All Articles GarageBand
اثرات مخرب در Garageband
G.W. Childs IV on Sun, January 8th 0 comments
Geting down and dirty (musically, of course) is G.W. Childs IV's speciality. So when you need some extra grit and aggression in your GarageBand compositions then he's the man to consult!

به شما اجازه می دهد تا چهره آن : GarageBand ، به عنوان دوست داشتنی است ، انگ مرتبط با آن است. نه ، واقعی آن است. کسانی از ما که موسیقی الکترونیک انجام شده است برای مدت زمان طولانی این ایده که GarageBand است که عمدتا توسط آقایان مسن تر با ponytails برای آلبوم های موسیقی جاز خود را مترقی استفاده می شود. و اگر من اشتباه در پیش بینی این را به بقیه از همکاران من یا من به طور کامل خارج بود به ناهار ، تا کنون... خوب ، هی ، حداقل شخص دیگری خواب بیدار کردهای ، درست است؟

GarageBand در واقع می تواند برای هر نوع از موسیقی استفاده می شود ، تا زمانی که شما نمی تصاویر شاد ابزار کمی ذهن است. همه چیز وجود دارد ، و برای مدتی شده است.

یکی از دوستانم به من با این واقعیت reacquainted به تازگی وقتی که او اجازه دهید خود را بسیار عصبانی ، تحریف ، موسیقی صنعتی است که او به طور کامل در Garageband را میشنوند. Hes شده است با استفاده از چرخ دنده ی الکترونیکی MIDI برای سال ها ، اما تا به عمدا یکی از اواخر بزودی فرزندان از فن آوری کامپیوتر موسیقی به سادگی به دلیل به زمان و درک خود را از صدا شده است.

به تازگی وی پرش و دستاوردهای او ستاره ای شد. و این منجر به این ایده است که ممکن است آن را به خوبی برای هر کس دیگری با طرف مخرب GarageBand reacquaint. بله ، شما واقعا می تواند شگفت انگیز ادای احترام کنی G آلبوم با GarageBand را ایجاد کنید. اما ، شما همچنین می توانید کودکان با شر محض خود را با استفاده از GarageBand عذاب ، بیش از حد!


مرحله 1 -- AU

به جای استفاده از یک حلقه اپل ، من فکر کردم ممکن است آن را خوب است برای ایجاد حلقه درام (drum) من خود را با استفاده از پلاگین در AU که من دوست دارم کاملا کمی شناخته شده به عنوان Microtonic ، که توابع شگفت آور در داخل GarageBand.

Microtonic


اینجا نمونه ای از درام (drum) حلقه اساسی با هیچ پردازش با استثنا یک کمی اندکی اعوجاج در پا زدن که Microtonic در حال حاضر تامین.

[صوتی ID = "10959"]


گام 2 -- به شما اجازه می دهد تا اضافه کردن برخی از Bitcrush گاراژ

در حال حاضر زمان برای دیدن آنچه GarageBand می توانید انجام دهید. البته ، این تاپیک همیشه Bitcrusher. اعطا شده ، در نوع خود داده است. اما اجازه می دهد تا این اضافه می کند بشنوند.

Bitcrusher


[صوتی ID = "10961"]


شما اخطار در تصویر بالا که قطعنامه مجموعه ای بسیار کم است. راه به درک Bitcrusher ، به درک معنای پشت آن شستی است. آن بسیار شبیه ماشین زمان. دورتر شما را به سمت دستگیره را به سمت چپ ، مسن تر Bitcrusher رفتن به صدا دستگاه خود را ، در شرایط نرخ نمونه و حل است. بنابراین ، ما فقط از سال 2011 تا 1982 ، از لحاظ کیفیت نمونه در رفت. بسیار noisier که شما می توانید بشنوید ، و می افزاید : بسیار کمی از خاک!

خودکار Bitcrusher در Garageband نیز می دهد این اثر یک زندگی کاملا جدید...

Bitcrusher's resolution parameter


[صوتی ID = "10960"]


سعی کنید خودکار قطعنامه در بخش های مختلف از این آهنگ. عالی آن!


مرحله 3 -- شبیه سازی AMP دست کم گرفتن هرگز

یکی دیگر از برداشت اشتباه ، به خصوص در مواردی IM نگران است ، فکر می کنم شبیه ساز آمپر تنها مفید برای باندهای پوشش راش. جواب منفی ، شبیه ساز آمپر کاملا سرد برای درامز ، گیتار ، صدا ، و هر چیزی که شما می توانید از طریق آنها را اجرا می کنند ، اضافه کردن رنگ ، زندگی و grrrrrowl!

اول ، اجازه می دهد تا بشنود آنچه را که شبیه ساز آمپر می افزاید : به خودی خود :

The Amp Simulator


[صوتی ID = "10962"]


شما توجه کنید که من واقعا کاهش میانی تنظیمات EQ. اگرچه IM فقط در حال اجرا (درامز) در حال حاضر ، اگر گیتار ، synth ، صدا ، یا هر چیز دیگری را اضافه کنم ، بیمار فضا برای افرادی که در داخل مخلوط من نیاز دارند. هیچ چیز طول می کشد تا مقدار زیادی از فضای مانند طبل واقعا midrangey.

در حال حاضر ، به شما اجازه می دهد تا سعی کنید با اضافه کردن در Bitcrusher با شبیه ساز AMP. و بیمار در برخی از فشرده سازی بسیار سفت اضافه کردن به دادن طبل من برخی از پانچ!

Bitcrusher + Amp Simulator


[صوتی ID = "10963"]

ایست! در مجموع ، با فشرده سازی ، من بسیار سخت تر است ، grittier حلقه نسبت به قبل از من تا به حال است. فشرده سازی واقعا حمله طبل را بیرون آورده ، bitcrusher است بیشتر توسط شبیه ساز آمپر افزوده شده است. تاپیک بسیار بیشتری برای ترکیب و مطابقت درون GarageBand است. آنرا امتحان کنید ، شما ممکن است دریابید youve صدا بوده است به دنبال... به خصوص ، اگر دوست دارید کثیف ، تاریک ، و آسیب زا است. من دارم به مسواک زدن موی دم اسبی من در حال حاضر.

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Quick Start Guide
Studio One 5 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Quick Start Guide?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: