All Articles Flash
رویکردها به کار با متن در فلش ، قسمت 2
Geoff Blake on Fri, July 1st 0 comments
In Part 1 of Approaches to Working with Text in Flash, you learned about Flash's new TLF text engine, and how to set general text formatting. In this installation, I'd like to push things a little...

در قسمت 1 از رویکردها به کار با متن در فلش شما در مورد فلش موتور متن جدید TLF را می آموختند ، و چگونه به مجموعه قالب بندی متن عمومی است. در این نصب ، من می خواهم به فشار کمی بیشتر و بحث در مورد برخی از قابلیت های پیشرفته تر و چیزهایی مانند چند ستون ، قاب متن نخ ، و موضوعات دیگر چند است. اجازه دهید یک نگاهی از!


مرحله 1 -- راه اندازی چند ستون

موتور جدید TLF به ما اجازه می دهد برای تنظیم ستون های متعدد در فریم متن ما در فلش است. در اینجا چگونه آن را انجام. اول ، گرفتن ابزار متن را در جعبه ابزار و کشیدن یک قاب. سپس رب در برخی از متن به پر کردن قاب.

با قاب انتخاب شده ، سر به پنل Properties و گسترش ظرف و مجموعه جریان. در منطقه ستون ، مجموعه ارزش برای تعدادی از ستون ها که شما می خواهم داشته است. مقدار به سمت راست مجموعه اب رودار کردن -- که شده است ، فضای بین ستون ها.


مرحله 2 -- قالب بندی فریم متن

این که آیا شما به تک ستون ، قاب متن ، و یا یک قاب است که شامل چندین ستون است ، شما می توانید قالب بندی به قاب قابل اعمال است ، قالب بندی مانند از Padding ، رئوس مطالب و رنگ پس زمینه.

با قاب به صورت هنوز هم آن را انتخاب کرده ، مجموعه ای از ارزش ها در منطقه عمل توسعه دادن دسته کانتینر و جریان را در پانل خواص. شما می توانید مقادیر مختلف برای چپ ، راست ، بالا ، و پایین تعیین می کنند ، و یا با کلیک بر روی آیکون لینک به لینک چهار طرف با هم. در زیر آن ، استفاده از مرز و گزینه های پس زمینه برخی از رنگ بر روی قاب خود را تنظیم. آسان!


گام 3 -- قاب متن نخ

درست مانند ما می توانیم در برنامه های کاربردی نشر رومیزی سنتی مانند انجام این دیزاین ، ما هم اکنون می توانید ، اتصال و یا موضوع ، فریم متن با هم. این بدان معنی است که متن را از یک فریم به بعد جریان است. برای به دست آوردن این کار ، شما باید متن بیشتری در داخل قاب خود را از قاب می توانید صفحه نمایش را داشته باشند. شما بدانید که شما باید بیش از متن به اندازه کافی وقتی که یک آیکون قرمز رنگ به نظر می رسد در گوشه پایین سمت راست قاب متن خود را (باز هم ، درست مثل این دیزاین). شما هم می تواند در بسیاری از متن ، متن را بچسبانید و یا تغییر اندازه فریم متن خود را کمی کوچکتر.

بعد ، سعی کنید کلیک کردن بر روی آیکون قرمز رنگ است. توجه داشته باشید که تغییر مکان نما شما. این است نام مکان نما لود است. با کلیک کردن و کشیدن یک قاب متن دوم را با مکان نما لود امتحان کنید. و درست مانند آن ، شما باید دو فریم رگه. متن جریان از فریم اول به فریم دوم می باشد. داغ!


پس یک نگاهی به کار کردن با برخی از گزینه های پیشرفته تر متن در فلش است. من امیدوارم که شما لذت می برد ، و من امیدوارم که شما می توانید تعداد زیادی از این کار خود را اعمال است.

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

What's New in Logic 10.4.5
Logic Pro X 10.4.5
Dream It. Do It.
Do you want to learn What's New in Logic 10.4.5?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: