راه طولانی را در شش ماه با سه روز رسانی می آیند.

multicam جدید چیزی است که دیده باید به باور ، keyer در حال حاضر کاملا کاربردی و در سطح بالا ، XML اجازه می دهد بیشتر رابط سوم حزب به اتفاق می افتد ، پخش نظارت بر بزرگترین مشکل برای من بود ، و با ثبات به طور کلی بهتر کلی ، این بروز رسانی سوم برای فاینال کات های حرفه X بسیار خوش آمد و بسیار مورد نیاز است.

من فکر می کنم ما در حال حاضر می توانید ببینید که اپل واقعا متعهد به ایجاد یک داستان حرفه ای گفتن ابزار ، است که باعث گردش کار تولید پس از بسیار سریعتر و آسان تر است. خیلی جالب خواهد بود برای دیدن همه متفاوت و غیر معمول روش های مردمی ترکیب این پیشرفت در کار خود. با این به روز رسانی FCP X می گذرد را به جای آن در استودیوهای بیشتر و بیشتر ، از آن است که در حال حاضر در مدارس انجام است.


Comments (7)

You must be logged in to comment.

 • Peter denharto
  Ich arbeite mit FCP7 auf einen Mac Pro 2x 2.26 GHz QuadCore Intel Xeon mit AjaKona Karte. Nach Update nach Yosemie 10.10.2 fuinktioniert das FCP7 gut , aber die Wiedergabe über einen externen Monitor geht nicht mehr... Was kann ich machen ? Vielen Dank!
  • 4 years ago
  • By: Peter denharto
  Reply
 • Sodokui
  Hi Ben, Great review! I guess you ment AAF-files when mentioning the "XtoPro" application.
  • 7 years ago
  • By: Sodokui
  Reply
 • Rounik Admin
  Yes, Ben - wonderful review of the update. @Soundwise - the error was with the editor *whistles* - I've corrected it now to read AAF files :)
  • 7 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • BenB
  Yes, that's correct, lack of sleep does that to you. With my color grading monitor back, I'm obsessed and zombied out.
  • 7 years ago
  • By: BenB
  Reply
 • JFBmusic
  Excellent review of the update, Ben! You wasted no time, it's like a 'Breaking News' story. Great job. I can't wait to fire that up and play with the multicam feature, maybe revisit a 2-camera shoot of one of my son's baseball games (Enters 7toX). Also wanted to say that your Managing Media tutorial is great!
  • 7 years ago
  • By: JFBmusic
  Reply
 • Best review so far on this update Dude. Bravo! Regards from Paris, France
  • 7 years ago
  • By:
  Reply
 • BenB
  Thank you all.
  • 6 years ago
  • By: BenB
  Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: