All Articles Final Cut
عیب یابی فاینال کات : راهنمای سریع به ریست کردن تنظیمات
Richard Lainhart on Fri, March 18th 2 comments
I love Apple's Final Cut Pro (now part of Final Cut Studio), and have been using it since it was first released. I've come to know it very well in that time, and while I do love the program, I'm also

من عاشق اپل نرم افزار فاینال کات (در حال حاضر بخشی از فاینال کات استودیو) ، و شده است آن را با استفاده از آن برای اولین بار منتشر شد. من آمده ام آن را به خوبی می دانیم در آن زمان ، و در حالی که من عاشق این برنامه ، من چگونه به راحتی نا امید ، از آن انتشار اولین ، برش نهایی خواهد تنظیمات خود را فاسد -- به راحتی و در اغلب موارد ، در واقع ، نسبت به هر گونه نرم افزار های حرفه ای دیگر من تا کنون استفاده می شود.

وقتی معارفه فاینال کات را خراب شده ، تمام انواع چیزهای عجیب می تواند رخ دهد. در واقع ، در یک زندگی قبلی من به عنوان مدیر فنی برای تولید یک شرکت ویدئو استفاده می شود که منحصرا از فاینال کات ، جایی که من مدیریت یک شبکه ای از بیش از 100 Macintoshes از همه نوع کار می کرد. قاعده زره پوش ما ، وجود دارد : "هر زمان فاینال کات شروع به اقدام عجیب و غریب ، سطل زباله معارفه" ، که معمولا حل مشکل.

But Final Cut has a lot of preferences, in several different locations, and you don't want to delete all of them, as other bad things can happen. In this troubleshooting guide, I'll show you which prefs to delete, which ones not to delete, and where to find them.

مرحله 1 -- تعیین محل تنظیمات

خوب ، اجازه دهید بگویم شما مشغول به کار در فاینال کات و آن را به طور ناگهانی تصمیم به متوقف کردن رسم پیش نمایش شکل موج -- یک مشکل شایع. حذف معارفه معمولا این کار ، حل کند ، اما آنهایی که؟ فاینال کات تا حداقل پنج محل مختلف که در آن می توانید معارفه و تنظیمات را ذخیره ، و این مهم است که به سطل زباله آنهایی که حق است.

در مکینتاش ، ترجیحات معمولا در پوشه کتابخانه قرار گرفته است ، اما سه پوشه ها در کتابخانه های مختلف وجود دارد --

 • the root level Library
 • the System Library and
 • the User Library (the one found in your User folder):

خوشبختانه ، شما می توانید کتابخانه سیستم ، چشم پوشی از تنظیمات برنامه را ذخیره نمی شوند وجود دارد. شما همچنین می توانید پوشه ریشه در سطح کتابخانه نادیده گرفتن -- است ، وجود دارد در واقع یک اپل فاینال کات های حرفه ای plist (ترجیح) فایل های ذخیره شده در پوشه ای که در ترجیحات کتابخانه ، به نام com.apple.RegFinalCutStudio.plist :

(من و بسیاری امکانات خوب در لیست فایل های حذف شده را به آن آسان تر برای دیدن.)

اما داده های آن فایل ثبت نام خود را -- شما قطعا نمی خواهید به سطل زباله است که ، همانطور که شما احتمالا باید فاینال کات به نصب مجدد اگر این کار را بکنید .

توجه داشته باشید که ریشه در سطح کتابخانه پوشه Preferences را نیز ممکن است یک پوشه به نام "فاینال کات های پشتیبانی سیستم های تخصصی شامل ، شما نیز ممکن است پیدا کردن یک کپی از آن را در پوشه نرم افزار پشتیبانی در همان پوشه کتابخانه :

اینها حاوی توالی فاینال کات ، جذب ، دستگاه ایستگاه از پیش تنظیم و کنترل بار و در تنظیمات صوتی / تصویری... گفت و گو در فاینال کات. در حالی که این تنظیمات ، به عنوان مثل ، آنها تنظیمات مهم شما می خواهید داشته باشید ، به خصوص اگر شما هر نوع ایستگاه از پیش تنظیم سفارشی را ایجاد کرده اید -- شما نمی خواهید این را یا سطل زباله.

The prefs we're interested in are in:
Users > (your user name) > Library > Preferences:

(باز هم من برخی چیزهای اضافی در مسیر برداشته می شود.)

دو مجموعه از معارفه در اینجا وجود دارد که ما می خواهیم برای کار با -- com.apple.FinalCutPro.plist ، و فاینال کات های حرفه Prefs.fcset 7.0 در فاینال کات طرفدار کاربری زیرپوشه داده است.

مرحله 2 -- سطل زباله برخی معارفه

در نهایت ، ما را در پوشه راست هستید و معارفه حق پیدا کرده اند ، بنابراین اجازه دهید شروع trashin '. اول ، شما می خواهید به اطمینان حاصل کنید که شما از فاینال کات ترک قبل از شما این کار را. سپس ، انتخاب com.apple.FinalCutPro.plist ، کشیدن آن به سطل آشغال و خالی کردن سطل آشغال. سپس دوباره باز فاینال کات و ببینید که اگر مشکل خود را حل و فصل شده است -- اغلب از آن خواهد شد.

اگر آن نمی باشد ، سپس فاینال کات های حرفه 7.0 Prefs.fcset ، فاینال کات Cache.fcmch OBJ طرفدار و سطل زباله

که باید آن را انجام دهم. اگر شما همچنان به مشکلات با فاینال کات ، قدم بعدی شما ممکن است برای نصب مجدد برنامه ، متاسفانه. اما بسیاری از رفتارهای عجیب و غریب فاینال کات را می تواند معارفه سطل زباله حل شود.

در حقیقت ، این چنین یک روش معمول است که من نوک نهایی به

در حال ویرایش مبارک!

ارسال یک «دیدگاه» اگر شما هر عیب یابی سوالات فاینال کات و اتمام فاینال کات استودیو آموزشهای ویدیویی در اینجا !

Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • Jupygou
  Hi Richard. Very good to know. Thanks for the tip!
  • 8 years ago
  • By: Jupygou
  Reply
 • Straight Shooter
  Richard, Great advice, it really worked. Thanks for putting the article together. Is there any place I can download the good prefs that became corrupted, so I can save them like you suggested? Straight Shooter
  • 7 years ago
  • By: Straight Shooter
  Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: