All Articles Final Cut
آشنایی با خواص پروژه در فاینال کات های حرفه X
Ben Balser on Fri, May 24th 3 comments
In a muddle with FCPX? Want to understand it better? You've come to the right place! Ben Balser explains with precision the possibilities in Final Cut Pro X's Project Properties.

در X FCP ما، با جدول زمانی کار می کنند. هر دارایی، مرکب، Multicam، کلیپ همگام سازی، یک نوع منحصر به فرد از جدول زمانی است. پروژه ها نوع خاصی از جدول زمانی هستند. هر جدول زمانی پروژه در FCP X تعیین کرده است خواص پایه. شما می توانید هر گونه رسانه ها از هر اندازه فریم و نرخ، قالب را به هر جدول زمانی رها، اما خواص آن تعیین کنید که چگونه آن را پردازش می شود و صادر.


تنظیمات اولیه

هدایت به کتابخانه پروژه کنید (Command-0). برجسته کردن هارد دیسک شما می خواهید برای ایجاد یک جدول زمانی پروژه جدید در. استفاده از N فرمان برای ایجاد یک پروژه جدید است. شما با پنجره تنظیمات اولیه پروژه معرفی شده اند.

Figure 1


به طور پیش فرض آن را با استفاده از تنظیمات اندازه گیری (سنجشی). این به این معنی در صورتی که برای اولین بار از دارایی شما را به آن جدول زمانی را ویرایش کنید یک ویدئو کلیپ است، FCP X خواهد شد که جدول زمانی اندازه فریم و نرخ به خواص این کلیپ تنظیم. اگر این مطلوب است، پس همه شما باید انجام دهید این است روی دکمه OK کلیک کنید. اگر دارایی برای اولین بار یک ویدئو کلیپ، به شما خواهد شد وادار به تنظیمات جدول زمانی مشخص است.

اگر شما نیاز به مشخص کردن تنظیمات، تابع خودکار استفاده نمی کند، با کلیک روی دکمه تنظیمات استفاده از سفارشی. برای مثال، اگر شما عکس که نیاز به حرکت آهسته در دوربین. که در این صورت شما با سرعت 60 فریم در ثانیه شلیک کرد و نیاز به یک جدول زمانی است که 24 فریم در ثانیه. هنگامی که شما گزینه های سفارشی برای ویدیو و / یا خواص صوتی را انتخاب کنید، شما با انتخاب بیشتر معرفی شده اند.

Figure 2


تنظیمات ویدئو

منوی نوع اجازه می دهد تا فرمت های توزیع استاندارد اعم از تعریف استاندارد به 5K است. فکر می کنم از این که چگونه بسیاری از پیکسل در هر فریم ویدئویی منحصر به فرد تشکیل شده است. سردبیران HD یا 720P، به 1080i یا 1080p تنظیمات را انتخاب کنید. منوی قطعنامه ارائه می دهد اندازه قاب توزیع های مختلف استاندارد. این اندازه فریم واقعی است و بسته به چه نوع انتخاب شده است تغییر خواهد کرد. اگر دیگر به عنوان به نوع فرمت تعیین شده، قطعنامه ارائه می دهد اندازه فریم رزولوشن 640x480 و 960x540 وب. اگرچه بسیاری از وب سایت های


تنظیمات صوتی

سه تنظیمات صوتی وجود دارد. کانال های صوتی مجموعه چگونه بسیاری از کانال های منحصر به فرد صوتی ویدئو کلیپ صادر خواهد تعبیه شده است. همچنین تعیین که چگونه جدول زمانی قادر خواهد بود به خروجی صوتی برای نظارت. دو انتخاب استریو (2 کانال) و صدا (6 کانال) را احاطه کرده است. نرخ نمونه صوتی می تواند که چگونه بسیاری از فریم های صوتی در هر ثانیه شما نیاز دارید فکر می کردم. این است که در کیلو هرتز (کیلوهرتز)، یا هزارم ثانیه اندازه گیری می شود. استاندارد 48 کیلو هرتز (48 هزار نمونه در ثانیه) است، سی دی 44.1kHz، برخی از استودیوهای ضبط موسیقی با استفاده از 96 کیلو هرتز است. بهترین کار این است تا مطمئن شوید که دوربین خود را در حال ضبط است در 48 کیلو هرتز و تنظیم جدول زمانی پروژه خود را به همان. شایع ترین علت های صوتی دست خوش پیشامد میشه از همگام سازی با استفاده از فیلم، یک عدم تطابق بین نرخ نمونه ای از کلیپ های ویدئویی ضبط شده است، و نرخ نمونه از جدول زمانی آن را ویرایش شوید.


تنظیمات بارگزاری صفحه

در نهایت شما می توانید نوع فرمت بارگزاری صفحه را تنظیم کنید. به طور پیش فرض ProRes 422 که کار می کند، در اکثر موارد می باشد. اگر شما HDV یا H.264 ضبط و نیاز برای حفظ فضای دیسک، ProRes (LT) کمک خواهد کرد. برای قطعنامه های مانند 2K، 4K و 5K، استفاده ProRes، (HQ). اگر شما نیاز به یک کانال آلفا برای صادرات به یک برنامه ترکیب، استفاده از ProRes 4444 (تلفظ چهار و چهار).


تنظیمات تایید

پس از تنظیمات اولیه خود را کامل می باشد و شما انجام داده اند برخی از ویرایش، شما ممکن است نیاز به تغییر و یا تایید این تنظیمات می پردازیم. با پروژه شما برجسته در کتابخانه پروژه، استفاده از دستور-4 برای باز کردن بازرس. در بالای در بخش خواص، ما اطلاعات فرمت پایه ای را ببینید.

Figure 3


تغییر تنظیمات

اگر شما به حق بسیار پایین نگاه کنید، شما دکمه منو خواص را ببینید. از آن است که نماد آچار. به عنوان مثال، من دارم میرم ویرایش یک تولید 1080 و نیاز به یک نسخه تعریف استاندارد. من می خواهم این پروژه در پروژه کتابخانه با فرماندهی-D تکراری. سپس به تنظیمات پروژه های جدید از طریق آن دکمه آچار بروید.

Figure 4


این پنجره تنظیم پروژه باز می شود دوباره. من می خواهم از طریق من جدول زمانی جدید SD و تنظیم عنوان، موقعیت کلیپ، اندازه های گرافیک و موقعیت، و غیره.


نتیجه

شما همیشه می توانید استفاده کنید مقصد سفارشی بر اساس یک کمپرسور از پیش تعیین شده برای تغییر این تنظیمات پروژه زمانی که شما صادرات، اما این تنظیمات من دارم میرم تحت پوشش عبارتند از چیزی است که جدول زمانی به عنوان صادرات به طور پیش فرض. آگاه بودن از چه تنظیماتی است که شما نیاز دارید هنگامی که شما در ابتدا یک جدول زمانی پروژه ایجاد کنید، و چگونه به تغییر آنها را پس از آن می توانید یک راه طولانی برای نگه داشتن گردش خود را ساده و بدون دردسر.Related Videos
Comments (3)

You must be logged in to comment.

 • rudolfi
  The one project setting not mentioned above is the 'length' of the project in the timeline. A new project seems to have a default setting of 2 minutes. Suppose one started with that length, adding video clips to the TL with an eventual project length of 4 minutes. Then, after some edits/deletes of material the project length needed shrinks to only 3 minutes. How does one cut the unused minute in the TL prior to exporting. i.e. change the total project length?
  • 7 years ago
  • By: rudolfi
  Reply
 • BenB
  In "general" you want to edit with the same frame size and rate of the original material, in ProRes to maintain image quality. Project timelines have no set duration (length). They are the duration of the content placed inside of them. An empty timeline has a duration of zero everything. Drop a few clips in, and it will show at the bottom of the window the overall duration. it will automatically grow and shrink as content is added and/or subtracted. It is not something that needs to be manually changed. If you have 4 minutes of content, delete a full minute of content, the timeline is then only 3 minutes long. That last minute is no longer there. IF you do this, and still see a 4 minute duration indicated, that means you have stray content at the 4 minute point. It may only be one frame long, and hard to see. Open the Timeline Index, and find the very last clip or two, delete them.
  • 7 years ago
  • By: BenB
  Reply
 • Husojae
  This is something I don't see much written about and am always wondering. I know your settings depend on what your final delivery is, and I know you can export for any type of delivery, but my question is: what are the best "general" setting to start with if you don't know what the final output needs to be? I know you can duplicate and change the settings later, but if your say doing a corporate video that'll be projected at a dinner, uploaded to Vimeo and Youtube and have DVDs burned etc. Are there any general guidelines for what to start a project at? Thanks.
  • 8 years ago
  • By: Husojae
  Reply
Managing Media
Final Cut Pro X 204
Dream It. Do It.
Do you want to learn Managing Media?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: