All Articles Final Cut
به اشتراک گذاری ویدئوهای با کیفیتی آنلاین از FCP X
Iain Anderson on Thu, November 6th 0 comments
There are many ways to get your work out there, but by far the most common method is to put it online. Whether on YouTube, Vimeo or elsewhere, there are a few ways to put your best foot forward.

اجازه دهید با یک بررسی اجمالی اولیه از نظر شما نیاز به می دانم که شروع می شود.

واژه نامه

کدک: از فشرده سازی، رفع فشار، این روش که توسط آن کد گذاری ویدئو است.

رمز گذار: این برنامه که داده های ویدئویی فشرده به یک کدک خاص است. برخی از نرم افزارهای تبدیل کننده به نتایج بهتر از دیگران است.

ProRes: کدک متوسط ​​مشترک، استفاده می شود برای ویرایش و ایجاد فایل های کارشناسی ارشد برای آرشیو. Avids DNxHD مشابه است.

H.264: کدک متداول و مورد استفاده امروز برای تحویل، و همچنین به طور گسترده ای به عنوان یک کدک ضبط استفاده می شود.

کانتینر: فرمت فایل است که دارای یک فیلم کد گذاری شده با کدک. ظروف مشترک (که ممکن است داده های کد گذاری شده با H.264 و یا برخی از کدک دیگر) شامل فیلم QuickTime (ویدئویی)، MPEG-4 (.mp4).

نرخ داده ها: معمولا در بیان مگابیت در ثانیه، یا مگابیت در ثانیه، این مقدار داده استفاده شده است که برای نمایش این ویدئو تعریف می کند. نرخ بالاتر به طور کلی داده ها را با کیفیت بهتر است.

در اینجا هنوز هم از fileshot استاد اصلی در ProRes 422 HQ بر روی یک دوربین Blackmagic سینما و نه اصلاح [prores-HQ]

مراحل اساسی

اول، شما را ویرایش نهایی خود را، پس از آن صادرات یک ویدیو فشرده در یک میزان ارسال بیت قبولی بالا، و در حداکثر وضوح می خواهید نشان می دهد. سپس، شما آن را به یک سرویس به اشتراک گذاری، که آن بسیار بیشتر فشرده خواهد شد، و همچنین نسخه های کوچکتر از فیلم خود را برای کسانی که در اتصالات کندتر و / یا دستگاه های کوچک تر آماده را بارگذاری کنید. شما فقط باید برای ارسال یک فایل، و آنها به مراقبت از بقیه برای شما.

Exporting from FCP X is straightforward.

صادرات از FCP X سر راست است.

مرحله 1: صادرات فیلم

بسیاری از FCP X ها خروجی ایستگاه از پیش تنظیم صادرات ویدئویی H.264 مناسب برای آپلود، هر چند شما می توانید یک فایل ProRes، XDCAM و یا کدک های دیگر صادرات بیش از حد. معمولا، H.264 بهترین نتیجه را میدهد برای نرخ داده نسبتا کوچک (1520 مگابیت در ثانیه) پس همه شما باید انجام دهیم این است را انتخاب کنید اشتراک گذاری

دو یادداشت در اینجا: رمز سریعتر از حد، بسیار سریعتر از کیفیت بالاتر خواهد بود و بعید است که بسیار (و یا هر) بدتر در کیفیت است. با تمام معنی آزمون در فیلم خود را، اما من در میانهی شب دیده می شود هر گونه مشکل در همه با رمزگذاری سریعتر. تست سرعت بیشتر اینجا .

A comparison between high quality and faster encode—different, but not markedly better or worse from each other.

مقایسه کیفیت بالا و encodedifferent سریع تر، اما نه به طور قابل توجهی بهتر یا بدتر از هر یک از دیگر.

توجه داشته باشید که کیفیت فشرده سازی می تواند به طور گسترده ای بین نرم افزارهای تبدیل کننده های مختلف و سردبیران مختلف متفاوت است. سلام با خروجی از FCP X بسیار خوشحال بوده است، و نوام کرول یافت که پریمایر کار ضعیف در مقایسه انجام . مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد.

Export it once, then drag it to Vimeo or YouTube manually.

صادرات آن یک بار، و سپس آن را بکشید به ویمیو یا یوتیوب دستی.

مرحله 2: برای آپلود recompression

مهم نیست که چقدر ویدئویی خود را به شما رمز، خود را به دوباره برای وب فشرده می شود، حتی برای بالاترین کیفیت آنها ارائه دهد. این می تواند بسیار مأیوس کننده هنگامی که شما برای اولین بار متوجه itnobody همیشه تمیز فایل اصلی منبع شما را در ویرایش خود را، و یا حتی نسخه فشرده شما خروجی را ببینید. Theyre رفتن به آن بحران راه، راه، پایین.

تا چه که فشرده سازی برود؟ در ویمیو و یوتیوب، فایل 1080P شما به اطراف 44.5Mbps برای componentmuch ویدئو کمتر از 15-20Mbps شما احتمالا آنها را فرستاده crunched.

Here’s the range of files YouTube produces if you upload 1080p.

در اینجا طیف وسیعی از فایل های یوتیوب اگر شما تولید 1080P را بارگذاری کنید.

پس چگونه شما را از فایل های خود را نگاه کنید بهترین؟ حداقل، شما باید مطمئن فیلم اولین نگاه به اندازه کافی خوب است که پاس فشرده سازی آنلاین است یک منبع پاک به کار از، اما نه آنقدر بزرگ است که طول می کشد برای همیشه لطفا برای آپلود.

بهترین نتایج در ویمیو

اگر شما از یک نرم افزار یا پرداخت ویمیو به علاوه عضویت، شما می توانید دو چیز است که کیفیت تاثیر انجام دهد. اول، شما می توانید به صورت اختیاری پخش 1080P بر اساس هر تصویری را فعال کنید. حرکت نزولی این است که پخش با کیفیت 720p است و سپس معلول، و در برخی از کامپیوترهای کندتر می تواند مسائل را با پخش 1080P داشته باشد. با این حال، برای بهترین کیفیت، و یک گزینه خوب اگر اکثریت مخاطبان خود می توانید فایل را به عقب 1080P بازی.

Upgrade your video if you want to enable 1080p playback.

ارتقاء های ویدئویی خود را اگر شما می خواهید را فعال پخش 1080P.

ثانیا، اگر شما آن را اجازه می دهد، اعضای ویمیو می توانید انتخاب کنید برای دانلود فایل اصلی که شما آپلود، برای کیفیت به مراتب بهتر از theyd از طریق سایت به طور معمول را ببینید. این بدان معناست که فایل 1520Mbps اصلی خود را می تواند به اشتراک گذاشته شود، و peepers پیکسل خوشحال در سراسر جهان. در حالی که خود را بزرگ که این گزینه در دسترس برای حرفهایها ویدئو مانند ما در خارج وجود دارد، بعید است آن را به توسط بینندگان متوجه جریان اصلی. 1080P و 720p فایل های استاندارد در Vimeo هنوز هم نگاه بسیار خوب، هر چند.

حفظ جزئیات در Vimeo

به عنوان یک گردش کار جایگزین برای ارسال ویمیو، برخی از مردم تلاش کرده اند صادرات با استفاده از فرمت ProRes پروکسی به جای H.264. نرخ داده بسیار بالاتر است، حدود 38 مگابیت در ثانیه است، اما کدک برای ویرایش به جای deliveryits کارآمد کمتر از H.264 بهینه شده است. پس چرا زحمت؟ از آنجا ProRes پروکسی یک کار بهتر حفظ مانند فیلم دانه و جزئیات دقیق. اتمام این فیلم برای یک مثال از انواع نتایج شما می توانید دریافت کنید.

بهترین نتایج در یوتیوب

حتی اگر ویمیو است بازار فیلمساز هستند، بسیاری از بینندگان بیشتری را در یوتیوب وجود دارد، بنابراین شما باید به هدف قرار دادن هر دو سایت، بهترین کیفیت یا نه. در حالی که استفاده می شود به این صورت که یوتیوب استفاده می شود نرخ داده کمتر از ویمیو، theyre در حال حاضر تقریبا برای sameslightly 720p و فایل، و برای فایل های 1080P کمی پایین تر بالاتر است. با این حال، فشرده سازی YouTubes به سادگی نیازی به پاک Vimeos و تاپیک SHIFT گاما اندکی در ویدئو نهایی خود را بیش از حد.

Here’s a zoomed comparison of the same frame on Vimeo (left) and YouTube (right).

در اینجا یک مقایسه بزرگنمایی از قاب همان در Vimeo (سمت چپ) و یوتیوب (سمت راست).

ببینید شما blockiness تر بیشتر در یوتیوب، و انگار نه چندان شما می توانید در مورد آن انجام دهد. حتی روش ارتقاء که برخی از افراد سعی کرده اند به نظر می رسد ندیده به کار بیشتر. اگر شما کنجکاو

ویدئو ارتقاء به 4K برای یوتیوب؟

در FCP X، این است که بسیار آسان است. با فرض اینکه شما یک پروژه 1080P، شما می توانید راست کلیک کنید، کپی و پس از آن تنظیمات اش را در 3840x2160 با استفاده از نرخ فریم را تغییر دهید به همان 4K (UHD) پروژه است. بعد از آن شما می توانید یک فایل صادرات 4K H.264 با استفاده از گزینه فایل.

Master File exports can be sent to a variety of codecs.

صادرات فایل را می توان به انواع کدک های ارسال می شود.

با این حال، اگر شما فایل خود را آپلود 4K به YouTube و بررسی نتایج، شما ممکن است نا امید کرد. به نظر می رسد که در حالی که این ترفند استفاده به 1080P جریان نرخ های داده ای بالاتر است که آن را در غیر این صورت، آن را هر بیشتر ندارد. نرخ داده در جریان 1080P های ساخته شده از یک فایل 4K به همان اندازه جریان 1080P ساخته شده از یک منبع 1080P است. افسوس.

The YouTube output sizes from a 4K upload are just the same as from a 1080p upload, and don’t look any better either.

اندازه خروجی یوتیوب از بارگذاری 4K تنها همان از بارگذاری 1080P، و اصلا نگاه بهتر یا.

نتیجه

در حالی که مشاوره اینجا آزمایش شده، نتایج خود را ممکن است متفاوت باشد نیست. فیلم های مختلف به روش های مختلف فشرده سازی خواهد شد و از درمان های مختلف بهره مند شوند. همچنین، سایت های به اشتراک گذاری آنلاین تغییر قوانین آنها را اغلب، بنابراین همیشه اجرای آزمون خود را به مطمئن شوید که شما هنوز هم انجام بهترین شما می توانید. در حال حاضر، اگر من تیراندازی 1080P، شناسه آپلود 1080P با کیفیت بالا به ویمیو، و یک فایل 1080p کیفیت بالا به YouTube. اگر شما تیراندازی 4K، سپس یوتیوب آن را بهتر نشان می دهد اگر مخاطب شما دارای صفحه نمایش به اندازه کافی بزرگ است.

در پایان روز، هر چند، شما باید به یاد داشته باشید که در حالی که آن کار را به انجام بهترین شما می توانید، بسیاری از بینندگان را به سادگی خواهد تماشا به طور پیش فرض، نسخه با کیفیت بسیار پایین تر است. اکثر مردم در مردم در چهره خود را در فیلم خود را، و نه پیکسل. محتوا پادشاه همیشه خواهد بود، و goalposts فنی همیشه در حال حرکت است. و OK بدین.

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

The Editor
Film Craft 109
Dream It. Do It.
Do you want to learn The Editor?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: