All Articles Flash
شجاع جدید وب سایت : فلش به HTML5 تبدیل
Geoff Blake on Mon, May 23rd 4 comments
Have you been following the ongoing drama of the "Flash vs HTML5" battle over the past few years? As a software educator, I really try hard to remain agnostic towards technology, but because I love...

آیا شما پس از درام مداوم از " فلش ، انتظار : کاهش از HTML5 «نبرد در طول چند سال گذشته؟ من واقعا به عنوان مربی نرم افزار ، سخت سعی کنید اگنوستیک به سوی فن آوری را به باقی می ماند ، اما چون من عاشق و فلش برای مدتی چنین طولانی استفاده می شود ، من علاقه با این موضوع خاص انجام گرفت. گفته می شود ، به عنوان یک توسعه دهنده وب ، من نیز بسیار در مورد امکانات HTML5 بسیار هیجان زده است.

خوشبختانه ، ادوبی در محل کار و تلاش برای تطبیق HTML5 در برنامه های کاربردی مجموعه آن سخت بوده است . سپس در مارس 2011 منتشر شد نرم افزار هوا به نام کانگوروی متوسط ​​القامهگردن قرمز. کانگوروی متوسط ​​القامهگردن قرمز اجازه می دهد تا به توسعه دهندگان برای تبدیل فایل های فلش خود را به HTML5. زیبا رفو نرم و صاف ، بنابراین اجازه دهید ببینید که چگونه آن را انجام.

مرحله 1

برای دریافت با کانگوروی متوسط ​​القامهگردن قرمز ، سر شروع به labs.adobe.com و با کلیک بر روی لینک دانلود کانگوروی متوسط ​​القامهگردن قرمز.مرحله 2

پس از دانلود کامل ، با دوبار کلیک کردن بر روی فایل zip آن را غیرفشرده. بعد ، مراحل زیر را دنبال نصب برنامه.هنگامی که برنامه با موفقیت نصب شده است ، آن را به طور خودکار راه اندازی. حالا ما آماده است تا آن را امتحان کنید در فیلم های فلش ما. در داخل رابط کانگوروی متوسط ​​القامهگردن قرمز ، با کلیک بر روی دکمه Browse را در گوشه بالا سمت راست به فهرست و بار را در فیلم فلش خود.

بعد ، شما ممکن است بخواهید بر روی Preferences را کلیک کنید و مجموعه ای از جفت از گزینه های یافت وجود دارد ، پیش نمایش در مرورگر پیش فرض و فعالسازیثبت. من قصد دارم به جلو بروید و پیش نمایش در مرورگر پیش فرض را انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید را کلیک کنید به نجات در انتخاب های خود را قفل.


مرحله 3

بازگشت به پنجره اصلی کانگوروی متوسط ​​القامهگردن قرمز ، برو جلو و تبدیل را کلیک کنید. توجه کنید زمانی که شما موس خود را بر روی دکمه تبدیل ، ما را وادار ارسال به دوست گفتن ما دقیقا همان چیزی اتفاق می افتد ، "تبدیل به انتخاب FLA برای HMTL5." هنگامی که ما کلیک کنید و تبدیل ، ما با ذخیره به عنوان جعبه محاوره ای ، که به شما این امکان را می دهد ما برای تعیین جایی که ما می خواهم که فایل HTML خود را به نجات ارائه شده است. برو جلو و حرکت به دایرکتوری که در آن شما می خواهم برای نجات فایل تبدیل شده و سپس دکمه ی ذخیره.

کانگوروی متوسط ​​القامهگردن قرمز می رود به کار تبدیل فایل های فلش خود را به HTML5 کند. پس از تبدیل کامل است ، شما ممکن است برخی از مطالب در خطاها و اخطارها منطقه رابط کانگوروی متوسط ​​القامهگردن قرمز ظاهر می شود. در مورد من ، مرورگر اصلی من نیز راه اندازی کرد به من نتایج نشان می دهد ، چون من که گزینه ای در تنظیمات انتخاب شده است. توجه کنید که در این عکس زیر مرحله 4 است که من کاملا از هشدارهای چند فایل فلش من خاص. و حتی اگر این خطا در کمتر از تبدیل مطلوب منجر ، شما می توانید بر روی هر یک از هشدارهای دوبار کلیک کنید برای کمک به تشخیص مشکل ، که بعد از آن شما می تواند تلاش برای اصلاح در فایل های فلش اصلی.


مرحله 4

بنابراین در حالی که کانگوروی متوسط ​​القامهگردن قرمز ممکن است 100 ٪ کامل ، آن را هنوز در مراحل اولیه آن بسیار ، و این حرکت بزرگ و جسورانه از Adobe بیش از حد. گرفتن آنها بر روی کل فلش ، انتظار : کاهش از HTML5 «نبرد این است که اتاق را برای هر دو فن آوری وجود دارد وجود دارد. و با انتشار یک ابزار فوق العاده مانند کانگوروی متوسط ​​القامهگردن قرمز ، به نظر می رسد مصرف آنها به طور جدی در این موضع است.

علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد فلش؟ چک کردن

Comments (4)

You must be logged in to comment.

 • tobypitman
  Have you seen this yet? http://tumultco.com/hype/ Creates Flash type animations in HTML5 and CSS3 with a bit of JS too! Looks pretty cool!
  • 8 years ago
  • By: tobypitman
  Reply
 • Rounik Admin
  Toby. I was just about to post the same link! I downloaded Hype last weekend. It's a great step forward for HTML5 and CSS3. So great to have a timeline like in Flash to use to create animations. Nice!
  • 8 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • Jazzy
  Just bought Hype too, it's a reasonable price and completely standalone - useful. I like Sencha's animation tool too but I have to be logged in to use it. I am eagerly waiting for Animatable...I get the feeling that's going to be a well thought out product. I like to edit/tweek the CSS3 myself, so getting code which is clean and meaningful is high on my wish-list. Got very lost in the Wallaby code!
  • 8 years ago
  • By: Jazzy
  Reply
 • tobypitman
  That looks great! I'm really glad that Andy Clarke is involved. At least your know the code is going to be valid and well laid out!
  • 8 years ago
  • By: tobypitman
  Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: