All Articles Final Cut
گرد tripping صوتی بین فاینال کات های حرفه و موسیقی متن فیلم طرفدار
Richard Lainhart on Sat, February 12th 3 comments
Final Cut Pro (FCP) and Soundtrack Pro (STP) have long had a symbiotic relationship, going back to the first release of the Final Cut Studio suite. One aspect of that relationship is that you can inte

فاینال کات های حرفه (FCP) و متن نرم افزار (STP) به مدت طولانی به حال یک رابطه همزیستی ، رفتن به اولین نسخه از مجموعه فاینال کات استودیو . یکی از جنبه های این ارتباط این است که شما می توانید به تعاملی ویرایش آهنگ های صوتی از فاینال کات در موسیقی فیلم را به استفاده از متن در ویرایش فایل های صوتی فوق العاده ، جلوه های ویژه ، و ابزار اختلاط است.

در این نکته سریع ، من قصد دارم به شما نشان دهد چگونه آن را انجام داده است.

Let's say you have a video clip in FCP that has a lot of background noise that you want to reduce. FCP doesn't have great noise-reduction tools, but STP does, so you can use STP's Noise Reduction feature to reduce the unwanted noise. Here are the steps.

مرحله 1 -- ارسال صدا از FCP به STP

در واقع دو راه برای رفتن در مورد ارسال و گرد tripping صوتی بین FCP و STP است. در ابتدا ، شما می توانید بر روی آهنگ های صوتی شما میخواهید تا فرایند پردازش کنترل کلیک کنید ، یا در پنجره پروژه و یا در خط زمانی ، را انتخاب کنید و در ویرایشگر باز :

با این حال ، این فقط اگر شما راه اندازی STP به عنوان صوتی خود را به طور پیش فرض ویرایشگر فایل در زبانه های خارجی ویراستاران در پنجره تنظیمات سیستم ( فاینال کات های حرفه

چیز دیگری به آگاهی از این است که با استفاده از باز شدن در از ویژگی های ویرایشگر ویرایش مخرب های صوتی منبع خود را ایجاد -- که شده است ، در حال تغییر و صرفه جویی های صوتی در STP (یا هر ویرایشگر صوتی دیگر) صوتی در قطعه فیلم منبع خود را تغییر دهید به طور دائمی. به همین دلیل ، من فکر می کنم بهتر است برای استفاده از ارسال به روش به جای. صوتی منبع خود را تغییر دهید ، و شما می توانید دوباره ویرایش و یا خنثیسازی هر گونه تغییرات شما به سیستم های صوتی و منبع را بدون از دست دادن آن را برای همیشه.

بنابراین ، در آهنگ های صوتی شما میخواهید تا فرایند پردازش کنترل کلیک کنید ، چه در پنجره پروژه و یا در خط زمانی را انتخاب کنید و ارسال به ، و سپس موسیقی فیلم نرم افزار پروژه های صوتی را از زیر منوی را انتخاب کنید :


When you do, FCP will ask you to save the audio track as a Soundtrack Pro Audio Project (.stap file) to your drive, using the name of the clip but adding (sent) to it:

FCP تا شفاف جایگزین های صوتی در جدول زمانی خود را با پروژه صوتی موسیقی فیلم ، موسیقی فیلم راه اندازی و افتتاح پروژه در STP است.

توجه : من انتخاب گزینه ای برای ارسال فقط اشاره رسانه ها و تنظیم / کنترل هر دو به صفر است . انتخاب ارسال تنها اشاره رسانه ها اطمینان حاصل شود که شما اگر شما ویرایش های صوتی را از یک کلیپ بزرگتر ، شما نمی شود ارسال های صوتی که که به STP -- فقط صوتی کمرنگ. تنظیم دستگیره ها را به صفر نیز محدودیت های صوتی فرستاده شده به صوتی ویرایش شده در جدول زمانی FCP. (شما ممکن است بخواهید برای تغییر این اگر شما قصد متقابل محو شدن و یا در غیر این صورت بیشتر ویرایش STP - پردازش های صوتی ، اما اگر شما نیستند ، مجموعه دستگیره ها را به صفر برای جلوگیری از سردرگمی است.)

گزینه ای برای ذخیره پروژه با آخرین ابرداده کلیپ صورت پیش فرض انتخاب شده است ، و توصیه می شود ، بنابراین فقط آن را انجام دهد.

گام 2 -- فرآیند و ذخیره صدا در STP

های صوتی خود را FCP اکنون در STP باز کردن ، و شما می توانید چاپ سر و صدا و کاهش نویز (نگاه کنید به "چگونه به : حذف نویز پس زمینه در نرم افزار موسیقی فیلم "توسط Rounik Sethi) .

هنگامی که شما در پردازش های صوتی ، فقط STP پروژه AUDIO خودتان را نجات دهد. اولین بار که شما این کار ، شما این گفت و گو را ببینید :

معمولا ، شما می خواهید را انتخاب کنید گزینه ای به مرجع منبع صوتی به جای شامل صوتی منبع ، چون این کار پایین نگه داشتن حجم فایل پروژه STP -- صوتی در مورد ارجاع صوتی FCP اصلی . با این حال ، اگر شما قصد به حرکت پروژه های اطراف را به درایو ها یا ایستگاه های کاری مختلف ، آن را امن تر شامل صوتی ، طوری که آن را در داخل فایل پروژه STP موجود است.

مرحله 3 -- Voila!

فقط به FCP جستن ، و شما های صوتی خود را در FCP گاهشمار به روز رسانی را با تغییراتی که در STP ساخته شده را ببینید. بازی های صوتی خود را ، و شما کاهش نویز (یا فرایند هر چیز دیگری) شما در STP را بشنود.

از اینجا به بعد ، شما می توانید ادامه فرآوری گرد tripped صدا به تازه به آن ارسال به STP ، پردازش آن وجود دارد ، و صرفه جویی آن را تغییر دهد -- هنگامی که شما در جایگزین های صوتی FCP با صوتی STP ، شما نمی خواهد که به طور مستمر ساخت پروژه های جدید STP صوتی ، شما کار اصلی خود را ذخیره STP پروژه های صوتی.

از گرد tripping!

Related Videos
Comments (3)

You must be logged in to comment.

 • soundtrack pro
  I have sent the audio section of my timeline to soundtrack pro to reduce noise (send as audio) But after processing the audio in stp, and saving, the effect does not ripple back automatically, nothing in short. The only way I was able to get the stp process to work was to convert my audio to an aif file. And this loses sync on return!!! Advice sought (my audio set up is stp by the way.
  • 8 years ago
  • By: soundtrack pro
  Reply
 • Rounik Admin
  Hi What version of Logic are you running? Also what version of Mac OS X? Thanks
  • 8 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • soundtrack pro
  I'm using mac os x 10.6 shooting in hd 10-50i, codec avc intra 100-50i stp gets the file when i send it from fcp for noise reduction. It doesn't return it, altered!! any suggestions yes fcp has stp as audio set up
  • 8 years ago
  • By: soundtrack pro
  Reply
OBS 101 - The OBS Video Manual
OBS 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn OBS 101 - The OBS Video Manual?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: