All Articles Flash
ساخت کلیپ های ویدیوئی تعاملی در Adobe Flash CS5
David Smith on Wed, February 15th 0 comments
Regardless of the fact Flash isn't supported on iOS devices, it is still the standard video player type on the web today. David Smith shows how to make interactive controls for video in Adobe Flash.

فلش مجرا محبوب برای تحویل ویدئو در سراسر وب است برای مدتی بوده است، و در، با وجود rumblings در مورد آینده فلاش را به عنوان ابزار وب زایمان، با رشد HTML5 و دستگاه های تلفن همراه آن خواهد شد ادامه به باشد محبوب برای برخی از زمان در عین حال من فکر می کنم.

تجربه اکثر مردم فلش ویدئو تحویل داده شده است با استفاده از کنترل بر روی صفحه نمایش مانند بازی و مکث است که ممکن است در زیر پنجره های ویدئویی نشسته و یا شاید در طول فیلم تحمیل شده است، کمی شفاف و شاید تنها ظاهر می شود هنگامی که ویدئو لوله است. این است که همه به خوبی و خوب اگر شما قصد ارائه این سطح از کنترل کاربر از ابتدا. گزینه های دیگر برای نحوه تعامل کاربر با استفاده از فیلم وجود دارد با این حال، و در این مقاله من به کشف این که آنچه که من فکر می کنم یکی از بهترین.


گام 1 - فیلم و واردات به فلش

با فلش پروژه خود را باز، فایل را انتخاب کنید

import video box

واردات پنجره ویدیو


اجازه می دهد در مقابله با هر گزینه در یک زمان.


مرحله 2 - پیدا کردن ویدئو کلیپ

با کلیک بر روی دکمه Browse کلیک کنید و در مکانی که فایل های ویدئویی را بر روی سیستم شما. اگر کلیپ های ویدئویی، فایل های فلش ویدئو (FLV)، سپس شما آماده برای حرکت به مرحله بعد هستند. این به همان اندازه احتمال دارد که فایل شما قصد استفاده از Quicktime به فایل ویدئویی یا مشابه است. متاسفانه، فلش آن را قبول نمی کند. پس آن را تبدیل به یک فایل FLV.


مرحله 3 - استفاده از مدیا کدبند

منو در فلش ویدئو واردات گزینه در پایین پنجره برای راه اندازی نرم افزار مدیا کدبند وجود دارد، کلیک بر روی این.

Media Encoder

مدیا کدبند


رسانه کدبند شما فایل ویدئویی یا مشابه آن از قبل لود شده باز می شود. هر ستون مجموعه پارامتر های مختلف برای تبدیل های ویدئویی خود را، مانند نوع فایل و که در آن رمزگذاری کپی تبدیل به ذخیره است.

در ستون فرمت را انتخاب کنید تا تبدیل به FLV/F4V. در ایستگاه از پیش تنظیم را انتخاب کنید FLV - در نظر گرفتن ویژگی های منبع (کیفیت متوسط) و پس از آن مجموعه ای از فایل های خروجی را روی کامپیوتر خود ببینید تا این فایل دوباره برای پیدا کردن آسان است.

بر روی دکمه صف شروع کلیک کنید و صبر کنید تا رسانه کدبند به پایان رسید وظیفه خود. سپس نزدیک کدبند رسانه ها و بازگشت به فلش است. در نهایت به دسکتاپ مرور را انتخاب کنید و فایل FLV برای واردات.


گام 4 - اضافه کردن کامپوننت پوست

واقعا درک تفاوت بین 2 روش اضافه کردن و کنترل در فلش 1 ما می رویم به ایجاد یک فیلم ویدئویی موجود در پوست کامپوننت کمک کند. این است که احتمالا بسیاری از کاربران تجربه فیلم های فلش آنلاین.

انتخاب ویدئو بار خارجی با امکان پخش جزئی از پنجره های ویدئویی واردات و روی ادامه کلیک کنید.

flash skin menu

فلش پوست منو


انتخاب گزینه های پوست در دسترس هستند، که بیش از کلیپ های ویدیویی و برخی که خود را تحت آن موقعیت شناور است. برخی از پخش / مکث، جلد / قطع و کنترل و برخی حاوی پخش و مکث.

با استفاده از منوی کشویی و پیش نمایش چند تا ببینید که چه آنهایی که دوست دارید. نیز وجود دارد گزینه های رنگ و کدورت برای کمک به کامل نگاه کنید. هنگامی که شما به سبک از مطبوعات انتخاب شما. پنجره ای به نظر می رسد با خلاصه ای از درخواست شما به شما چک بیش از. با فرض اینکه همه چیز خوب است Finish را کلیک کنید.


گام 5 - کامپوننت محل در صحنه 1

ویدیو کامپوننت به نظر می رسد در پانل کتابخانه. چنگ زدن به جزء و کشیدن آن بر روی صحنه 1. تغییر اندازه با استفاده از پارامتر های W و H در پانل خواص و یا استفاده از دستگیره ها اندازه دوباره در صحنه 1 در صورت لزوم.

component on screen

جزء در صفحه


اضافه کردن نام componentMovie_mc به عنوان مثال، زیرا این عمل خوب و ذخیره و تست صحنه (مطبوعات فرماندهی بازگشت). این فیلم به نظر می رسد را با پوست خود را اعمال می شود، بازی و غیره توقف را فشار دهید جزء برای آزمایش. زیبا و ساده، با این حال نیز شاید کمی کسل کننده؟


مرحله 6 - فیلم و واردات

این بار اجازه دهید سعی کنید یک گزینه جالب تر. قبل از اینکه شما واردات، ایجاد یک نماد کلیپ فیلم در کتابخانه و نام آن VideoPlay_mc. سپس وارد همان فیلم دوباره، تنها این زمان را انتخاب کنید جاسازی ویدئو به جدول زمانی در گزینه های واردات.

import to timeline

واردات به جدول زمانی


و بعد کلیک کنید.


گام 7 - تصویری با تنظیمات دلخواه شما به عنوان MC

منوی دوم ظاهر خواهد شد، این بار بپرسد چگونه به جاسازی ویدیو. گزینه های را به مجموعه "روی صحنه به عنوان مثال محل نگه دارید و باز گاهشمار 'در صورت نیاز. این گزینه ها فیلم های جاسازی شده را به نماد به نام VideoPlay_mc قرار می دهد، و توسعه جدول زمانی هر فریم به فریم.

embed to MC options

کد برای گزینه های MC


روی ادامه کلیک کنید و با نسخه کامپوننت پوست خلاصه به نظر می رسد جزئیات درخواست خود را. برای چک کردن خطاهای در حال حاضر هیچ راهی وجود دارد به این گزینه هنگامی که شما وارد این ویدیو. سپس Finish را کلیک کنید.


گام 8 - محل تعبیه شده در فیلم

در کتابخانه به دو چیز اتفاق می افتد. در مرحله اول، ویدئو کلیپ وارد شده به نظر می رسد با یک آیکون دوربین کوچک فیلم است. سعی نکنید استفاده از این پروژه شما، فقط باید وجود داشته باشد به SWF جاسازی شده باشد. ثانیا فیلم به نام VideoPlay_mc در حال حاضر شامل فریم از ویدئو کلیپ های وارداتی خود را.

MC in library

MC در کتابخانه


این فیلم حاوی فایل تصویری شما فقط وارد سراسر فریم های با این حال بسیاری کشیده ویدئویی بر اساس طول آن نیاز است.

نکته: با دوبار کلیک بر روی آیکون فیلم کلیپ آن را باز کنید و نگاهی که چگونه بسیاری از از فریم استفاده می شود. تواند وجود داشته باشد صدها.


گام 9 - اضافه کردن به صحنه 1

کشیدن کلیپ فیلم با فایل ویدئویی تعبیه شده بر روی صحنه 1 و محل آن را در نزدیکی این ویدئو

The placed movie clip

کلیپ فیلم قرار داده شده


به نام تابلوی خصوصیات این فیلم کلیپ videoPlay_mc به عنوان مثال (توجه داشته باشید در مورد V پایین تر برای نام به عنوان مثال)

مرحله 10 - توقف کلیپ

اگر صحنه شما تست در حال حاضر، این فیلم بود که فقط حرکت موس بر روی یک حلقه قرار می گیرد، با هیچ راهی برای کنترل آن. بنابراین برای اضافه کردن برخی از کنترل های کاربر ما برای اولین بار برای جلوگیری از این فیلم در منبع.

باز کردن فیلم که حاوی ویدئوی تعبیه شده در کتابخانه، بنابراین شما می توانید تمام صدها تن از فریم های لایه 1 را ببینید. Keyframe روی فریم 1 کلیک راست کنید و از منو را انتخاب کنید عملیات.

راست قاب 1


در اقدامات متوقف نوع پنل ()؛

این خواهد این playhead را فیلم روی فریم 1 را نگه دارید تا در غیر این صورت دستور.


مرحله 11 - در زمان نوشتن این کد

بازگشت به پنجره صحنه 1 و باز کردن پانل ابزار یک بار دیگر. کد زیر را تایپ نمایید:

The code

کد


این کد برای تبدیل کلیپ های ویدئویی را به یک دکمه است که خود را بازی خواهد کرد.


گام 12 - صحنه آزمون

سعی کنید آن را، فرمان بازگشت را فشار دهید SWF با هر دو فیلم را ببینید و با کلیک بر روی فیلم دوم به هنگام نواختن آن.


گام 13 - کد را ویرایش کنید

به جای کلیک کردن بر روی دکمه، به شما اجازه می دهد تا آن را تغییر دهید به طوری که فیلم بازی می کند وقتی که خود نورد! است که می تواند راه مناسبی را برای تعامل با کاربر است.

تغییر کد کلیک کنید در پنل عملیات به MOUSE_OVER. این تغییر این رویداد از یک کلیک به هزینه های شروع به پخش فیلم می باشد.

The

کد جدید


گام 14 - صحنه آزمون

را فشار دهید فرماندهی بازگشت دوباره و خودتان ببینید.

اگر آن کار نمی کند مطمئن شوید که برای بررسی به شرح زیر است:

  • نام به عنوان مثال شما به طلسم به درستی، آن را باید تلفظ یکسان به عنوان اولین کلمه در کد.
  • هر گونه قرار داده است، که در آن باید وجود داشته باشد. یا عکس ویزا؟
  • بررسی املایی، مورد و دستور زبان از همه کد شما را در مقایسه با کد در اینجا. یکی از خطاهای آن را مرده می کشند.


    در غیر این صورت لذت داشته باشد!

Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: